PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تصاویر گرد همایی 8مهر برای مسابقه ی سرعت

nOviA
08-07-1390, 02:23 بعد از ظهر
مسابقه ی بسیار جذابی بود که در 6 کلاس برگزار شد.

مسابقه آخر هم کلاس a بود که متاسفانه با حادثه ای سر رقابت نفر اول همراه شد. تومیک بانوسیان از بغل کشید زیر موتور مهدی جابری تو پیچ.

عکس ها و فیلم هارو بزارید دوستان.

reza KTM
08-07-1390, 02:55 بعد از ظهر
به نظر من که تقصیر مهدی بود تو مسابقه آخر که دوباره برگزار شد دوباره پیچید جلوی یکی دیگه

nOviA
08-07-1390, 03:01 بعد از ظهر
اون حادثه تقصیر تومیک بود. تومیک اول مسابقه سوم بود و پیچ هارو اصلا اصولی رد نمی کرد.میخواست با Cut کردن نفرات رو پشت سر بزاره. نفر دوم بهش راه داد اما مهدی که اصولی دور می زد و نمیتونست بهش راه بده،تومیک زد بهش.

مهدی جابری خیلی حرفه ای تر میرونه.البته من فکر میکنم که موتورش سرتره. توی تمرین ها هم یکی 2 ماه پیش با هم کل کل کردن که مهدی تو چند دور 2 3 پیچ جلو افتاد.

Alireza
08-07-1390, 03:17 بعد از ظهر
عکس بزارین :afro:

reza KTM
08-07-1390, 08:17 بعد از ظهر
اون حادثه تقصیر تومیک بود. تومیک اول مسابقه سوم بود و پیچ هارو اصلا اصولی رد نمی کرد.میخواست با Cut کردن نفرات رو پشت سر بزاره. نفر دوم بهش راه داد اما مهدی که اصولی دور می زد و نمیتونست بهش راه بده،تومیک زد بهش.

مهدی جابری خیلی حرفه ای تر میرونه.البته من فکر میکنم که موتورش سرتره. توی تمرین ها هم یکی 2 ماه پیش با هم کل کل کردن که مهدی تو چند دور 2 3 پیچ جلو افتاد.
درسته مهدی موتور سوار خیلی خوبیه میگن نزدیک 20 ملیون خرج موتورش کرده نمیدونم راسته یا غلط ولی تو جای تونیک من مهدی طرف تو دور داره میاد بغلت بعد از دور میخواد بیاد بیرون باید چی کار کنه تو بهش راه نمیدی؟
امروز پیش حسام ثابتی بودم خبر رو که بهش دادم زنگ زد به مهدی جابری حالش رو بپرسه داداشش گفت خوابه فقط دستش خراش برداشته هیچیش نیست

من فیلم دارم ولی با گوشیه و از فاصله دور خیلی جالب نیست و کیفیت خوبی نداره وگرنه میزاشتم

roozbeh rv
08-07-1390, 10:21 بعد از ظهر
من با کلاس 600 خیلی حال کردم واقعا این کلاس جذاب
درمورد کلاس 1000 A هم کاش اون حادثه پیش نمیومد
دوستان منم تقاضای عکس :mad_majidonline:

aligsx
08-07-1390, 11:40 بعد از ظهر
حجماش کم نمیشه!من چطری عکس بزارم اخه؟
الان 2ساعت و نیم هی دارم سعی میکنم.
لطفا روش هاتون رو بگید!!؟

nOviA
09-07-1390, 11:06 قبل از ظهر
درسته مهدی موتور سوار خیلی خوبیه میگن نزدیک 20 ملیون خرج موتورش کرده نمیدونم راسته یا غلط ولی تو جای تونیک من مهدی طرف تو دور داره میاد بغلت بعد از دور میخواد بیاد بیرون باید چی کار کنه تو بهش راه نمیدی؟
امروز پیش حسام ثابتی بودم خبر رو که بهش دادم زنگ زد به مهدی جابری حالش رو بپرسه داداشش گفت خوابه فقط دستش خراش برداشته هیچیش نیست

20 میلیون که دروغه. شاید موتور با وسیله هاش 20 تومن شده.
رضا جان یه آدم چه قدر باید ناشی و هول باشه که همه ی پیچ هارو بخواد بدون خون سردی Cut کنه. این که نشد موتور سواری.

