PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار ملاقات عیدانه اصفهان

tak3az
12-12-1393, 01:02 قبل از ظهر
دوستان موتور سوار اصفهانی چه سبک چه سنگین کلا همه موتوری دارید بیایید یه قرار ملاقات ی جای با صفا و دنج بزاریم فقط ی جایی باشه مثلا کسانی که هوندا و بی کلاج دارن هم بتونن بیان یعنی سختشون نباشه ولی در کل باصفا باشه خواهشا این طرف عید بزارید یعنی اخرین قرار سال 93

-------------------------
دوستانی هم که مجرد هستن , اهل حال سال تحویل بیان ی سفره هفتسین درست کنیم البته مثلا تو پارکی ی جای باحال هرکی هم ی سین با خودش بیاره....

مدیران محترم اگه صلاح میدونید اسم تاپیک رو عوض کنید و جوری باشه که تو همه شهر ها برگزار بشه واقعا حال میده

Mohsen_14
12-12-1393, 01:34 بعد از ظهر
یه جا بذارید خلوت باشه ، تو شهر و شلوغی نباشه ...

tak3az
12-12-1393, 11:49 بعد از ظهر
شما کجای اصفهان هستید؟

Mohsen_14
13-12-1393, 12:04 قبل از ظهر
دیگه تو خود اصفهان هر جا وعده کنید میشه اومد ...

tak3az
13-12-1393, 12:12 قبل از ظهر
والا ما که کوچیکیم بین همتون و خود بچه ها باید ی جایی رو مشخص کنن که جمع بشیم من فقط تاپیک رو شروع کردم ولی خب ی جایی باید باشه که بگیر بگیر هم نباشه

tak3az
16-12-1393, 12:01 قبل از ظهر
کسی نبود بریم؟ من خیلی تدارک دیده بودما!!!!

Mohsen_14
16-12-1393, 12:09 قبل از ظهر
هنوز که عید نشده :دی

tak3az
16-12-1393, 12:14 قبل از ظهر
داداش اسمش عیدانه هست ولی ما میخاییم ی بار قبل عید قرار بزاریم
14 روز دیگه عیده هااااااااا

omidco2003
16-12-1393, 07:10 بعد از ظهر
تاریخ و ساعت و مکان رو مشخص کنید من هم هستم

Mohsen_14
16-12-1393, 08:44 بعد از ظهر
دوستانی که اعلام آمادگی میکنن موتورشون رو هم بگن ، اینجوری بهتر میشه برنامه ریزی کرد ،
هر چند که بیشتر جنبه دور همیش قشنگه زیاد به موتور سواری نمیشه رسید ، شهر هم فوق العاده شلوغه ...
برادران عزیز هم تشنه ی اینن که موتور بخوابونن و تا 15 عید تحویل ندن ... :29dz8zk:

omidco2003
16-12-1393, 11:45 بعد از ظهر
من با آپاچی هستم
یه جا باشه که خلوت باشه خیلی بهتره که با ارمش خاطر بیاییم چون مسلما جمع شدن چندین موتور کنار هم جلب توجه میکنه

Mohsen_14
17-12-1393, 12:32 قبل از ظهر
من با آپاچی هستم
یه جا باشه که خلوت باشه خیلی بهتره که با ارمش خاطر بیاییم چون مسلما جمع شدن چندین موتور کنار هم جلب توجه میکنه

بعلاوه اینکه موتور جلو چشم آدم باشه ، یعنی محل نشستن و محل پارک موتور زیاد از هم فاصله نداشته باشه .

پارک محدوده پل غدیر تو ذهنمه اگه جای بهتر بلدید بگید ...

.

Mohsen_14
21-12-1393, 09:09 بعد از ظهر
به شدت هر چه تمامتر دوباره دارن موتور میگیرن ، احتمالا مربوط به طرحی هست که چند وقت پیش استانداری و پلیس توافق کردن ...

پیشنهاد من همون پارک محدوده پل غدیر تا پل شهرستان هست ...

hegzz
21-12-1393, 10:04 بعد از ظهر
دروود به همگی! آقا شدیدا دنبال تور آف رود میگردم!:26:
از دوستان اگه حتی 1 نفر هم باشه با تریل، بتونه بیاد واسه سفر 1روزه، یا جمعه ها بریم کوه های اطراف، عالی میشه...
خیلی لذت داره، قبلا توی یه اکیپ بودم میرفتیم ولی خب اخلاقشون خیلی مناسب سفر نبود
ولی خب با پل غدیر هم موافقم ! :D
ممنوووون

shahrammm
21-12-1393, 11:00 بعد از ظهر
سلام داداشهاى اصفىونى کاش منم اونجا بودم عاشق اينجور دورهميىا هستم .ولى هيف تو گىلانم .اسلأ پاشين بياين انجا دربست نوکر همتون هستم .من بچه اردبيلم رو حرفم هستم .گفتم که نگين رشتى هستما[emoji4]

omidco2003
22-12-1393, 09:29 قبل از ظهر
سال تموم شد پس زود باشید

پرسه
22-12-1393, 09:48 قبل از ظهر
منم هستم برا تور افرود و انرود و هر تو دیگه هستم دست بجمبونیت دیگه

flower
22-12-1393, 09:51 قبل از ظهر
به شدت هر چه تمامتر دوباره دارن موتور میگیرن ، احتمالا مربوط به طرحی هست که چند وقت پیش استانداری و پلیس توافق کردن ...

پیشنهاد من همون پارک محدوده پل غدیر تا پل شهرستان هست ...
وقتی مدارک کامل باشه کلاه سرت باشه هیچ کاری ندارن ولی جدا از شوخی خیلی از موتور سوارها زیادی سو استفاده می کنن خود مختار هستن هر کاری دوست دارن انجام می دن مثلا من دیدم چندتا موتور سوار هر کدوم دو ترک رعب و وحشت ایجاد می کنن مزاحم نوامیس و مردم می شن کسی هم زورش به اینا نمی رسه من بارها دیدم موتور سوار تو پیاده رو با سرعت رد می شه می زنه به عابر پیاده تازه طلبکار می شه از عابر پیاده تو راه من بودی بعد با هم گلاویز می شن منم کمک عابر پیاد ه می رم رو که نیست مثله پرو ها بندال عابر پیاده می شه .

Mohsen_14
22-12-1393, 02:28 بعد از ظهر
امروز رفتم مکان رو بررسی کردم :2i8d4ao: و یه جای خوب پیدا کردم ، فلکه بزرگمهر ، از سمت باغ گلها به طرف پل شهرستان که حرکت کنید به پل غدیر که رسیدید ، 200 متر بعدش یه سه راه هست . (یه طرف سه راه میره برای خیابون مهر که تابلو هم داره مشخصه ) دقیقا روبری سه راه یه پارکینگه ، تو پارکینگ مکان مناسبی برا جمع شدن هست و بعد از اونجا هم یه مکان بسیار دنج و قشنگ سراغ دارم که با پارکینگ 3 دقیقه فاصله داره ، خوبیش هم اینه که موتورها رو میشه آورد داخل .

پنج شنبه هم نگاه کردم 28 امه ، بعد از ظهر پنج شنبه هم دیگه اکثرا وقت آزاد دارن .
علی الحساب پنج شنبه 28 اسفند ساعت 4 بعد از ظهر ، پارکینگ روبری خیابون مهر .

وقتی مدارک کامل باشه کلاه سرت باشه هیچ کاری ندارن ولی جدا از شوخی خیلی از موتور سوارها زیادی سو استفاده می کنن خود مختار هستن هر کاری دوست دارن انجام می دن مثلا من دیدم چندتا موتور سوار هر کدوم دو ترک رعب و وحشت ایجاد می کنن مزاحم نوامیس و مردم می شن کسی هم زورش به اینا نمی رسه من بارها دیدم موتور سوار تو پیاده رو با سرعت رد می شه می زنه به عابر پیاده تازه طلبکار می شه از عابر پیاده تو راه من بودی بعد با هم گلاویز می شن منم کمک عابر پیاد ه می رم رو که نیست مثله پرو ها بندال عابر پیاده می شه .

بله کاملا درسته تو موتور سوار جماعت هم مثل بقیه صنف ها متخلف هست ، مگه تو ماشین سوارها نیست ؟ اونا همش طبق قانون و عرف رانندگی میکنن ؟
برخورد کیلویی و از دم موتورها رو بگیرن که دردی دوا نمیکنه ، از شخص بدون گواهینامه موتور رو میگیرن و بعد از پرداخت جریمه همون شخص میشینه رو موتور و گازو میگیره میره ، این شد برخورد اصولی ؟؟
چرا شخص بدون کلاه یا گواهینامه باید موتورش بخوابه ؟؟ کجا همچین قانونی هست ، اصلا چه توجیه یا دلیلی داره ، اگه تخلفی کرده باید جریمه بشه ، از اونطرف گواهینامه یک ریال به مهارت شما در رانندگی اضافه نمیکنه ، کلاه یا مدارک هم همش بهانه هست ، وقتی موتور بخواد بخوابه میخوابه ، من خودم به چشمم دیدم که رییس کلانتری شب به کادری ها میگفت میخوای بری خونه فلان تعداد موتور باید بیاری ، حرف زیاده و درد دل تمومی نداره ، فرهنگ رانندگی تو کشور ما فوق العاده ضعیفه و مسولیت اصلی تقصیر دولت هست نه مردم ، آموزش صحیح داده نشده و نمیشه ، چیزی نکاشتیم و حالا میخواهیم درو کنیم ، من وقتی رو موتورم هیچ امنیتی از جانب ماشین ها احساس نمیکنم ، بارها اتفاق افتاده که اگه توجه و سرعت عمل خودم نبودم الان تو بیمارستان بودم ...

