PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرقت مگلی 250

BEHDAD
10-07-1390, 11:28 بعد از ظهر
نویا
علیرضا (عشق)
در مورد سرقت موتور نمیدونم کجا بگم! این تاپیک؟
موتور اگهی کردم بفروشم که یکی با هیوسانگ اومد گفت هیو بزرگه داغ میکنه ازین حرفا
 دنبال مگلی بود! موتور روشن کردم صداش گوش کرد حرف زدیم سویچ هیو داد بهم یه لحظه پرید روو موتور.... گوله رفت ته کوچه یکی سوار کرد! از میدون پروین تا فلکه دوم تهرانپارس خلاف ماشینا میرفت منم با هیوسانگ دنبالش! موتور لش بود ترمز جولو قطع بود عقبم ضعیف بود! بهتره بگم بی ترمز! f1 موتورم روشن بود موتور داغون! معکوس میدادم که فهمیدم گیربکس هیو خیلی مشتیه! از 3 زدم 1 که نخور به ماشینه! یجام ترمز عقب قفل کرد ته موتور چرخوندم پیچیدم تو خیابون! شانس اوردم زنده موندم! یه پالس اپاچی داشتم راحت میگرفتمش!
 زدم پشتش بیفته اما بین ماشینا مالید به اینور اونور و رفت همن لحظه پراید اومد بیرون از پارک شاخ به شاخ زدم.... منم دویدم با یه اپاچی پیکی رفتیم دنبالش! انقدر اروم رفت که گمش کردم! شاید میخوردن زمین چاقو....
 بعد اگاهی و تحقیق معلوم شد طرف سابقه داره یه zx12 دزدیده موتور سوار بوده! اون روزم ساعت 2 ظهر میرن با یه مزدا3 سراغ یه هیوسانگ که اگهی کردن موتور می دزدن!صاحب هیو میگفت تیریپ مایه داری ورداشتن گولش زدن! ساعت 6عصر هم با هیو دزدی موتور منو میبرن! منم 1% فکر نکردم انقد دزد اخمق باشه هیو بزاره مگلی ببره!

بیخود نیست مغازه دارا میگن قلنامه کن پول بده بعد دور بزن اگه ایراد داشت پولتو بگیر!

دوستان اطلاع رسانی کنید! مگلی موتوری نیست مثل پالس زیاد باشه یا سخت پیدا شه! کسی هر کمکی میتونه بکنه! ممنون میشم! از اونای که اشتا تو اگاهی دارن تا هرکی که موتور جایی دید یا هر کمکی! مخم کار نمیکنه!
ممنون

Kami
11-07-1390, 12:26 قبل از ظهر
ناراحت شدم بهداد جان
منم میخواستم مگلی رو بفروشم یکی با zx150 اومد در خونه ساعت 11 شب 2 نفر بودن
خلاصه مگلی رو دادم رفیقش رفت دور زد بعد دیدم اون رفیقش با zx150 روشن کرد موتورو اومد جلو پریدم جلوش گفتم کجا؟ وایسا بینم . خلاصه رفیقش موتورمو اورد تحویل داد
اما کلا تاحالا فکر نکرده بودم که موتورو ندم دست طرف . از این به بعد نه باید دست کسی موتور داد نه گزاشت ترکت بشینه

ali khoramian
11-07-1390, 01:17 قبل از ظهر
انشاالله که پیدابشه.مال حلال گم نمیشه.مطمعن باش میگیرنشون.

eshgh_namordeh
11-07-1390, 01:23 قبل از ظهر
خیلی خیلی ناراحت شدم بهداد جان ، ای بابا
ما که دنیا به ک.... این هم روش چاره ایی نداریم جز بی خیال بودن

بچه ها ردیاب خودرو 500 بیشتر قیمت نداره ، سیستمی هم که رو موتور بستم با ریموت فقط روشن بشه و خاموش هم میشه کرد خوبه ، بهتره همه 250 سوارها سیستم ردیاب را نصب کنن ارزش داره ، چقدر نامردن

Alireza
11-07-1390, 01:28 قبل از ظهر
تاپیک جدید زده شد
بهداد خیلی ناراحت شدم
عکس از موتورت بزار تو این تاپیک
لینک امضات خرابه

علی بهرامی
11-07-1390, 02:00 قبل از ظهر
یک عکس از موتور بگذار و 2 ویا 3 ویژگی که بشه از موتور های دبگه براحتی تشخیص داد. خط خش شکستگی خاص. شماره پلاک یادت نره تو همین تاپیک عکس پلاک رو بزار.