نمیدونم چقدر مسابقات MotoGp رو میبینی...اما تو یه قسمت Rossi مثل تومیک میزنه به Stoner .بعد مسابقه که میاد معذرت خواهی کنه،استونر بهش میگه جاه طلبیت کار دستت داد(یه همچین چیزی). این قضیه دقیقا مصداق تومیک هستش.

بعدشم اگه دقت کرده بودی تو لحظه ی برخورد مهدی جابری از راسته راست داشت می رفت تو نقطه ی Apex پیچ که تومیک وسط راه زد بهش.مهدی روال طبیعی پیچ رو طی می کرد. تو هیج دنیا از هم دیگه اینطوری سبقت نمیگیرن.
اگه نمیدونستم تومیک قهرمان قبلیه مسابقاته بهش لقب ناشی میدادم.

man_u
09-07-1390, 01:14 بعد از ظهر
اینم عکس های مسابقات کامل
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Babak
09-07-1390, 01:44 بعد از ظهر
نمیاد که

Ramin
09-07-1390, 01:57 بعد از ظهر
نمیاد که
آخرش یه : 29 : داره.. از تو آدرس پاکش کنی میاد :afro:

BKING
09-07-1390, 02:05 بعد از ظهر
سلام

دوستان بیشتر با هم بحث کنید لذت می بریم:42kmoig: :acigar:

ARSH
09-07-1390, 02:10 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

Babak
09-07-1390, 02:42 بعد از ظهر
2 تا سوال کراس ریس همش باید آسفالت باشه یا با خاکی با هم هستن؟
کلاس بندی 1000 چطوریه که a b داره فرقشون چیه؟

AMIR MOHAMMAD n
09-07-1390, 03:42 بعد از ظهر
20نمیدونم چقدر مسابقات MotoGp رو میبینی...اما تو یه قسمت Rossi مثل تومیک میزنه به Stoner .بعد مسابقه که میاد معذرت خواهی کنه،استونر بهش میگه جاه طلبیت کار دستت داد(یه همچین چیزی).
میشه جمله ی انگلیسیش رو بگی شما که دیدی؟

nOviA
09-07-1390, 03:58 بعد از ظهر
2 تا سوال کراس ریس همش باید آسفالت باشه یا با خاکی با هم هستن؟
کلاس بندی 1000 چطوریه که a b داره فرقشون چیه؟
من مسابقات رو آسفالتش رو هم دیدم.اما فکر نمیکنم رسمی باشه. مثلا کشورا مثل ایران خودشون واسه خالی نبودن عریضه برگزار میکنن.

کلاس B موتور ها تقویت نیستن. یا اگه هستن در حد لاستیک و اگزوزه. اما مسابقات کلاس A موتور ها کاملا تقویت بودن(البته نه همشون). مثل تعویض فلاپ ها،پاور کوماندر،اگزوز،لاستیک و ...

میشه جمله ی انگلیسیش رو بگی شما که دیدی؟
یادم نیست. فکر میکنم گفت your ambiton was more than your talent
که یعنی جاه طلبیت از استعدادت بیشتره.

AMIR MOHAMMAD n
09-07-1390, 07:32 بعد از ظهر
یادم نیست. فکر میکنم گفت your ambiton was more than your talent
که یعنی جاه طلبیت از استعدادت بیشتره.

آهان:waiting:

nOviA
09-07-1390, 07:36 بعد از ظهر
آهان:waiting:
یعنی چی؟ تاحالا چند بار بهتون گفتم درست پست بزنید لطفا. دفعه بعد جور دیگه ای برخورد خواهم کرد.

AMIR MOHAMMAD n
09-07-1390, 07:44 بعد از ظهر
یعنی چی؟ تاحالا چند بار بهتون گفتم درست پست بزنید لطفا. دفعه بعد جور دیگه ای برخورد خواهم کرد.

عجب زورییییییییییییییییییی.چر میزنیمون ؟همینجوری ازت میترسیم دیگه برسه به وقتی که بخوای تهدید هم بکنی.

