PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش تعمیر موتور سیکلت به صورت حرفه ای

amirtavakoli
16-11-1393, 05:00 بعد از ظهر
سلام در یکی از وبلاگ ها یک متنی رو خوندم در مورد آموزش تعمیر موتور سیکلت؟میخوام نظر شما رو هم بدونم کسی ایشون رو میشناسه؟تجربه ای که نوشتن درسته؟کارش خوبه؟ منتظر جواباتون هستم باتشکر
آدرس وبلاگ [Only registered and activated users can see links]

amirtavakoli
17-11-1393, 10:51 قبل از ظهر
کسی نیس جواب ما رو بده؟

VAHID
17-11-1393, 05:37 بعد از ظهر
کسی نیس جواب ما رو بده؟

به نظر من بهتره به اموزشگاه های فنی و حرفه ای مراجعه کنید و بطور رسمی دوره ببینید و مدرک معتبر دریافت کنید.تا اینکه به عنوان یه ووردست مفتی برید پیش ایشون و حسابی ازتون بیگاری بکشن.

serdar
17-11-1393, 06:40 بعد از ظهر
به نظر من بهتره به اموزشگاه های فنی و حرفه ای مراجعه کنید و بطور رسمی دوره ببینید و مدرک معتبر دریافت کنید.تا اینکه به عنوان یه ووردست مفتی برید پیش ایشون و حسابی ازتون بیگاری بکشن.

من خودم چند سال پیش رفتم دوره کامپیوتر تو خود فنی حرفه ای هم امتحان دادم مدرکم گرفتم تنها کاربردی که این مدرک داره واسه وقتیه که پا پیک نیک نشستی و کاغذ نداری.... والا . الانم ترم آخر کارشناسی حقوقم با معدل 19 تو فکر اینم برم سربازی بعد خدمت میخوام برم ترکیه کارگری. به نظر من که اگر میخواین به عنوان یه شغل و منبع در آمد بهش نگاه کنید برید زیر دست یه اوستا کار که وجدان داشته باشه و واقعا بهتون یه چیزی یاد بده نه اینکه یکسال برین کار کنید فقط روغن عوض کنید و لاستیک باد بزنید

قانون کار آموزی رو که کسی اجرا نمیکنه که بخوام توضیح بدم ولی عرفا تو مدت کار آموزی یه پول اندکی دریافت میکنید واسه خرج رفت و آمد

تمام موارد توی قانون کار ذکر شده کافیه یه نگا بندازید تا با حق و حقوق اولیه خود آشنا بشید تا به قول آقا وحید بزرگوار یه عده خدا نشناسن ازتون بیگاری نکشن

VAHID
17-11-1393, 07:36 بعد از ظهر
من خودم چند سال پیش رفتم دوره کامپیوتر تو خود فنی حرفه ای هم امتحان دادم مدرکم گرفتم تنها کاربردی که این مدرک داره واسه وقتیه که پا پیک نیک نشستی و کاغذ نداری.... والا . الانم ترم آخر کارشناسی حقوقم با معدل 19 تو فکر اینم برم سربازی بعد خدمت میخوام برم ترکیه کارگری. به نظر من که اگر میخواین به عنوان یه شغل و منبع در آمد بهش نگاه کنید برید زیر دست یه اوستا کار که وجدان داشته باشه و واقعا بهتون یه چیزی یاد بده نه اینکه یکسال برین کار کنید فقط روغن عوض کنید و لاستیک باد بزنید

قانون کار آموزی رو که کسی اجرا نمیکنه که بخوام توضیح بدم ولی عرفا تو مدت کار آموزی یه پول اندکی دریافت میکنید واسه خرج رفت و آمد

تمام موارد توی قانون کار ذکر شده کافیه یه نگا بندازید تا با حق و حقوق اولیه خود آشنا بشید تا به قول آقا وحید بزرگوار یه عده خدا نشناسن ازتون بیگاری نکشن

بله البته اموزشگاه هایی هستند که بخوبی اموزش میدن اما شما حتما باید در شرایط واقعی هم کار کنید تا چم و خم کار دستتون بیاد.

