PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید موتور تریل

alyreza
13-02-1394, 01:29 بعد از ظهر
از دوستان گلم که اشنای با موتورهای تریل دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن
به نظرتون تو موتورهای تریل کدوم مدل از نظر بزرگی هیکل یا درشتی حرف اولو میزنه

VAHID
13-02-1394, 02:12 بعد از ظهر
بودجتون چقدره؟

استفاده شهر دارید یا خاکی و افرود؟

hegzz
13-02-1394, 03:15 بعد از ظهر
تقریبا یکی هستن همشون...
بزرگی و هیکل رو میشه با چند تا فاکتور بهترش کرد!! مثل رینگ لاستیک و آجش، فرم فلاپ ها (بیرون زدگی فلاپ ها از کنار)، تنظیم ارتفاع موتور و...
به نظر خودم جترو سری 90 و فلات، هیکل و رخ بهتری دارن !! :acigar:

alyreza
13-02-1394, 09:30 بعد از ظهر
مرسی از راهنمایی هاتون دوستان گلم
بودجه من هم تا 6 تومن هست
درضمن برای استفاده شهری میخوام گاهی هم برا تفریح لب ساحل

فلات دوست
14-02-1394, 07:34 قبل از ظهر
مرسی از راهنمایی هاتون دوستان گلم
بودجه من هم تا 6 تومن هست
درضمن برای استفاده شهری میخوام گاهی هم برا تفریح لب ساحل

با این تفاسیر روان بگیر که سبکتر هستش
فلات هیکل و رخ زیبایی داره ولی به نسبت سنگین هستش

sepehr ninja
14-02-1394, 06:34 بعد از ظهر
از دوستان گلم که اشنای با موتورهای تریل دارن خواهش میکنم راهنمایی کنن

سلام دوست عزیز از بین تریل ها به نظرم احسان gy200 خیلی بهتره از فلات و روان و بقیه هست درشتیش که وقتی روش نیستی خیلی بلندتره و رخ خوبی داره همچنین کمک های خیلی نرمی داره که نه روان داره نه فلات به غیر از اینا پمپ شتاب دهنده داره و آفرود خیلی سبک هم راحت میره شاسیش تقویت بشه بیشتر میره برای شهر و ساحل که هیچ مشکلی نداره .

بقیه دوستان تریل سوار هم بهشون بر نخوره بگن روان ال روان بل من خودم احسان دارم تجربیات خودمو گفتم تازه من آفرود سنگین میرم نه سبک !! (تجربه نشان داده دراین جور مواقع پست های بعد همه نقض حرف های منه !!!)

m-s-d
14-02-1394, 09:19 بعد از ظهر
در بین چینی ها فلات از نظر هیکل و صدا حرف اول می زنه

به نظر بنده شما که برای شهر می گیری تریل نگیر چون بدجور افت قیمت داره و کنترلش سخته و ... اذیت میشی.باز هم میل خودته

فلات دوست
15-02-1394, 06:38 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز از بین تریل ها به نظرم احسان gy200 خیلی بهتره از فلات و روان و بقیه هست درشتیش که وقتی روش نیستی خیلی بلندتره و رخ خوبی داره همچنین کمک های خیلی نرمی داره که نه روان داره نه فلات به غیر از اینا پمپ شتاب دهنده داره و آفرود خیلی سبک هم راحت میره شاسیش تقویت بشه بیشتر میره برای شهر و ساحل که هیچ مشکلی نداره .

بقیه دوستان تریل سوار هم بهشون بر نخوره بگن روان ال روان بل من خودم احسان دارم تجربیات خودمو گفتم تازه من آفرود سنگین میرم نه سبک !! (تجربه نشان داده دراین جور مواقع پست های بعد همه نقض حرف های منه !!!)
چرا نقض؟؟؟؟؟؟؟؟
هر کی نظرش رو میگه
منم دوستم احسان داره ولی فنی زیاد اذیتش میکنه