PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه با کلاس باشیم یا به نظر برسیم؟

nazamm
12-07-1390, 10:03 بعد از ظهر
سلام دوستان پورتالی

اگه ذاتا با کلاس به نظر میرسید که هیچ

اما اگه دوس داری با کلاس باشی اینارو گوش کن

دوستان بهترین پیشنهاد جایزه میگیره:thanks::thanks::thanks::thanks:

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 10:02 PM ----------

اگر شصت پای شما زیر اجاق گاز گیر کرده و شما ان را باند پیچی کرده اید هر گاه علت آن را از شما جویا شدند باید جواب دهید : "موقع تکان دادن پیانوی بابام پام مونده زیرش"

اگر صورت شما بر اثر جوشکاری زیر آفتاب سوخته باید بگویید : "از اسکی آخر هفته نمی توانم بگذرم"

اگر به خاطر تک چرخ زدن با موتور براوو جلوی مدرسه دخترانه به زمین خورده اید در جواب باید بگویید : "با موتور هزار داداشم تو جاده چالوس تصادف کردیم"

اگر انگشت دست شما به ماهیتابه پیاز داغ چسبیده علت آن را چنین بیان کنید : "دیشب با قهوه جوش اینجوری شد"

اگر بر اثر ضربه ی چکش ناخن شما شکسته باید بگویید : "به سیم گیتارم گیر کرده"

nOviA
12-07-1390, 10:22 بعد از ظهر
با کلاس بودن به این چیزا نیست باید تو خون آدم باشه. دیگه دروغم خز شده.

nazamm
12-07-1390, 10:25 بعد از ظهر
د نه د دروغ هنوزم رو دووره

همین چند روز پیش مگه نشنیدی چی شده؟؟؟؟ سه هزار میلیارد ....

شما نظرتو بگو دوست عزیز بقیه ام استفاده کنن:happy4:

RIDER
13-07-1390, 02:55 قبل از ظهر
برای اینکه تا اونجا که میتونین خودتونو باکلاس نشون بدین باید یه سفر به رشت بیاین چون بیشتر مردم اینجا عشق و تخصص اینکارو دارن باکلاس نمایی:4chsmu1:.من همیشه خودمم و سای میکنم خودم باشم نه اونی کخ نیستم جا بزنم خیلی کار بیخودیه اینجوی آدم بی شخصیت میشه

eshgh_namordeh
13-07-1390, 08:18 قبل از ظهر
یک ذره به من یاد بدین که اصلا با کلاس نیستم
اتفاقا خیلی خوبه چون اکثرا فهم کافی ندارن مثل خودم !!

حالا بگین آقا از دم مواد لازم برای با کلاس بودن

Kami
13-07-1390, 08:43 قبل از ظهر
یک ذره به من یاد بدین که اصلا با کلاس نیستم
اتفاقا خیلی خوبه چون اکثرا فهم کافی ندارن مثل خودم !!

حالا بگین آقا از دم مواد لازم برای با کلاس بودن
داداش دیگه همه میدونن بچه خوب و اروم و با کلاسی هستی

nOviA
13-07-1390, 10:22 قبل از ظهر
این تاپیک رو اگه 5 6 سال پیش میدیدم خیلی توش نظر می دادم چون اون موقع ها مد بود. الان بخوای خودتو الکی باکلاس نشون بدی خیلی تابلویی و مسخرت میکنن.

تو این دور زمونه خودت با شخصیت خودت از همه باکلاس تری.

RIDER
13-07-1390, 11:04 قبل از ظهر
باکلاس کیلو چنده الان لوتی مرامی فردینی جواب میده:24::icon_pf (95)::23:.بچه های پرشین موتورم همه هم باکلاسن هم با مرام:3::pm1::pm:

ap_peiki
13-07-1390, 03:04 بعد از ظهر
برو بابا . من اگه یه چیزم بشه هرکی بپرسه چی شده میگم طاق خلا رو سرم خراب شده

Kami
13-07-1390, 03:06 بعد از ظهر
برو بابا . من اگه یه چیزم بشه هرکی بپرسه چی شده میگم طاق خلا رو سرم خراب شده
:gigglesmile::25r30wi::25r30wi:

nazamm
13-07-1390, 10:19 بعد از ظهر
با کلاسی یه اصطلاح خاص که فکر کنم الان اینجا اشتباه گرفته شده

یعنی به نظر بچه باحالی باشی این یعنی با پرستیژ:20:

مثلا خز نباشی؛تابلو بازی در نیاری و قتی چیزیو نمیفهمی؛وقتی کسی سوتی تو رو میگیره خودتو نبازی........

