PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جترو 250cc واقعی...

مجی
09-07-1390, 09:16 بعد از ظهر
سلام.من یه جترو 250 سی سی خریدم تا با هاش هم آفرود بتونم برم هم تو شهر حالشو ببرم....ولی میخوام ببینم کسی از بچه ها این موتور رو داره یا ازش اطلا عاتی داره؟من که از شتاب و قدرتش شگفت زده شدم...فقط میخوام یه سری تغییرات روش بدم که به موقش میگم تا راهنماییم کنید تا ببینم میشه اون کار کرد یا نه....

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد.....

Alireza
09-07-1390, 09:59 بعد از ظهر
مجی جان عکس از موتورتون بزار

Duran
09-07-1390, 10:03 بعد از ظهر
مبارکت باشه .
از اونجا که میبینم ساکن اصفهانی انتخاب بدی به نظر نمیاد چون اونجا لوازم داره . یکی دوتا دیدم به نظرم اومد یخورده جمع و جورتر از بقیه اندروها باشه .
دقت نکردم اینجینش زنجیر تایمی هست یا نه که اگه باشه احتمالا لوازم مشترکی با شوکا هوا خنک داره چون جترو یه طرح وینر داره که اینجینش با اینجین آب خنک شوکا تقریبا مشترکه .
اگر هم که زنجیر تایمی نباشه که اینجینش کپ رادیسون خواهد بود که لوازمش زیاده .
در هر حال امیدوارم باهاش حال کنی و بهت خوش بگذره و حتما چندتا عکس از همه قسمتها خصوصا تنه و اینجین هم بذاری دوستان بیشتر آشنا بشن .

حسـن
09-07-1390, 10:04 بعد از ظهر
صفر گرفتی یا کارکرده؟ از نمایندگی گرفتی؟مبارکت باشه :999:

مجی
10-07-1390, 12:04 قبل از ظهر
ممنونم از شما...نه فدات شم صفرش دیگه نیست این موتور هارو زمانی که 250 آزاد شد شرکت جترو داد بیرون ولی بعدش که ممنوع شد دیگه نزد...به جرات میگم روان رو تو شتاب و قدرت قورت میده....شوکا رو نمیدونم باید امتحان کنم....اتفاقا هیکل بزرگی داره....تاپ اسپیدشم 110 تا 120 هست...در جا هم جلوش میاد بالا همم رو آسفالت با تایر های 100 در صد آفرودش بکسه باد میکنه....نمیدونم چه جوری عکس بذارم راهنمایی کنید چشم.....

یا علی گفتیم عشق آغاز شد.....

Alireza
10-07-1390, 12:06 قبل از ظهر
از این روش عکس رو قرار بدین
[Only registered and activated users can see links]

مجی
10-07-1390, 12:08 قبل از ظهر
مرسی.....چشم فردا میگیرم میذارم....

alip
10-07-1390, 08:47 قبل از ظهر
مبارک باشه مجی جان

مجی
10-07-1390, 12:48 بعد از ظهر
قربونت داداش....قابله شمارو نداره.....

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد....

مجی
10-07-1390, 03:08 بعد از ظهر
سلام.واسه دوستان یه چند تایی عکس گرفتم ولی هم گوشیم کیفیتش پایین بود همم موتور رو نشستمش همم که من عکاسی بلد نیستم....اگه بد شد ببخشید...شستم بازم میزارم از حالاش سالار تر میشه....

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد....

مجی
10-07-1390, 08:22 بعد از ظهر
سلام.عکس هارو که دیدین نظر یادتون نره.....

vahidshah
10-07-1390, 09:09 بعد از ظهر
رو بغل که نوشته 200؟این کپی همون رادیسون از کویره دیگه که چراغ جلوش فرق داره
و انجینش 200 سی سی یا250 ااز نوع میل تایپتی هست.درباره کیفیت و کارایی هم ایشالا که خوب باشه .مبارکه

مجی
10-07-1390, 09:15 بعد از ظهر
آره داداش نوشته 200 ولی 250 واسه اینکه گیر ندنن صاحب قبلیش 250 رو کنده 200 زده...اصلا صداش و قدرتش با رادیسون مادیسونو روان موانو اینا کلی فرق داره...مرسی...

