PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید موتور تا حدود ۶میلیون

پیمان.
17-01-1394, 10:55 بعد از ظهر
سلام دوستان.ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.نظر خودم اینه که یه موتور ساده از باجاج بگیرم. اما نمیدونم فرق پلاتینا و دیسکاور و باکسر و اینا چیه. اگر مورد بهتری هم هست معرفی بفرمایید ممنون میشم. فقط میخوام از یه شرکت معتبر باشه تا کیفیت قابل قبولی داشته باشه. متشکر.

VAHID
18-01-1394, 10:59 قبل از ظهر
موتور های باجاج کارکرده باید بگردید پیدا کنید اکثرا کیفیت خوبی دارند.تاپیم هر کدوم رو میتونید بخونید تا دستتون بیاد

غیر از اینا طرح ویو کارکرده.طرح سی جی صفر و طرح سی جی ال کارکرده و تریل ایرانی کارکرده مدل پایین میتونید بگیرید که نسبت به موارد بالا جالب نیستن

فلات دوست
18-01-1394, 11:07 قبل از ظهر
کمی پولت رو بیشتر کن تا باجاج تمییز گیرت بیاد

پیمان.
18-01-1394, 01:54 بعد از ظهر
از قیمتا خبر نداشتم. فقط تماس گرفتم و قیمت باکسر رو پرسیدم که گفتن ۱۲۵اش ۲،۶۰۰ت و ۱۵۰ ه‍م ۳م و خرده ای. حالا اگر تا ۳م بودجه داشته باشم، شما میفرمایید کدوم از همه بهتره بین موتور های باجاج؟ مثلا پلاتینا و دیسکاور و باکسر و پالس ۱۳۵ چه فرقایی دارن؟
هوندا ویو داشتم قبلا. آخرین موتورم هم پالس ۲۰۰ بود. موتور ایرانی هم زیاد داشتم، مثل تکتاز و غیره. اما به جز پالس همه موتورهام اذیتم کردن با اینکه خیلی هم کم از موتور استفاده میکردم. به این خاطره که برند و شرکت تولید کننده اش خیلی برام مهمه.
و یه سوال دیگه اینکه بین موتورهای معمولی بهترین تولید کننده باجاجه یا شرکت دیگه ای هم هست؟
بنده چند سال میشه که از بازار و مدل ها خبر ندارم. قبلا یادم میاد آپاچی و باجاج از بقیه بهتر بودن. اما ظاهرا الان مدل های زیادی اضافه شده و جدید اومده.
از راهنماییتون هم ممنون و متشکرم.

VAHID
18-01-1394, 02:39 بعد از ظهر
از قیمتا خبر نداشتم. فقط تماس گرفتم و قیمت باکسر رو پرسیدم که گفتن ۱۲۵اش ۲،۶۰۰ت و ۱۵۰ ه‍م ۳م و خرده ای. حالا اگر تا ۳م بودجه داشته باشم، شما میفرمایید کدوم از همه بهتره بین موتور های باجاج؟ مثلا پلاتینا و دیسکاور و باکسر و پالس ۱۳۵ چه فرقایی دارن؟
هوندا ویو داشتم قبلا. آخرین موتورم هم پالس ۲۰۰ بود. موتور ایرانی هم زیاد داشتم، مثل تکتاز و غیره. اما به جز پالس همه موتورهام اذیتم کردن با اینکه خیلی هم کم از موتور استفاده میکردم. به این خاطره که برند و شرکت تولید کننده اش خیلی برام مهمه.
و یه سوال دیگه اینکه بین موتورهای معمولی بهترین تولید کننده باجاجه یا شرکت دیگه ای هم هست؟
بنده چند سال میشه که از بازار و مدل ها خبر ندارم. قبلا یادم میاد آپاچی و باجاج از بقیه بهتر بودن. اما ظاهرا الان مدل های زیادی اضافه شده و جدید اومده.
از راهنماییتون هم ممنون و متشکرم.