ARSH
11-07-1390, 02:03 قبل از ظهر
رفیق اگه اشتباه نکنم یه سی بی ار 1000 هم از شما دزدین بی شرفا
واقعا شانست خیلی بده
خدا کنه پیدا شه ما دعا میکنیم تهران که نیستیم کمکت کنیم ولی خب دعا میکنیم یهو دیدی گرفت دیگه
ارزوی صبر

علی بهرامی
11-07-1390, 02:04 قبل از ظهر
عکس پلاک موتور و 2 یا 3 ویژگی که بشه از بقیه موتور ها تشخیص داد.

Babak
11-07-1390, 02:05 قبل از ظهر
از حسین شنیدم و خیلی ناراحت شدم.مرسی که گفتی باید خیلی خواسمون جمع باشه

علی بهرامی
11-07-1390, 02:21 قبل از ظهر
من به رفقا میزنم.

---------- Post added at 02:21 AM ---------- Previous post was at 02:09 AM ----------

ap_peiki
11-07-1390, 03:22 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

حسـن
11-07-1390, 07:31 قبل از ظهر
من وقتی میخاستم سی بی 400 را بفروشم تا میخاست طرف باهاش دور بزنه خودم هم نشستم ترکش!!!
خیلی باید مواظب بود
شما هم ناراحت نباش مگلی موتور شاخصی هست ایشالا پیدا میشه

reza KTM
11-07-1390, 02:09 بعد از ظهر
برو چهره نگاری پسرخاله من رفت و بهش زنگ زدن گفتن بیا با 2 تا شاهد احتمالا گرفتنش نمیدونم دیگه چی شد

BEHDAD
11-07-1390, 05:25 بعد از ظهر
مدیران سایت میشه این تاپیک کاری کرد اکثر یوزر ببینن؟ و این پستم بره اول بالای همه صفحات این تاپیک قرار بگیره! ممنون

ممنون از همه دوستان
از همه پست ها
نه موتور بدین نه ترک بشینین! هیوسانگی که دزدیدن باهاش موتور من بردن طرف زدن پرت کردن یه چاقو کشیدن فتن!
حتی موتور روشن نمیکنم سویچم نشون نمیدم! قلنامه کن پول بده بعد دور بزن اگه ایرتد داشت نبر! خیلی دزدا حرومزادن
اقای بهرامی مرسی از لطف شما که با دوستانتون تماس میگیرید! بقیه دوستانم گوشه ذهنشونم باشه مگلیم شاید دیدن!
پلاک موتور
114
38155
مشخصاتم اول برچسب که اگه نکنده باشن! تو عکس معلومه!
دوم پشم شیشه رویه منبع اگزوز گزاشتم داغ نشه اگزوز باز شده پرچ های زیرش فابریک نیست زمخت و گندس!
سوم فکنم کنار راهنما جولو سمت چپ 2تا خط گد افتاده که با لاک قرمز رنگ شده (موتور از جک افتاد رو یه جای سنگ لاخی)
اینم عکس
بازم ممنون از همتون! 
[Only registered and activated users can see links]

Amir
11-07-1390, 05:32 بعد از ظهر
مدیران سایت میشه این تاپیک کاری کرد اکثر یوزر ببینن؟ و این پستم بره اول بالای همه صفحات این تاپیک قرار بگیره! ممنون

تاپیکتون مهم شد و بالای تاپیک های دیگه این انجمن قرار گرفت

امکان اینکه پست اول تو همه صفحات باشه به تفکیک انجمن هست و مثلا تو انجمن بازارچه همه تاپیک ها به این شکل هست ,

من دیدم لینک این تاپیک رو دوستان تو فیسبوک هم قرار دادند

BEHDAD
11-07-1390, 05:45 بعد از ظهر
مرسی امیر جان
لطف کردی
ممنون از زحمات همه:20:

nightwolf_suzuki
11-07-1390, 07:01 بعد از ظهر
بهداد جان نگران نباش پیدا میشه...
منم امروز به دوستانم زنگ زدم و شماره پلاک و عکس رو براشون فرستادم...
انشاالله پیدا میشه...
فقط یه زحمت بکش و بگو دقیقا کجا دزدیدن... برام پیام بذار...
خدا لعنتشون کنه...

