PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل موتوردو زمانه کاربراتوری به انژکتوری

savalannano
13-12-1393, 04:13 بعد از ظهر
سلام دوستان - من مدتی که یک موتورسیکلت دو زمانه تک سیلندر ایژروسی را با حجم 350 سیسی رو ش کار کردم و می خواهم انژکتوری کنم یعنی ایسیو (ترانزیستور )روش نصب کنم به نظر دوستان ایسیو کدوم موتور سیکلت برای این کار جواب می ده چون ایسیو خودرو براش گذاشتم روشن می شه ولی گاز نمی خوره- از لطف دوستان ممنونم

nightwolf_suzuki
13-12-1393, 04:42 بعد از ظهر
ای سی یو خودرو که صد در صد جواب نمیده چون سنسور هوا داره موتور نداره!
اگه بخوای از موتورای انجکتوری هم برداری بازم سنسور هوا دارن
یه فکری به حال سنسور هوا بکن
فک کنم ای سی یو خام بگیری برنامه نویسی کنی بهتره رفیق ...

Babak
13-12-1393, 09:49 بعد از ظهر
مبحثه روغن کاری رو میخوای چکار کنی
:au:

savalannano
14-12-1393, 04:36 قبل از ظهر
ای سی یو خودرو که صد در صد جواب نمیده چون سنسور هوا داره موتور نداره!
اگه بخوای از موتورای انجکتوری هم برداری بازم سنسور هوا دارن
یه فکری به حال سنسور هوا بکن
فک کنم ای سی یو خام بگیری برنامه نویسی کنی بهتره رفیق ...

سلام- مشکل سنسورهوانیست می شه با یک پتانسیومتر شبیه سازی کرد- ما برای این موتور یک چرخ دنده درست کردیم برای خواندن سنسور دورموتور که جواب داد ومو تور دو زمانه تک سیلندر ایژ روسی با یک ایسیو چهار زمانه 4 سیلندر روشن شد وحتی سنسور فشار هوا - سنسور دریچه گاز-استپر-سنسور هوا-سنسوردمای آب-و.....براش تعبیه کردیم ولی متاسفانه این موتور روشن میشه و لی میخوای گاز بدی خفه می کنه چون انژکتور ما زیاد پاشش میکنه
درضمن دوست عزیز ---شما یک موتور سیکلت انژکتوری دوزمانه انژکتوری درایران سراغ داری که حجم آن مابین 250 الی 350 سیسی باشه- ممنون می شوم اگه کمکم کنی

- - - Updated - - -

مبحثه روغن کاری رو میخوای چکار کنی
:au:

سلام- اگه موتور خوب گاز بخوره این مسئله کاری نداره خیلی راحته

Babak
15-12-1393, 02:39 بعد از ظهر
آقا حرگت بسیار بزرگی است 2 زمانه به انژکتوری تنبدیل شدنش

send from my samsung Note3 N9005

Babak
15-12-1393, 02:40 بعد از ظهر
والا تا جایی که عقل من قد میده ecuدایلیم فکر کنم خوب باشه تک سیلندره حجمش هم 250 سی سی است.

savalannano
15-12-1393, 04:02 بعد از ظهر
والا تا جایی که عقل من قد میده ecuدایلیم فکر کنم خوب باشه تک سیلندره حجمش هم 250 سی سی است.

سلام- دایلیم دو زمانه است یا چهار زمانه؟

said khansar
15-12-1393, 04:16 بعد از ظهر
دایلیم4زمانست درضمن سیستم سوخت رسانی دوزمانه باچهارزمانه فرق داره

Babak
15-12-1393, 11:56 بعد از ظهر
دایلیم 4 زمانه است.مگر دوزمانه انژگتوری فابریک هم هست..بله سوخت رساتی 2 زمانه با 4 زمانه خیلی تفاوت داره.برای همینه کاره این دوستمون برام خیلی جالبه

nightwolf_suzuki
16-12-1393, 12:03 قبل از ظهر
موتور دو زمانه انژکتور نداریم
اما میتونی یه کاری کنی
البته برای تست
دوست من اینکار رو روی دوو ریسر تک سوزن کرده بود
پاشش بنزین فوق العاده زیاد بود، برداشته بود فنر سوزن رو دو دندشو لحیم کرده بود
سوزن کمتر باز میشد

اینم بگم مشخصه که با ای سی یو 4 سیلندر میزان پاشش خیلی زیاد میشه!

amir.s600
18-03-1398, 06:40 بعد از ظهر
سلام دوستان - من مدتی که یک موتورسیکلت دو زمانه تک سیلندر ایژروسی را با حجم 350 سیسی رو ش کار کردم و می خواهم انژکتوری کنم یعنی ایسیو (ترانزیستور )روش نصب کنم به نظر دوستان ایسیو کدوم موتور سیکلت برای این کار جواب می ده چون ایسیو خودرو براش گذاشتم روشن می شه ولی گاز نمی خوره- از لطف دوستان ممنونم
سلام هر چند دیر اما پاشش زیاد را دو راه بیشتر ندارید یا از انژکتور با میزان پاشش کمتر استفاده کنید(با کاهش فشار پمپ نزین هم میتوانید ولی ممکن است سوخت بخوبی پودر نشود) یا اینکه از برنامه ecu زمان پاشش را کم کنید
فقط یک سوال چرا موتوری که سوخت آن زیاد است درجا کار میکند اما دور نمیگیرد؟

stalma
07-01-1399, 10:36 بعد از ظهر
فرصت!
میدونی دوزمانه ها چطور سوخت رو از کاربرات برمیدارن ومیبرن تو محفظه میللنگ و از اونجا دوباره میبرن به سیلندر؟ برای همین مبحث درجا کارکردنشون با دور گرفتنشون تفاوت داره و یه فرصت این بین کم و زیاد میشه