PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعویض رینگ عقب موتورهای اسپرت

salar.gorgani
26-02-1394, 06:56 بعد از ظهر
سلام بچه های عزیز پرشین
خب من این عکس موتور دوستمون رو دیدم بسیار خوشم اومد حالا هرکی اهل فن و تیونینگ هست بیاد یه نظری چیزی بده تا بچه ها استفاده کنن
موتور هم هندا 250تک سیلندر هست

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

farshad 54
26-02-1394, 08:24 بعد از ظهر
رینگ عقب با مدل 600 یا 1000 سی سی هندا تعویض شده

جلوش هم فکر کنم همینطور

لاستیک ها هم به همین ترتیب

salar.gorgani
26-02-1394, 08:30 بعد از ظهر
رینگ عقب با مدل 600 یا 1000 سی سی هندا تعویض شده

جلوش هم فکر کنم همینطور

لاستیک ها هم به همین ترتیب

تعویض رینگ که مشخصه ولی چجوری جاش داده؟ دوشاخ چی؟و دامنه اتصال زنجیر به خورشیدی عقب رو چجوری میزان کرده؟

farshad 54
26-02-1394, 08:44 بعد از ظهر
دوشاخ عقب که به نظر نمیرسه عوض شده باشه

وقتی سایز رینگ 250 و 600 و 1000 سی سی 17 هست مشکل زیادی به وجود نمیاره میمونه پهنای رینگ که اونم رینگ پهن تر از مدل 250 هست ولی مرکز رینگ که خورشیدی روش نصبه

فرقی با هم ندارن و خورشیدی جلو و عقب کاملا در یک راستا هستن و زنجیر راحت میشینه روشون

ولی احتمال میدم یه تغییری تو دوشاخ عقب فابریکش داده که رینگ و لاستیک جا شده

VAHID
26-02-1394, 08:44 بعد از ظهر
این موتور چند وقت پیش اگهی شده بود و ذکر شده بود که رینگ هارو با رپسول 1000 عوض کرده

salar.gorgani
26-02-1394, 08:55 بعد از ظهر
این موتور چند وقت پیش اگهی شده بود و ذکر شده بود که رینگ هارو با رپسول 1000 عوض کرده

مهم اقداماتیه که انجام داده ...یکی باشه ریز به ریز وارد باشه توضیح بده عالی میشه لا اقل یکار مفید یاد میگیریم..

mohammad mv
26-02-1394, 10:33 بعد از ظهر

سلام من هم آگهى اين موتور رو ديدم منم راقبم اگه بشه اينكارو روى هيوسانگ خودم انجام بدم اگه كسى اطلاعات كامل از نظر هزينه و قطعاتى كه بايد واسه اينكار عوض بشه اطلاع بده

hosinmaster
28-02-1394, 09:47 قبل از ظهر
سلام.
تعویض رینگ بدون تعویض 2شاخ عقب امکان پذیر نیست..من در مورد نینجا تحقیق کامل کردم..البته موتور با موتور فرق داره ..
ولی برای نینجا اگه قراره رینگ عوض بشه باید دوشاخ عقب هم عوض بشه....
حالا یه موتور میبینید برای تعویض دو شاخ باید قسمت عقبی شاسی تغییر کنه..یه موتور نیازی نیست.. این دیگه بسته به نوع موتور و اینکه چه دو شاخی بهش بخوره داره..
حالا یه چیز جالبتر بهتون بگم.... برای موتورهای برند مثل هوندا یا کاوازاکی بطور استاندارد هم رینگ بزرگتر هست و هم دوشاخ بزرگتر..
در واقع دو شاخ استاندارد با سایز بزرگتر مخصوص نینجا 250 و cbr 250 موجود هستش و هم رینگ بزرگتر با سایز 17 برای لاستیک 180 و 190
البته تو ایران نیستو باید سفارش بدید.... ولی اگه میخواید تو نت پیگیری کنید تو اندونزی و مالزی اینجور چیزا زیاد هستش..

salar.gorgani
28-02-1394, 10:07 قبل از ظهر
ممنون و هزینه هاش حدودا چقدرهة؟