Kami
11-07-1390, 07:03 بعد از ظهر
رفیقم پالس 220 داشت . دم در خونه قفل بود . دزدگیر داشت . تو 5 دقیقه دزدین و دیگه پیدا نشد
البته نمیخوام نا امیدت کنم بهداد جان اما احتمال پیدا شدن خیلی خیلی کمه

kips
11-07-1390, 09:11 بعد از ظهر
دوستان گرامی توجه کنند که روند سرقتها تفاوت کرده پس روند استفاده از این موتور های دزدی هم باید متفاوت شده باشه.پس بیشتر باید توجه کرد به زدگی ها نشانه های خاص شماره تنه یا موتور چون اینا تغییر میدن بر چسبها رو ویا حتی یه پلاک دیگه می چسبونن روش از این موتور ها تعداد زیادی نیست پس با کمی دقت میشه پیداش کردانشا الله در ایست بازرسی ها و جا هایی که کفی گذاشتن دستگیر میشه . راجه به چهره شناسی که فکر نکنم اداره اگاهی کمکی بکنه و انجام بده به امید حق هر چه سریع تر پیدا میشه

مجی
11-07-1390, 09:28 بعد از ظهر
سلام.به اومید خدا پیدا میشه...توکل کن بر خدا ...ماله حلال گم نمیشه..من یکی از دوستام همین طور شد ولی بعد از یه هفته خود دزدا زنگ بهش زدن گفتن برو فلانه جا ببرش...دشمن واسه خودت جور نکردی بخواد تلافی کنه؟؟؟امیدوارم و مطمئنم پیدا میشه...

مهدی مریدا
11-07-1390, 09:29 بعد از ظهر
داداش ، خیلی خیلی ناراحت شدم . باور کن خودمو میزارم جات ..........
خیلی سخته . نمی خوام نمک رو زخمت بپاشما ، ولی خیلی بچگی کردی . فدای سرت ، ایشالا که پیدا می شه ، نشدم غصه نخور از جون آدم که بالاتر نیست .

mosim2m
11-07-1390, 10:23 بعد از ظهر
من تجربه فروش و آگهی کردن موتور رو دارم . وقتی میخواستم بفروشم طرف که میومد ببینه اول ازش یه کارت شناسایی معتبر میخواستم بعد اگه دوستش یا همراهش پیشم میموند سوئیچ رو میدادم بهش .
واسه خودم بار ها پیش اومده میخواستم برم موتور ببینم طرف همین جور راحت سوئیچ رو میداد دستم به زور بهش کارت شناسایی میدادم میگفتم داداش به هیشکی اعتماد نکن .

بهداد جون متاسف شدم . امیدوارم پیدا شه . این چند روز خدا وکیلی تو فکرت بودم بزنگم بهت که بریم خیابون استخر کورس بذاریم ببینم 220 چند مرده حلاجه که این تاپیک رو دیدم ...:297:

BEHDAD
11-07-1390, 10:36 بعد از ظهر
یه روز پالس بیار بریم بندازیم
****** هیو بیاره تو اون استخر ببینبم چند تا میره!
منو مصطفی موتور اونجا امتحان میکنیم!!! شیب تند!!!!

