PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ترکیدن و له شدن یک موتور سوار زیر چرخ های کامیون

s.mm
07-07-1390, 03:50 قبل از ظهر
قبلش خواستم از مدیرای محترم بپرسم مشکلی هست با این موضوع یا نه،چون فکر نمی کنم کسی تا حالا همچین صحنه ای دیده باشه،یه موتور سوار که زیر یه کامیون ترکیده و پخش خیابون شده...

؟

aligsx
07-07-1390, 08:14 قبل از ظهر
خیلی باید اموزنده باشه و خیلیا با این واقعیت که همچین خطر هایی هست و ممکن پیش بیاد برا موتور سوارا اشنا بشن.
من نظرم اینه اگه عکس عکسشرو بزار اگرم فیلم بزار اگه داستان بنویس.
ممنون
با تشکر از مدیران پرشین موتور

suzuki savar
07-07-1390, 10:12 قبل از ظهر
من خودم 4 بار این صحنه هارو دیدم(تا دو روز غذا نخوردم)متاصفانه همه شون مقصر موتور سوار بود./

nOviA
07-07-1390, 10:16 قبل از ظهر
عکس هارو بزار مشکلی نیست.

AMIR MOHAMMAD n
07-07-1390, 10:32 قبل از ظهر
بذار با من

nightwolf_suzuki
07-07-1390, 11:09 قبل از ظهر
منم چند باری دیدم متاسفانه...
در اکثرشم جز یک مورد مقصر موتور سوار بوده که میخواسته حرکات جنگولک بازی در بیاره...:sad:

s.mm
07-07-1390, 06:29 بعد از ظهر
!توصیه می شود افراد زیر 18 سال،افراد کهنسال و دچار امراض قلبی،افراد دارای مشکلات روحی،عصبی،افراد دچار مشکلات روانی(منظورم موتورسیکلت روان نیستا)، خانم ها(که اینجا خدارو شکر نداریم) از دیدن تصاویر مشمعز کننده ی زیر به شدت اجتناب کنند!

خب با تشکر از عزیزان، خودتون خواستید...
من که هر وقت از کنار یه کامیون رد میشم یاد این صحنه ها می افتم خودمو توی اون حالتا فرض می کنم،کامیون 10 چرخ از روم رد شده و پخش خیابون شدم!البته بگم که نازک دل نیستم ولی خب چوب خشک که نیستم آدمم یه کم...

3484348534863487
3488

منبع سایت خارجی که این عکسارو از روش برداشتم موجوده ولی به خاطر اینکه تمام تصاویرش این تیپیه(خون و خون ریزی) نخواستم تبلیغش بشه عکسارو یه کم ویرایش کردم چه معلوم شاید یکی با دیدن تصاویر اون سایت یه بلایی سرش بیاد از نظر روحی...

یکی از هم دانشگاهیام که عشق موتوره یه عقیده ای داشت که مثل من بود؛ هر وقت کسی ازش می پرسید آقای محترم چرا تند میری می گفت آخرش قراره بمیریم دیگه حالا یا با سرطان و پیری و حرص و جوش یا با سرعت زیاد و تصادف کردن،چه فرقی داره؟ آخرین بار موقع امتحان ها بود که مگلی ش رو تو پارکینگ ندیدم موقع برگشتن دیدم داره سوار هوندا ایرانی میشه و دست و بالشم کامل خراشیده شده و سوخته پرسیدم، گفت تصادف کردم مگلی م هم ترکیده... الان من دیگه خیلی با عقیده اون و عقیده سابقم موافق نیستم...

نتیجه اخلاقی:زندگیت به یه مو بنده.............پس مراقب موهات باش

Kami
07-07-1390, 06:34 بعد از ظهر
بد جوری ترکیده ولی عجیبه چرا هیشکی جمع نشده یا پلیس نیومده

AMIR MOHAMMAD n
07-07-1390, 06:38 بعد از ظهر
بابا ما فکر کردیم تو ایران بوده ولی خوب خارجیاهم آدمن دیگه.در کل عکسای جالب مشمئز کننده ای بود:دی .مخصوصا اون که ماهیچه هاش ریخته بیرون:minzdr:

علی یزدانی
07-07-1390, 06:56 بعد از ظهر
چرا عاقل کند کاری که بعدا خودبه خود گوید خودم کردم که لعنت بر خودم باد !!!

