PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خدا بگم چیکارتون کنه!!!

reza KTM
06-07-1390, 03:55 بعد از ظهر
خدا بگم این پلیس ها رو چیکار کنه کسی جرات نداره بگه آقا مدرک شناسایی
الان به پسرخالم (mehdi onroad) زنگ زدم گفتم بیا جمعه بریم پیست گفت موتورمو بردن حالا چجوری؟
داشته میرفته سر کار تو منیریه یه لحظه میره تو خط ویژه یکی از ماموران پلیس بهش میگه بزن بغل مدارک مدارک رو که میبینه میگه موتور باید بره پارکینگ پسر خالم رو پیاده میکنه که خودش بشینه
یهو گاز رو میگیره و در میره و موتورو میدزده حروم زاده
خداییش خیلی زور داره این همه کار کنی و بعد از یه سال موتور بخری و موتورتو دزد اینطوری جلو چشات بدزده

بچه ها شده یه چک از پلیس ها بخوری اول ازش کارت شناسایی بخواید نزارید موتورتون رو دست بزنن حتی به قیمت کتک خوردن ازشون

Kami
06-07-1390, 04:23 بعد از ظهر
یعنی با لباس راهنمایی رانندگی بوده یا کلانتری؟
من اگه بودم نمیزاشتم سوار شه

حسـن
06-07-1390, 07:55 بعد از ظهر
من یبار با موتور یکی پرید جلوم و یه کارت نشون داد گفت در حال ماموریتم و به موتورت احتیاج دارم موتورpuls 180 بود
منم گفتم برو بالا بابا حال نداریم:121fs725372:یه دنده کم کردم و رفتم

Sination
06-07-1390, 08:28 بعد از ظهر
کارت شناسایی بخواهید از ماموران ..

reza KTM
06-07-1390, 09:11 بعد از ظهر
عمرا بشه با این پلیسا حرف زد چه برسه کارت بخوای انگار فحش خوارو مادر بهشون دادی
انگار یه جور قسمت بوده چون میگفت روبه روی پاساژمون بود منم لال شده بودم نمیدونم چرا
با لباس کلانتری ولی نه لباس فرم کامل با ته ریش و عینک مثل پلیسا با شلوار پلیسی و ...
گفت موتور باید بره پارکینگ گفت کو کفی ؟ گفت سوار شو گفت مدرک شناسایی؟ گفت سوار شو بریم بهت میگم همین که داشت هی میگفت سوار شو بریم سوار شو بریم موتور رو دور زد و یهو گاز داد رفت اونم گفت من هنگ کردم و جلوی چشام موتور رفت
تازه مدارکم دستشه

ap_peiki
06-07-1390, 09:50 بعد از ظهر
اتفاقا یه ده سال پیش یکی از شرکای بابام داداشش یه دی تی صفر خریده بوده طرف با لباس نظامی میاد جلو موتورشو میگیره این باباب هم از همه جا بیخبر موتورو میده بعد که طرف رد میشه یه بیل....اخ میده میگه من مامور نیستم اتیکتشو میکنه میندازه و گازو میگیره ها برو که رفتیم:2gwb921:

nOviA
07-07-1390, 12:06 قبل از ظهر
منو کلانتری گرفت هرکاری کرد نذاشتم سوار موتورم بشن. گفتم بلد نیستن میخورن زمین باهاهش(دربیه بود). اما سی جی های دوستام رو سوار شدن همه با هم رفتیم کلانتری.

معمولا تو این جور مواقع باید مامور ترک بشینه و شما خودت موتور رو ببری پارکینگ. چون مامور قانونا حقی نداره که پشت وسیله ی شما بشینه.

s.mm
07-07-1390, 03:40 قبل از ظهر
من یبار با موتور یکی پرید جلوم و یه کارت نشون داد گفت در حال ماموریتم و به موتورت احتیاج دارم موتورpuls 180 بود
منم گفتم برو بالا بابا حال نداریمیه دنده کم کردم و رفتم

به احتمال زیاد طرف کبری11 زیاد نگاه میکرده...

soroush adventure
07-07-1390, 08:38 قبل از ظهر
خدا بگم این پلیس ها رو چیکار کنه کسی جرات نداره بگه آقا مدرک شناسایی
الان به پسرخالم (mehdi onroad) زنگ زدم گفتم بیا جمعه بریم پیست گفت موتورمو بردن حالا چجوری؟
داشته میرفته سر کار تو منیریه یه لحظه میره تو خط ویژه یکی از ماموران پلیس بهش میگه بزن بغل مدارک مدارک رو که میبینه میگه موتور باید بره پارکینگ پسر خالم رو پیاده میکنه که خودش بشینه
یهو گاز رو میگیره و در میره و موتورو میدزده حروم زاده
خداییش خیلی زور داره این همه کار کنی و بعد از یه سال موتور بخری و موتورتو دزد اینطوری جلو چشات بدزده