بابا ما اونروز از بسکی این عربه حرف زد نذاشت بفهمیم این چی میگه و اون چی میگه الان رفتم دیدم انگار همون آمبیشن مور دن ده تلنت را گفت منم گفتم آهان.والنتینو هم بدجور ... شد دلم براش سوخت فقط گفت آیم وری ساری.
-------------------------------------------
پس چرا نشون نمیده؟نشون میده برای شما؟یعنی میتونید ببینید؟

nOviA
09-07-1390, 07:47 بعد از ظهر
عجب زورییییییییییییییییییی.چر میزنیمون ؟همینجوری ازت میترسیم دیگه برسه به وقتی که بخوای تهدید هم بکنی.

بابا ما اونروز از بسکی این عربه حرف زد نذاشت بفهمیم این چی میگه و اون چی میگه الان رفتم دیدم انگار همون آمبیشن مور دن ده تلنت را گفت منم گفتم آهان.والنتینو هم بدجور ... شد دلم براش سوخت فقط گفت آیم وری ساری.
پس چرا نشون نمیده؟
الان نشون داد

AMIR MOHAMMAD n
09-07-1390, 08:07 بعد از ظهر
کسی چیزی از این دوتا پست میبینه؟
من که نه...
این بود پست من:
عجب زورییی.چرا میزنی مون ؟همینجوری ازت میترسیم دیگه برسه به وقتی که بخوای تهدید هم بکنی.

پس چرا نشون نمیده؟نشون میده برای شما؟یعنی میتونید ببینید؟
من هر کاریش کردم نشددددددد

nOviA
10-07-1390, 12:09 قبل از ظهر
صحنه معذرت خواهیش خیلی خدا بود. استونر هم نامردی نکرد و برگشت به روسی گفت: your ambition outweighted your talent کف گزارشگر بی بی سی بریده بود! روسی سر اون صحنه اعصاب من یکی رو خیلی خورد کرد. خیلی عجله کرد. به نظر من با او گپی که اونجا داشت حتما پیچ بعدی گرفته بودتش! ریسک اضافی و عجله بی خودی بود، دلم واسه استونر کباب شد.
این جملشه.
اول اینو میگه....بعد روسی نمیشنوه....واضح تر میگه: ambition was more than the talent.

مصداق آقای تومیک بانوسیان.

Amir
10-07-1390, 09:49 قبل از ظهر
اینم عکس های مسابقات کامل

نمیاد که

لینک تصحیح شد (آخرش با کد اسمایل یکی شده بود :دی )

roozbeh rv
11-07-1390, 08:15 بعد از ظهر
دوستان عکسایی که خودمون گرفتیم س چی شد ؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!:vardane:

soroush adventure
11-07-1390, 08:52 بعد از ظهر
واقعا که ! تایپیک عکسه اونوقت تنها چیزی که نمیبینیم عکسه !!!

man_u
11-07-1390, 09:25 بعد از ظهر
نمیشه که سعی کن دوباره

Alireza
11-07-1390, 09:38 بعد از ظهر
اگه عکسی نیست قفل کنم

Amir
11-07-1390, 09:49 بعد از ظهر
نمیشه که سعی کن دوباره

لینکتون از carnp هست باز میشه که

اولین دوره مسابقات موتورسواری جام ولایت روز جمعه مورخ 8/7/90 با استقبال علاقه مندان به این رشته با نظم تمام به انجام رسید، گفتنی است که این مسابقه توسط هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران برگزار گردید، این رقابت نشان داد که سطح مسابقات بالاتر رفته و تمرین های مکرر موتورسواران بود که در این روز برای آنها نتیجه بخش بود، در ابتدای گزارش جا دارد از آقای روح الله میرکاظمی رییس محترم هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان تهران نهایت تشکر را داشته باشیم چرا که اولین مسابقه موتور سواری سال 90 علاوه بر نظم در برگزاری از اسپانسرهای قدرتمندی هم بهره مند بود و جای امید است که اسپانسرها برای این رشته مهیج و گران به میدان آمدند.

منصور اسلامی نتیجه زحمات خود را گرفت

اولین کلاسی که در این روز برگزار شد موتور سیکلت های تا 400 سی سی بودند که در این رقابت شاهد مردان با تجربه مثل جواد جلیلوند و منصور اسلامی بودیم که این مهم خود رقابت را در این کلاس زیباتر کرده بود، جلیلوند که در جایگاه یکم تایم ایستاده بود در زمان استارت از رقبای دیگر جا ماند و این فرصتی بود تا اسلامی مردی که تجربه زیادی در کلاس 400 سی سی دارد خود را جلو بکشد و فاصله را بیشتر کند که این روند ادامه داشت در این میان که موتور سیکلت معروف جلیلوند هم آن چنان خودی نشان نداد و با توجه به حجم کمتری که داشت در حال دست و پنجه نرم کردن و حفظ سکو بود که در آخر نتایج زیر از این رقابت حاصل شد.

.
.
.
.

منصور اسلامی

حسین امیراحمدی

جواد جلیلوند

حسین کریمی به خوبی از فرصت استفاده کرد

رقابت بعدی بین موتور سیکلت های استریت بود که در این جمع شاهد یک دستگاه هایابوسا هم بودیم که این خود جای تعجب داشت، رقابت بی کینگ و حسین کریمی و سعید جعفریان زیبا بود، افشین کوهی که قدرت موتورش در مسیر مستقیم بر حسین کریمی غلبه می کرد اما بر سر هر پیچی ضعف از خود نشان می داد و حسین کریمی هم به خوبی از فرصت استفاده می کرد و جلو می افتاد و همین مهم باعث می شد تا در مسیر مستقیم کوهی کریمی را به راحتی رد کند و سعید جعفریان هم که ریس را کنار گذاشته و سواری موتورهای استریت را به آنها ترجیح می دهد به دنبال دو نفر پیش افتاده بود که در نهایت این نتایج به دست آمد.

.
.
.

حسین کریمی

افشین کوهی

سعید جعفریان

حامد فراهانی در کنار در حضور پدر بر روی سکوی اول رفت

در کلاس 250 سی سی کراس ریس هم به مانند کلاس بالا شاهد ملی پوشانی بودیم که این جمعه آمده بودند تا یک رقابت متفاوتی را تجربه کنند و ترجیح داده بودند تا از سطوح بلند و خاک و ... دل بکنند و در پیست آزادی حضور پیدا کنند که در این میان حامد فراهانی از ابتدا پیش افتاد و رقابت او هم با حمیدرضا جعفری و توسلی کیا دیدنی بود که برای این کلاس نتایج زیر حاصل شد.

حامد فراهانی

حمیدرضا جعفری

بهرام توسلی کیا
.
.
.
.

محمود جلیلی در رقابتی تنگاتنگ

کلاس بعدی که برگزار شد کلاس کراس ریس بود که در این میان شاهد چهره های ملی موتور کراس هم بودیم که با موتور سیکلت های جان سختشان بر روی آسفالت پیست آزادی می تازیدند، البته رقابت در این کلاس ها فقط در بین 3 نفر اول بود و ما بقی موتور سواران علاقه مند بودند تا حرکات نمایشی را از خود نشان دهند در هر صورت نتایج کلاس 450 سی سی کراس ریس به شرح زیر می باشد.

.
.
.

محمود جلیلی

ابوالفضل حمزه بیگی

ابراهیم حاج عباسی

مهیج ترین کلاس و رقابت دیدنی کعبه و عرب زاده
کلاس 600 سی سی که از دوره های قبل هم مورد توجه علاقه مندان به موتور ریس قرار گرفته بود در این مسابقه با اتفاقات جالبی هم همراه بود، در ابتدا این نکته را باید اشاره کنیم که قهرمان همیشگی این کلاس محمد ایلــخانی به دلیل عدم آمادگی و تمرین در این کلاس حضور نداشت و این خود از استرس موتور سواران 600 سی سی کم می کرد، رسول کعبه در تایم 1 قرار داشت و بعد از آن هم سعید فاخته که حضور او هم قطعا موجب زیبایی این رقابت می شد، حمید بختیاری و مرتضی عرب زاده هم از دوستان آماده در این کلاس بودند به هر حال رقابت استارت خوبی داشت و رسول کعبه در ابتدا عقب ماند و حمید بختیاری به خوبی خود را جلو کشید و در پشت او فاخته او را تعقیب می کرد که بازهم در این مسابقه شانس با بختیاری یار نبود و موتورش به وضوح افت کرد و عقب ماند و عرب زاده خود را جلو کشید مرتضی عرب زاده هم از موتور سوران خوب 600 سی سی است که برای بار اول در این مسابقه رسمی شرکت می کرد او هم چند دوری پیش افتاد و کعبه به سرعت او را تعقیب می کرد که بالاخره رسول کعبه که در این مسابقه در سطح ایده آلی بود از وی جلو کشید ولی دیری نپایید که باز هم عرب زاده وی را جا گذاشت اما کعبه دست از تلاش بر نداشت و موفق شد تا عرب زاده را پشت سر بگذارد در این میان هم سعید فاخته خود را به جایگاه سوم رسانده بود و به خوبی می تازید که در آخر شاهد نتایج زیر بودیم.
.
.
.
.

رسول کعبه

مرتضی عرب زاده

سعید فاخته

کلاس 1000 سی سی گروه B و پیشرفت رضا پور مقدم

در این کلاس موتور سیکلت های 1000 سی سی بودند که در گروه B به رقابت پرداختند در این میان پیشرفت رضا پورمقدم عالی بوده چراکه در سال گذشته وی از کلاس 150 سی سی پس از قهرمانی به 1000 سی سی آمد و در این مدت با تمرین های فراوان خود را به سطح تایم 1 کلاس B رسانده بود، در این کلاس حمیدرضا نجاتی از موتورسواران با تجربه هم حضور داشت تا این خود رقابت را زیباتر کند اما آنچه باید گفت این است که حمیدرضا نجاتی هم از تمرین ها به دور بوده و همین مهم باعث شد تا این موتورسوار در B به رقابت بپردازد حضور مرد اخلاق موتور سواری جواد عرفانیان هم که وی هم از با تجربه های این رشته است هیجان را افزون می کرد تا در این رقابت نتایج بدین شکل شود.

.
.
.
b[Only registered and activated users can see links]
.

حمید نجاتی

رضا پورمقدم

جواد عرفانیان

باز هم همه چیز دست به دست هم داد تا غفارپور بر روی سکوی اول برود و جابری این بار هم بدشانس بود

حساس و مهیج ترین کلاس در این رقابت ها کلاس 1000 سی سی A است که حکم کلاس آزاد اتومبیلرانی را دارد و در این کلاس موتورسواران بنامی چون تومیک بانوسیان- مهدی جابری- سعید غفارپور و ... با یکدیگر رقابت می کنند، این رقابت که آخرین کلاس بود با یک برخورد هم همراه بود که خوشبختانه آسیبی به کسی نرسید و مسابقه با یک وقفه از سر گرفته شد، تومیک تایم 1 و در پس او جابری و غفار بودند که در استارت اولیه جابری تیر خود را به سوی قهرمانی شلیک کرد و فاصله زیادی با دیگر رقبا به وجود آورد و غفارپور هم تومیک را جای گذاشت و در پشت وی تومیک و پس از آنها هم مهدی تقوی و حمید محسنی در رقابت بودند، در این کلاس سطح موتور سواری افراد به خوبی دیده می شود و این که چه کسی از همه بهتر است به وضوح مشخص است و یا 3 نفر اول مانند هم هستند اصلا درست نیست و این صحبت ها ییست جهت دور هم بودن افراد !!! تومیک سعید غفار پور را رد کرد و در تعقیب مهدی جابری بود اما جابری به این راحتی تسلیم نمی شد و مانند تیر در مسیر مستقیم شلیک می شد و همین مهم کار را برای تومیک سخت تر می کرد تا اینکه تومیک به جابری رسید در زمانی که می خواست او را پشت سر بگذارد برخورد شدیدی صورت گرفت که باعث شد تا وقفه ای در مسابقه به وجود آید پس از اینکه آمبولانس در کنار این دو قهرمان حاضر شد خدا را شکر آسیب بدنی به کسی نرسیده بود و هر دوی این موتور سواران سلامت بودند اما موتورهای آنها به شدت آسیب دیده بود، در این میان دیگر دو تن از رقبای سر سخت غفارپور و محسنی از ادامه باز ماندند و آنها دیگر می توانستند رقابت کم استرس تری را داشته باشند، مهدی جابری در مسابقه قبل پس از مصدوم شدن تومیک قهرمانی 100 درصد را از دست داد و این اتفاق در این رقابت هم برای وی به وجود آمد که این موجب ناراحتی وی بود اما او دست بردار نبود و خواستار شد تا ادامه دهد و این خود همراه با حرکت جوانمردانه مهدی محمدی همراه بود که موتور خود را در اختیار جابری گذاشت تا او به این رقابت ادامه دهد، پس از قرار گرفتن مجدد وی بر روی خط استارت که خط 2 بود داوران او را به آخر خط منتقل کردند و این هم باز به نفع غفارپور و محسنی بود، استارت زده شد این بار غفار پور خیز قهرمانی را جدی تر برداشت و جابری هم به خوبی جلو کشید و پس از رد کردن محسنی در تعقیب غفار پور بود که این کار را تا آخر مسابقه هم ادامه داد اما موفق نشد نکته مهمی که باید در نظر گرفته شود این است که اگر جابری در خط 2 می ایستاد معادلات تفاوت می کرد اما غفارپور به هر ترتیب قهرمانی را به دست آورد. امیدواریم تا در مسابقات بعدی حادثه ای برای جابری و بانوسیان پیش نیاید تا شاهد رقابت حرفه ای تر باشیم.

