PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین پنج شنبه سال 1393، اصفهان

hegzz
28-12-1393, 09:57 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links]) [Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

nightwolf_suzuki
28-12-1393, 11:31 بعد از ظهر
آقا 4 تا عکس از خودتونم میذاشتید
خسته نباشید
همیشه به خوشی ...

Mohsen_14
29-12-1393, 12:21 قبل از ظهر
خدا رو شکر همه چی خیلی خوب انجام شد .بعد از جمع شدن رفتیم سمت جایی که قولشو داده بودم ، یه جای دنج و خلوت که کل زمانی که نشسته بودیم کسی رو ندیدیم ، اسمشو گذاشتم دریاچه پرشین :pm1:
کلی بحث موتور و موتور سواری و لوازم و ... کردیم ،
بعد مباحث تئوری مباحث عملی رو پی گرفتیم و یه سه ساعتی شرق و غرب اصفهان رو زیر پا گذاشتیم ، این قسمتش خیلی حال داد جا همتون خالی فقط آخراش خورد به شب و تاریکی . دو نفر دیگه از دوستان هم گفته بودن میان که نیومدن . ایشالا قرار های بعدی .

شرکت کنندگان : alik ([Only registered and activated users can see links]) ، Mohsen_14 ([Only registered and activated users can see links])، hegzz ([Only registered and activated users can see links]) ، tak3az ([Only registered and activated users can see links]) ،

آقا 4 تا عکس از خودتونم میذاشتید
خسته نباشید
همیشه به خوشی ...

اینقدر گرم مباحث موتوری شده بودیم که همین 4 تا عکسم من یهو یادم افتاد گفتم بگیریم .

.

tak3az
29-12-1393, 02:46 قبل از ظهر
اقا محسن حالا که پلاکارو پاک کردی میگفتی 170-180 تایی میرفتیم اگر هم که دوستان اصفهانی تمایل داشتن هفته اینده به جمع ما ملحق بشن

Mohsen_14
29-12-1393, 07:37 قبل از ظهر
نه آقا این حرفا کجا بود ، 170 ؟!!
اصلا 170 کیه ؟ خوردنیه ، پوشیدنیه ؟ :crazy:
اگر هم همچین سرعتی رفتیم علی آقا باید بگه کیلومترش دقیقه .

کاوه
29-12-1393, 10:25 قبل از ظهر
سلام دوستان خسته نباشید بسیار عالی شده
اصفهان کاربرهای فعالی داره تو این سایت که اگر همگی جمع بشید تعداد تقریبا زیادی دارید
انشاالله این قرار ها استمرار داشته باشه و برای بهتر برگزار شدن قرار ها و همانگ بودن یک نفر رو در بین خودتون به عنوان لیدر مشخص کنید که برای هر قرار هماهنگی های لازم رو انجام بده

Mohsen_14
29-12-1393, 10:58 قبل از ظهر
کاربر فعال زیاد داره ولی کسی که بلند شه بیاد بعد از ظهر پنج شنبه اش رو صرف این کار بکنه فکر کنم خیلی نباشه :4chsmu1:
هر چیزی و مبحثی رو که آدم علاقمند هست باید براش وقت گذاشت و هزینه های مادی و معنویش رو پرداخت کرد چیزی که ما ایرانیها خیلی بهش عادت نداریم ،
البته اشتباه نشه یه سری از دوستان شاید به این دور دور ها علاقه ای نداشته باشن یا کراس کار کنن یا مسافرت بیرون شهر برن و ...
لیدر هم بی برو برگرد علی آقا باید قبول کنن :crazy: