PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه میشه D:

sorek
15-12-1393, 12:00 بعد از ظهر
سلام من من اولین تجربه ی موتور خریدنم هست
تا به حال هم با موتوری تمرین نکردم نهایت با موتور دامادم با پسر عمه ام اونم در حد توی دو سال ده بار زیاد موقعیت پیش نیومد
می خوام یه موتور بگیرم تا 3 تومن
از این هوندا های 125 و این بیکلاج ها هم خوشم نمیاد (ولی از دایچی 135 بدم نیومد )
من خودم از موتور های پرشی خوشم میاد D:
حالا با توجه به این که اولین تجربه ی موتور خریدن + سوار شدنم هست
چی پیشنهاد میدین
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirsport
15-12-1393, 12:29 بعد از ظهر
داداش بنظر من شما اول با این موتور های بی کلاج تمرین کن بعدش برو تو کار پرشی چون پرشی کمی سخت هست بد نیست یکم با این بی کلاج ها تمرین کنی

sorek
15-12-1393, 12:38 بعد از ظهر
خب من زیاد از بیکلاج خوشم نمیاد اگه بخوام بگیرم بین این دوتا موتور همون 125 (cdi یا cg) رو میگیرم تا زه می گم خوشم نمیاد

- - - Updated - - -

خب من زیاد از بیکلاج خوشم نمیاد اگه بخوام بگیرم بین این دوتا موتور همون 125 (cdi یا cg) رو میگیرم تازه می گم خوشم نمیاد

m-s-d
15-12-1393, 01:35 بعد از ظهر
تریل چینی اونقدر زور نداره که بترسی من خودم اولین بار تریل 250 سوار شدم و شاید دو سه بار بیشتر زمین نخوردم.که البته خیلی آروم بود و نه خودم و نه موتور هیچیش نشد
اما بودجت برا خرید تریل کمه و با ان می تونی دست دو بخری که البته تریل دست دوش زیاد جالب نیست چون اکثرا کسایی که تریل میخرن باهاش می رن کوه و موتورش همش تو فشاره
اگه قیمتا رو نگاه کنی تو همین سایت جترو خوبه هم موتورش خوش رخه هم قیمتش مناسبه 4.6 تومن

sepehr ninja
15-12-1393, 04:32 بعد از ظهر
علیک سلام شما اگه 4 داری برو یه تریل احسان صفر بگیر اگه 5 داری برو تریل str بگیر اگه 6 تومن داری برو روان بگیر اگرم 7 داری پول واسه تریل نده چون موتور زیر پا نیست موتوره کوه هست!!!

اگرم هیچ کدوم از اینارو نداری برو یه تریل دست دو بگیر از دو تومن شروع میشه خوبش به بالا تو سایت و دیوار هم زیاده...

sorek
15-12-1393, 05:02 بعد از ظهر
خب منم مال مازندران کارم رفتن به جنگل و کوه هست خب داخل شهر هم که همه ی افراد میرن
من خودم از روان خوشم میاد ولی پولش رو ندارم یعنی نمی دونم که میشه گیر آورد یا نه ؟؟؟؟
تازه من میگم اولی تجربه ی موتور سواری و اولین جربه ی خریدم هست
یعنی شما میگین با این که اولین بارمه برم موتور صفر بگیرم
تازه من هنوز گواهینامه نگرفتم D:
ولی بعد عید می تونم بگیرم و میگیریم
تو شهر ما همه میگن اکسل بگیر

- - - Updated - - -

البته str هم خیلی باحال به نطر می رسه
کارکرد چند در میان این موتور ها

m-s-d
15-12-1393, 05:38 بعد از ظهر
خب منم مال مازندران کارم رفتن به جنگل و کوه هست خب داخل شهر هم که همه ی افراد میرن
من خودم از روان خوشم میاد ولی پولش رو ندارم یعنی نمی دونم که میشه گیر آورد یا نه ؟؟؟؟
تازه من میگم اولی تجربه ی موتور سواری و اولین جربه ی خریدم هست
یعنی شما میگین با این که اولین بارمه برم موتور صفر بگیرم
تازه من هنوز گواهینامه نگرفتم D:
ولی بعد عید می تونم بگیرم و میگیریم
تو شهر ما همه میگن اکسل بگیر

- - - Updated - - -

البته str هم خیلی باحال به نطر می رسه
کارکرد چند در میان این موتور ها

آفرین به همه! تو شهر شما اگه گیر بازار نیست ایکس ال بگیری خیلی عالیه.اصلا سمت این چینیا نری بهتره مخصوصا str .اگه ما را میبینی چینی می خریم مجوریم بخاطر پلاکشه.ینی در واقع پول پلاک می دهیم

sorek
15-12-1393, 07:28 بعد از ظهر
D: D: D: D: D:
مگه میشه جای گیر بازار نباشه
تازه من که پول اکسل 250 هوندا رو ندارم
تو شهر ما همه به تریل 150 جترو میگن اکسل
[Only registered and activated users can see links]

tak3az
15-12-1393, 07:34 بعد از ظهر
داداش به نظر من شما برو ی موتور کلاچ دار بگیر که ضررش کم باشه
یکی دو ماه دستت باشه بعد برو ی تریل بگیر البته من تجربه تو تریل ندارم ولی گفتم اینطوری خوبه
من با هوندا یاد گرفتم بعد رفتم سراغ بی کلاچ داییم بعدش ی جترو خریدم سپس ی اپاچی 180 الانم ک یه 200 ان اس
شما اگه میتونی ی موتور هوندا بگیر ی چند وقتی دستت باشه از دوستی کسی که اشنا بشید سپس برید سراغ تریل
شما توجه کردید به قدتون؟
قادر به تحمل وزن و کنترل کردن موتور رو دارید؟

sorek
15-12-1393, 07:45 بعد از ظهر
آره من قدم 168 وزنم 67 کیلو هست
هرکی منو میبینه بهش میگم سنم 17 میگه نه بابا بالای 20 میزنی
تازه میگم موتور آشنا هامون رو چند باری سوار شدم ولی خب موقعیت نخورد بیشترش کنم

tak3az
15-12-1393, 07:49 بعد از ظهر
آره من قدم 168 وزنم 67 کیلو هست
هرکی منو میبینه بهش میگم سنم 17 میگه نه بابا بالای 20 میزنی
تازه میگم موتور آشنا هامون رو چند باری سوار شدم ولی خب موقعیت نخورد بیشترش کنم

داداش من متولد 78 هستم سوم اردیبهشت 78 الان ریس دارم پیشت تلفن بهم میخوره 30 سالم باشه ولی رودر رو 16 سالD:
بستگی به خودت داره دیگه بتونی کنترلش کنی یا نه ولی خب من که بی تجربه هستم , اساتید موتور سواری داریم تو این انجمن که میتونن خیلی عالی راهنماییت کنن ولی شما عجله نداشته باش

VAHID
15-12-1393, 10:21 بعد از ظهر
دوست عزیز شما بهتره اول گواهینامه بگیرید و بعد برید سراغ موتور سواری

برای شروع هم میتونید با یه طرح هوندا 125 کارکرده یا صفر شروع کنید.