:121fs725372: [Only registered and activated users can see links]

بدونی جین با بلوز آستین بلند نخی نمیپوشن

نیما نادری
14-07-1390, 12:46 قبل از ظهر
فقر... نه از نوع مالیش بلکه فرهنگی , تربیتی , خانوادگی,

عقده....حسادت ... احساس خود کم بینی ... خیالبافی و دروغ پروری در ذهن ... پافشاری تابلو بیهوده روی خیالاتی که بافتی

ساختن یک قهرمان از خودت در حالی که بقیه پهن بارت نمیکنن و به روت نمیارن که هر روز بیشتر باد کنی

هی فکر کنی بابا عجب من باکلاسم ...مسواکم این جوریه ... تو دستشویی آفتابه که میبینم میام بیرون میگم عذر میخوام این وسیله چیه !!!

فرق مدفوع و خورشت بادمجان رو نمیتونم درک کنم هی بشینم در مورد کهکشان صحبت کنم و موارد مشابهی از این جنس

باعث میشه هی فکر کنی با کلاسی در صورتیکه وقتی پیژامتو در میاری و آویزون میکنی و از اون منظر به خودت(پیژامه آویزان ) نگاه میکنی

میبینی که یک تیکه پارچه سوارخ سوارخه بوگندو هستی که همیشه زیر شلوار قایم شدی و هر جا کسی ببینتت آبروت میره

پس اصلا سعی نکن اونی که نیستی باشی چون همه دو تا پیژامه بیش از شما پاره کردن :sarma:

ap_peiki
14-07-1390, 12:56 قبل از ظهر
احسنت
:24:

RIDER
14-07-1390, 02:54 قبل از ظهر
ایول عالی بود

nazamm
15-07-1390, 07:24 بعد از ظهر
فقر... نه از نوع مالیش بلکه فرهنگی , تربیتی , خانوادگی,

عقده....حسادت ... احساس خود کم بینی ... خیالبافی و دروغ پروری در ذهن ... پافشاری تابلو بیهوده روی خیالاتی که بافتی

ساختن یک قهرمان از خودت در حالی که بقیه پهن بارت نمیکنن و به روت نمیارن که هر روز بیشتر باد کنی

هی فکر کنی بابا عجب من باکلاسم ...مسواکم این جوریه ... تو دستشویی آفتابه که میبینم میام بیرون میگم عذر میخوام این وسیله چیه !!!

فرق مدفوع و خورشت بادمجان رو نمیتونم درک کنم هی بشینم در مورد کهکشان صحبت کنم و موارد مشابهی از این جنس

باعث میشه هی فکر کنی با کلاسی در صورتیکه وقتی پیژامتو در میاری و آویزون میکنی و از اون منظر به خودت(پیژامه آویزان ) نگاه میکنی

میبینی که یک تیکه پارچه سوارخ سوارخه بوگندو هستی که همیشه زیر شلوار قایم شدی و هر جا کسی ببینتت آبروت میره

پس اصلا سعی نکن اونی که نیستی باشی چون همه دو تا پیژامه بیش از شما پاره کردن :sarma:

ممنون از اقای نادری بابت نظر بسیار جامعشون

کاش همه به این جمله اخر دقت میکردیم

پس باکلاسی به 4 دست لباس و 4 تا کلمه قلمه سلمبه نیست یا یه ماشین یا موتور گرون به ذات آدم هاست

به قلب و روح آدمه:clap:

تندیس وسپا برای آقای نادری که چراغ این تاپیک روشن کردن

نیما نادری
15-07-1390, 07:34 بعد از ظهر
دست شما درد نکنه .... وسپاتو بیار تیون کنیم بری آفرود اینجوری!!!

[Only registered and activated users can see links]

nazamm
15-07-1390, 07:49 بعد از ظهر
خداییش این یعنی وسپا
:bargh:

:wow:

من از این وسپا می خوام کسی داشت خبر بده

مهدی مریدا
15-07-1390, 08:21 بعد از ظهر
به نظر من کسی با کلاسه که خودش باشه ، خود خودش . یعنی ادا در نیاره اصل خودش باشه . بعضیها رو دیدم که به ثروت های باد آورده رسیدن و چون سعی داشتن از اصلشون فاصله بگیرن به طور تابلویی بی کلاس میزنن ، یعنی هر شخصی باهاشون برخورد کنه می گه این تازه به دوران رسیدن . به نظر من کسی با کلاسه که در هر موقعیتی هست ریشه و اصل خودشو فراموش نکنه و برای با کلاس شدن ادای کس دیگه رو در نیاره .

