PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید موتور کراس 450

mohammadreza,sh
17-12-1393, 07:32 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان اگه امکان داره برای خرید موتور راهنماییم کنید.از لحاظ قیمتی*قدرت و سواری*کشور سازنده*مهمتر اینکه موتور بدون سند جریانش چیه برای حفظش چه میشه کرد.که اکثر کراس ها بی سنده. درمانش چیه.
با تشکر

ali_r
17-12-1393, 07:39 بعد از ظهر
سلام
اولا تو تو بخش غیر مربوط تاپیک زدی
در ثانی شما تجربه سواری با کراس 450 رو داشتین؟

در مورد کشور سازنده نظر شخصی من اول ژاپن بعد برنده های دیگه
قیمت هم بستگی به مدل و تمیزی و کارکرد داره که از 6ت شروع میشه برو بالا

در مورد بدون سند بودنش چون موتور ورزشی هست و اکثرا تو پیست استفاده میشه مانعی نداره ولی اگه براتون خیلی مهمه میتونید با پرداختی گمرکی عوارضش رو پرداخت کنید و برگه سبز براش بگیرین

mohammadreza,sh
17-12-1393, 08:06 بعد از ظهر
سلام معذرت تو سایت ناشی هستم.بله خودم مدتی crf450 داشتم ولی تومحل کارم پام شکست مجبور به فروش شدم سه ساله موتور ندارم.یکی مدارکه که اگه گیر نباشنو نگیرن مهم نیس.یکی هم الان میگن موتورایی مث کاوازاکیو مالزی میزنه.کدوم ژاپنیه.موتور مدل بالا یا ترجیها صفر حدود قیمتش چنده؟ ممنون از راهنماییتون

mohammadreza,sh
17-12-1393, 09:05 بعد از ظهر
سلام معذرت تو سایت ناشی هستم لطفا بگید کجا باید بذارم.بله خودم مدتی crf450 داشتم ولی تومحل کارم پام شکست مجبور به فروش شدم سه ساله موتور ندارم.یکی مدارکه که اگه گیر نباشنو نگیرن مهم نیس.یکی هم الان میگن موتورایی مث کاوازاکیو مالزی میزنه.کدوم ژاپنیه.موتور مدل بالا یا ترجیها صفر حدود قیمتش چنده؟ ممنون از راهنماییتون

- - - Updated - - -

سلام
اولا تو تو بخش غیر مربوط تاپیک زدی
در ثانی شما تجربه سواری با کراس 450 رو داشتین؟

در مورد کشور سازنده نظر شخصی من اول ژاپن بعد برنده های دیگه
قیمت هم بستگی به مدل و تمیزی و کارکرد داره که از 6ت شروع میشه برو بالا

در مورد بدون سند بودنش چون موتور ورزشی هست و اکثرا تو پیست استفاده میشه مانعی نداره ولی اگه براتون خیلی مهمه میتونید با پرداختی گمرکی عوارضش رو پرداخت کنید و برگه سبز براش بگیرین

سلام معذرت تو سایت ناشی هستملطفا بگید کجا باید بذارم.بله خودم مدتی crf450 داشتم ولی تومحل کارم پام شکست مجبور به فروش شدم سه ساله موتور ندارم.یکی مدارکه که اگه گیر نباشنو نگیرن مهم نیس.یکی هم الان میگن موتورایی مث کاوازاکیو مالزی میزنه.کدوم ژاپنیه.موتور مدل بالا یا ترجیها صفر حدود قیمتش چنده؟ ممنون از راهنماییتون

ali_r
18-12-1393, 11:36 قبل از ظهر
هر کی گفته مالزی میزنه شایعه هستش
اونایی که میگن تریل های اون شرکت هستن مثل klx یا crfl
شما همون crf رو بخر حالشو ببر
100% طبیعی:happy4: