PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوری-سوال تعویض پلاک

ali313
04-12-1393, 12:07 قبل از ظهر
ببخشید چون فوریه واسش یه تاپیک زدم!
میخاستم بدونم--موتورهایی که بالای 10 سال از ساختشون گذشته--و پلاک ملی باشند--درصورت فروش--باز هم میشه برا تعویض پلاک اقدام کرد؟وپلاک ملی جدید و بنام خریدار براش گرفت؟ متشکر
و

ali.motahari
04-12-1393, 01:43 قبل از ظهر
میخاستم بدونم--موتورهایی که بالای 10 سال از ساختشون گذشته--و پلاک ملی باشند--درصورت فروش--باز هم میشه برا تعویض پلاک اقدام کرد؟وپلاک ملی جدید و بنام خریدار براش گرفت؟ متشکر
و
علی جان موتور بیشتر از ده سال کار فقط یه مدرک داره اونم برگه اوراقه
مدارکی ک داری دیگه بی ارزشه حتی کارت سوخت موتوری ک بیمه هم داشته و پلاک ملی بوده بعد 10 سال سوزوندن

rrezaa
04-12-1393, 09:12 قبل از ظهر
و

آره داداش پلاک ملی میمونه من خودم سه ماه پیش رفتم تعویض پلاک آگاهی زنجان پرسیدم گفتن میشه.

sepehr ninja
04-12-1393, 09:51 قبل از ظهر
اگر قبلا پلاک ملی بوده میشه اما اگر 10سال از ساختش گذشته باشه و پلاک ملی نشده باشه نمیشه دیکه

ali.motahari
04-12-1393, 11:16 قبل از ظهر
موتوری ک کارتش بخاطر مدلش سوخته اگه بری بنام یکی دیگه بزنی و با پلاک جدید کارت سوخت جدید باید بدنت دیگه؟

فلات دوست
04-12-1393, 02:13 بعد از ظهر
موتوری ک کارتش بخاطر مدلش سوخته اگه بری بنام یکی دیگه بزنی و با پلاک جدید کارت سوخت جدید باید بدنت دیگه؟

موتورهای بالای 10 سال و روغنی ها را سوزاندن و دیگه بهشون کارت سوخت نمیدن

- - - Updated - - -

اگر قبلا پلاک ملی بوده میشه اما اگر 10سال از ساختش گذشته باشه و پلاک ملی نشده باشه نمیشه دیکه

مشروط به اینکه 2 زمانه نباشه

ali313
04-12-1393, 02:30 بعد از ظهر
4زمانه هست
پلاک ملی و برگ سبز وکارت داره
توکارتش زده مدل 1383

ghool
04-12-1393, 03:20 بعد از ظهر
تعویض پلاک میشه ولی سال دیگه فقط کارت سوختشو میسوزونن

nimah
04-12-1393, 10:26 بعد از ظهر
من که شنیدم بعد ده سال دگ پلاک نمیکنن.ربطی به چار زمانه دو زمانه نداره

amir74
04-12-1393, 11:55 بعد از ظهر
اونی که شما شنیدی واسه موتورای پلاک قدیم هست که 10سال عمرش گذشته دیگه اونو پلاک ملی نمی کنن

ali313
05-12-1393, 02:41 بعد از ظهر
کارت سوخت مهم نیست برام

Feri_2sham
05-12-1393, 11:28 بعد از ظهر
نه داداش مشکلی نداره. اگه سند سبز داشته باشه فعلا هم تعویض پلاک میکنن هم کارت موتور میاد هم بیمه میشه. من خودم موتورم مدل 83 هست و مشکلی نداره. کارت سوخت رو هم نمیدونم بعضیا میگن میسوزه بعضیا میگن نمیسوزه.! حالا سال دیگه معلوم میشه. :D البته هر روز یه قانون جدید میزارن و معلوم نیست. شاید بگن دیگه پلاک نمیشه ولی فعلا مشکلی نداره

saeed a
07-12-1393, 11:57 بعد از ظهر
من همین معضلو داشتم داداش فعلا موتورهایی که پلاک ملی باشه حتی بالای ده سال پلاک میشه.من تعویض پلاک رفته بودم دو سه ماه پیش یارو مسول بازدید میگفت سی جی مدل 60 پلاک ملی اوردن پلاک کردن.
ولی کارت سوخت میسوزه بعد ده سال
:vardane:اینم از حرفاییکه دلالا انداختن تو دهن ملت :27::23:موتور میخوان بخرن میگن بالا ده سال پلاک نمیشه که بز بخرن :mad_majidonline:موقع فروش میگن به شرط پلاک و...:wall3::wall3:
خداییش دیدم که میگما!:9: بچه های مطلع اینجا نبابد حرف اونارو تکرار کنن:16:

ali.motahari
08-12-1393, 12:30 قبل از ظهر
من همین معضلو داشتم داداش فعلا موتورهایی که پلاک ملی باشه حتی بالای ده سال پلاک میشه.من تعویض پلاک رفته بودم دو سه ماه پیش یارو مسول بازدید میگفت سی جی مدل 60 پلاک ملی اوردن پلاک کردن.
ولی کارت سوخت میسوزه بعد ده سال
:vardane:اینم از حرفاییکه دلالا انداختن تو دهن ملت :27::23:موتور میخوان بخرن میگن بالا ده سال پلاک نمیشه که بز بخرن :mad_majidonline:موقع فروش میگن به شرط پلاک و...:wall3::wall3:
خداییش دیدم که میگما!:9: بچه های مطلع اینجا نبابد حرف اونارو تکرار کنن:16:
آقا من به چشه خودم دیدم ک کارتش سوخت ولی جالبه ک هنوز بیمه بود
خودمم پرسیدم از ی سرهنگ گفت بگیرن آزاد نمیشه!بخدا معلوم نیس چی به چیه
بند پ رو هم فراموش نکن

mehdig
08-12-1393, 12:38 قبل از ظهر
اگه پلاک ملی باشه پلاک میشه اصن مدل 50 باشه
ولی کارت سوخت میسوزه من یه مدل 82 داشتم پارسال 1 ماه مونده به سال جدید سوخت
و ضمنااین وضغ پلاک مشخص نیس
خدا شاهده یه Gto دیدم پلاک ملی کف کردم رفتم به یارو گفتم چطور پلاک گرفتی گفت اشنا داشتم
این خدا شاهده رو گفتم نگید دروغ میگه

ali.motahari
08-12-1393, 02:04 قبل از ظهر
اگه پلاک ملی باشه پلاک میشه اصن مدل 50 باشه
ولی کارت سوخت میسوزه من یه مدل 82 داشتم پارسال 1 ماه مونده به سال جدید سوخت
و ضمنااین وضغ پلاک مشخص نیس
خدا شاهده یه Gto دیدم پلاک ملی کف کردم رفتم به یارو گفتم چطور پلاک گرفتی گفت اشنا داشتم
این خدا شاهده رو گفتم نگید دروغ میگه
گفتم ک با بند پ همه چی آرومه:4chsmu1:خیلی هم خوشبختن
منم خودمم موتور قدیمی پلاک دیدم داداش
ولی برای از ما بهترونه

amir74
29-02-1394, 10:10 بعد از ظهر
دوستان یه سوال موتوری که 10سالش گذشته پلاک هم هم برگ سبز هم داره کارت موتورش گم شده کارت دوباره صادر می کنن؟چه مراحلی رو باید گذروند

sajjadme
01-04-1394, 05:38 بعد از ظهر
دوستان سوالی داشتم
من این جور شنیدم موتور بالای ده سال که همه چی داره الا پلاک ،،میشه برد معاینه فنی وتاییدیه گرفت از سلامت موتور بعد هم برد پلاک کرد ایا اینطور نیست؟

فلات دوست
02-04-1394, 07:14 قبل از ظهر
دوستان سوالی داشتم
من این جور شنیدم موتور بالای ده سال که همه چی داره الا پلاک ،،میشه برد معاینه فنی وتاییدیه گرفت از سلامت موتور بعد هم برد پلاک کرد ایا اینطور نیست؟

سلام
بعید میدونم چون حداکثر عمر موتور رو 10 سال و ماشین رو 30 سال قید کردن و بعد اون اسقاطی حساب میشه
بازم شاید استثنا داشته باشه

VAHID
02-04-1394, 07:29 قبل از ظهر
موتور بالای ۱۰ سال پلاک نمیکنن ولی معاینه فنی میدن.البته بدرد نمیخوره.

امیدوارم مثل ماشین های کلاسیک به موتور ها هم پلاک تاریخی بدن

abbashoseini15
11-01-1395, 05:35 بعد از ظهر
سلام دوستان موتور من پلاک قدیم هست و 13 سال کار کرده چراغ هاش و... همه سالم هست و مثه ساعت کار میکنه میشه کاری کرد که پلاک ملی بشه یا نه????!!!؟؟؟؟

Alireza.BMW
11-01-1395, 06:48 بعد از ظهر
سلام دوستان موتور من پلاک قدیم هست و 13 سال کار کرده چراغ هاش و... همه سالم هست و مثه ساعت کار میکنه میشه کاری کرد که پلاک ملی بشه یا نه????!!!؟؟؟؟
.
خیر به هیچ عنوان راه نداره هم وارد سال 11م بشه حتی اگه پلاک ملی هم باشه تعویض پلاک نمیشه و فقط باید قول نامه ای فروخت