Amir
15-07-1390, 08:28 بعد از ظهر
پس باکلاسی به 4 دست لباس و 4 تا کلمه قلمه سلمبه نیست یا یه ماشین یا موتور گرون به ذات آدم هاست

بی تاثیر هم نیست

nazamm
15-07-1390, 08:36 بعد از ظهر
بی تاثیر هم نیست
:98:

:interview:
البته موافقم که مردا کلا به چشمشون خیلی اعتماد دارن که اصلا خوب نیست

RIDER
15-07-1390, 09:02 بعد از ظهر
نه اشتباه گفتی اون مال زناست.که با چشم تصمیم میگیرن مثلا طرف پولدار باشه ماشین داشته باشه دوستمم نداشت نداشت فقط بتیغمش.البته همه اینجور نیستن

Amir
15-07-1390, 09:03 بعد از ظهر
زن و مرد نداره این موضوع ها

nazamm
15-07-1390, 09:15 بعد از ظهر
من منظورم اعتماد به چشم بود که در مرد ها بیشتر اونی که کاربر ریدر میگه داشته هاست نه نگاه و نگرش:au:

RIDER
16-07-1390, 12:17 قبل از ظهر
آها الان منظورتو متوجه شدم.:icon_pf _99_::icon_pf _99_: ریدر نه رایدر این 1000بار :icon_pf _99_:

Kenji
16-07-1390, 12:28 قبل از ظهر
با کلاسی به دروغ نگفتنه

ali khoramian
16-07-1390, 01:17 قبل از ظهر
به نظر من چاه باید از خودش اب بده. با کلاس بودن یعنی شخصیتی داشته باشی که مردم از رفتار و ادبت لذت ببرن ودر حالی که تورو از جنس خودشون بدونن . و 1 چیزی هم بگم به اونهایی که خیلی سر خودشون معتلن اینکه یادشون نره اون کثافاتی که حتی حاظز نیستن نگاش کنن از وسط وجود نازنین و خوشبوی خودشون تولید میشه.

ap_peiki
16-07-1390, 02:44 قبل از ظهر
البته به این اصل هم توجه داشته باشین که << حتی اگه یه گوسفندم پشت ماشین شاسی بلند بشینه بش میگن آقا مهندس>>

نیما نادری
16-07-1390, 03:34 بعد از ظهر
آدم یک عمر معتل باشه شرف داره به این که اونی که از وسط وجود نازنینت میادو جای بریونی بزنه به بدن بعد بره باشگاه زیر خونشون باهاش بدنسازیم کارکنه برو بازو کلفت شه که تو کوچه پس کوچه از باد زیاد یک موقع خفت نشه

اینم در مورد اوناییکه که مادر زادی مثل سیخ میمونن ولی به مدد باشگاه میخوان شخصیتشون هم متورم بشه ....زیادنا

Alireza
17-07-1390, 12:33 قبل از ظهر
یه سری پست ها پاک شد
رعایت کنید

Kenji
17-07-1390, 12:35 قبل از ظهر
چند بار گفتم این باره اخره. تو تاپیک همدیگه دخالت نکنید.

نمی خواید نخونید. خلاص.

احترام به همدیگه فکر می کنم بهترین کار باشه که هر انسان بالغی باید رعایت کنه

RIDER
17-07-1390, 02:54 قبل از ظهر
اینقدر بدم میاد بعضی از مردم تا یه رستوران جدید وا میشه مثلا تو رشت همه میرن اونجا بعد لهجه فارسی غلیز با اشوه یجور پز میدن رستوران رفتنشونو انگار چی کردن.اوه اوه اوه خدا نکنه یه بی ضرفیت بره برا ۱هفته دبی تا یکسال انگلیسی میون کلماتش میندازه بعد به خودش میگه باکلاس(به این میگم دهاتی)

AMIR MOHAMMAD n
25-07-1390, 06:28 بعد از ظهر
این nazamm یه چند وقته نمیاد؟کنجی تاروندیش؟

Alireza
25-07-1390, 09:59 بعد از ظهر
رعایت کنید

AMIR MOHAMMAD n
26-07-1390, 06:04 بعد از ظهر
رعایت کنید

اگه با منی چیز بدی که ننوشتم.

اگه معنی تاروندن رو توش موندی یعنی یه کاری کنن تا طرف بدش بیاد.

Alireza
26-07-1390, 06:15 بعد از ظهر
با شما نبودم پست پاک شد