Afshin007
18-11-1393, 01:46 قبل از ظهر
دیروز بنده تو این تاپیک پست گذاشتم ولی الان میبینم پاک شده !!:icon_pf _99_:

- - - Updated - - -

داداش بهترین راهش اینه که با خودش تماس بگیری صحبت کنی ولی یه چیزی که من میدونم با اموزشگاه فنی حرفه ای ادم به جایی نمیرسه چون تو این کارا داشتنه تجربه حرفه اولو میزنه(البته خصوصیش حتما چیزه دیگه ای هست) من خودم در حدوده 1 سال تو کاره فنی و تنظیم موتور بودم ولی الان از لحاظه فنی هنوز مشکل دارم و باید کار کنم یا کتاب بخونم یا از اینترنت سرچ کنم و ... ////

AMIR_NINJA
06-12-1393, 03:30 قبل از ظهر
سلام در یکی از وبلاگ ها یک متنی رو خوندم در مورد آموزش تعمیر موتور سیکلت؟میخوام نظر شما رو هم بدونم کسی ایشون رو میشناسه؟تجربه ای که نوشتن درسته؟کارش خوبه؟ منتظر جواباتون هستم باتشکر
سلام به دوستان
خوب بحث وقت گذاشتن برای آموزش دیدن مکانیک موتورسیکلت منطقی است که با دیدگاه حرفه و شغل پیگیری شود
اما من اگر کلاس فنی بود پاره وقت درباره مکانیک موتورسیکلت, برایم مفید بود برم و بتونم مکانیک فنی موتورسیکلت را اصولی انجام بدم و آموزش ببینم
بحث تئوری مکانیک موتورسیکلت خیلی متفاوت است با بحث عملی
من رشته دانشگاهیم عمران بوده و بعد از دانشگاه فهمیدم چقدر مباحث عملی عمران میتونه متفاوت از مباحث دانشگاه باشد
نه اینکه نامفهوم باشد
بلکه توان اجرایی در رشته عمران برای یک فردی که آموزش اجرایی دیده در برابر فردی که فقط محاسبات و دروس تئوری خوانده متفاوت است
در مکانیک موتورسیکلت هم مباحث تئوری و عملی متفاوت است
شما باید اول از همه به بحث مکانیک علاقه داشته باشی
فقط به فکر این نباشی که اگر روزی مغازه داشته باشم چند تا موتورسیکلت برای تعمیر میاد درآمدم چقدر میشه
اول باید اطلاعات و دانش فنی درباره موتورسیکلت داشته باشی و به این دانش اضافه کنی
توجه داشته باش که دانش فنی فقط این نیست که شما یک آچار برداری پیچ های موتورسیکلت را باز کنی و در نهایت موتورسیکلت تعمیر شود
کسب اطلاعات درباره موتورسیکلت و مباحث فنی موتورسیکلت که گسترده است
تحقیق و بررسی
کتاب
مقاله
دانش فنی روز موتورسیکلت سازی
اطلاع از قطعات موتورسیکلت و کیفیت و عملکرد قطعات مختلف موتورسیکلت
اینها در کنار ایستادن در تعمیرگاه و آموزش دیدن تعمیر موتورسیکلت خیلی خوبه شاید
من درباره بتن خیلی شنیده بودم یک وقتی
اما یادمه وقتی که در آزمایشگاه بتن درست کردم و با بیل مخلوط میکردم خیلی برام قابل درک بود که چقدر دانه بندی و مقدار مصالح اولیه و مباحث محاسباتی تأثیر دارد در کیفیت بتن و بعد از چند هفته که از قالب خارج میشد و زیر جک شکسته میشد نتیجه محاسبات و دانه بندی در کیفیت بتن مشخص میشد
به هر حال من این تبلیغ را دیدم و شاید اگر کیفیت آموزش در این تعمیرگاه خوب باشد و کارآموز بتواند به طور عملی امور فنی موتورسیکلت را انجام دهد این کلاس خوب است.

rrezaa
23-07-1394, 12:12 قبل از ظهر
دوستان کسی آدرسی از این آموزشگاه های فنی حرفه ای داره ؟؟؟؟؟؟

aliafroogh
03-01-1396, 01:23 قبل از ظهر
داداش اگه اموزشگاهی سراغ داری به ما هم بگو

azade1992
01-07-1396, 03:40 بعد از ظهر
من خیلی دوست دارم آموزش ببینم کلا از تعمیرات مکانیکی خوشم میاد
سئو ([Only registered and activated users can see links]) یونولیت ([Only registered and activated users can see links]) سایبروم ([Only registered and activated users can see links])