از بقیه دوستانم ممنون
پیدا میشه! میدونم! اما کی؟ فردا یا 2سال دیگه؟ خودش یا شاسیش؟
در هر حال بهتر از دست رو دست گذاشتنه!
جا داره بازم از مدیزان تشکر کنم

Kami
11-07-1390, 10:38 بعد از ظهر
****** هیو بیاره تو اون استخر ببینبم چند تا میره!
کجاس استخر

mosim2m
11-07-1390, 10:48 بعد از ظهر
اول جاده فشم از تهران پارس . سونا هم تشریف بیارین در خدمتیم !:gigglesmile:

بهداد اون طرف که زنگ زد بهت شمارشو نمیتونی بدست بیاری رد یابی کنی ؟

BEHDAD
11-07-1390, 11:01 بعد از ظهر
****** یه جاش هست که اونجا مگلی 90 میره پرشیا 80 پالس 50 ماکسیما 120  ازرا 110 و هیوسانگ حسین 140 بقیه ماشینام یا یادم نیست یا حوصله ندارم بگم! 
بیا یه تست بگیر تو هم! شیبش نفس کشه من واسه تست ماشین موتور میرم اونجا! دفعه اخر مصطفی بردم با پالسم اونم با اپاچیش!

در مورد شماره دزده باید بگم
شماره دادم اگاهی اما پیگیری نکرده!
ساعت 2 که هیو میدزده میاد سراغ من صاحب هیو خودشو جر میده تو اگاهی که خط دزده روشنه اما کسی پیگیری نمیکنه! اگه میکردن شاید به من نمیرسید!
پروندرو میندازن پایین
100 پرونده سی جی موتور بود چنتام مثل موتور من! گاراگاه باید استخدام کرد:98:

Masoud
11-07-1390, 11:28 بعد از ظهر
انشاالله که پیدابشه. داداش خیلی ناراحت شدم این جور موتورا رو می برن شهرستان ها و شهر های دیگه از دوستانی که تو شهر های دیگه اند خواهش می کنم اگه شبیه موتور بهداد و دیدید پلاک و چک کنید ممنون..........

BEHDAD
12-07-1390, 11:16 قبل از ظهر
چهره نگاری نمیکنن واسه موتور!
عکس های اگاهی هم مفت گرونه! قدیمی و کم!!!!

Kami
12-07-1390, 11:19 قبل از ظهر
لعنت به فقر که باعث دزدی میشه
لعنت لعنت و لعنت
و لعنت بر کسانی که بدون زحمت میخوان به پول برسن

Mohammad
12-07-1390, 12:14 بعد از ظهر
بهداد عزیز، غم از دست دادن یه چیز عیز واقعا اعصاب خورد کنه. برای اتفاقی هم واست افتاد بی نهایت متاسفم.
برای فروش موتور:
۱- همیشه موتور رو توی نمایشگاه بذارید برای فروش.
۲- هزینه فروش پالس و آپاچی ۵۰ تومن و ۲۵۰ ها حدود ۱۵۰ تومن هست.
۳- اگر دو نفر اومدن و یکی پیش شما موند بازم سوئیچ ندید، چون راه فرار وجود داره.
۴- موقع معامله دقیقا برعکس عمل کنید، شما دو نفر باشید نه اونا.
۵- برای فروش موتور همیشه یه دوست با موتور خوب کنارتون باشه.
۶- اگر می خواد موتور رو تست کنه، بشینه ترک شما نه شما ترک اون
۷- فقط صبح ها معامله کنید و شب موقع فروش نیست
۸- کارت شناسایی مفت گرونه و حتی وجاهت قانونی برای دادگاه نداره، چون طبق قانون ممکن پیداش کرده باشید

اگر کمی هزینه کنید و در نمایشگاه بفروشید، معامله امن تره.
یا جایی داشته باشید که مطمئن باشه، من توی پارکینگ موتورامو می فروشم، نگهبانم هماهنگه بازم احتیاط می کنم.
اگر موتور رو لخت نکرده باشه می گیریش.
احتمالا با این شیوه دزدا می خوان باهاش کیف قاپی کنن، پس پیدا میشه.

mosim2m
12-07-1390, 02:02 بعد از ظهر
تنها راهت اینه که بری پیش یکی تو کلنتری و رشوه بدی مطمئن باش اونا تا رشوه نگیرن کاری نمیکنن . یه 100 تومن بذار کف دستشون فردا موتور دم در خونتونه . بیشترم بدی می ارزه

Kenji
12-07-1390, 03:13 بعد از ظهر
سلام

یه چندین روزی بود که نیومده بودم سایت اما از بچه ها شنیدم.