حسـن
10-07-1390, 09:23 بعد از ظهر
داغ کردن انجین در چه حدیه ؟ باهاش تا حالا مسافت رفتی؟
ایشالا برات موتور خوبی باشه اگه دوست داشتی قیمت را اینجا یا تو پی ام بگو

Duran
10-07-1390, 11:45 بعد از ظهر
آره داداش نوشته 200 ولی 250 واسه اینکه گیر ندنن صاحب قبلیش 250 رو کنده 200 زده...اصلا صداش و قدرتش با رادیسون مادیسونو روان موانو اینا کلی فرق داره...مرسی...

من فکر کردم اینو که تو عکس گذاشتم گرفتی . به قول خودت پیشرو میشرو و جترو مترو و .............. همشون رو داره :)

3547

رادیسون سلام الله علیه رو با برچسب دیگه خرید کردید . در هر حال مبارکه اگه دست دو 88 باشه 900 خرید کرده باشی به قیمته .

دو مورد :
یک : توی سند چی خورده 200 یا بالاتر ؟
دو : نوشته های شفیع رو بدقت دنبال کن که همه مثالهاش روی رادیسونه و مطمئنا بکارت میاد.

چند تا توصیه : رنجیر تعویض . بده چرخ عقب رو باز کنن ببین توپی و بولبیرینگ مشکل نداشته باشه که خطرناکه . پمپ ترمز عقب اگه مشکل داشت یا طلاییها عوض کن یا بده سلیمانی در ترمینال جنوب برات مخزن اضافه کنه .... آهان تهران نیستی یادم افتاد.
شارژرت رو بده آمپر بگیرن که بالای 12 آمپر نباشه در غیر اینصورت باطریت ظرف سه ماه .....
تو فکر زنون ابدا نباش و بجاش یه لامپ 35 یا 45 وات بنداز جلو . قاب جلو رو هم تنظیم کن .
آفرود هم توصیه میکنم تنها نرو و کلا نرو ولی اگه رفتی هم زیاد بهش فشار نیار (خصوصا پرش ) .
برای ویبره ش هم دارم یه کارایی میکنم اگه موفقیت آمیز بود براتون نتیجش رو میزارم که روش پیاده کنی .
اگر هم که مثل شفیع دست به آچار هستی که برات بد نشد چون هزینه قطعش با cg یکیه .

مجی
11-07-1390, 12:15 قبل از ظهر
سلام.ولی باید بگم این تصویر با تصویر انجین موتور من زمین تا آسمون فرق داره....اشتباه میکنی داداش....

Duran
11-07-1390, 12:33 قبل از ظهر
سلام.ولی باید بگم این تصویر با تصویر انجین موتور من زمین تا آسمون فرق داره....اشتباه میکنی داداش....

مجی جان بعد از سه سال رادیسون 200 و 250 از صدکیلومتری هم رادیسون رو میشناسم .
دقت نکردی عزیز عرض کردم این عکس پیشرو هست من تصورم این بود شما پیشرو خردید . ولی عکسای موتور شما همون جترو یا رادیسون یا چند تا کمپانی دیگه هم زدن و یکی هستن .
من بابت راهنمایی خدمتت عرض کردم چون این موتور رو نداشتی .
اگه باعث کدورت شدم شرمنده دیگه کاری به این تاپیک ندارم.

شفیع
11-07-1390, 01:10 قبل از ظهر
با تشکر از نظرات همه دوستان.