.

hegzz
22-12-1393, 02:45 بعد از ظهر
ممنوون محسن جان، خودمم نظرم همون جا دنجه بود که یه حوض هم داره وسطش! پشت تپه های پل شهرستان!!
ولی خب قبلش موافقم توی پارکینگ جمع شیم بعد بریم...
امیدوارم موتور تریلم (تعمیر گاهه) تا پنج شنبه درست بشه! وگرنه باید با 125 بیام ! :sleep:

زمان و تاریخ بسیار مناسبه، من Ok هستم!!
پنج شنبه 28 اسفند ساعت 4 بعد از ظهر

Mohsen_14
22-12-1393, 02:52 بعد از ظهر
دیگه از پیاده که بالاتر نداریم ، پیاده هم بیای بالاخره یکی ترکش شما رو سوار میکنه ،
مکان رو لو نده :4chsmu1:
فعلا آشنا بشیم ، حالا تو عید هم کسی پایه بود قرار میذاریم ...

omidco2003
23-12-1393, 11:47 قبل از ظهر
اوکی پس شد پنجشنبه ساعت 4 من با یه همراه با آپاچی میام

tak3az
23-12-1393, 04:57 بعد از ظهر
منم با ان اس جونم میام ساعت 4 بعد ار ظهر البته اقا محسن من که یاد نگرفتم و جبورم بهتون زنگ بزم و بیام ی جایی با هم بریم از دوستان کسی دیگه نبود؟؟؟؟؟؟؟؟

Mohsen_14
23-12-1393, 06:24 بعد از ظهر
منم با ان اس جونم میام ساعت 4 بعد ار ظهر البته اقا محسن من که یاد نگرفتم و جبورم بهتون زنگ بزم و بیام ی جایی با هم بریم از دوستان کسی دیگه نبود؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی آدرس سر راستی داره ،
فلکه بزرگمهر ، همون جایی که باغ گلها هست (خ مشتاق دوم) رو میگیری میای جلو تا برسی به میدونی که پل غیر همسطح غدیر ازش رد میشه ، میدون رو رد میکنی و مستقیم میای جلو تا برسی به سه راهی که چراغ راهنمایی هم داره . نگاه کنی سر خیابون دست چپ تابلو زده خیابون مهر . روبروی این خیابون یه پارکینگه ،
تو عکس همه چیو مشخص کردم ،
1_ فلکه بزرگمهر ، 2_ باغ گلها ، 3_ همون میدونی که پل غدیر ازش رد میشه ، 4_ همون سه راه که خیابون مهر هست و جلوش پارکینگه .

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اینم لینک نقشه :
[Only registered and activated users can see links]

باز هم شما بلد نشدی بگو میام کنار باغ گلها با هم بریم . اصن دیگه روت میشه بگی بلد نشدم ؟ :4chsmu1:

.

irani
23-12-1393, 07:06 بعد از ظهر
حیف که عید طهران هستم وگرنه میومدم :10:
خوش بگذره به همگی.

omidco2003
23-12-1393, 08:26 بعد از ظهر
بچه ها یه لیست بسازید و به پست اول اضافه کنید تا بدونیم چند نفریم و چه موتور هایی هستند

hegzz
24-12-1393, 12:24 قبل از ظهر
آقا اینم لیست فقط 3 تا مطلب :
1): آقایان " پرسه "و "flower" هنوز اعلام آمادگی 100% نکردن
2): نوع موتور ها رو هم اعلام کنن
3): این سوومی رو همین الان یادم رفت چی بود ولی اون 2تا بالایی ها مهم تر هستش! :28:

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

tak3az
24-12-1393, 11:32 قبل از ظهر
پیاده هم کسی میاد؟

پرسه
24-12-1393, 07:26 بعد از ظهر
سلام من میام موتور هم مال دادشم هست تریل 200 زیپ استار؟ فقط یکی یه دوربین درست درمون بیاره؟ هرکی پایه هست دستش بالا

hegzz
24-12-1393, 09:29 بعد از ظهر
پیاده هم کسی میاد؟

فکر نکنم، اون پست بالایی رو آقا محسن واسه من نوشته بودن!! که فکر کنم آخرشم باید با cg125 بیام!! چون صفحه کلاج تریلم هنوز عوض نشده و ... :10:

سلام من میام موتور هم مال دادشم هست تریل 200 زیپ استار؟ فقط یکی یه دوربین درست درمون بیاره؟ هرکی پایه هست دستش بالا

من نظرم اینه دوربین رو بذاریم واسه جلسه بعدی که انشا ا... بریم یکم دور تر یه جای باحال، توی قرارای بعدی میتونم دوربین DSLR بیارم

آقا محسن شما هنوز موتورت رو اعلام نکردیآ !!!! :23:

Mohsen_14
24-12-1393, 09:40 بعد از ظهر
hegzz عزیز (اسمتون رو نمیدونم) اگه عمری بود با نینجا میام .
همون موبایل کافیه ، 4 تا عکس دورهمیه ، من خودم شاید بتونم دوربین بیارم ولی دست و پا گیر هست .
فقط کسی اگه بتونه زیر انداز بیاره عالی میشه چون زیاد صندلی نداره . البته چمنش تمیزه میشه روش نشست برا راحتی بیشتر میگم .

