PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی بخرم ؟؟

saeid19
04-02-1394, 11:27 قبل از ظهر
سلام
من میخوام یه موتور بخرم ولی نمیدونم چی !
من یه موتور می خوام که تیز نباشه یعنی زیاد تند نره
وزنم هم زیاده 120 کیلو منو بکشه میخوام باهاش برم سر کار بیام رفتنی سرپایینی اومدنی سر بالایی
خیلی دوست دارم اتومات باشه ترمزش هم خوب باشه
وجه هم اگر نقد باشه 3 تا 4
اگر شرایطی باشه تا 5
این وسپا ها چطورن؟؟؟

VAHID
04-02-1394, 11:37 قبل از ظهر
انواع طرح هوندا.انواع تریل روان و فلات.

پالس 180 و 220 که این دو تا مناسب ترن و کارکرده میتونید پیدا کنید مشکلی زیادی هم با وزن ندارن

saeid19
04-02-1394, 11:53 قبل از ظهر
انواع طرح هوندا.انواع تریل روان و فلات.

پالس 180 و 220 که این دو تا مناسب ترن و کارکرده میتونید پیدا کنید مشکلی زیادی هم با وزن ندارن

نمی خوام زیاد تند بره
من گواهینامه ندارم و ناشی هم هستم
به خاطر این میگم اتومات باشه دنده اش

said khansar
04-02-1394, 12:01 بعد از ظهر
رادیسون 150بگیربنظرم گزینه خوبی برای شماباشه!

saeid19
04-02-1394, 12:35 بعد از ظهر
رادیسون 150بگیربنظرم گزینه خوبی برای شماباشه!
قیمتش چنده ؟؟؟ برای کدوم شرکته ؟
من چند روز پیش تو نمایشگاه کویر تو جهان کودک یه موتور دیدم زده بود 5500 ملیون اون چیه و چطوره ؟؟؟؟

said khansar
04-02-1394, 12:52 بعد از ظهر
مال کویره3500قیمتشه جلودیسک عقب درام سرعت سنجش انالوگه بقیه دیجیتال امپربنزین و...داره!5500موتورش چی بوده؟

saeid19
04-02-1394, 01:56 بعد از ظهر
مال کویره3500قیمتشه جلودیسک عقب درام سرعت سنجش انالوگه بقیه دیجیتال امپربنزین و...داره!5500موتورش چی بوده؟

نمی دونم چی بود ولی 125 بود فکر کنم هندی بود و مثل وسپا پاتو میزاشتی جلو ولی وسپا نبود دندش هم اتومات عوض میشد و گیربکس cvt داشت

said khansar
04-02-1394, 02:54 بعد از ظهر
حتمن تی جی بی125تایوان بوده قیمتشم تقریبن5500هستش

saeid19
04-02-1394, 03:00 بعد از ظهر
حتمن تی جی بی125تایوان بوده قیمتشم تقریبن5500هستش

پس فکر نکنم زیاد خوب باشه

- - - Updated - - -

این رادیسون تیپ 2 چنده تیپ 1 چنده ؟
چطوریه ؟؟
زود خراب نیمشه که

said khansar
04-02-1394, 03:04 بعد از ظهر
موتوربسیارنرم وراحتی هستش وبرای لفرادمسن عالیه ولی شما وزنتون زیاده برای شماتوسیعه نمیشه درضمن لوازم یدکیش خیلی کمیابه وپول شماهم بهش نمیرسه!فرق بخصوصی ندارن سعی کن تیپ2بگیردیسک ترمزجلوش یکم بهتره روکش صندلیش جنسش بهتره تیپ1یک رنگه ولی تیپ2دورنگه اگه درست اببندیش کنی بهش فشارالکی نیاری حالاحالاهابرات کارمیکنه وراضیت نگه میداره

hegzz
04-02-1394, 06:49 بعد از ظهر
سلام
یکی از دوستای من هم وزن شماست، بی کلاج خرید (2 3 هفته بعد فروخت)
بعد از اون یه پالس 180 خرید ولی باز هم کشش وزنش رو نداشت،
با این که خودش میگفت راضیه ازش ولی بعد از 1سال استفاده به روغن سوزی افتاد (البته خییییلی هم گازش میداد!)
جدای از علاقه خودم به موتور های 2منظوره، پیشنهاد میکنم یه تریل بخرید (از این موتور شاسی بلندا !)
در مورد یادگیری هم نگران نباشید، یکی دو هفته که با ملاحظه رفت و آمد کنید، همه چیز درست میشه...
ولی:
اگه گواهی نامه ندارید، اشتباه بزرگی میکنید سوار موتور بشید (بگیرنتون میره پارکینگ_به کسی هم بزنید 100% مقصر اعلام میشید)
موفق باشید

sadegh.irani01
04-02-1394, 07:32 بعد از ظهر
سلام من 5 تومن پول دارم چی می تونم بخرم . اطلاعاتم در مورد موتور صفر هستش .لطفا کمکم کنین

hegzz
04-02-1394, 10:57 بعد از ظهر
میخوام باهاش برم سر کار بیام رفتنی سرپایینی اومدنی سر بالایی
خیلی دوست دارم اتومات باشه ترمزش هم خوب باشه