باکسر 125 زیاد جالب نیست.با بودجه 3 تومن بهتره دنبال یه پالس 135 کارکرده یا باکسر 150 کارکرده باشید که 135 بهتر هست

موتور های باجاج کیفیتشون خوبه همینطور tvs

پیمان.
19-01-1394, 12:32 بعد از ظهر
ای کاش میفرمودید دقیقا فرق این ۴تا چیه. (پلاتینا و دیسکاور و پالس و باکسر)

پیمان.
19-01-1394, 02:24 بعد از ظهر
یه مورد دیگه. چند وقت پیش یه تریل کوچیک دیدم و دربارش پرس و جو کردم. گفتن این مدل ظاهرش کوچیکه اما موتورش موتور تریل های معمولیه و قیمت مناسبی هم داشت. به نظر شما این تریل های کوچیک خوبن یا فقط فانتزی هستن؟

فلات دوست
20-01-1394, 08:09 قبل از ظهر

فرق آنچنانی با هم ندارن و در کل 125مثل هم هستن و برخی قطعات بهتری داره

- - - Updated - - -

یه مورد دیگه. چند وقت پیش یه تریل کوچیک دیدم و دربارش پرس و جو کردم. گفتن این مدل ظاهرش کوچیکه اما موتورش موتور تریل های معمولیه و قیمت مناسبی هم داشت. به نظر شما این تریل های کوچیک خوبن یا فقط فانتزی هستن؟

نیم تریل هم داریم حالا اونی که شما دیدید رو باید عکس بزاری

معمار
20-01-1394, 09:13 قبل از ظهر

اینا هر کدوم علاوه بر تفاوت ظاهری موتوری هم فرق دارن
که بخام تایپ کنم خیلی هم وقت میگیری هم حس و حالشو ندارم

شما دقیق دقیق شو بخای میتونید به بخش موتور های خیابانی و اسپرت سایت خومون مراجعه کنید
و اطلاعات کامل هر مدل موتور و بخاید بدست بیارید

پیمان.
21-01-1394, 05:03 بعد از ظهر
اینا هر کدوم علاوه بر تفاوت ظاهری موتوری هم فرق دارن
که بخام تایپ کنم خیلی هم وقت میگیری هم حس و حالشو ندارم

شما دقیق دقیق شو بخای میتونید به بخش موتور های خیابانی و اسپرت سایت خومون مراجعه کنید
و اطلاعات کامل هر مدل موتور و بخاید بدست بیارید
ممنون. فقط به ترتیب میشه بفرمایید کدوم بهتره و کدوم پایین تر از بقیه اس. اول فکر کنم پالس باید باشه. درسته؟ ممنون.

پیمان.
22-01-1394, 03:54 قبل از ظهر
RKV 200 چطوره دوستان؟ قیمتش حدودا چقدره و در مقایسه با پالس ضعیف تره یا قوی تر؟ متشکر.

فلات دوست
22-01-1394, 07:40 قبل از ظهر
RKV 200 چطوره دوستان؟ قیمتش حدودا چقدره و در مقایسه با پالس ضعیف تره یا قوی تر؟ متشکر.

هردوتا تاپیک داره ، بخون و انتخاب کن

پیمان.
23-01-1394, 01:23 قبل از ظهر
ببخشید دوستان. بنده بودجه ام برای خرید تغییر کرده و حالا بین ۵ تا ۶ میلیون میتونم هزینه کنم. در این صورت چه پیشنهادی میدید؟
آپاچی واقعا انقدر که ازش بد میگن بی کیفیته؟ مالک نمایندگی مرکزی باجاج زمانی که اولین موتورهای های پالس ۲۰۰ وارد شده بود که هنوز توی خیابون نبود، خودش میگفت آپاچی کیفیت متریالش بالاتر از پالسه. یعنی طی این مدت انقدر افت کرده که همه میگن پالس مقاوم تره یا چون فروش پالس بیشتر بوده ازش طرفداری میکنن؟
من هم پالس ۱۸۰ و ه‍م ۲۰۰ داشتم و چشمم دنبال آپاچی بود قبلا. الان به نظر شما سومین پالسمو بگیرم یا این بار آپاچی بگیرم؟ الان آپاچی ABS دار اومده؟
دیگه چه موتورهایی میتونم بگیرم؟ یعنی بهتر از پالس و آپاچی چی هست؟
ممنون میشم اگر جواب همه ی سوالاتمو بدید و متشکرم. ببخشید طولانی شد. واقعا سخته تشخیص صحت حرف های مردم.