.

پرسه
24-12-1393, 10:13 بعد از ظهر
عمری باقی بود شاید بیام.... اینا نداریم
یا هستی یا نیستی
بودن یا نبودن مسله این است
حالا اینبار بچه ها بیان تا ببینیم برا قرار های بعد چیکار کنیم
هرکی میخواد بیاد بگه زودتر خواهشا تدارک دیدیما مثلا

hegzz
24-12-1393, 10:30 بعد از ظهر
کوچیک همتون امیر حسینم!
آقا پس من با cg بیام آبروم میره که!!! :4: خدا بگم این تریلم رو چیکار کنه... ! :vahidrk:

پس احتمالا منم pulse دوستم رو میگیرم میام! اگه قرار باشه بعد قرارمون بریم بچرخیم (دور دور! ) :icon_pf _100_:

یه سوپر مواد غذایی هست اگه چیزی خواستیم نزدیکه !! من روی چمنم راحتم !!

پس کی 5شنبه فرآ میرسد ؟!! :grouphugg:

Mohsen_14
24-12-1393, 11:25 بعد از ظهر
کوچیک همتون امیر حسینم!
آقا پس من با cg بیام آبروم میره که!!! :4: خدا بگم این تریلم رو چیکار کنه... ! :vahidrk:

پس احتمالا منم pulse دوستم رو میگیرم میام! اگه قرار باشه بعد قرارمون بریم بچرخیم (دور دور! ) :icon_pf _100_:

یه سوپر مواد غذایی هست اگه چیزی خواستیم نزدیکه !! من روی چمنم راحتم !!

پس کی 5شنبه فرآ میرسد ؟!! :grouphugg:

به سی جی توهین نکن :mad_majidonline: :دی

من که خودم حال میکنم رو چمن بشینم گفتم شاید کسی با شلوار پارچه ای بخواد بیاد حواسش باشه .
خواهشن مدارک هم همراتون باشه + مهمتر از مدارک کلاه .

.

کاوه
24-12-1393, 11:41 بعد از ظهر
دوستان عزیز امیدوارم بهتون خوش بگذره
لطفا این قوانین رو مطالعه کنید

ممنون

hegzz
24-12-1393, 11:57 بعد از ظهر
دوستان عزیز امیدوارم بهتون خوش بگذره
لطفا این قوانین رو مطالعه کنید

ممنون

ممنون کاوه جان، امید وارم تا 4-شنبه leader مشخص بشه، پاینده باشید

tak3az
25-12-1393, 11:01 قبل از ظهر
انشالله منم بعد عید ی دوربین گوپرو میگیرم که رو کلاهی جایی بسته بشه
اقا محسن منم رو چمن میشینم که خاکی باشیم

tak3az
26-12-1393, 01:28 بعد از ظهر
خب دوستان لیدر مشخص نشد؟

hegzz
26-12-1393, 11:26 بعد از ظهر
خب دوستان لیدر مشخص نشد؟
هنوز که مدیران سایت انتخاب نکردن، پیشنهادم اینه که خودمون یه نماینده انتخاب کنیم فعلا به عنوان لیدر، رو منم اصلا حساب نکنید که تازه واردم و کسیو نمیشناسم!! :happy4:
راستی یه خبر خوبم دارم، احتمال زییاد تا فردا تریلم درست میشه و باهاش میام !! دیگه تقریبا تعمیراتش تمومه !:mypersianforum (531

omidco2003
27-12-1393, 10:55 قبل از ظهر
من دوربین کامپکت میارم
یه نکنه دیگه اینکه به شدت دارند موتور میگیرند همه جای شهر

Mohsen_14
27-12-1393, 03:49 بعد از ظهر
هواشناسی امشب بارش پراکنده و فردا بعد از ظهر رو هم بارش پراکنده اعلام کرده .
اگه امشب بارون خفن اومد میشه احتمال داد که فردا بعد از ظهر هم همینطوره .
فردا حدود ظهر یه هماهنگی نهایی انجام بدیم که به مشکل نخوریم .

اگه فردا کنسل شد جمعه صبح ساعت 10 فکرکنم زمان مناسبی باشه ...

.

