PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ravan 200 R بخرم یا ......

saghi110
28-11-1393, 04:58 بعد از ظهر
سلام
۱-روان خوبه یا اگه مدلای دیگه هم هست که بهتره معرفی کنید(شنیدم روان ۲۰۰ تو دنده ۳ مشکل داره)
۲-از کجا بخرم تهران نمایندگیش یا شهرمون؟(از جهت تعویض قطعاتش میگم خدایی نکرده باجنس های بی کیفیت عوض نشده باشه)
۳- قیمت؟واینکه بخام باچک کارمندی بخرم امکانش هست؟
۴-اقا ما از هشت سالگی سوار موتور میشدیم ولی هنوز سوار تریل نشدم راهنماییم کنید

farshad 54
28-11-1393, 05:01 بعد از ظهر
شهرتون کجاست ؟

nimah
28-11-1393, 10:21 بعد از ظهر
چقد پول داری

saghi110
30-11-1393, 11:10 قبل از ظهر
کاشان
میخام مثلا دوتومن بدم بقیش چک معتبر به فاصله های یک ماه البته اگه بشه

ali.motahari
30-11-1393, 04:24 بعد از ظهر
کاشانمیخام مثلا دوتومن بدم بقیش چک معتبر به فاصله های یک ماه البته اگه بشهلازم نیست ک از نمایندگی شما بخری برو یه بنگاه شرایطتو بگو اونا هم سودشو باهات حساب میکنن و معاملتون انجام میشه

saghi110
01-12-1393, 05:38 بعد از ظهر
قیمت هم بگید ممنون میشم

sepehr ninja
01-12-1393, 05:49 بعد از ظهر
قیمتش 6 تومنه البته تهران اونجا رو نمیدونم شرایطی هم هرجا بری سند رو نگه میدارن تا اقساطش رو بدی چک هم لازم نیست ...

شما به جای روان یه احسان gy200 بگیر هم ارزونتره هم بهتر باز خود دانی ...

saghi110
02-12-1393, 07:10 بعد از ظهر
اقا من اسم احسانو دفعه اوله میشنوم بیشتر تعریف روان شنیدم. احسان چه جوریه؟
من تقریبا سنگین وزن وقدبلندم میخام تنش محکم باشه چون ممکنه گاهی وقتی بادوستان حرکات خارق العاده انجام بدیم!:2gwb921:
واینکه واقعا از لحاظ موتوری برام خرجی نداشته باشه حداقل برای سه چار سال
بیشترم توشهرم
از همه دوستان تریل سوار دعوت میکنم به من کمک کنن فقط دوسه نفر بامرام جواب ندن همه نظر بدین!
سپاااااااااااااس:clap:

sepehr ninja
02-12-1393, 07:47 بعد از ظهر
اقا من اسم احسانو دفعه اوله میشنوم بیشتر تعریف روان شنیدم. احسان چه جوریه؟
من تقریبا سنگین وزن وقدبلندم میخام تنش محکم باشه چون ممکنه گاهی وقتی بادوستان حرکات خارق العاده انجام بدیم!:2gwb921:
واینکه واقعا از لحاظ موتوری برام خرجی نداشته باشه حداقل برای سه چار سال
بیشترم توشهرم
از همه دوستان تریل سوار دعوت میکنم به من کمک کنن فقط دوسه نفر بامرام جواب ندن همه نظر بدین!
سپاااااااااااااس:clap:

ساقی جان با این قیمت بهترین چیزایی که پیدا میکنی همین تریل های چینی هست

اگرم میخوای باهاش بری کوه و جای سخت باید شاسیشو تقویت کنی وگرنه نصف میشه راحت ژاپنی نیست که....

احسانم برای نیرو موتور شیرازه من دارم تا حالا که خرجی نداشته البته حرکات باهاش انجام ندادم !!

ali_r
02-12-1393, 07:47 بعد از ظهر
همون روان رو بخر
احسان شاسیش ضعیفه
اگه از فلات 250 خوشت میاد به اونم فکر کن البته اونم یکم سنگینه و لش

said khansar
02-12-1393, 08:02 بعد از ظهر
احسان موتوربدی نیست کمکهای نرمی داره که براداخل شهرگزینه خوبیه ولی چون میخای حرکات خارق العاده بزنی احسانوبیخیال شو!روان بگیرکمکهای مناسب وزن مناسب وموتورخوب ولوازمشم گیرمیاد!

saghi110
02-12-1393, 11:52 بعد از ظهر
احسان موتوربدی نیست کمکهای نرمی داره که براداخل شهرگزینه خوبیه ولی چون میخای حرکات خارق العاده بزنی احسانوبیخیال شو!روان بگیرکمکهای مناسب وزن مناسب وموتورخوب ولوازمشم گیرمیاد!
ممنون از راهنماییتون
احتمال زیاد همون روان رو برمیدارم
فقط یه سوال موقع خرید به چه قطعاتی از موتور دقت کنم؟مثلا لاستیک حتما با فلان باشه نمیدونم ترمز باید بهمان باشه...

- - - Updated - - -

همون روان رو بخر
احسان شاسیش ضعیفه
اگه از فلات 250 خوشت میاد به اونم فکر کن البته اونم یکم سنگینه و لش
اقا ماشنیدیم روان تو دنده سه مشکل داره درسته؟

ali_r
03-12-1393, 11:44 قبل از ظهر
بله دنده سه روان مشکل داره اونم مونده به شانست که خوب در بیاد یا نیاد
مورد داشتیم مدل92 خورد کرده
مورد داشتیم مدل 89 تا بحال ایرادی نداشته
میشه گفت شانسیه
البته بعضی مواقع اشتب دادن دنده هم باعث خورد شدن دنده میشه که میشه گفت 90درصد خورد شدن ها اشتباهات راننده بوده که اشتباهی به جای دنده دادن معکوس داده یا اینکه فشار زیادی به دنده ها وارد کرده
شما اگه میخوای موتور نو بخری وسواسیت به خرج نشده چیزی نداره که بخوان عوضش کنن مگه اینکه بخوای از مغازه های در پیتی بخری که اونم احتمالش خیلی کمه این کارو بکنن

saghi110
03-12-1393, 03:11 بعد از ظهر
بله دنده سه روان مشکل داره اونم مونده به شانست که خوب در بیاد یا نیاد
مورد داشتیم مدل92 خورد کرده
مورد داشتیم مدل 89 تا بحال ایرادی نداشته
میشه گفت شانسیه
البته بعضی مواقع اشتب دادن دنده هم باعث خورد شدن دنده میشه که میشه گفت 90درصد خورد شدن ها اشتباهات راننده بوده که اشتباهی به جای دنده دادن معکوس داده یا اینکه فشار زیادی به دنده ها وارد کرده
شما اگه میخوای موتور نو بخری وسواسیت به خرج نشده چیزی نداره که بخوان عوضش کنن مگه اینکه بخوای از مغازه های در پیتی بخری که اونم احتمالش خیلی کمه این کارو بکنن
حالا به نظر شما کی بخرم قبل عید یابعد عید؟
منتظرباشم ارزون میشه؟