پیمان.
23-01-1394, 02:52 قبل از ظهر
راکز چطوره دوستان؟ چقدر سرعت و قدرت داره؟ قیمتش چنده؟ دوام و عمرش چقدره؟ مال همون برند آپاچیه دیگه. درسته؟ این کارخونه غیر از راکز و آپاچی موتور دیگه ای هم توی ایران داره؟
به نظرم موتور خوبیه. البته ازش هیچی نمیدونم. از هوندا ویو بهتره یا نه؟ خیلی ممنون میشم کلا راجع بهش توضیح بدید. مرسی.

VAHID
23-01-1394, 01:48 بعد از ظهر
ببخشید دوستان. بنده بودجه ام برای خرید تغییر کرده و حالا بین ۵ تا ۶ میلیون میتونم هزینه کنم. در این صورت چه پیشنهادی میدید؟
آپاچی واقعا انقدر که ازش بد میگن بی کیفیته؟ مالک نمایندگی مرکزی باجاج زمانی که اولین موتورهای های پالس ۲۰۰ وارد شده بود که هنوز توی خیابون نبود، خودش میگفت آپاچی کیفیت متریالش بالاتر از پالسه. یعنی طی این مدت انقدر افت کرده که همه میگن پالس مقاوم تره یا چون فروش پالس بیشتر بوده ازش طرفداری میکنن؟
من هم پالس ۱۸۰ و ه‍م ۲۰۰ داشتم و چشمم دنبال آپاچی بود قبلا. الان به نظر شما سومین پالسمو بگیرم یا این بار آپاچی بگیرم؟ الان آپاچی ABS دار اومده؟
دیگه چه موتورهایی میتونم بگیرم؟ یعنی بهتر از پالس و آپاچی چی هست؟
ممنون میشم اگر جواب همه ی سوالاتمو بدید و متشکرم. ببخشید طولانی شد. واقعا سخته تشخیص صحت حرف های مردم.

نه اپاچی بیکیفیت نیست ولی پالس یه کم خر کار تره.اپاچی ای بی اس وارد نشده.شما میتونید پالس ۲۲۰ بگیرید که شتاب و سرعتش خوبه

کلا کیفیت موتور های باجاج خوبه.

راکز هم موتور خوبیه ولی اسکوتره و تو سبک اسکوتر و با بقیه موتور هایی مثل پالس و اپاچی.فرق داره.بهتره از هر کدوم یه تست بگیرید تا بتونید بهتر تصمیم بگیرید

پیمان.
23-01-1394, 02:20 بعد از ظهر
ممنونم.
اول نظرم با باجاج بود اما کم کم آپاچی وسوسه ام کرد. پالس ۲۲۰، ای کاش چراغش وصل به فرمون بود و میچرخید. چون تیز و فرز نیست و نمیشه باهاش از هر جایی عبور کرد و فرمونشم کامل نمیچرخه به کار من نمیخوره ولی قبول دارم که عالیه از نظر فنی.
اینکه میگن آپاچی به صدا میفته خیلی مهم نیست ولی اگر یکمی بهش فشار بیاد و واقعا شاتون بزنه که مفت نمیارزه. اگر اینطور باشه پس چرا انقدر فروشش زیاد بوده؟
ای کاش تورمکس هم صفرش بود.
راکز کلاسش درسته فرق داره فقط خواستم بدونم از لحاظ قدرت و سرعت با خود آپاچی تفاوتش خیلیه یا کمه؟ چون اگر فرضا مثل هم باشن گزینه ی خوبیه.
آقا وحید tvs دیگه چه موتورهایی توی ایران داره غیر از تورمکس و آپاچی و راکز؟
و کلا شما غیر از آپاچی و پالس موتور بهتری با حدود ۶ت میشناسید؟
ممنون از توجهتون.

VAHID
23-01-1394, 04:05 بعد از ظهر
پالس ۲۲۰ گردش فرمونش.کم نیست فرقی با ۱۸۰ نداره

اپاچی ۱۵۰و۱۶۰ هم هست تو بازار.تفاوت قدرت راکز با اپاچی نسبتا محسوسه قدرت بیشتر اپاچی.اپاچی اگر بهش فشار نیاد به این زودیا خراب نمیشه.اونجر هم بابودجه شما میتونید بردارید.

اگر.میتونید بودجتون رو افزایش بدید ان اس بردارید

پیمان.
23-01-1394, 06:50 بعد از ظهر
بسیار عالی. ممنونم.
عرض کنم خدمتتون که اونجر خوبه اما اصلا مناسب بنده نیست چون عین ماشین توی ترافیک گیر میکنه و اذیت میکنه و کنترلشم واسه من سخته. مثلا برعکس اونجر، سی جی و موتور ایرانی تنها خوبیش اینه که از باریکترین جاها هم رد میشه و همه جا میشه باهاش رفت و گیر نمیکنه جایی، مثل پیاده رو و از بین ماشینا و ... . (البته سی جی نمیخوام. مثال زدم.)
۲۲۰ رو هم از همین نظر گفتم زیاد تر و فرز نیست وگرنه موتور خوبیه. قبول دارید؟
آپاچی رو هم اگر بخوام بگیرم همون ۱۸۰ فکر کنم بهتر باشه. نه؟ مگه ۱۵۰ و ۱۶۰ اش بهترن از ۱۸۰؟
فشاری که میگن یعنی چی؟ یعنی چه کاری میکنن که شاتون میزنه؟ مثلا سه ترک با دور موتور بیشتر از ۱۰ یا ۱۱ توی سربالایی یه ساعت میرونن؟ یا معکوس های زیاد با دور بالا؟ ...؟

farshad 54
23-01-1394, 07:44 بعد از ظهر
دوست عزیز

مطمئنی قبلا پالس 200 داشتی ؟

چون اگر پالس داشتی دیگه نمیومدی اینجا راجب پلاتینا و دیسکاور و باکسر و فلان مشاوره بگیری که کدوم بهتره

با 6 تومن هم میتونی یه پالس 180 صفر بخری خلاص و جند سال راحت سوارش بشی

پیمان.
23-01-1394, 08:15 بعد از ظهر
اول میخواستم بیشتر از ۲.۵ تا ۳ تومن هزینه نکنم. به این خاطر راجع به باکسر و اینا پرسیدم ولی نظرم عوض شد و گفتم حالا که بعد از چند سال قراره دوباره موتور بگیرم حداقل موتوری باشه که اذیت نکنه و کارم هم راه بیفته نه اینکه همش تعمیرگاه باشم. بله پالس داشتم. باکسر و پلاتینا و دیسکاور که نداشتم و چیزی هم دربارشون نمیدونم. ببخشید.

farshad 54
24-01-1394, 05:40 بعد از ظهر
دوست عزیز

منظورم اینه که کسی که پالس داشته تو این رنج قیمتی دیگه به موتور دیگه ای فکر نمیکنه

تو محدوده 4 تا 6 تومن بهترین انتخاب پالس 180 و یا 220 هست بی آزار و کم استهلاک و اینکه شتاب و قدرتشم در حد خودش خوبه

- - - Updated - - -

دوست عزیز

منظورم اینه که کسی که پالس داشته تو این رنج قیمتی دیگه به موتور دیگه ای فکر نمیکنه

تو محدوده 4 تا 6 تومن بهترین انتخاب پالس 180 و یا 220 هست بی آزار و کم استهلاک و اینکه شتاب و قدرتشم در حد خودش خوبه

پیمان.
24-01-1394, 09:23 بعد از ظهر
فرشاد جان چرا ۲۰۰ رو نگفتی؟
در ضمن دوستان چراغ پالس ۲۲۰ رو میشه با چراغ گرد پالس ۱۸۰ عوض کرد؟ یا حتی اگر چراغ ۲۰۰ رو بشه روش گذاشت هم بد نیست. میشه؟
اگر این کارو بشه انجام داد همین ۲۲۰ رو برمی دارم.
البته ظاهر آپاچی عالیه و ای کاش عمر و دوامش بالا بود اما دیگه چاره ای نیست.

hamed510
24-01-1394, 09:52 بعد از ظهر
دوست عزیز اگه نظرت رو پالس هست 220 بردار موتور خوب و کم خرج و کم استهلاک و در حد خودش سرعت و شتابش خوبه.

