PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درمورد در اوردن فلکه برق

Komando
02-02-1394, 01:28 بعد از ظهر
سلام. می خاستم بلبرینگ های میلنگ رو عوض کنم ولی فلکه برق در نمیاد .پیچ وسطش رو باز کردم ولی خیلی سفته اصلن در نمیاد که بعد انجینو کامل باز کنم. کسی هست کمک کنه؟( بوبینش روغنیه)[Only registered and activated users can see links]

Babak
02-02-1394, 05:43 بعد از ظهر
باید بری یه فولس کش بخری با اون درش بیاری همینجوری با قلم چکش باید بزنی که کلا باطل میشه.برو لوازم موتوری ها بگو فولی کش برای موتور..... میخوام

send from my samsung Note3 N9005

Komando
03-02-1394, 09:36 قبل از ظهر
ممنون از راهنمایت. تو شهرمون گشتم ولی گفتن همچی اچاری نداریم و نیست.برا اینکه موتورو ببری پیش خودشون تعمیر کنن.منم هیچ وقت این کارو نمی کنم.اخر اچارو گیر میارم.:icon_pf (95):

reza_70
03-02-1394, 12:07 بعد از ظهر
داداش بعضی جاها به این وسیله مورد نظر میگن پولی کش که ۳ تا سر داره که به ۱ پیچ وصله از ابزار فروشی ها هم میتونی تهیه کنی

Komando
05-02-1394, 09:41 بعد از ظهر
خیلی ممنون.

Kamal 69
15-04-1394, 08:13 بعد از ظهر
سلام. می خاستم بلبرینگ های میلنگ رو عوض کنم ولی فلکه برق در نمیاد .پیچ وسطش رو باز کردم ولی خیلی سفته اصلن در نمیاد که بعد انجینو کامل باز کنم. کسی هست کمک کنه؟( بوبینش روغنیه)[Only registered and activated users can see links]
سلام دوست عزیز باید حتما پولی کش تهیه کنی لوازم موتوریا میارن پولی کش از نوع بزرگ بهش میخوره از نوع مال استارتیها اگه دفعه اولش باشه خیلی سخت تر باز میشه پیچ وسطشم با بکس یه تقه بزنی باز میشه پولی کشو محکم ببند بعد از چهار طرف چند تا ضربه آروم با چکش به دور و بر آهنربا بزن بعد پیچای پولی کشو محکمتر کن یهو تقی میپره بیرون. موفق باشی کوچیک شما کمال