Mohsen_14
27-12-1393, 08:52 بعد از ظهر
با این بارونی که داره میاد بعیده فردا بشه رفت :s (9):

hegzz
27-12-1393, 09:09 بعد از ظهر
آقا بلاخره موتورم درست شد => با تریل میام ! :happy4:حالا چرا اینقدر بارون میاد؟!! :13:
بهترین کاره اگه هنوز میومد بذاریم واسه جمعه صبح...

nightwolf_suzuki
27-12-1393, 09:22 بعد از ظهر
درس ابر شناسی :
انواع ابر ها :

کومولوس (کومه‌ای): نشانهٔ هوای خوب و ملایم. این ابرها اغلب ساختمان گل‌کلمی داشته و سطح بالای آن حالت گنبدی دارد و متشکل از قطعات کوچک ابرهای سفید پنبه‌ای است.
کومولونیمبوس (کومه‌ای بارا): به همراه رعد و پیام‌آور طوفان. این ابرها از توده‌های بزرگ و انبوه ابر که به شکل برج عظیمی است، تشکیل می‌گردند.
آلتوکومولوس (فرازکومه‌ای): معرف باران احتمالی. این ابرها شامل لایه‌ها و یا تکه‌های بزرگ گوی مانندی از قطرات زیر آب بوده که معمولاً به صورت شیار و یا امواج نسبتاً منظمی مشاهده می‌گردد.
استراتوس (پوشنی): نشانهٔ نرمه باران احتمالی. نوع اصلی این ابر لایه‌ای یک‌دست و شبیه مه می‌باشد. و معمولاً به صورت تودهٔ متراکمی از بخار آب که قطر آن در همه‌جا یکسان است، مشاهده می‌گردد. ارتفاع این ابر از سطح زمین بسیار کم است.
نیمبواستراتوس (بارا پوشنی): نشانهٔ ریزش باران و یا برف ممتد.
آلتواستراتوس (فرازپوشنی): نشانهٔ ریزش احتمالی باران ملایم. این ابرها به صورت لایه‌های یکنواخت و متحدالشکل خاکستری یا متمایل به آبی به صورت ترکیبی از الیاف، آسمان را می‌پوشانند.
سیروس (پَرسا): معرف هوای آرام و خوب. این ابرها از مرتفع‌ترین ابرها بوده واغلب به صورت پر مانند و سفید رنگ و شفاف (ملو از بلورهای یخ) در آسمان دیده می‌شوند.
سیرواستراتوس (پرساپوشنی): این ابرها را می‌توان سیروس‌های نازک تور مانندی دانست که از ابرهای کوچک سفید و به هم فشرده به شکل گولهٔ پشمی شکل یافته‌اند. ظهور این ابرها، علامت نزدیک شدن هوای طوفانی بوده و به همین لحاظ، این ابرها را می‌توان پیش از فرارسیدن هوای بد و یا حالت‌های طوفانی هوا، مشاهده نمود.
سیروکومولوس (پرساکومه‌ای): پیام‌آور هوای صاف و آرام. ساختمان آن‌ها اغلب متشکل از قطعات سفید رنگ بوده و معمولاً پیش از ابرهای سیروس در آسمان ظاهر می‌شوند.
استراتوکومولوس (پوشنی‌کومه‌ای): این ابرها دارای رنگی تیره و یا سفید متمایل به خاکستری بوده معمولاً به صورت دسته یا خطوط و یا توده‌های کروی مانند بزرگ و امواج کروی از ابرهای خاکستری با فواصل و شکاف‌های روشن تشکیل می‌گردد. فاقد شرایط بارندگی‌های رگباری است.
پیروکومولوس (آتش‌کومه‌ای): این نوع ابر پدیدهٔ گرمایی است که در اثر گرم شدن سریع و شدید یک ناحیه و تبدیل آن به رسانای گرما ایجاد می‌شود و در نهایت به ابر کومولوس تبدیل می‌گردد. آتشفشان‌ها، آتش‌سوزی‌های جنگلی، و انفجارهای هسته‌ای (به شکل ابر قارچی شکل) همگی از دلایل اصلی تشکیل ابرهای پیروکومولوس به‌شمار می‌آیند.
فراکتوکومولوس (کومه‌ای پاره‌پاره)
فراکتواستراتوس: (پوشنی پاره‌پاره).
در آخر ابر دیوووس : این ابر تنها در مواقعی که :
1.با موتور قرار دست جمعی میذارید
2. حال میکنی تو فضای آزاد قلیون درست کنی بکشی
3. ماشینتو میشوری
4. با مخاطب خاصت میخوای بری پیاده روی
و در کل زمان هایی که مهم ترین کارها رو بدون ماشین مسقف میخوای بیرون انجام بدی اقدام به بارش میکنند :3ztzsjm:

Mohsen_14
27-12-1393, 09:36 بعد از ظهر
درس ابر شناسی :
انواع ابر ها :