بله مجی جان اون عکس انجینی که آقا Duran نشون دادن، واسه پیشرو هست، و زنجیر تایمیه، 250 سی سی، از لحاظ قدرت قابل مقایسه با رادیسون نیست.
این موتوری که شما گرفتین، انشالله مبارک باشه و چرخش همیشه براتون بگرده، همون رادیسون خودمونه، فقط کله چراغش عوض شده، یا به عبارتی HONDA XR 125L
این موتورو چند گرفتین ؟
البته خدا نکرده قصد ندارم بگم موتور بدیه، اگر شما موتوری برای مصارف داخل شهری نیاز داشتین، انتخاب درستی کردین،
این موتور 200 سی سی هست، مدل 200 سی سی و 250 سی سی رادیسون از لحاظ قدرت فرق چندانی با هم ندارن، به خاطر همین فروشنده ها کمی بازار گرمی می کنن.
لوازم انجین این موتور ارزون تر از موتور های دیگه ست به خاطر اینکه انجینش همون انجین هوندا 125، اگر به کاربراتش دقت کنین متوجه می شین کاربراتوره هوندا 125 و رادیسونه
انتظار داشتم در طرح های جدیدشون حداقل کاربراتورشو عوض کنن.
اگر به آفرود علاقه دارین و با این موتور آفرود میرین اولین کاری که ی خوای برای بهتر شدن این موتور انجام بدی، کاربراتورشو عوض کن، یه کاربراتور تریلی (آفرودی) حرفه ای بنداز روش، کاربراتور فعلی در آفرود اذیتت می کنه اگر به صورت لحظه ای موتور بیوفته رو زمین و یا شیب تند شه، کاربراتور فلوت می کنه و بنزین میریزه رو زمین ...
خیلی از توضیحات رو آقا Duran زحمت کشیدن و گفتن.
اگه دوست داشتی می تونی تک بندشو هم عوض کنی واشه اصل رادیسون خیلی شیک تره
نقش و رنگای روی فلاپاش جالب شده قشنگه.

ARSH
11-07-1390, 02:13 قبل از ظهر
آقا تبریک میگم چرخش بچرخه

مجی
11-07-1390, 01:23 بعد از ظهر
سلام.نه داداش من ناراحت نشدم خیلی هم خوشحال شدم چون فهمیدم یه سری آدم هستن تا نذارن آدمایه ساده گول بخورند...ولی یک نکته هست اگه واسم روشن بشه ممنونم...

تو این عکس زیری من یه جایی رو با دایره مشخص کردم...اگه توجه کرده باشین این نقطه از عکس با عکسی که شما گذاشتین فرق داره...میخواستم از

اساتید بپرسم انجین موتور من(البته قابل نداره ها) با این عکس با اون اجین که عکسش رو دوران عزیز گذاشته یکی هست یا نه؟؟؟

اگه نه پس این چیه که موتور من نداره؟؟؟؟

اگه آره پس چه جوری این دو تا انجین هاشون فرق دارن؟در صورتی که میگین یه موتورند...

یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد...

Duran
11-07-1390, 05:05 بعد از ظهر
ممنون از پیامت مجی خان .
برادر من لطفا متن رو بدقت بخون .
آقا اون عکس قبلی رو اصلا فراموش کن اون عکس اینجین یه موتور دیگه بود.

اینجین موتور سیکلت شما این هست

3577
این اینجین رادیسون 250 خودم و تمامی مشابه های چینی هست و به گفته شیرانی که میگفت دوستش محاسبه کرده حدود 220 cc هست البته من بشخصه تا خودم اندازه گیری نکنم نمیتونم حرف کسی رو تایید یا تکذیب کنم پس صبر کنید تا اینجینم مشکلی براش پیش بیاد که وقتی باز کردم اندازه گیری میکنم (بعید میدونم به این زودیها این اتفاق بیفته )
سیستم باز و بسته شدن سوپاپها در اینگونه اینجینها به تایپیتی معروفه و تقریبا 30 سال هست که منقرض شده ولی در چین و به تبعش در ایران هنوز تولید میشه .
مشکل عدم بالانس قطعات و خصوصا میل لنگ باعث لرزش زیاد هست اما بخاطر استفاده از قطعات CG125 در اکثر قسمتها مزیت ارزونی و وفور قطعه داره .
بله این اینجین عقب افتاده کماکان از روان قوی تره اما ثبات کاری مناسبی نداره بنابراین برای طی مسیرهای طولانی و یا آفرود پیشنهاد نمیشه .
البته با تعویض قطعات سریلندر و یه سری تغییرات همین اینجین عقب افتاده قابل اطمینان تر خواهد شد که برای شما مناسب نیست فعلا .
در بقیه موارد هم همونطور که عرض کردم نوشته های شفیع رو دنبال کن و برخی مطالب من در مورد رادیسون رو .
موفق باشی