حسـن
07-07-1390, 06:56 بعد از ظهر
عکس ها خیلی دلخراشه اصلا یه حالی شدم :wow:

AMIR MOHAMMAD n
07-07-1390, 06:58 بعد از ظهر
عکس ها خیلی دلخراشه اصلا یه حالی شدم :wow:
خوبه گفته بود بچه ها نگاه نکنند:دی:gigglesmile:

حسـن
07-07-1390, 07:00 بعد از ظهر
من دقیقا دیشب پشت یه کامیون داشتم با موتور حرکت میکردم برا همین تحت تاثیر قرار گرفتم :minzdr:
خدا همه موتوری ها را خودش حفظ کنه

aligsx
07-07-1390, 08:48 بعد از ظهر
خیلی خفن بود.خدا رحمتش کنه دلم براش سوخت ایشالا نسیب هیچکس نشه.
حتی کلاه کاسکتشم خورد شده بود.
استخونشم حتی خورد شده بود و اثری ازش نمونده بود.خدا بیامرزتش هممون یجور میریم ولی یکی خوب و راحت میمیره یکی با درد و عذاب.ایشالا خدا برا هیچکس نخواد و دیدن این عکسا باعث بشه در ما تغییر و تحولی ایجاد بشه که جزو خوبان خدا بشیم انشا ا... .

nightwolf_suzuki
07-07-1390, 08:54 بعد از ظهر
من که عین خیالم نبودددددد.........
چون به احتمال زیاد ساختگیه...
سر انسان اگر اونطوری بترکه صد در صد تا چند متر این طرف و اون طرفش خون می پاشه...:25r30wi:
بقیشو الله اعلم...

S!L3NT
07-07-1390, 09:00 بعد از ظهر
فک کنم ساختگیه ...
ولی بحرحل این اتفاقا پیش میاد ... خدا رحم کنه ! مام که مثل بی مخا سرعت میریم !!! خدا بداد برسه !‌

Alireza
07-07-1390, 10:30 بعد از ظهر
اصل موضوع واقعیته حالا عکس ساختگی
من بارها بچه ها رو دیدم که عشق سرعت هستن و ..... همیشه هم بهشون گفتم اروم و با احتیاط برین ولی خب جوه دیگه کو گوش شنوا

s.mm
08-07-1390, 12:09 قبل از ظهر
بد جوری ترکیده ولی عجیبه چرا هیشکی جمع نشده یا پلیس نیومده

دقیقاً ! بنده اصلاً به این موضوع فکر نکرده بودم...!

بابا ما فکر کردیم تو ایران بوده ولی خوب خارجیاهم آدمن دیگه.در کل عکسای جالب مشمئز کننده ای بود:دی .مخصوصا اون که ماهیچه هاش ریخته بیرون

منم همون اول حس کردم که شما فکر می کنید قراره عکسای ایرانی بزارم ولی خب خدارو شکر همچین چیزی توی ایران نبوده

عکس ها خیلی دلخراشه اصلا یه حالی شدم

بله خب اگر غیر این بود باید تعجب می کردیم!

ایشالا خدا برا هیچکس نخواد و دیدن این عکسا باعث بشه در ما تغییر و تحولی ایجاد بشه که جزو خوبان خدا بشیم انشا ا... .
آمممممممین :icon_pf _37_:

من که عین خیالم نبودددددد.........
چون به احتمال زیاد ساختگیه...
سر انسان اگر اونطوری بترکه صد در صد تا چند متر این طرف و اون طرفش خون می پاشه...
بقیشو الله اعلم...

از شما بعیده با این همه کمالات.قطعاً کارای گرافیکیتون سیاه قلم و با زغال و این حرفا نیست و حتماً فوتوشاپ واردید، عکس رو ذخیره کنید و روش زوم کنید،اگر به بنده اعتماد ندارید باید خدمتتون عرض کنم که این تصاویر از معتبر ترین سایت خون و خون ریزی و این جور کثیف کاری ها برداشته شده.

فک کنم ساختگیه ...
ولی بحرحل این اتفاقا پیش میاد ... خدا رحم کنه ! مام که مثل بی مخا سرعت میریم !!! خدا بداد برسه !‌

کاشکی ساختگی بود!

ARSH
08-07-1390, 12:13 قبل از ظهر
با کاردک هم نمیشه جمعش کرد !

S!L3NT
08-07-1390, 12:16 قبل از ظهر
از شما بعیده با این همه کمالات.قطعاً کارای گرافیکیتون سیاه قلم و با زغال و این حرفا نیست و حتماً فوتوشاپ واردید، عکس رو ذخیره کنید و روش زوم کنید،اگر به بنده اعتماد ندارید باید خدمتتون عرض کنم که این تصاویر از معتبر ترین سایت خون و خون ریزی و این جور کثیف کاری ها برداشته شده.

