PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخاست کمک وراهنمایی

lion king
16-02-1394, 01:31 قبل از ظهر
باسلام خدمت دوستان گرامی بنده سه ماهی میشه یه موتور200سی سی طرح هوندا ساخت شرکت نیرو موتورشیرازاولش که آبندیش میکردم زیادباسرعت نمیرفتم ولی تازه گی ها که باسرعت میرم وقتی که به دنده5میدم موتور میمیره اصلا سرعت نمی گیره تو4خوبه ولی وقتی میدی 5موتور میمیره خیلی جاهارفتم سر در نیاوردن شتابش خوبه ولی نمیدونم که چه مرضی داره که اینجوری میشه اگه میشه منو راهنمایی کنین واقعا کلافه شدم میخاهم بفروشمش ولی دلم نمیاد موندم چیکارکنم ممنون ازشما:297::16:

rezasherek
16-02-1394, 03:21 قبل از ظهر
سلام. والا منم یه ساوین 200 دارم همین مشکل شمارو داره.موتورم 600 کیلومتر کار کرده.اولش که اورده بودمش دنده 5 اصلا کم نمی اورد حتی دو ترک.ولی الان مثلا دنده چهار 110 تا که میری وقتی میزنی 5 سرعت میشه 100تا. نمیدونم چشه اعصاب واسم نزاشته. اوایل 130تا رو میرفت اما الان بترکونیش 110 تا بیشتر نمیره. راستی مدلشم 94

farshad 54
16-02-1394, 07:14 قبل از ظهر
دوستان عزیز

سوالاتتون رو در تپیک مربوط به موتورهای سی جی مطرح بفرمائید

واسه هر موضوع و سوالی تاپیک ایجاد نکنید

تاپیک جامع cg و cdi ( هوندا 125 و هوندا 150 وهوندا200 ([Only registered and activated users can see links] 5%D8%B9+&source=web&cd=6&ved=0CDcQFjAF&url=[Only registered and activated users can see links])

این تاپیک قفل میشه ........ لطفا تکرار نشه همچین تاپیکایی قبل از ایجاد هر تاپیک جستجو کنید و سوال مورد نظرتو رو در جای مناسبش بپرسید