شفیع
11-07-1390, 07:21 بعد از ظهر
همون طور که آقا دوران اشاره کرده این نوع انجین ها خیلی وقته از دور خارج شده یعنی شرکت های بزرگ از دور خارجش کردن،
آقا مجی اون نقطه ی مجهولی که شما پرسیدی، به خاطر اینه که، انجین رادیسون، هوندا cg و هوندا cdi های موجود، با استفاده از سیستم میل تایمی کار می کنن یعنی زمان بندی سوپاپ ها (تعیین زمان باز و بسته شدن) به استفاده از یک میله انجام می شه، ولی در انجین های جدید این میله ها حذف شده و با استفاده از زنجیر، زنجیری مشابه همین زنجیر های موتور هست انجام می شه، لرزش زیاد و آسیب پذیری یکی از معایب انجین های میل تایمی هست، که در انجین های زنجیر تایمی همچین مشکلاتی نیست و البته پاره شدن این زنجیر هم می تونه مشکلات فراوانی رو به وجود بیاره.
امیدوارم قابل فهم بوده باشه،
انجین موتور شما (رادیسون-جترو250) میل تایمی هست عین هوندا 125
و انجین اون موتوری که آقا دوران نمایش دادن (پیشرو 250) زنجیر تایمی هست، مثل شوکا، اکسل ...

مجی
11-07-1390, 09:10 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشی خدمت همه ی دوستان....با توجه به نکاتی که فرمودید و به عینه دیدن بعضی از این ها مثله لرزش زیاد(فکر کردم با آچار کشی خوب میشه) و بکار گیریه کاربراتور 125 و مشورت با آقا دوران نتیجه گرفته شد که موتور رو پس بدم که خدا رو شکر من هنوز به کسی بابت موتور پول ندادم و موتور ماله آشناست که منم بهش گفته بودم اگه نشد تا 2 3 روزه دیگه میارمش...همین حالا بهش زنگ زدم و موتور رو قرار شد فردا بهش پس بدم...(کاشکی نشسته بودمش)...بی نهایت از همه ی دوستان که من رو کمک کردن متشکرم و از دور نوکر همتون هستم....مرسی...از قدیم گفتن کار رو کسی کرد که تموم کرد...بابا تورو خدا حالا بگید غیر از روان چی خوبه بخرم؟؟؟؟:2gwb921:

reza KTM
11-07-1390, 11:05 بعد از ظهر
سلام و خسته نباشی خدمت همه ی دوستان....با توجه به نکاتی که فرمودید و به عینه دیدن بعضی از این ها مثله لرزش زیاد(فکر کردم با آچار کشی خوب میشه) و بکار گیریه کاربراتور 125 و مشورت با آقا دوران نتیجه گرفته شد که موتور رو پس بدم که خدا رو شکر من هنوز به کسی بابت موتور پول ندادم و موتور ماله آشناست که منم بهش گفته بودم اگه نشد تا 2 3 روزه دیگه میارمش...همین حالا بهش زنگ زدم و موتور رو قرار شد فردا بهش پس بدم...(کاشکی نشسته بودمش)...بی نهایت از همه ی دوستان که من رو کمک کردن متشکرم و از دور نوکر همتون هستم....مرسی...از قدیم گفتن کار رو کسی کرد که تموم کرد...بابا تورو خدا حالا بگید غیر از روان چی خوبه بخرم؟؟؟؟:2gwb921:آقا چرا همه با روان مشکل دارن بابا خوبه که تو دهن همه هست چرا میخوای غیر روان رو بگیری؟ هر موتوری بگیری غیر از روان به این آینده دچار میشی

alip
12-07-1390, 03:03 قبل از ظهر
آقا اینجا از همگی حواهش و تمنا دارم به دلیل بی تجربگی آقای مجی عزیز و بدلیل اعتماد به من ناوارد و شمامجربان عزیزو محترم نهایت تلاشتونو بکنین که این دوستمون حتی الامکان بهترین موتور موجود با توجه به میزان پولش بخره چرا که ایشون تقریبا... حالا نه 100% اما میشه گفت نزدیک به 100%خودشو به وجدان.تجربه و صداقت من وشما عزیزان صادق سپرده وتمنا میکنم که این عرایض منو توهینی به خود تلقی نکنید کمااینکه توقع دیگه ای جزاین از اعضا فهیم این سایت نمیره و نخواهد رفت ...جسارتا فضولی منو به بزرگی خودتون ییخشیدمخلص همه شما بزرگواران ...دوست حقیرشما و دوستدار شما وسایت شما علی