کاری با این عکس ندارم !‌ این چنین اتفاقات همیشه هست ...
ولی شما که حرفه ای هستی تو فتوشاپ باید بگم میشه همچین چیزی طراحی کرد ...

s.mm
08-07-1390, 12:47 قبل از ظهر
اصل موضوع واقعیته حالا عکس ساختگی
من بارها بچه ها رو دیدم که عشق سرعت هستن و ..... همیشه هم بهشون گفتم اروم و با احتیاط برین ولی خب جوه دیگه کو گوش شنوا

بله شما درست میگید،شاعر میگه:
نصیحتی کنمت بشنو و بهانه مگیر هر آنچه ناصح مشفق بگویدت بپذیر

البته از اون جایی که عزیزانی در صحت و سقم تصاویر تشکیک کردند هر چند که به حد تواتر نرسیده است، ناگزیر بنده نیز یک عدد تصویر دیگه ی اون جوری می زارم تا وثاقت ما نزد اهل فن ثابت بشه:

3498349935003501

3502350335033504

35053506

البته من نمی دونم این مرحوم به چه دلیل به این وضع افتاده ظاهرا خورده به ستون بتونی ولی خب توجیه فنی نداره با این حال واقعیه

s.mm
08-07-1390, 12:52 قبل از ظهر
کاری با این عکس ندارم !‌ این چنین اتفاقات همیشه هست ...
ولی شما که حرفه ای هستی تو فتوشاپ باید بگم میشه همچین چیزی طراحی کرد ...

والا بنده اساساً فوتوشاپ بلد نیستم ولی اون عزیز ظاهراً گرافیست هستن در مورد ساخت یه همچین عکسی هم باید بگم که بله شاید بشه ساخت ولی شبیهشو نه عینشو،مطمعن باشید در اون صورت یه بچه هم تشخیص میده فوتوشاپی بودنشو...

S!L3NT
08-07-1390, 12:52 قبل از ظهر
شاعرو چیکار دارم من ؟
میگم کاری به اون عکس ندارم ! اصلا واقعی !(منظورم این بود که میشه همچین چیزایی رو طراحی کرد ! چون شما گفتی نمیشه ! )
موفق باشی .

s.mm
08-07-1390, 01:01 قبل از ظهر
شاعرو چیکار دارم من ؟
میگم کاری به اون عکس ندارم ! اصلا واقعی !(منظورم این بود که میشه همچین چیزایی رو طراحی کرد ! چون شما گفتی نمیشه ! )
موفق باشی .

شاعر واسه آقا علیرضا بود،بله نمیشه عین اون رو توی فوتوشاپ طراحی کرد با همون کیفیت شبیه اون رو چرا میشه تازه خیلی کار می بره...

شما هم موفق باشید دوست عزیز

nightwolf_suzuki
08-07-1390, 01:04 قبل از ظهر
دلیل اینکه میگم اینا ساختگی هستن... سخنرانی دکتر عباسی هستش...
توی یکی از مجالسی که ما با ایشون خصوصی داشتیم فرمودند : این کشورهای خارجی برای منع کردن مردمانشون از انجام کار های خطرناک موضع های بچه گانه میگیرن... مثلا میان و برای اینکه نشون بدن موتور سواری بده میان این تصویر ها رو میسازن و در اینترنت و تلوزیون پخش میکنن... تا کسی موتور سوار نشه...
حالا من نمیگم این اتفاقات اصلا نیوفتاده اما تصاویری که اول گذاشتید به ساختگی خیلی شبیه بود ... اما این دومیه نه...

یه کار دیگه هم بر علیه ما میکنن... شاید اینجا جاش نباشه بگم اما جهت اطلاع میگم... کلیپ هایی میسازن تحت عنوان معجزات ائمه اطهار علیهم السلام و در دست ما و سایت های مذهبی پخش میکنن...وقتی این کلیپ دست همه ما رسید... سایت میزنن و ثابت میکنن این کلیپ با حقه های سینمایی و تصویری ساخته شده ... و اینطوری ائمه ما و دین مارو زیر سوال میبرن... مثل کلیپ حضرت عباس که در درب ورودی صحن ایستادن!!!! یا کلیپ گاوی که روز عاشورا سر میبرن و یا حسین میگه!!!!