کنسول جلوش هم خیلی خوشگله چراغ گرد کردن کاری نداره ولی از حالت فابریکی در میاد چراغای خودش پر نور و زیبا هستن

با 6 تومن هم میتونی مدل 92 در حد یا شایدم 93 پیدا کنی.

farshad 54
25-01-1394, 05:44 بعد از ظهر
در ضمن دوستان چراغ پالس ۲۲۰ رو میشه با چراغ گرد پالس ۱۸۰ عوض کرد؟ یا حتی اگر چراغ ۲۰۰ رو بشه روش گذاشت هم بد نیست. میشه؟

پالس 200 قدیمیا که دیگه تولید نمیشه ولی اگر یه تمیزشو پیدا کنی اونم موتور خوبیه

خودم یه دونشو دارم خدائیش راضیم ازش واقعا موتور بی دردسریه

- - - Updated - - -

پالس 200 قدیمیا که دیگه تولید نمیشه ولی اگر یه تمیزشو پیدا کنی اونم موتور خوبیه

خودم یه دونشو دارم خدائیش راضیم ازش واقعا موتور بی دردسریه

پیمان.
25-01-1394, 06:03 بعد از ظهر
نمیدونستم تولید نمیشه. مرسی.
باید تماس بگیرم بپرسم اما قبلش از شما میپرسم. صفر ۲۲۰ آخرین قیمتش چقدره؟ و احیانا تیپ یا مدل که نداره. درسته؟ مثلا تک رنگ و دو رنگ داره یا همش یه جوره؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

hamed510
25-01-1394, 09:26 بعد از ظهر
قیمت حدودیش دور و بر 7 تومنه. تیپ هم نداره ولی مدل جدیدا دو رنگ تولید شده که باید بری ببینی اومده بازار یا نه!!

farshad 54
25-01-1394, 10:31 بعد از ظهر
دورنگاش هم اومده

نمایندگی بهروز زاده خ ولی عصر بالاتر از مهدیه تهران هم داره

- - - Updated - - -

دورنگاش هم اومده

نمایندگی بهروز زاده خ ولی عصر بالاتر از مهدیه تهران هم داره

hamed510
25-01-1394, 10:58 بعد از ظهر
فرشاد جان اگه تونستی از نزدیک عکس بگیر مرسی.

r.hasani7023
25-01-1394, 11:36 بعد از ظهر
داداش اپاچی موتور خوبیه یکی از بچه محل ها داره مدل ۸۸ حدود ۵۷کارکرده هنوز موتور دست نخورده

پیمان.
26-01-1394, 04:07 قبل از ظهر
بله آقای بهروز زاده از آشنایان هستن. قبلا همیشه از خودش خرید کردیم.
حالا که همه دوستان و آشنایان میگن یک کلام پالس ۲۲۰ بهتره، یه صفرشو میگیرم. چراغشم عوض میکنم.
ممنون از راهنماییتون.

پیمان.
26-01-1394, 11:13 بعد از ظهر
دوستان یه سوال مهم داشتم.
بنده موقع تحویل گرفتن موتور دقیقا چه چیزهایی رو باید چک کنم و چه کارهایی انجام بدم؟
ممنون از راهنماییتون.

پیمان.
27-01-1394, 08:44 بعد از ظهر
دوستان یه سوال مهم داشتم.
بنده موقع تحویل گرفتن موتور دقیقا چه چیزهایی رو باید چک کنم و چه کارهایی انجام بدم؟
ممنون از راهنماییتون.

آخرین سوالم رو هم جواب بدید ممنون میشم واقعا.

پیمان.
28-01-1394, 09:49 بعد از ظهر
UP

VAHID
28-01-1394, 09:58 بعد از ظهر
آخرین سوالم رو هم جواب بدید ممنون میشم واقعا.

منظورتون موتور صفر هست یا کارکرده؟

پیمان.
28-01-1394, 10:43 بعد از ظهر
صفر ۲۲۰ میگیرم. میخواستم بیشتر از ۶ت هزینه نکنم اما عیبی نداره. قیمت گرفتم. دو رنگش ۶،۹۰۰ت.
حالا موقع تحویل گرفتنش چه کارایی باید انجام بدم؟ یه مقدار خودم از قبل تجربه دارم. شما هم بفرمایید که چیزی از قلم نیفته. ممنونم.

farshad 54
29-01-1394, 06:19 بعد از ظهر
موتور رو قشنگ تحویل میگیری خط و خش و شکستگی و فلان نداشته باشه

باطریشو واست نصب کنه - استارت میزنی موتور روشن بشه و مرتب کار کنه - چراغ جلو رو روشن میکنی - نور بالا نور پائین - راهنماها - استپ عقب - دور موتور چراغ کیلومتر همه کار کنن