ap_peiki
12-07-1390, 03:08 قبل از ظهر
یه موقغ زنگ بزن با هم بریم سروش برا یه چی ورداریم
09137375405

alip
12-07-1390, 04:06 قبل از ظهر
یه موقغ زنگ بزن با هم بریم سروش برا یه چی ورداریم 09137375405برادر جون تورو خدا هوای همشهریتو داشته باش (فضولی.ببخشیدنیازی نیست بگم).............راستی آقای پیکانپور معزز بنظر من این دوستمون همون روانو بخره از همه بهتره چون خداییش روان نقطه کور کمتری تو سوابقش داره نسبت به بقیه موتورامثلا راجع به شوکا ابهامه راجع به بقیه هم اکثرا همینطور اما روان امتحان خودشو تو این چند سال پس داده پس باهاش بگردید یه روان خوش رنگاااااااااا واسش ابیتیاع کنید که همیشه بیاد تو سایتو بگه پیکانپور دم مسازت گرمه گرم .........................در ضمن مخلص اخلاق سگیتم هستیم(بلانسبت)......بخدا این کارتونم واقعا قابل تحسینه که اینجور بفکر منه نوعی هستید خب من میگم پس اگه منم جای آقا مجی بودم این دوستان برای منم حتما همین معرفتو بخرج میدادن و از این موضوع آدم حال میکنه و جای بسی قدردانیست که رفیقشو بحال خودش نمیزاره وراضی نمیشه که خدای نکرده کلاهی سرش بره.................خیلی بچه مثبت شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!اشکا لی نداره اگه منو دست بندازینم من بازم رو کلمه کلمه حرفام پافشاری میکنم
.............یا علی

مجی
12-07-1390, 09:08 بعد از ظهر
سلام.آقایون من شرمنده ی همتون هستم و نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم...منو ببخشید اگه وقتتون رو گرفتم...بی سوادی و هزار درد سر(بی سواد

موتوری)من که موتور رو پس دادم با کلی اخمو تخم به صاحبش ولی حالا دیگه حواسم رو جم میکنم تا درست انتخاب کنم...از آقا علی پیکان پورم بی نهایت

سپاس گذارم...به موقش به علی آقا زنگ میزنم تا زحمت بکشند و کمکم کنند تا یه موتور خوب بخرم....نوکر همتونم در بست....علی آقا دوست داریم در

حد تیم ملی...

nopo
16-07-1390, 01:40 بعد از ظهر
این موتور همون رادیسون یا کبیر یا فلات یا پیشرو زیپ استار یا گلد یا سوپر توریسته و......
ولی انجینش وکنسول جلوش عوض شده کمک معکوس هم داره که توی اسم های بالا هم هر دو نوع کمک وجود داره:wall3:

شفیع
16-07-1390, 02:35 بعد از ظهر
این موتور همون رادیسون یا کبیر یا فلات یا پیشرو زیپ استار یا گلد یا سوپر توریسته و......
ولی انجینش وکنسول جلوش عوض شده کمک معکوس هم داره که توی اسم های بالا هم هر دو نوع کمک وجود داره:wall3:

nopo جان،
انجین این موتور هم تغییری نکرده همونه فقط پوسته اش عوض شده، انجینش همون انجین معروف هوندا سی دی آی هست.

nopo
16-07-1390, 02:47 بعد از ظهر
nopo جان،
انجین این موتور هم تغییری نکرده همونه فقط پوسته اش عوض شده، انجینش همون انجین معروف هوندا سی دی آی هست.

یحتمل همون انجین باشه
ولی صدای انجینش فرق داره(خود انجین نه صدای اگزوز)

ali_r
06-02-1392, 07:46 بعد از ظهر
کسی عکس جدیدی از این موتور نداره؟