aligsx
08-07-1390, 01:08 قبل از ظهر
داداش s.mm ([Only registered and activated users can see links]) این سایت خون و وحشی کاری و این عکسا اسمش چیه؟اگه میشه اسمشو بگو بریم وب گردی!!!:minzdr:.
راستی چرا همه این جنازه ها شلوار پاشون نیست در حین تصادف از پاشون درومده یا کلا تو کشور اونا شلوار از مد افتاده پاشون نمیکنن؟:hanghead:

S!L3NT
08-07-1390, 01:16 قبل از ظهر
شاعر واسه آقا علیرضا بود

هههه فکر کنم سوتی خودم بود ... چون بعد پست من بود فکر کردم در پاسخ به من گفتی ...

s.mm
08-07-1390, 01:29 قبل از ظهر
دلیل اینکه میگم اینا ساختگی هستن... سخنرانی دکتر عباسی هستش...

اول یه عکس فوتوشاپی! که خودم از دکتر گرفتم ببینید :

3507

دوم اینکه همچین چیزی که از ایشون نقل می کنید نشد و دور از ذهن نیست ولی بالابرید پایین بیاید عکسایی که گذاشتم فوتوشاپی نیست.

سوم قضیه حضرت عباس و گاو ذکر گو و سگ پناهنده از اولش تابلو بود دروغه در واقع برای عوام کم سواد بوده نه آدمایی که سرشون به تنشون می ارزه، قسمت های دیگه حرفتون هم درسته ولی خب اونی که من آره... نه!

s.mm
08-07-1390, 01:33 قبل از ظهر
داداش s.mm این سایت خون و وحشی کاری و این عکسا اسمش چیه؟اگه میشه اسمشو بگو بریم وب گردی!!!.
راستی چرا همه این جنازه ها شلوار پاشون نیست در حین تصادف از پاشون درومده یا کلا تو کشور اونا شلوار از مد افتاده پاشون نمیکنن؟

خصوصی بدم خیالی نیست؟چون خیلی خوفه دوس ندارم تبلیغش کنم...

شلوار هم نکته ایه ...:297:

هههه فکر کنم سوتی خودم بود ... چون بعد پست من بود فکر کردم در پاسخ به من گفتی ...

باکی نیست...

Classified
08-07-1390, 02:13 قبل از ظهر
بیشترین ضربه رو از کامیون ها توی ایران می خوریم! چندین سال هست دیگه رینگ 24 منسوخ شده

عکس زیادی دیدید که نمونش هم دوست عزیز گذاشتن که چیزی از تانک کم نداره! فعلا تو بورسه!

در مورد فوتوشاپ که فک نکنم باشن ولی باز این ویدئو که شاید دیده باشید اکثرا می ذارم

[Only registered and activated users can see links]

واقعا دل خراشه

اما یه نکته توی تصادف دومی، لباس چقدر می تونه تاثیر داشته باشه؟

shin
08-07-1390, 04:01 قبل از ظهر
از بحث فتوشاپ که بگذریم، همه دوستان میدونند، که رعایت نکردن قوانین و سرعت بیش از حد و نداشتن لباس مناسب، خیلی‌ راحت میتونه یه چنین صحنه‌هایی‌ رو به وجود بیاره. اصولا فرهنگ استفاده از وسیله نقلیه متأسفانه در خیلی‌ از جاهای دنیا به مسخره گرفته می‌شه،ونتیجه هم پیش اومدن صحنه‌هایی‌ از این قبیله. یه مثل ساده بزنم، خیلی‌ از دوستان شکایت می‌کنن که :چرا تو ایران ،موتورهای با حجم بالا،یا به اصطلاح سنگین تو کشور ما آزاد نمی‌شه؟ ولی‌ خودمون میتونیم قضاوت کنیم،که آیا تمام استاندارد‌های لازم برای رانندگی‌ با اینگونه وسایل نقلیه تو کشور ما وجود داره و رعایت می‌شه؟ آیا جاده‌‌ها و اتوبان‌های ایران طبق اصول ایمنی ساخته شده؟ آیا گرفتن یک گواهینامه موتور بدون گذراندن هیچ گونه کارگاه آموزشی تئوری و عملی‌ برای راندن این وسایل نقلیه کافیست؟ آیا محدودیت سنی‌ استفاده از این موتورها وجود داره؟ و دها سوال دیگه....، البته اینگونه اتفاقات هر جای دنیا ممکنه رخ بده، ولی‌ مطمئن باشید که درصد خیلی‌ کمی‌ پیش میاد و اصلا قابل مقایسه با کشور ما نیست. این آقای عباسی رو من نمیشناسم،ولی‌ بدگمانی ایشون نسبت به غربیها برام قابل درک نیست. که یه عده نشستن و این تصاویر و فیلم هارو درست می‌کنن که بگن موتور چیز بدیه!!!!! اگه این موتورها ساخت کشورهای عقبمونده و جهان سوم بود،گفته ایشون صحیح بود. ولی‌ وقتی‌ این‌کشور‌ها خودشون تولید کننده هستن دلیلی‌ برای اینکار وجود نداره. آیا شما میدونید در اکثر کشورهای غربی بعد از گرفتن گواهینامه رانندگی‌ ( هر طور گواهینامه) مدت زمان مشخصی‌ بین ۱ تا ۲ سال به عنوان زمان آزمایشی‌ در نظر گرفته می‌شه، و تنها یک چراغ قرمز راد کردن باعث می‌شه که گواهینامه شما از ۲ سال به ۴ سال مدت آزمایشی‌ برسه. یا اینکه موتور‌های سنگین از ۶۰۰سی‌ سی‌ فقط برای افراد بالای ۲۵ سال قابل استفاده است. و هزاران قانون سفت و سخت دیگه،که باعث میشه کسی‌ پاشو از حد خودش دراز نکنه. ببخشید اگه زیاد حرف زدم.

