PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : -=درخواست کمک برای خرید TSR200 یا KDX200 سالم=-

B-MAX
18-02-1394, 09:36 بعد از ظهر
سلام دوستان

راستش هرکاری کردم نتونستم فکر طبیعت گردی رو از سرم خارج کنم و میخوام دوباره موتور تریل بگیرم
پارسال روان داشتم که بعد هر جلسه افرود باید موتورشو پایین می اوردم و بعد مدتی هرز شدن پیچ هاش وووو فروختمش و دیگه نمیخوام سراغ تریل ایرانی (چینی ) برم

رفیقم 3 ماه پیش یدونه TSR200 بوش پلاک قدیم گرفت 4 تومن یکم خورده خرج داشت و العان بی دردسر فقط بنزین و روغن میریزه تو موتور میره افرود و حالشو میبره

منم دنبال KDX200 یا TSR200 سالم با پلاک قدیم هستم جالبه بدونید بعد از ظهر ها جلوی در خونمون کفی میزارن!!! و کلا اینجا خیلی گیر بازاره و موتوری میخوام که پلاک قدیم باشه و کارت و این چیزها داشته باشه که اگه گرفتن بشه با اشنایی چیزی موتورو دراورد

بودجم حدود 4-5 تومنه و نیازمند یاری سبزتان هستم:gigglesmile:
اگه موردی میشناسید با عکسش پیشنهاد بدید
خیلی ممنون

B-MAX
19-02-1394, 07:35 بعد از ظهر
رفتم چند مورد kdx و tsr دیدم
هنوز مورد خوبی پیدا نکردم

یکیش موتور در جا خوب گاز میخورد اما در حال حرکت اصلا شتاب نداشت
مشکل از چیه؟
خودش گفت کیپسش خرابه و میشه درستش کرد
با یه موتور ساز که کارش دوزمانه ژاپنیه صحبت کردم بهم گفت احتمالا مشکلش از ترانزیستور بوده

کسی هست بتونه راهنمایی کنه؟

m-s-d
20-02-1394, 04:59 بعد از ظهر
جناب b-max بی صبرانه منتظر عکس های آفرودی شما و جناب ایرانی هستم

در مورد تاپیک هم بگم که هیچ اطلاعاتی در مورد این موتور ها ندارم اما اگه خودم به جای شما بودم بیشتر دوست داشتم kdx 200 بگیرم البته کرومش

موتور فقط r1
20-02-1394, 06:37 بعد از ظهر
داداش از من میشنوی بی خیال tsrشو سوزوکی جون نداره برا افرود البته فقط tsr بگرد دنبال ی کادیکس
داداش ی نگاه ب این اگهی ها بنداز
[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

B-MAX
21-02-1394, 03:39 بعد از ظهر
مرسی دوستان

نمیدونم داستان چیه؟:hanghead:
طرف تو اگهی مینویسه در حد صفر استثنائی بی نظیر
بالاسر موتور که میری موتور مثل آش رشته میمونه:wall3:

searching....

hamed510
21-02-1394, 04:59 بعد از ظهر
نمیدونم داستان چیه؟:hanghead:
طرف تو اگهی مینویسه در حد صفر استثنائی بی نظیر
بالاسر موتور که میری موتور مثل آش رشته میمونه:wall3:

این بلا یبارم سر من اومده هیچوقت به صحت آگهی نباید اعتماد کرد.

موتور فقط r1
24-02-1394, 11:24 قبل از ظهر
داداش هیج ماست فروشی نمی گه ک ماست من ترشه باید بری سر موتور موتور از نزدیک ببینی و سوار شی

SMRG
24-03-1394, 02:01 بعد از ظهر
درود
B max عزیز من دقیقا هم مشکلتم
حتما تجربیاتتو انتقال بده
مم بدجور دنبالشم
دوستان واسه استعلام پلاک قدیم کجا باید رفت
اگه پلاک و کارت خالی گرفتیم فردا روز واس خوابیدنش دستمون جایی بند هست؟ اصن کارت و پلاک قدیممو میخابونن؟......

eshgh_namordeh
25-03-1394, 11:57 بعد از ظهر
سلام به دوستان
پلاک را کلا میتونید با تماس یا 110 استعلام کنید فرقی نداره قدیم یا جدید فقط کامل بپرسید در سیستم چی ثبت شده چند سی سی چه رنگی و ....
کلا پلاک قدیم بگیرند پارکینگه مدارکش درست باشه پس از چند ماه پلاک قیچی میشه برگ اوراق میدند ، کلا باید مواظب باشید گیر نیفتید
کادیکس . تی اس ار دیگه عمرشون را کردند و خیلی خیلی سخت میتونید تمیز پیدا کنید
مصرف بنزینش 100/8 که عملا افرود راه دور اصلا نمیتونید برید و اگر بنزین همراه ببرید دردسره دیگه افرود حال نمیده
200 قدرتش کمه حتما 250 خریداری کنید
باید حتما دست به آچار باشید شون بیست سال موتور کار کرده مرتب سرویس نیاز داره
به نظرم کمی پول بزارید روش کراس مدارک دار خریداری کنید خیلی بهتره ،

ali.sarafraz
27-03-1394, 01:21 قبل از ظهر
سلام دوستان ... خیلی وقته قصد خرید داشتم ... به تازگی یه KDX 200 گیرم اومده میگه حدودا ۵ میلیون پلاکم هست... نمیدونم ارزون میگه یا به قیمت چون با واسطه بود مدلش و نمیدونم ولی فکر کنم ۲۰۰۳ باشه... به نظرتون به درد شهر هم میخوره آخه اهل پیست و بیابون نیستم زیاد اگه سالی دویا سه بار... کلا موتور خوبیه قطعاتش پیدا میشه? چطور بفهمم موتور رو پاست?..... پیشاپیش ممنون از راهنماییاتون

Sent from my HTC Desire 500 dual sim using Tapatalk