PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : داغ شدن زیاد موتور

ashkan 261
05-03-1394, 02:49 بعد از ظهر
سلام
من با راهنمایی دوستان یک تریل روان 200 گرفتم / .

مشکلی که دارم داغ کردن زیاد کارتل روغن و سیلندر هست ؛ توی باک روغن نریختم ، فیلتر هوای کاربراتور هم باز هست و با حالت نیمه ساسات یا بدون ساسات روشن میکنم
داغ شدن کارتل در حدیه که نمیشه بهش دست زد اما با ریختن آب روی اون صدای جلز ولز نمیاد ، یعنی یه چیزی حدود 100 درجه داغ میشه .

آیا فیلتر هوا و تنظیم کاربرات و روغن ریختن توی باک مشکل رو تا حدودی حل میکنه ؟ یا این حالت علت دیگه ای داره هست ؟

Barat2jafari
05-03-1394, 02:55 بعد از ظهر
سلام
من با راهنمایی دوستان یک تریل روان 200 گرفتم / .

مشکلی که دارم داغ کردن زیاد کارتل روغن و سیلندر هست ؛ توی باک روغن نریختم ، فیلتر هوای کاربراتور هم باز هست و با حالت نیمه ساسات یا بدون ساسات روشن میکنم
داغ شدن کارتل در حدیه که نمیشه بهش دست زد اما با ریختن آب روی اون صدای جلز ولز نمیاد ، یعنی یه چیزی حدود 100 درجه داغ میشه .

آیا فیلتر هوا و تنظیم کاربرات و روغن ریختن توی باک مشکل رو تا حدودی حل میکنه ؟ یا این حالت علت دیگه ای داره هست ؟
دوست عزیز داخل باک نباید روغن بریزی انتشارات کردی روشن کردن باساسات این نشانمیده که موتور عیب داره بلی اکه تنظمات درستانجام بدی دما تاحدودی میاد پاین وفیلتر هوا هم تاثیرگذاری

ashkan 261
05-03-1394, 03:09 بعد از ظهر
ممنون
من شنیدم برای پایین اومدن دمای سیلندر روغن میریزن ، از قدیم این کارو میکردن حالا به هر حال من نریختم .
کاربرات که باید باز و بسته بشه ، چون فیلتر نداشت یکم کثیف شده توش .

اما یه صدای تق تق از توی موتور میاد ، توی ماشین عموما میگن صدای انگشتی هست ، من تصور میکردم صدای سوپاپ باشه ، صدا اینجوره که انگار با نوک چاغو روی یه چاغوی دیگه بزنی . خواستم بدونم این ایراد ها میتونن بهم ربط داشته باشن ؟

و اینکه به صورت کلی کارتل این نوع موتور ها داغ میشه ؟ یا نباید به هیچ وجه داغ بشه

farshad 54
05-03-1394, 07:32 بعد از ظهر
سوال راجب روان در تاپیک روان

قفل ............