مهدی مریدا
08-07-1390, 10:01 قبل از ظهر
آق من یه نفرو می شناختم ، خیل آدم محتاطی بود ، رفته رو میز عسلی خونشون شیشه پنجره رو پاک کنه ، پایه میز شکسته بود رفته بود تو شیشه ، شیشه هم شاهرگشو زده بود . . خدا رحمتش کنه حتی پشت فرمون ماشین هم نمی شست چه برسه موتور می گفت خطرناکه .
اگه قسمت باشه آدم بمیره می میره ، به موتور سواری و این حرفا نیست . البته موتورسواری ریسک مردن رو زیادتر می کنه ! ولی این جوری نیست که هر کی موتور سوار شه این جوری پرس شه .
احتیاط خیلی مهمه . مگه عکسایی رو ندیدین که ماشین رفته زیر چرخ کامیون پرس شده ؟!

حسـن
08-07-1390, 10:39 قبل از ظهر
دوستی که در مورد تاثیر لباس پرسیده بود باید بگم من شاهد تصادف یه cbr 250 بودم که لباس کامل و مناسب داشت
با سرعت حدود 120-30 موتور تو پیچ پل چمران اصفهان از دستش در رفت خورد زمین و 20 متر کشیده شد و با یه ماشین البته سواری برخورد
کرد همه فکرکردیم مرده ولی در کمال ناباوری فقط کتفش از جا در اومد و استخون لگنش شکست دقیقا همون جاهایی که لباسش نقص ایمنی داشت
انگشت شصت دستش هم شکست ولی به نظر من هیچیش نشد در مقابل این سرعت و برخورد

nightwolf_suzuki
08-07-1390, 12:08 بعد از ظهر
من خودم به شخصه در اتوبان ازادگان زیاد تردد دارم و پدر هر کامیون یا اتوبوسی که تو خط سه بیاد در میارم...
رله ترمز جلو رو کمی بالا اوردم تا اشاره بهش میکنی چراغ استپ عقب روشن میشه... و ماشین پشت سر فکر میکنه ترمز کردی... در صورتی که ترمزی در کار نیست... اگر ببینم کامیون اومده تو خط سه میرم جلوش و چراغ استپ رو روشن میکنم(اکثرا دستشون رو میزارن رو بوق و ترمز میکنن:25r30wi:) بعدم من گازشو میگیرم و میرم...
تو ازادگان دیگه این کامیونیا دارن حکومت میکنن...!!!! اما من به کمک موتور سوارای دیگه(رفقا)این حکومت رو از دست کامیونا در میارم...:consoling2:
ولی خداوکیلی بعضی از راننده کامیونا هم خیلی باحال و با صفا هستن... دمشون گرم...

مهدی مریدا
08-07-1390, 12:38 بعد از ظهر
همین کارا رو می کنین که همه با موتورسوارا لج بازی می کنن دیگه ! نکنین این کارارو ! بعدش اون کامیون عغدشو سره یه موتورسوار مادر مرده دیگه خالی می کنه .