زیر زین ترک نشین هم یه کیف آچار باید داشته باشه + آچار های توش

دو تا سوئیچ تحویل میگیری

دفتر چه موتور + کارت گارانتی موتور

گاردهای جلو موتور هم باید روش باشه نبود باید واست ببنده تحویلت بده

- - - Updated - - -

موتور رو قشنگ تحویل میگیری خط و خش و شکستگی و فلان نداشته باشه

باطریشو واست نصب کنه - استارت میزنی موتور روشن بشه و مرتب کار کنه - چراغ جلو رو روشن میکنی - نور بالا نور پائین - راهنماها - استپ عقب - دور موتور چراغ کیلومتر همه کار کنن

زیر زین ترک نشین هم یه کیف آچار باید داشته باشه + آچار های توش

دو تا سوئیچ تحویل میگیری

دفتر چه موتور + کارت گارانتی موتور

گاردهای جلو موتور هم باید روش باشه نبود باید واست ببنده تحویلت بده

پیمان.
29-01-1394, 06:55 بعد از ظهر
خیلی ممنون. عالی.

irmacfa
23-04-1394, 01:55 قبل از ظهر
دوستان تو لیست قیمت موتور های کبیر تا 6 تومن چی داریم ؟

موتور mojo ققیمتش ؟

بعد این چیه ؟

[Only registered and activated users can see links]

VAHID
23-04-1394, 10:29 قبل از ظهر
دوستان تو لیست قیمت موتور های کبیر تا 6 تومن چی داریم ؟

موتور mojo ققیمتش ؟

بعد این چیه ؟

[Only registered and activated users can see links]

این موتور rkv هست و قیمتش حدود چهار و خورده ای

با شیش میلیون پالس 180 صفر یا 6200 اپاچی 180 صفر یا اپاچی 150 و 160

پالس 220 و اونجر 220 کارکرده

تریل فلات و روان

irmacfa
23-04-1394, 11:11 قبل از ظهر
این موتور rkv هست و قیمتش حدود چهار و خورده ای

با شیش میلیون پالس 180 صفر یا 6200 اپاچی 180 صفر یا اپاچی 150 و 160

پالس 220 و اونجر 220 کارکرده

تریل فلات و روان

مگلی 89 چی میگه 5000000 خوبه ؟
راستی صدای مگلی نسبت یه آپاچی چطوره ؟ بی صدا میخوام بخرم !!!!!
دایی چی 250چنده؟

mahdi qomi
23-04-1394, 12:55 بعد از ظهر
عزیزم باکسر بخر حرف نداره بی نظیره

- - - Updated - - -

عزیز باکسر بخر حرف نداره بی نظیره

- - - Updated - - -

عزیز باکسر بخر حرف نداره بی نظیره

moein 007
23-04-1394, 06:41 بعد از ظهر
مگلی 89 چی میگه 5000000 خوبه ؟
راستی صدای مگلی نسبت یه آپاچی چطوره ؟ بی صدا میخوام بخرم !!!!!
دایی چی 250چنده؟

دوست عزیز مگلی موتور جالبی نیست اونم مدل پایینش البته اگه دست به آچاری میتونی با اصطحلاک بالاش بسازی میتونی بخری ولی اصلا پیشنهاد نمیشه
صدای مگلی خیلی زیاد تره و آپاچی تقریبا جز موتور های کم صدا هست و اگه آروم بری میتونم بگم اصلا صدا نداره و موتور کم اصطحلاکیه
دایلیم اگه صفرشو خواسته باشی حدود 12ملیون هست موتور بسیار خوبی هم هست کم مصرف خوش رکاب و به نظد من زیبا فقط از شتاب کم تری نسبت به بقیه ی موتور های کلاس250 مثل هیوسانگ و مگلی و کاوازاکی برخورداره
دایلیم دارای رادیات آبه و آب خنکه و موتور سگ چون و خوبیه کلا گزینه ی خوبی هست و در دو تیپ ارائه شده شما میتونی دست دومش رو از قیمت 6الی7تومن پیدا کنی
موفق باشی

majidmusavi
01-07-1394, 03:18 بعد از ظهر
سلام
موتور خیابونی خفن میخوام
اگه میشه راهنمایی کنید ظاهرش مهمه
کارکرده باشه هم مشکلی نیس.

شیش تومنم پولمه.