واقعا متاسف شدم.

کاریه که شده. اما پیگیری بکن. ایشالا پیدا می شه. بچه بودم بابام یه موتور داشت تو همین مایه ها ازش دزدیدن. اون موقع موتور خوبی محسوب می شد.

این موتور که سنگین نیست پس عمرا همینجوری نمیفروشنش.
شاید با جعل سند بفروشن شاید اوراقش کنن.

خدابزرگه

ghost.rider1
12-07-1390, 03:53 بعد از ظهر
بهداد جان ایشالا پیدا میشه !
اگه شماره ای داری ازدزده داری بده اینا که دستگاه ردیاب تلفون دارن پیداش می کنن برات!

علی یزدانی
12-07-1390, 06:56 بعد از ظهر
بهداد جان چون موتورت گرون قیمته و تمیز به احتمال زیاد اوراقش نمیکنن!
زیاد غصه نخور پیدا میشه،از خوده من یه هوندا 125 دم باشگاه دزدین ولی بعد سه روز تو کوچه پس کوچه ها پیدا شد!
من تو اصفهان به رفقاو آشناها میسپارم که دیدا خبر بدن
ایشالله پیدا میشه

BEHDAD
12-07-1390, 08:18 بعد از ظهر
و باز هم ممنون از همه شما دوستان!
خیلی محتات هستم! نمیدونم چرا گول هیوسانگ خوردم!!! به قول دوستمون مگه با ماکسیما میرن پژو بدزدن؟!
پیدا میشه اما هر روز داره لگنتر میشه! دلشون نسوخته که!

AMIR MOHAMMAD n
12-07-1390, 08:21 بعد از ظهر
تو کوچه پس کوچه های شهر- جاهایی که جنس دزدی آب میکنن بگرد شاید فرجی شد.

BEHDAD
15-07-1390, 04:13 بعد از ظهر
اگه دزد بودم 3سوت پیدا مید
تو هر صنفی همه همدیگرو میشناسن:i'm ok:

Kami
15-07-1390, 04:21 بعد از ظهر
دوستان برای حفاظت از خودتون شوکر پرتابی یا جاقو یا هر سلاح سردی استفاده کنید

Kenji
15-07-1390, 04:28 بعد از ظهر
بعد از اولین ایست بازرسی شما به جای آقا دزد ها میرید حبس

ap_peiki
15-07-1390, 08:57 بعد از ظهر
دوستان برای حفاظت از خودتون شوکر پرتابی یا جاقو یا هر سلاح سردی استفاده کنید
داداش اگه هر کدوم از اینا رو داشته باشی چوب تو آستینت میکنن

Kami
15-07-1390, 09:54 بعد از ظهر
درسته غیر قانونی هست اما برای امنیت حداقل یه چاقو لازمه

حسـن
15-07-1390, 09:58 بعد از ظهر
من شوکر دارم همیشه هم میزارم به کمرم!
صداش که دربیاد طرف م ی ر ی ن ه به خودش اینقدر وحشتناکه :1tongue:

Alireza
15-07-1390, 10:03 بعد از ظهر
بحث در مورد این چیزا پی ام

BEHDAD
16-07-1390, 09:46 بعد از ظهر
بعد 7روز پیدا شد! اما شنبه خبر دادن!:riz284:
5شنبه ساعت 2 موتور منو گزاشته یه پالس دزدیده! فکنم با پالس سی جی ببره! (مزدا3 >>هیوسانگ>>مگلی>>پالس! البته اطلاعات منه و بقیه خدا میدونه):25r30wi:
خسارت تا الان یه دست فلاپ کامل (باز کرده) مغزی ( شیکوندن بردن پارکینگ) و موتورم میگن سالم که فردا ملوم میشه! هنوز موتور ندیدم!:s (9):
اما بازم شکر وسپاس :thanks::bighug::24:

Kami
16-07-1390, 09:51 بعد از ظهر
خوشحال شدم بهداد جان

حسـن
16-07-1390, 10:02 بعد از ظهر
:thanks:
دیدی مال حلال جایی نمیره

Alireza
16-07-1390, 10:14 بعد از ظهر
خب خدارو شکر موتورو دیدی یه عکس ازش بنداز بزار

reza KTM
16-07-1390, 10:17 بعد از ظهر
خوبه بازم برا تو پیدا شد خدا رو شکر دعا کن آپاچی پسرخاله من هم پیدا شه