Kami
08-07-1390, 12:41 بعد از ظهر
من که امروز تو ازادگان بودم پشت هرکی میرفتم از فاصله 30 متری میرفت کنار
البته دوستان بحث منحرف نشه

nightwolf_suzuki
08-07-1390, 12:59 بعد از ظهر
همین کارا رو می کنین که همه با موتورسوارا لج بازی می کنن دیگه ! نکنین این کارارو ! بعدش اون کامیون عغدشو سره یه موتورسوار مادر مرده دیگه خالی می کنه .
داداش فکر کنم جملاتمو دقیق نخوندی... عرض کردم کامیون هایی که خط سوم یعنی همون خط سبقت و سرعت که در تمام دنیا ماشین های سنگین نباید پاشونو(همون لاستیک) توی اون خط بذارن میان این کارو میکنم... وگرنه کاری با کامیونی که داره راه خودشو میره ندارم...:4chsmu1:

من که امروز تو ازادگان بودم پشت هرکی میرفتم از فاصله 30 متری میرفت کنار
البته دوستان بحث منحرف نشه
داداش ازادگان همینطوریه... بعضی روزا خفن هیچکس راه نمیده .... بعضی روزا همه برات راهو باز میکنن
بعضی روزا ترافیک موضوع ازاده ... میری جلو میبینی هیچی نیست... بعضی روزا تصادف سنگین شده:3ztzsjm:
کلا این اتوبان ازادگان خیلی جالبه...:4chsmu1:

AMIR MOHAMMAD n
08-07-1390, 01:47 بعد از ظهر
لباس خیلی خیلی خیلی (البته لباس درست و حسابی)هر چی بگم خیلی کم گفتم تاثیر داره .پارسال وانتینو روسی با سرعت حدود 170 80 تا خورد زمین پاش شکست.تا دو ماه نتونست مسابقه بده که اگه لباس نداشت دیگه عمرا نمیتونست مسابقه بده و احتمالش زیاد بود که بمیره.

S!L3NT
08-07-1390, 03:30 بعد از ظهر
منو تحت تاثیر قرار دادین !
شرمنده از بحث خارج شدم ...
ببخشید لباس برای افرود (سی ار ام) مخصوص و حرفه ای جنس خوب قیمتش حدودا چنده ؟ کجا باید گیرش بیاریم ؟

Kami
08-07-1390, 03:33 بعد از ظهر
منو تحت تاثیر قرار دادین !
شرمنده از بحث خارج شدم ...
ببخشید لباس برای افرود (سی ار ام) مخصوص و حرفه ای جنس خوب قیمتش حدودا چنده ؟ کجا باید گیرش بیاریم ؟
در این بخش تاپیک باز کنید
[Only registered and activated users can see links]

atoun
08-07-1390, 08:05 بعد از ظهر
من متاسفانه یک بار شاهد همچین حادثه ای بودم البته بر عکس این حادثه بود یعنی موتوری زد به تریلی که هر دو سرنشین در دم مردن منم نمیتونستم کاری واسشون بکنم جز تماشا کردن و تاسف خوردن....

mehdi asadshoar
13-12-1390, 09:22 بعد از ظهر
از لباسها معلومه که اماتور هستند البته صحت تصاویر قابل بحثه:retarded:

sober
13-12-1390, 09:52 بعد از ظهر
لباس نقش مهمی تو حفاظت از راکب ایفا میکنه چند ماه پیش تو مسابقات moto gpیکی از دوستان والنتینو روسی که اسمش دقیقن یادم نیس موتور از کنترلش خارج میشه وزمین میخوره ومیمیره با اون همه تجهیزات .اگه اتفاقی بخوات پیش بیاد میاد ولی در هر صورت باید ایمنی رعایت کرد تا شانس زنده موندن بالا بره

K.I.A
13-12-1390, 11:45 بعد از ظهر
ربطی نداره اما بحث ترکیدن بود دارم میگم...دیشب دم در خونه وایساده بودم که یه گربه با سرعت از خیابون اومد رد شه که یه سمنده (دقیقا قفل کرده بودم دیدم) با چرخ جلوش (سرعتش حدود 60 تا ) رفت رو گربه همون لحظه که داشت از رو گربه رد میشد ترمز محکمی زد طوری که گربه بدبخت بین لاستیکو اسفالت رنده شد!!!! من که رفتم جلو چیزی از گربه ندیدم و سلولاشم ازهم متلاشی شده بود و بوی عجیبی میداد اه اه اه اه !!!!!