.
.
.
.
.
.

سعید غفارپور

مهدی جابری

حمید محسنی
در خاتمه باز هم از مسئولین هیئت تهران تشکر و فدراسیون آقایان کیانی و مهران همتیان تشکر می کنیم امیدواریم تا این مسابقات روند مثبتی در این ورزش داشته باشد، باشد تا روزی هم موتور سواری در این کشور جزو ورزش های مهم به حساب بیاید و همه مسئولین هم این ورزش مهیج را حمایت کنند تا شاهد اتفاقات بهتری باشیم، به تمامی دوستان خسته نباشید می گوییم و دست همه آنها را می فشاریم.

نوشته و تصاویر : امیرحسین پورسینا

reza KTM
11-07-1390, 10:28 بعد از ظهر
کسی از صحنه تصادف عکس نداره؟

nOviA
11-07-1390, 11:12 بعد از ظهر
aligsx عکس هارو بزار دیگه.

AMIR MOHAMMAD n
12-07-1390, 06:42 بعد از ظهر
اینا که همشون پیره مردند!!!!!!!!!!!!!

Kami
12-07-1390, 06:46 بعد از ظهر
اینا که همشون پیره مردند!!!!!!!!!!!!!
پس میخواستی بچه 20 ساله باشن؟ که باباشون براشون موتور 20 میلیونی خریده؟

AMIR MOHAMMAD n
12-07-1390, 07:56 بعد از ظهر
همشون موهاشون سفید و ریش و پشم سفید ولی از تیپاشون معلومه بچه سوسولند.همچین قیافه ای گرفتند که انگار سوارrc212v شدند.

به نفرات اول تا سوم جایزه چی میدن؟

nOviA
12-07-1390, 09:14 بعد از ظهر
کاپ طلایی از این 5تومنیا که تو گمرک پره.

Babak
12-07-1390, 10:04 بعد از ظهر
جلو نفره اول یه کلاه رپیدو بود:29:

aligsx
13-07-1390, 08:48 قبل از ظهر
عکس ها حجماش زیاده.چجوری حجمشو کم کنم تا بشه براتون بزارم؟
این سوالمو اولشم پرسیده بودم ام هیشکی جواب نداد و همه ام عکس میخوان
بابک همه بیشتر کلاهاشون رپیدو بود چون رپیدو اسپانسرشون شده بود

Kami
13-07-1390, 08:50 قبل از ظهر
عکس ها حجماش زیاده.چجوری حجمشو کم کنم تا بشه براتون بزارم؟
این سوالمو اولشم پرسیده بودم ام هیشکی جواب نداد و همه ام عکس میخوان
بابک همه بیشتر کلاهاشون رپیدو بود چون رپیدو اسپانسرشون شده بود
اگه ویندوزت 7 هست
با برنامه SnippingTool از روی عکس ها عکس بگیر