نیما نادری
16-07-1390, 10:18 بعد از ظهر
تبریک میگم

سعی کن دزد رو ببینی و یک مشت درست در وسط بینی و بعد با دست راست سرشو بگیر و با تیغه ساق پای راستت ضربه مهلک و دقیق به بین پاهاش بزن

فکر میکنم با پول فلاپت بی حساب میشی

البقیش رو هم یکم روش کار کنی کلا تسویه حساب

ARSH
16-07-1390, 11:20 بعد از ظهر
ایول خدا رو شکر تبریک میگم

mosim2m
16-07-1390, 11:38 بعد از ظهر
تحلیل شخصیت جالبی داره این دزده ! اول عشق ماشین داشته بعد دیده هیچی موتور نمیشه . احتمالا میبینه وسایل موتوری زیاد بهش حال نمیده میزنه تو کار دوچرخه و بعد گاری . آخر آخرشم میزنه تو کار کفش و دمپایی دزدی !
:25r30wi: بهداد تبریک . واسه آخر هفته قرار بذار استخر ببینیم با موتورت چه کردن

eshgh_namordeh
16-07-1390, 11:40 بعد از ظهر
خیلی دزد باحالیه
زده به سیم آخر
خوبه خوشحال شدم بهداد جان

mri2599
17-07-1390, 12:02 قبل از ظهر
من از پست اول خوندم تا همین پست آخری.
تا قبل از اینکه موتور پیدا بشه خیلی ناراحت بودم ، چون تاپیک اون cbr 1000 که ازش دزدیده بودن را هم خونده بودم و پیش خودم گفتم چقدر این آقا بهداد بدشانسه!
ولی جداً خوشحال شدم وقتی شنیدم که پیدا شد.
خسارت فدای سرت . بذار به حساب اعتماد بیجایی که به طرف کردی!
ایشالا فلاپ های قشنگ تر از فابریکش بندازی روش.

موفق باشی

aligsx
17-07-1390, 12:33 قبل از ظهر
نوشته اصلی توسط BEHDAD [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) بعد 7روز پیدا شد! اما شنبه خبر دادن![Only registered and activated users can see links]
5شنبه ساعت 2 موتور منو گزاشته یه پالس دزدیده! فکنم با پالس سی جی ببره! (مزدا3 >>هیوسانگ>>مگلی>>پالس! البته اطلاعات منه و بقیه خدا میدونه)[Only registered and activated users can see links]
خسارت تا الان یه دست فلاپ کامل (باز کرده) مغزی ( شیکوندن بردن پارکینگ) و موتورم میگن سالم که فردا ملوم میشه! هنوز موتور ندیدم![Only registered and activated users can see links] (9).gif
اما بازم شکر وسپاس [Only registered and activated users can see links]

مبارک باشه قبلش خیلی برات ناراحت بودم و دعا میکردم پیدا بشه برات الانم که پیدا شد خوشحالم و ایشالا فقط و فقط چرخش برای خودت بچرخه نه برای دزدا...!!!!!
خسارت جزییم بهتر از اینه که اصلا موتورتو نمیدیدی.
طرفی اگه دیدی ازش خسارتت رو بخواه و اصلا بهش فحش نده یا درگیر نشو :23: چون میتونه ازت شکایت کنه و اونم ازت شاکی بشه و پول بخواد:i'm ok:!!!!
اینم یه مدل قانون اینجاس دیگه ...:297::gigglesmile:!!!!

Alireza
17-07-1390, 12:34 قبل از ظهر
این اون بهداد نیست

Kenji
17-07-1390, 12:39 قبل از ظهر
5شنبه ساعت 2 موتور منو گزاشته یه پالس دزدیده! فکنم با پالس سی جی ببره! (مزدا3 >>هیوسانگ>>مگلی>>پالس! البته اطلاعات منه و بقیه خدا میدونه):25r30wi:
خسارت تا الان یه دست فلاپ کامل (باز کرده) مغزی ( شیکوندن بردن پارکینگ) و موتورم میگن سالم که فردا ملوم میشه! هنوز موتور ندیدم!:s (9):
اما بازم شکر وسپاس :thanks::bighug::24:

خیلی خوشحال شدم . باورم نمی شه

این دزده واقعا فکر کنم از لحاظ روحی مشکل داشته.