موتور های تریل خوب جواب کارتون رو میده ولی 1- دیگه اتومات نیست 2- واسه start کار یکم حفظ تعادل میخواد (قدتون بلند باشه کافیه)
ترمزش هم دیسکی و خوبه!
میتونید دست دوم تمیز با قیمت کمتر پیدا کنید (نمونش دوست خودم با 3.5 یه جترو تمیز برداشت مدل 91)
در مورد موتورای اسپورت و خیابانی برای کار شما هم باید نظر بقیه دوستان رو دید
توی صفحه اصلی انجمن هم طبقه بندی موتور ها، واسه کسب اطلاعات هست:28:

shahriarr
04-02-1394, 11:15 بعد از ظهر
موتور اتومات میتونه خطر ناک تر باشه-نمونش این که اگر ترمز جلو ناگهانی بگیرید و گاز گیر کنی گزینه اول:صد درصد ترمز نمیگیره و برخورد میکنید---گزینه دوم:موتور در میره , ....
تریل مناسب حال شماست همه جاهم میتونید برید.جز فلات و روان هم اونم مدلای 90 به چیزی فکر نکنید--فلات 250 و روان 200

rezarmin
05-02-1394, 10:08 بعد از ظهر
منم میگم نریل
هر وقت هم خسته شدی تو شهر ی سری بزن به افرود وزنت زیاد عمرا موتور بیفت روت ادما ریزه میزه خیلی سختر میتون تریل رام کنن
پس نگران نباش
گواهینامه هم بگیر نماز شک دار نخون

saeid19
06-02-1394, 09:51 بعد از ظهر
حقیقتش من رفتم نمایشگاه کویر رادیسون 125 میگفت 3500 و 150 رو میگفت 3800 یکم دلمو زد آخه همچین موتور خوبی نیستن ولی قیمتش بالاست
در مورد تریل مشکلی با تعادل فکر نکنم داشته باشم قدم هم 183 سانتی متره وزنم هم 114 یکمی گنده هستم
فقط اینکه من خیلی ناشی هستم به مشکلی بر نمی خوردم؟
بعد تریل چه مدلی و برای چه شرکتی رو پیشنهاد میدین
فقط من از افتادن موتور روی پا یا ضربه خوردن پا خیلی میترسم
گواهینامه هم تا گرفتم و یکم دستم راه افتاد حتما میرم دنبالش و تا وقتی گواهینامه رو نگرفتم تو خیابونای شلوغ نمیرم

shahriarr
06-02-1394, 10:28 بعد از ظهر
حقیقتش من رفتم نمایشگاه کویر رادیسون 125 میگفت 3500 و 150 رو میگفت 3800 یکم دلمو زد آخه همچین موتور خوبی نیستن ولی قیمتش بالاست
در مورد تریل مشکلی با تعادل فکر نکنم داشته باشم قدم هم 183 سانتی متره وزنم هم 114 یکمی گنده هستم
بعد تریل چه مدلی و برای چه شرکتی رو پیشنهاد میدین
گواهینامه هم تا گرفتم و یکم دستم راه افتاد حتما میرم دنبالش و تا وقتی گواهینامه رو نگرفتم تو خیابونای شلوغ نمیرم

شما فقط به تریل فکر کن.تریل رو اگر ایرانی بخرید فقط میتونید روان و فلات 250 بگیرید یا نهایتا کویر صفر کیلومتر که کار بده
تریل ها در پشت برای سرنشین دوم یه رکاب هایی داره مثل همه ی موتور ها اما خوبش اینه هم اینکه رکاب های عقب از موتور خیلی بیرون زذه و ارتفاع داره خوبیش چیه خوبیش اینه که وقتی موتور بخوره زمنیین اگر اون رکاب ها باز باشن پاهای شما در امانه در زمین خوردن به طرفین تننها جایی که بیشتر ضربه میخوره رکاب عقبه و فرمان موتور و کتی ها هستند.چون تریل ارتفاعش بلنده اگر هم زمین بخورید با سرعت کم هیچی نمیشه
با توجه به وزن شما موتور های تریل براتون خیلی خوب و شکیل هستند
فقط کافیه 1 ساعت تریل سواری کنید تا یاد بگیرید

hegzz
07-02-1394, 11:44 قبل از ظهر

دوست من، هر چقدر بگید من ناشی هستم و قد و وزنم زیاده و ... چیزی رو درست نمیکنه
جز این که خودتون واقعا باورش میکنید که ناشی هستید !
و همین باعث میشه روی موتور به موقع عکس العمل نشون ندید !

خود من توی این چند سالی که با تریل رفت و آمد دارم، موقع خوردن زمین و... موتور از زیر پام در رفته! یا از روی موتور پریدم پایین!!!:biggrin:
به جز یه مورد که مقصر خودم بودم و توی آف رود واسم پیش اومد! ولی باز هم دسته فرمان و فلاپ جلوی آسیب رو گرفت.
به دلیل شاسی بالاتر و زاویه کمتر (خم شدن) زانو روی تریل در صد % افتادن موتور روی پا خیلی کم میشه...
هر موتوری امکان وقوع حادثه واسش هست، ولی اگه اون مورد بالا رو بیشتر تکرار کنید و مدام استرس داشته باشید..... دیگه باقیشو نمیگم! :4:

موفق باشی