کومولوس (کومه‌ای): نشانهٔ هوای خوب و ملایم. این ابرها اغلب ساختمان گل‌کلمی داشته و سطح بالای آن حالت گنبدی دارد و متشکل از قطعات کوچک ابرهای سفید پنبه‌ای است.
کومولونیمبوس (کومه‌ای بارا): به همراه رعد و پیام‌آور طوفان. این ابرها از توده‌های بزرگ و انبوه ابر که به شکل برج عظیمی است، تشکیل می‌گردند.
آلتوکومولوس (فرازکومه‌ای): معرف باران احتمالی. این ابرها شامل لایه‌ها و یا تکه‌های بزرگ گوی مانندی از قطرات زیر آب بوده که معمولاً به صورت شیار و یا امواج نسبتاً منظمی مشاهده می‌گردد.
استراتوس (پوشنی): نشانهٔ نرمه باران احتمالی. نوع اصلی این ابر لایه‌ای یک‌دست و شبیه مه می‌باشد. و معمولاً به صورت تودهٔ متراکمی از بخار آب که قطر آن در همه‌جا یکسان است، مشاهده می‌گردد. ارتفاع این ابر از سطح زمین بسیار کم است.
نیمبواستراتوس (بارا پوشنی): نشانهٔ ریزش باران و یا برف ممتد.
آلتواستراتوس (فرازپوشنی): نشانهٔ ریزش احتمالی باران ملایم. این ابرها به صورت لایه‌های یکنواخت و متحدالشکل خاکستری یا متمایل به آبی به صورت ترکیبی از الیاف، آسمان را می‌پوشانند.
سیروس (پَرسا): معرف هوای آرام و خوب. این ابرها از مرتفع‌ترین ابرها بوده واغلب به صورت پر مانند و سفید رنگ و شفاف (ملو از بلورهای یخ) در آسمان دیده می‌شوند.
سیرواستراتوس (پرساپوشنی): این ابرها را می‌توان سیروس‌های نازک تور مانندی دانست که از ابرهای کوچک سفید و به هم فشرده به شکل گولهٔ پشمی شکل یافته‌اند. ظهور این ابرها، علامت نزدیک شدن هوای طوفانی بوده و به همین لحاظ، این ابرها را می‌توان پیش از فرارسیدن هوای بد و یا حالت‌های طوفانی هوا، مشاهده نمود.
سیروکومولوس (پرساکومه‌ای): پیام‌آور هوای صاف و آرام. ساختمان آن‌ها اغلب متشکل از قطعات سفید رنگ بوده و معمولاً پیش از ابرهای سیروس در آسمان ظاهر می‌شوند.
استراتوکومولوس (پوشنی‌کومه‌ای): این ابرها دارای رنگی تیره و یا سفید متمایل به خاکستری بوده معمولاً به صورت دسته یا خطوط و یا توده‌های کروی مانند بزرگ و امواج کروی از ابرهای خاکستری با فواصل و شکاف‌های روشن تشکیل می‌گردد. فاقد شرایط بارندگی‌های رگباری است.
پیروکومولوس (آتش‌کومه‌ای): این نوع ابر پدیدهٔ گرمایی است که در اثر گرم شدن سریع و شدید یک ناحیه و تبدیل آن به رسانای گرما ایجاد می‌شود و در نهایت به ابر کومولوس تبدیل می‌گردد. آتشفشان‌ها، آتش‌سوزی‌های جنگلی، و انفجارهای هسته‌ای (به شکل ابر قارچی شکل) همگی از دلایل اصلی تشکیل ابرهای پیروکومولوس به‌شمار می‌آیند.
فراکتوکومولوس (کومه‌ای پاره‌پاره)
فراکتواستراتوس: (پوشنی پاره‌پاره).
در آخر ابر دیوووس : این ابر تنها در مواقعی که :
1.با موتور قرار دست جمعی میذارید
2. حال میکنی تو فضای آزاد قلیون درست کنی بکشی
3. ماشینتو میشوری
4. با مخاطب خاصت میخوای بری پیاده روی
و در کل زمان هایی که مهم ترین کارها رو بدون ماشین مسقف میخوای بیرون انجام بدی اقدام به بارش میکنند :3ztzsjm:

بجز مورد شماره 1 بقیش بارون هیچ مانعی نداره ، تازه حال میده :gigglesmile:
کلی وقت بود اصفهان بارون نیومده بود هوا صـــــــــــــــــــــاف ، حال یهو ... :s (9):

اگه بخاطر بارون میخواد قرار ما عقب بیوفته اشکال نداره ، من راضیم :4chsmu1:

آقا بلاخره موتورم درست شد => با تریل میام ! :happy4:حالا چرا اینقدر بارون میاد؟!! :13:
بهترین کاره اگه هنوز میومد بذاریم واسه جمعه صبح...

شما که مشکلی نداری اصطکاک بالا ، ما لیز بازی میشه .

