PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بسیار فوری-سوال در مورد گمشدن مدارک موتور

erfi.747
07-03-1394, 07:00 بعد از ظهر
دوستان میخواستم بدونم اگه مدارک موتور گم بشه ( شامل کارت موتور و بیمه نامه ) و پلاک موتور به نام یه شخص دیگه ای باشه ( وکالتی-قول نامه ای باشه پلاک ) تکلیف چیه ؟؟؟ چیکار باید کرد ؟؟؟ سندش به اسم خودمه ولی .. خواهش میکنم خیلی سریع پاسخ بدید خیلی گیرم ممنون ..

VAHID
07-03-1394, 07:37 بعد از ظهر
اگر وکالت فروش داشته باشه باشید و اعتبار هم داشته باشه میتونید برید پلیس +10 و درخواست المثنی کنید تا مدارک جدید به نام مالک صادر بشه.

اگر نه باید مالک رو پیدا کنید تا بیاد براتون اینکارو انجام بده.

برای بیمه هم میرید به دفتر بیمتون و دخواست بیمه نامه المثنی میدید.

erfi.747
07-03-1394, 07:52 بعد از ظهر
اگر وکالت فروش داشته باشه باشید و اعتبار هم داشته باشه میتونید برید پلیس +10 و درخواست المثنی کنید تا مدارک جدید به نام مالک صادر بشه.

اگر نه باید مالک رو پیدا کنید تا بیاد براتون اینکارو انجام بده.

برای بیمه هم میرید به دفتر بیمتون و دخواست بیمه نامه المثنی میدید.
بله وکالت فروش دارم ولی تکلیف این کارت و بیمه ای که الآن گمشده چیه ؟؟؟ برم از این آگهی های گمشده بچسبونم به اطراف اون محدوده ای که گم شده یا این که بیخیالش بشم کلا ؟؟؟ اگه یکی پیدا کنه میتونه سوء استفاده ای ازش بکنه ؟؟؟ ممنون از پاسخ گوییتون ..

VAHID
08-03-1394, 09:59 قبل از ظهر
بله وکالت فروش دارم ولی تکلیف این کارت و بیمه ای که الآن گمشده چیه ؟؟؟ برم از این آگهی های گمشده بچسبونم به اطراف اون محدوده ای که گم شده یا این که بیخیالش بشم کلا ؟؟؟ اگه یکی پیدا کنه میتونه سوء استفاده ای ازش بکنه ؟؟؟ ممنون از پاسخ گوییتون ..

اگهی گمشده بدید خوبه ولی احتمالش کمه اینجوری که پیدا بشه

کارت جدید صادر میشه.کارت قبلی بدون پلاک بدرد کسی نمیخوره

moein 007
08-03-1394, 10:16 قبل از ظهر
سلام
برای کارت باید تقاضای المثنی بدید
بیمه نامه رو هم اگر پیدا کردید که برد رو زدید وگر نه به هیچ عنوان المثنی صادر نمیشه و باید دوباره بیمه بشه

erfi.747
08-03-1394, 10:24 قبل از ظهر
سلام
برای کارت باید تقاضای المثنی بدید
بیمه نامه رو هم اگر پیدا کردید که برد رو زدید وگر نه به هیچ عنوان المثنی صادر نمیشه و باید دوباره بیمه بشه
ممنون از پاسخ گوییتون .. فعلا رفتم کلانتری محل اعلام مفقودی کردم .. بعد یه سوال دیگه .. اگه المثنی کارت بیاد پلاک هم عوض میشه یا همون پلاک قبلی میمونه ؟؟؟ چون رو کارت موتور اسم مالک قبلی رو نوشته بود و مام وکالت تام داریم ..

moein 007
08-03-1394, 10:37 قبل از ظهر
ممنون از پاسخ گوییتون .. فعلا رفتم کلانتری محل اعلام مفقودی کردم .. بعد یه سوال دیگه .. اگه المثنی کارت بیاد پلاک هم عوض میشه یا همون پلاک قبلی میمونه ؟؟؟ چون رو کارت موتور اسم مالک قبلی رو نوشته بود و مام وکالت تام داریم ..
قربونت قابل نداشت دقیقا نمدونم ولی اگه المثنی بیاد پلاک عوض نمیشه چون کارت کپی کارت قبلی هست دیگه ولی اگه تقاضای تعویض پلاک بدین هزینه هم میره بالا و هم کارت و بقیه ی بند و بسات عوض میشه

erfi.747
08-03-1394, 01:39 بعد از ظهر
قربونت قابل نداشت دقیقا نمدونم ولی اگه المثنی بیاد پلاک عوض نمیشه چون کارت کپی کارت قبلی هست دیگه ولی اگه تقاضای تعویض پلاک بدین هزینه هم میره بالا و هم کارت و بقیه ی بند و بسات عوض میشه
دمت گرم داش معین لطف کردی ..