یا شاید کلا دزد نبوده و قصدش تست انواع موتور در یک هفته بوده یه رکورد گینسی چیزی بزنه

Kami
17-07-1390, 12:57 قبل از ظهر
کسایی هستن که برای سرگرمی دست به دزدی میزنن
احتمالا ایشون فیلم پلیسی زیاد میدیده

ap_peiki
17-07-1390, 03:41 قبل از ظهر
این اون بهداد نیست
ینی چی؟

Alireza
17-07-1390, 10:23 قبل از ظهر
من از پست اول خوندم تا همین پست آخری.
تا قبل از اینکه موتور پیدا بشه خیلی ناراحت بودم ، چون تاپیک اون cbr 1000 که ازش دزدیده بودن را هم خونده بودم و پیش خودم گفتم چقدر این آقا بهداد بدشانسه!
----------
جواب این پست بود

Black Coffee
17-07-1390, 10:34 قبل از ظهر
خیلی خوشحالم. واقعا شانس آوردی. چون به هر حال همه میدونیم احتمال پیدا شدن موتور سرقت شده کمه!

فلاپ ها و مغزی هم فدای سرت!‌ مغزی که ما پیدا کردیم و انداختیم. امیدوارم تو هم پیدا کنی. اگه پیدا نشد مال پالس هم انگار میخوره. فلاپ هم امیدوارم شرکت داشته باشه خیلی زود موتورت بشه مثل روز اول!

مجی
17-07-1390, 01:06 بعد از ظهر
:29dz8zk:آقا تبریک ان شا الله سالم باشه....مال حلال بیخه ریشه صاحبشه...:happy4::999:

علی یزدانی
17-07-1390, 09:47 بعد از ظهر
منم تبریک میگم به آقا بهداد
واقعا خیلی خوشحال شدم
ولی این تجربه میشه که دیگه به کسی اعتماد بیجا نکنی!

yamaha yzf r6
17-07-1390, 10:08 بعد از ظهر
تبریک:happy4:

Mohammad aghili
18-07-1390, 09:25 قبل از ظهر
داداش مبارکت باشه

اما حتما موتورت رو دزدگیر ببند
که اگه به کسی دادی ، دیدی داره فلنگو میبنده ؛ سریع با دزدگیر موتور رو خاموش کنی و بری سراغ جونش :27:

Black Coffee
18-07-1390, 12:52 بعد از ظهر
سرقت مگلی بدون تجهیزات اضافه واقعا سادست. با دو تا آلن هم روکش سوئیچ و هم خود سوئیچ به سادگی باز میشه و با اتصال سیمها موتور استارت میخوره. قفل فرمون جلو رو هم که میشه مثل بقیه ی موتورها با یه اسکیت برد دور زد و موتور رو هل داد.

دزدگیر حتما روی موتور بندازید. یه قفل دیسک هم همیشه به دیسک عقب بزنید که موتور هم از جلو و هم از عقب نتونه حرکت کنه. مزیت قفل دیسک اینه که مثل زنجیر دردسر حمل و نقل ندارید و چون کوچیکه بعد از باز کردنش میتونید بذارید زیر زین یا حتی توی جیبتون! هرچند هنوز احتمال سرقت صفر نخواهد بود اما خیلی پایین میاد.

در حالت عادی و بدون این چیزها هم احتمال اینکه دزد بیاد سروقت موتور کمه. اما این اتفاقات یک بار پیش میاد. مخصوصا در مورد موتورهای اسپورت یا ریس که خیلی بیشتر تو چشم هستن و بیشتر نظر دزدها رو جلب میکنن احتمال سرقت چند برابر موتورهای حتی پالس هست!

