PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : زیبایی موتور سیکلت لطفا کمک کنید همه دوستان

mohamad.kerman
13-02-1394, 08:34 بعد از ظهر
سلام بچه های بامعرفت و گل پرشین موتور.
دوستان چند سوال داریم ممنون میشم کمک کنید مخصوصا بچه های کرمان چون خودم کرمانیم و دوستان کرمانی مکان های بیشتری رو بلدن حالا میپرسید چه مکان هایی"
1_این جریان نور مخفی اینا چیه؟
2_لامپ زنون پرقدرت قیمت مهم نی کجا گیر میتونم بیارم؟
3_باطری 12ولت با امپر بیشتر از 7/5مثلا 10 یا بیشتر گیرم میاد یا اشنا دارین
4_ تعمیر کار خوب با ادرس برای برق کشی موتور سیکلت وتعویض:رینگ,پیستون,سوپاپ و صفحه
5_برای تقویت موتور سیکلت چکار هایی بکنم یکی میگه 250بکنش,یکی دیگه شمع ماشین ببند جا شمعی رو بزرگ کن,خورشیدی,کاربراتو پمپ شتابی و خیلی چیز های دیگه بگوشم خورده ممنون میشم جوابمو بدین البته سوالات منم زیاد هستن راستی موتور سیکلت منsama200مدل91چون میگم تقویتش کنم شابد پیستوتی چیزی ضعیف شده چون روز اول140تا باهاش پر کردم که الان دنده چهار:110تا میره ,دنده پنج 100 تازه روی کیلومتر خودش

tak3az
13-02-1394, 08:38 بعد از ظهر
داداش من تجربه زیادی ندارم ولی دوستانی که دست به تقویت موتور زدن عمر موتورشون خیلی کم شده , موتور شما که کار کرده هم هست اصلا فایده ای نداره هزینه کنی براش شما برو سراغ ی موتور استیریت مثل دوک ان اس و ... که همه استفاده ای بتونی بکنی

کاوه
13-02-1394, 10:24 بعد از ظهر
موضوع تاپیک بی محتوا!!!!
شما با توجه به نوع موتورت تمام اینارو میتونی در بخش خودش مطرح کنی و نیاز نیست تاپیپ باز کنی