بچه ها شده یه چک از پلیس ها بخوری اول ازش کارت شناسایی بخواید نزارید موتورتون رو دست بزنن حتی به قیمت کتک خوردن ازشون

طرف مامور قلابی بوده . زیاد شده از اینا علتش هم اینه که پلیسا کارت شناسایی به مردم نشون نمیدن و همین نقطه ضعف راهی میشه برای کلاهبردارها و دزدها. تازه بعضیاشون کارت شناسایی هم جعل میکنن که دیگه تشخیص قلابی بودنشون خیلی سخت میشه

suzuki savar
07-07-1390, 10:19 قبل از ظهر
تا حالا 5 بار سرباز ومامور پریده جلو موتورم ولی من با یه معکوس حالشو بد کردم خودشون فرار میکنن یه بارم با سی جی زدم به یه سربازو فرار کردم.(یه بارم اونا با ماشین زدن بهم خوردم زمین)/پیشنهاد میکنم همین کارو بکنین:19:

nopo
07-07-1390, 10:19 قبل از ظهر
منو کلانتری گرفت هرکاری کرد نذاشتم سوار موتورم بشن. گفتم بلد نیستن میخورن زمین باهاهش(دربیه بود). اما سی جی های دوستام رو سوار شدن همه با هم رفتیم کلانتری.

معمولا تو این جور مواقع باید مامور ترک بشینه و شما خودت موتور رو ببری پارکینگ. چون مامور قانونا حقی نداره که پشت وسیله ی شما بشینه.

یک ساندویچی توی شب گشتشون جلوی منو گرفت منم وایستادم کل کل کردم هم کارت خواست هم حکم مأموریت بعدش یک 405 نقره ای جلو پام ترمز زد صورت تیغ زده لباس شخصی کلت به کمر اومد پایین هرکاری کردم کارت نداد گفت ما مال کلانتری هستیم ایناهم ساندویچی هستن همراه من:4chsmu1:

بعدش بابای داماد (آخه اونشب رفته بودیم عروسی) با هاشون آشنا در اومد ول کردن رفتم

صحنه پشت ماشین:
ساندویچیه به بقیه می گفت چی شد اون تریل رو گرفتین یا نه
بعد که ولم کردن منم یک نیش خند بهش زدم!!!:4chsmu1:

RIDER
07-07-1390, 10:50 قبل از ظهر
این حرکت کاملا ک...ا.....ن سوزی شدید داره و طرفه مورد اصابت باید بلافاصله به بیمارستان بخش سوختی درجه 1 مراجعه کنه:25r30wi:

BKING
10-07-1390, 08:50 بعد از ظهر
سلام

موتور چه معنی داره جلو توقف کنه باید تخته گاز کرد بشمر 3 فرار کرد

مجی
10-07-1390, 09:07 بعد از ظهر
آقا خیلی ناراحت شدم...ولی اگه میخواین جلوتون رو نگیرن جترو 250 بخرین تا جرات نکنند بیاند جلوتون....اینم موتور وحشی.... جترو 250cc واقعی... ([Only registered and activated users can see links])

reza KTM
10-07-1390, 09:22 بعد از ظهر
سلام

موتور چه معنی داره جلو توقف کنه باید تخته گاز کرد بشمر 3 فرار کرد
دم در پاساژشون بود داشت میرفت سر کار میخواست موتور رو قفل کنه

این پسر خاله ما عمه اش تو ناجا هست و با آشنایتی که داده پیگیر کاراش شدن و گفتن فردا با 2 تا شاهد بره آگاهی گمونم یارو رو گرفتن

علی بهرامی
10-07-1390, 10:58 بعد از ظهر
من هم خیلی گرفتن... در تمام موارد کلانتری بوده و من وایستادم. تو مدت 2 سال شاید 20 تا 30 مورد.

مدارک نگاه کردن و رفتن. هیچ وقت فرار نکردم چون تمامی مدارکم کامل بوده و خلافی هم نکردم.

چند دفعه خواستم گاز قضیه رو بگیرم. بی خیال شدم... بهترم شد فرار نکردم. در این موارد چون اول پلاک رو برمیدارن بعد ایست میدن ممکن وقتی رفتی سند بزنی یا خلافی بگیری

بگن شکایتی داری برو فلان کلانتری.

جالب اینجاست فقط کارت موتور رو می خواستن و با پلاک مطابقت می کردن. همین.

در صورت ارسال به کلانتری فقط خودتون بشینید پشت فرمون. در کلانتری هم موتور خلاص کنید کلید رو بهشون ندید.

مامورها طرف خودشون رو بر انداز می کنند. با ادب و محکم و قانونی صحبت کنید چون بعضی وقتا دنبال بهانه میگردند