Kami
18-07-1390, 12:59 بعد از ظهر
من موتورو بین ماشین و دیوار گزاشتم . یعنی موتور سمت راست و ماشین سمت چپ . جوری که چسبیدن به هم و خودم به زور رد میشم از بین ماشین و موتور
یدونه زنجیرم زدم به لاستیک عقب و درخت
یعنی اقا دزده که میخواد موتورو ببره باید هم زنجیر رو باز کنه . هم دزدگیر ماشین در میاد . چون تا فقل فرمون باز نشه . موتور از بین دیوار و ماشین در نمیاد
برای همین دزدگیر ماشین در میاد :icon_pf (95):

BEHDAD
18-07-1390, 01:26 بعد از ظهر
سلام
پست همه خوندم تنها کار این بود واسه همه تشکر زدم
دوستان عکس شب میزارم!
کسی امار قیمت داره؟ اقای نادری کویر فلاپ داره؟چنده؟
جالب دزده موتور زمین نزده و نور پایین نداشته واسش انداخته!!!!!!!!!

Kami
18-07-1390, 02:05 بعد از ظهر
اقای نادری کویر فلاپ داره؟چنده؟
من 4 ماه پیش . خریدم داشتش
مغازه طرف تو پیروزی بود . هر قطعه فلاپ 30 یا 40 تومن بود
احتمالا 2 طرف رو اگه بخری حدود 250 یا 300 خرج داره

nOviA
18-07-1390, 03:12 بعد از ظهر
یارو عشق موتور بوده خفن! هیچ موتوری هم براش فرق نداره. فقط میخواسته یکم سواری بگیره. عجب آدمایی پیدا میشن.
منم به نوبه ی خودم بهت تبریک میگم که حداقل یه همچین آدمی به پستت خورده و تجربه ی همه بچهای فروم هم کلی زیاد شد. فلاپ رو از خود کویر بگیری بهتره. بقیه جاها ممکنه خودشون ساخته باشن.

Alireza
18-07-1390, 04:16 بعد از ظهر
لوازم مگلی رو چشمی تو پیروزی میاره همش هم از چین میاد همه چی هم داره
خود کویر نداره

BEHDAD
20-07-1390, 05:51 بعد از ظهر
اینم موتور!
نه زمین خورده نه چیزی! فنی سالم! 100 کیلومتر راه رفته! نور پاین انداخته دزده! چراغ کوچیکم انداخته(رنگیه)
فلاپاشم باز کردن که شک دارم کار دزده باشه!!!!!!!!!!!
شرمنده دیر شد
نبودم!

مهدی مریدا
20-07-1390, 10:14 بعد از ظهر
آقا واقعا خوشحال شدم . از این به بعد خیلی حواستو جمع کن .

ap_peiki
21-07-1390, 12:11 قبل از ظهر
نچ نچ . بی پدر تا جائی که توونسته ورچسبارو کنده هرجا نشده خوده فلاپو

Kenji
21-07-1390, 12:17 قبل از ظهر
دزد گرامی احتمال بسیار شما که عشق موتوری و برای حال موتور قرض! میگیری اینترنت رو هم هستی و با فروم آشنایی بیا یه مصاحبه اختصاصی ازت بگیریم:gigglesmile:

Masoud
21-07-1390, 12:29 قبل از ظهر
اما بازم شکر وسپاس :thanks::bighug::24:
داداش تبریک گفتم پیدا میشه ..................
دلم باس اون هندا طرح مگلی تنگ شده ............:clap:
ایشالاه که سریع تر موتور و جمع کنی از این به بعد هم حواست و بیشتر جمع کن.........
:icon_pf (95):

nOviA
21-07-1390, 12:45 قبل از ظهر
اصلش شاسی و انجینه که خداروشکر سالمه. بقیش درست میشه. ایشالا چرخش برات حالا حالا ها بچرخه.

Amir.Tehrani
21-07-1390, 08:37 قبل از ظهر
داداشی خیلی خوشحال شدیم ... ایشالله مثل روز اول درست بشه

roozbeh rv
21-07-1390, 03:13 بعد از ظهر
بهداد جان من همین الان اینجارو دیدم بهتم زنگ زدم جواب ندادی
ولی خیلی خوشحال شدم