PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نشت روغن روی انجین

hesams
18-02-1394, 09:53 قبل از ظهر
با سلام،
از دوستان کسی میتونه تشخیص بده که این روغن هایی که روی انجین هست به علت مشکل در کدوم قسمت موتوره؟ کسی تا حالا این مشکل رو داشته؟
اینم بگم که سطح روغن موتور هم به صورت محسوس کم نمیشه. موتور پالس 135 هست.

[Only registered and activated users can see links]

[Only registered and activated users can see links]

VAHID
18-02-1394, 11:07 قبل از ظهر
واشر کارتل و سیلندر مرخص شده و روغن نشت میکنه.تنها راه حلش باز کردن سیلندر و تعویض واشر هست

Komando
18-02-1394, 11:12 قبل از ظهر
همونطور که استاد وحید گفتن از واشر ها هست.

hegzz
19-02-1394, 12:28 بعد از ظهر
بله از منم هم زیر موتور شده، هم روش! تعویضش هم هزینه بالایی نداره
ولی خب زود اقدام کنید تا هم از قیافه نیفته هم کف پارکینگ رو گند نزنه! هم یه جایی بی روغنت نکنه که این کارتل خیلی نامرده !! :)

hesams
20-02-1394, 10:18 قبل از ظهر
الان یک سالی هست که اینطوریه. پارسال هم به دو تا تعمیرکار نشون دادم، هر دوتاشون گفتن برو با بنزین بشور و بیار تا دقیقا معلوم بشه از کجاش روغن نشت می کنه. و بذار موتورت بمونه اینجا و غیره. خلاصه نتونستن یا نخواستن همون موقع بگن. منم موتور رو پیششون نذاشتم.
حالا با توجه به اینکه نشت روغن زیاد نیست و در حدی نیست که زیر موتور بریزه دو به شک هستم که ببرم تعمیرش کنم یا نه؟ از طرفی میترسم که این قضیه، مشکلات جانبی دیگه ای رو به وجود بیاره.

ALI RAHRO
21-02-1394, 06:08 بعد از ظهر
سلام دوست گرامي..طبق تجربه همچين مشكلي بنده مشكل رو 100درصد از كاسه نمد هاي داخل انجين ميبينم ك هزينه بالايي هم ندارد و با 20هزارتومان درست ميشود...مشكل خيلي جدي هم نيس

aam
25-02-1394, 06:53 بعد از ظهر
135منم روغن میداد بردم واشر هاشو کلا عوض کردم یه هفته ای روغن نداد بعد دوباره روغن داد اما کمتر از قبل.بعد رفتم از تعمیرکاره پرسیدم گفت انجینش زیادی داغ میکنه واشرارو میسوزونه باید برات فیلرگیری کنم که داغ نکنه گفتم باشه.فیلرگیری هم کرد اما باز بعد یه هفته دوباره انجینش داغ میکردو روغن میداد.کلا از135ام راضی نیستم.چون شتابشم تعریفی نداره.تازه کمکای جلو شم روغن میداد دادم همون تعمیرکاره درستش کرد و دیگه روغن نمیده ولی به نرمی قبل نیست.