یه سوال ، اگه صبح جمعه هم بارون بود تکلیف چیه ؟ [Only registered and activated users can see links]

.

hegzz
27-12-1393, 09:58 بعد از ظهر
آخه من لاستیکم آج داره واسه خاکیه! در حقیقت اصطکاک نصف میشه با این اضافه وزنش!! از تعمیر گاه تا خونه رو با 2 اومدم!!
اگه جمعه بارون بیاد نهایتا باید بذاریم واسه دیروز ظهر که هوا صاف بود !!! یا اولین فرصت توی عید که هوا خوبه
فاصله نیفته بهتره :)

Mohsen_14
27-12-1393, 10:32 بعد از ظهر
من که به فردا امیدی ندارم ،
دم ظهر دیگه رفتن یا نرفتن رو قطعی میکنیم ...

tak3az
28-12-1393, 04:12 قبل از ظهر
بارون بیاد یا نیاد من میام سر قرار
چونکه من با این موتور عادت کردم هی لیز بخورم امروز یکم بیشتر مخصوصا وقتایی که رو خط کشی های خیابون میرفتم
در کل تو بارون هم حال میده
ساعت 4 هستش و دم خونه ما خشک خشکه حال میده واسه برن اوت!

omidco2003
28-12-1393, 10:40 قبل از ظهر
فعلا که انگار هوا خوبه و افتابی
من اگه امروز نشه دیگه نمیتونم بیام تا بعد از عید :(

Mohsen_14
28-12-1393, 11:50 قبل از ظهر
حالا که پایه اید پس میریم ، گور بابای بارون و کثیفی موتور و لیز خوردن :4chsmu1:

فقط اگه میتونید قرارمون 3 بشه که احتمال بارون کمتر بشه .

هر کی میتونه ساعت 3 اونجا حاضر باشه بگه .

.

Mohsen_14
28-12-1393, 02:05 بعد از ظهر
هر کی میاد 4 تو پارکینگ . دیر نکنید . احتمالا باارون هم باشه ...
شماره من : 09138893820

.

omidco2003
29-12-1393, 10:04 قبل از ظهر
سلام بچه ها خیلی مواظب باشید نامرد ها با لباس شخصی هم وایسادن دم چهار راه ها
دیروز من داشتم میومدم سر قرار دم چهار راه حمزه لباس شخصی گیر داد بی سیم زد اومدن گرفتن موتور
بیمه ش یه هفته بود تموم شده بود یادم رفته بود بیمه کنم بهانه کرد
الان موتورم توی پارکینک کلانتری بزرگمهر هست گفت میفرستیم پارکینگ ارغوانیه بعد از عید آزاد میشه بیخودی نمیخواد بیایی دنبالش :(
خلاصه اینکه اصلا پشت چراغ قرمز وانستین که مثل من گرفتار میشین

Mohsen_14
29-12-1393, 10:59 قبل از ظهر
اونجا که میگی من زیاد رد میشم ، ترسوندیم :297:
منم الان متاسفانه بیمه ندارم ، دیگه گذاشتم مبلغ جدید دیه رو که اعلام کردن یه باره بیمه اش کنم نخواد الحاقیه بزنم .
لباس شخصی b س ی ج ؟

hegzz
29-12-1393, 12:00 بعد از ظهر
سلام بچه ها خیلی مواظب باشید نامرد ها با لباس شخصی هم وایسادن دم چهار راه ها
دیروز من داشتم میومدم سر قرار دم چهار راه حمزه لباس شخصی گیر داد بی سیم زد اومدن گرفتن موتور
بیمه ش یه هفته بود تموم شده بود یادم رفته بود بیمه کنم بهانه کرد
الان موتورم توی پارکینک کلانتری بزرگمهر هست گفت میفرستیم پارکینگ ارغوانیه بعد از عید آزاد میشه بیخودی نمیخواد بیایی دنبالش :(
خلاصه اینکه اصلا پشت چراغ قرمز وانستین که مثل من گرفتار میشین

بابا لباس شخصی حق نداره واسه بیمه بخوابونه موتورو، چرا گذاشتی ببرن؟ :mad_majidonline:
هر بار گرفتنت محکم جلوشون وایسا بگو حکمت رو نشونم بده! تاریخش رو حتما ببین (مخصوصا لباس شخصی)
واسه بیمه باید جریمه کنن، اونم میگفتی دارم همراهم نیست...

tak3az
29-12-1393, 12:36 بعد از ظهر
من که گواهینامه و کارت موتور و بیمه ندارم و فقط ی کلاه دارم موتورمو چیکار میکنن؟
کلا توقیف میشه نه؟

Mohsen_14
29-12-1393, 01:54 بعد از ظهر
راستی پارکینگ ارغوانیه من چند سال پیش رفتم خیلی بد مسیره ، وسیله کم گیر میاد .

من که گواهینامه و کارت موتور و بیمه ندارم و فقط ی کلاه دارم موتورمو چیکار میکنن؟
کلا توقیف میشه نه؟

فکر کنم شما رو با موتور با همدیگه ببرن پارکینگ !!

