PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کارت موتور

soul13
04-03-1394, 11:39 قبل از ظهر
سلام دوستان. من اولین باره که موتور معامله کردم و یک موتور صفر خریدم. بعد از سه روز (!!!!) کارت موتور اومد در خونه که خودمم خیلی تعجب کردم (اقدام سند از طرف فروشنده بود) یعنی یکشنبه من مدارک دادم چهارشنبه صبح اومد در خونه با پست. ولی هنوز کارت سوخت نیومده.
کارت موتورو که با کارت ماشین مقایسه کردم به نظرم هولوگرام ش خیلی مشکوک اومد. شناسه رو هم که اس ام اس کردم واسه خلافی نوشت همچین وسیله ای ثبت نشده.
یه عکس تو اینترنت از کارت موتور پیدا کردم که هولوگرامش شبیه هولوگرام کارت ماشینه . حالا شک افتادم نکنه جعلی چیزی باشه....
دوستان راهنمایی کنید لطفاً
کسی تازگی ها موتور خریده یه عکس از کارت موتورش بذاره یا مقایسه کنه ؟
اینم عکس هولوگرام کارت موتور...
[Only registered and activated users can see links]کارت_موتور_thumb.jpg ([Only registered and activated users can see links]کارت_موتور.jpg)

soul13
05-03-1394, 05:49 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]کارت_ماشین_thumb.jpg ([Only registered and activated users can see links]کارت_ماشین.jpg)
این عکس هولوگرام کارت ماشین

VAHID
05-03-1394, 07:28 بعد از ظهر
ظاهرا کارتا جدیدا زود میان.برای منم ۲ روزه اومد.

کارت تو بسته بندی مخصوص میاد و اگر از مامور پست تو بسته بندی پلمپ تحویل گرفتید نباید مشکلی داشته باشه

برای اطمینان میتونید به یه افسر پلیس نشون بدید

کارت سوخت دیگه بدرد نمیخوره