PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دختر ایرانی موتور سوار دیوار مرگ

amirw3x
11-07-1390, 02:52 بعد از ظهر
نگار مدنی، تنها دختر موتورسوار دیوارمرگ ایران، از سن 6 سالگی موتور سواری می‌کند. نگار در چندین فیلم از جمله دیوار به عنوان بدل حضور داشته و تا قبل از این در دیوار مرگ یکی از پارک‌های معروف تهران موتورسواری می‌کرد ولی مسئولین این پارک به او اجازه موتورسواری ندادند و عنوان کردند که دختر اجازه موتورسواری در دیوار رو ندارد. نگار در حال حاضر در یکی از شهرستان‌های تهران مشغول موتورسواری بوده و آرزویش این است کسی مانع کارش نشود و بتواند به این کار که فقط به دلیل عشق و علاقه انجام می‌دهد ادامه بدهد. هیچ لذتی برام بالاتر از این نیست وقتی میبینم که دختران هم سن و سال من از این کار من احساس غرور و توانائی می‌کنند و این کار من به اونها اعتماد به نفس می دهد ...
3574
3575
3576

soroush adventure
11-07-1390, 04:24 بعد از ظهر
نه اتفاقا کار راحتیه ولی از بیرون وحشتناک بنظر میرسه. نیروی گریز از مرکز مثل اهنربا میچسبونتت به دیواره ها. ولی برای یه دختر بچه واقعا کار بزرگیه

Babak
11-07-1390, 07:53 بعد از ظهر
لااقل کلاه بزاره خوبه

ZORRO
16-08-1390, 08:27 بعد از ظهر
بزن دست قشنگه رو واسش... [Only registered and activated users can see links]
زنده باد دختران غیور ایران زمین [Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

K.I.A
16-08-1390, 10:23 بعد از ظهر
اینها یه خانوادن همونجام زندگی میکنن تلویزیون یه بار رفت خونشون ازشون گزارش گرفت 3 2تا خواهر بودن 1 2تا برادر خانوادهشون اونجارو با موافقت پارک ساختن و درامدشون مقداره بیشترش از این راهه...الان سالهاست اونجان.پدر و مادر مسنی و زحمت کشی دارن...

ARSH
16-08-1390, 10:36 بعد از ظهر
کلاه کاسکت واقعا چرا نمیزاره ؟
کارش درست پرچمش بالا ولی به خدا یه لحظه اتفاق میوفته با مغز از اون بالا بیاد پایین کی جوابگوء ؟؟؟؟؟
یه کلا کاسکت 20 تومنی هم بزاره باز آدم حس بدی بهش دست نمیده ولی اینجوری من که خوشم نیومد

ARSH
16-08-1390, 10:40 بعد از ظهر
داداش امضای خودت بیانگره همه چیز هست !
رو موتوری که وایساده حرکت هم نمیکنه باید کلاه کاسکت گذاشت
در هر صورت ممنون بابت عکس ها کارش درست دمش گرم

K.I.A
16-08-1390, 10:43 بعد از ظهر
کاملا درسته.../بلاخره خواسته چهرش مشخص شه در ضمن خانوادهی موئمن و دخترای با حجابی هستن..

MGEngineer
07-11-1390, 11:56 بعد از ظهر
ماه رمضان گذشته توی شهر بازی قم هم یه دختر بود که دیوار مرگ میرفت و کوچکتر ازین خانم هم بود ولی نرفتم ببینم
:hippie7:

mra680
07-11-1390, 11:56 بعد از ظهر
سلام
هیچ میدونستین کلاه کاسکت عادی بدون محافظ گردنی و ضربگیر ستون فقرات با ضرب سرعت 50 به بالا توی ضرب مستقیم باعث فلج شدن از گردن به پایین میشه
:hanghead:نیاین هی بگین کلاه کلاه کلاه
:1tongue:
بگین لباس کامل و مناسب
بیشترین اثر کلاه زمانی هست که روی زمین کشیده میشین و میچرخین
اصلا ضربات مستقیم رو حساب نکنید با این کلاه کاسکت های بی کیفیت دوستان
موفق باشین

.:ALIREZA NADERI:.
19-11-1390, 01:00 بعد از ظهر
سلام
هیچ میدونستین کلاه کاسکت عادی بدون محافظ گردنی و ضربگیر ستون فقرات با ضرب سرعت 50 به بالا توی ضرب مستقیم باعث فلج شدن از گردن به پایین میشه
بگین لباس کامل و مناسب
موفق باشین
یه عکس از این کلاه خوبه که میگی اگر تونستی بزار
در ضمن خیلی کارش درسته همچین ادمی محاله ممکنه که کلاه نزاره و به قول k.i.a فقط بخاطر عکس گرفتن بوده!
دمش گرم
!
خیلی هم گرم!
چند سالشه ؟
کسی ادرسی چیزی نداره ازش ؟

Amir
19-11-1390, 01:12 بعد از ظهر
سلام
بگین لباس کامل و مناسب
موفق باشین

دوست عزیز مطمئنا کسی که موتورش 1میلیون قیمت داره نمیره ست کامل لباس بخره , ما نسبت به جامعه ایران در این فروم صحبت می کنیم

مهدی1
12-01-1392, 01:58 بعد از ظهر
خداییش من خیلی از این پست خوشم اومد راستش من درباره ی موتور سواری بانوان چیز زیادی نمی دونستم فیلم دیوار رو قبلا دیدم حالا که فکرش می کنم این دختر نقش بدل بازی می کرده دیدن دوباره فیلم یه حس جدیدی به آدم می دیده باید جامعه ما از همچین دخترهایی حمایت کنه بخاطره شجاعتشون واقعا آفرین به همه ی دخترهای موتورسوار به نظر من هر دختری شجاعت این جور کارها رو نداره