.

omidco2003
29-12-1393, 10:27 بعد از ظهر
والا من خودم هم شوکه شدم اخه اصلا فکر نمیکردم بگیرند بیسیم زد پلیس اومد بعد به بهانه بیمه نداشتن گرفتن
الان تجربه شد که اصلا پشت چراغ قرمز وانستم
میگن طرح هست که تا اخر عید

irani
01-01-1394, 12:27 قبل از ظهر
منکه هیچ وقت وای نمیستم چه مدرک داشته باشم چه نداشته باشم.
پشت چراغ هم جوری میرم که تا سبز بشه برسم سر چهارراه!!که مجبور نشم واستم.
از قبلش هم مسیرمو معلوم میکنم که کجا میخوام برم از کجا برم بهتره.جی پی اس سر خودم:4chsmu1:
هیچ وقت مدرک به کسی جز افسر راهنمایی رانندگی ندید.حتی مامور انتظامی تو بندهای قانونشون هم اومده.
دلیلش هم اینه که افسر راهنمای به شما رسید میده بابت مدارکی که ازتون میگیره و اون مدرک تو دادگاه اعتبار داره(در صورت مفقود شدن مدارک یا سو استفاده).ولی برای ارگان دیگه باشه اعتبار نداره و دادگاه قبول نمیکنه.
پس همیشه حواستون جمع باشه.و با ارامش با طرف حرف بزنید که بهترین راه هستش و بهومه دست یارو نمیدید که بد حرف زدید.
مشکل ما اینه که هر کس که یه لباس تنش باشه یا یه اسپری و بی سیم داشته باشه دیگه همه چی یادمون میره و هرچی بگه میگیم چشم!!

omidco2003
01-01-1394, 05:00 بعد از ظهر
بچه ها همه این حرفایی که میزنید درست ولی خدایی تا حالا اصفهان لباس شخصی موتور نمیگرفت که ادم بدونه
امروز رفتم شورای حل اختلاف برای ازادی موتور به صورت شیفتی باز هستند کل عید چون موتور و ماشین بگیری خیلی زیاد هست
تموم کسایی که موتور شون گرفته شده بود لباس شخصی ها گرفته بودن
حتی یه سری ماشینی ها هم لباس شخصی ها گرفته بودن
همه هم مثل من شوکه شدن وقتی لباس شخصی ها ایست بهشون دادن
یکی میگفت فکر کردم مسافر هست یکی میگفت فکر کردم کمک میخواد خلاصه هر کسی یه چیزی میگفت و همه مشترکا میگفتیم اصلا فکر نمیکردیم لباس شخصی موتور بگیره
با التماس به قاضی 50 برام جریمه برید بانک بسته بود وگرنه میدادم و برگ آزادی میگرفتم
موتورم رو هم بردن پارکینگ ارغوانیه رفتم پیداش کردم و جاش رو عوض کردم که کسی صدمه بهش نزنه
به هر صورت من وظیفه داشتم اینجا اعلام کنم که بقیه هم خبر داشته باشند این که حالا یکی بچه زرنگ و موتور به دست کسی نمیده به خودش مربوطه

Mohsen_14
01-01-1394, 05:54 بعد از ظهر
ای وای من همیشه عادت دارم با هر وسیله ای باشم عابر کنار خیابون رو سوار میکنم ، خصوصا اگه دست تکون بده ،
عجب روشهای مزخرفی ابداع میکنن نامردا ...
تو شورای حل اختلاف قاضی نداریم همشون یه سری آدمهای ^%$#^$# هستن .
صابونشون زیاد به تنم خورده .

VAHID
01-01-1394, 08:10 بعد از ظهر
دوستان لطفا پست های غیر مربوط به موضوع تاپیک رو اینجا نگذارید.

اگر عکس ها رو گذاشتید اعلام کنید تاپیک رو قفل کنم

hegzz
02-01-1394, 08:25 قبل از ظهر
دوستان لطفا پست های غیر مربوط به موضوع تاپیک رو اینجا نگذارید.

اگر عکس ها رو گذاشتید اعلام کنید تاپیک رو قفل کنم

برای قرار ملاقات های بعدی که احتمالا تاریخش نزدیک باشه، اگر امکانش هست از همین تاپیک استفاده کنیم :26:
اگر برای قرار جدید نیاز به تاپیک جدید باشه، قفل کنید
بله بله عکس ها رو هم گذاشتیم و دیگه موضوعی نمونده...
ممنون

M.sh78
27-02-1396, 02:13 بعد از ظهر
اقا شما عجب موتور سوار‌پایه ای هسیا تابسون بچین بریم بیرون دسته جمعی:icon_pf _97_:

- - - Updated - - -

ب نظرم اصفهانیا یه جدیدو راه بندازن برای سال ۹۶ جدید باش

Mohsen_14
30-10-1401, 04:42 بعد از ظهر
وااای که چقدر سایت خلوت شده ....