PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع دانلود رایگان فیلم ها سینمای ، مستند ، مسابقات موتور سواری

zartosht
15-11-1393, 05:24 بعد از ظهر
درود بر تمامی کاربران

نام فیلم بعدی :

harley davidson and the marlboro man ( هارلی دیویدسون و مارلبورو )

به زودی قرار خواهد گرفت

(تاپیک پیش نویس میباشد )

تعداد فیلم ها : 4 عدد

نام فیلم ها :
Torque.2004.720p ([Only registered and activated users can see links])

Quick 2011 ([Only registered and activated users can see links])

مستند TT3D: Closer to the Edge 2011 ([Only registered and activated users can see links])

اطلاعات این تاپیک به روز رسانی خواهد شد .

تمامی فیلم ها در این تاپیک قرار خواهند گرفت

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links]

نام فیلم : TT3D: Closer to the Edge (نزدیک تر به گوشه ) (موضوع فیلم در باره مسابقه های که در خیابان های شهری انجام میشود است . )
انتشار از محمد زرتشت
ژانر : مستند | ورزشی
کارگردان : Richard De Aragues
نویسنده : Alex Craig Mann
بازیگران : Guy Martin, Ian Hutchinson, John McGuinness
محصول : آمریکا
کیفیت : 720p
فرمت : MKV
حجم : 700MB

اطلاعات در باره فیلم در سایت IMDB

خلاصه داستان : وضوح و به تصویر کشیدن رقابت TTو جاده منحصر به فرد آن را در این مستند می توانید ببنید…

دانلود مستقیم از سرور ایران ( با سرعت بالا مناسب کاربران داخل ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

دانلود مستقیم از سرور فرانسه ( با سرعت بالا مناسب کاربران خارج از ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

اگر استقبال خوبی بشه سعی میکنم هر هفته یک فیلم خوب در ضمینه موتور سواری برای دانلود کاربران عزیز persianmotor آماده کنم . :24::pm:

زیر نویس فارسی پیدانکردم اما چند زبان دیگر ،:khak:

- - - Updated - - -

درود بر تمامی کاربران persianmotor

با سومین فیلم در خدمت شما هستیم .

منتشر کننده فایل:zartosht
ژانر : اکشن , کمدی , مهیج
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
مدت زمان : Runtime
زبان : کره ای
کیفیت : BluRay 720p
فرمت : Mkv
انکودر : Ganool
حجم : Size 480 mb
محصول : کره جنوبی
ستارگان : Min-ki Lee, Ye-won Kang, In-kwon Kim, Chang-Seok Ko
کارگردانان : Beom-gu Cho

خلاصه داستان :

جی سو یک موتور سوار حرفه ای ( zartosht : یک هندی سوار حرفه ای :دی ) است که حالا او در گیر یک بازی خطرناک شده که مجبور به انجام آن است و اگر …

این فیلم یکم هندی هست :دی

توی فیلم از موتور bmw s 1000 RR استفاده شده.

دانلود مستقیم از سرور ایران ( با سرعت بالا مناسب کاربران داخل ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

دانلود مستقیم از سرور فرانسه ( با سرعت بالا مناسب کاربران خارج از ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

دانلود زیر نویس فارسی ([Only registered and activated users can see links])
اگر استقبال خوبی بشه سعی میکنم هر هفته یک فیلم خوب در ضمینه موتور سواری برای دانلود کاربران عزیز persianmotor آماده کنم . :24::pm:

- - - Updated - - -

درود بر همگی ،

خوب دوستان این دومین قیلم من هست که براتون آماده دانلود کردم .

اولین فیلم که به صورت مستند هست در لینک زیر میتونید ببینید

اما !!! :

نام فیلم : Torque.2004
انتشار از محمد زرتشت
ژانر: اکشن ، هیجان انگیز
سال انتشار: ۲۰۰۴
حجم: 690 مگابایت

کیفیت: BluRay 720p | فوق العاده
اسکرین شات : دارد

زیرنویس فارسی : دارد

لینک IMDB ([Only registered and activated users can see links])
خلاصه داستان : یک موتورسوار فردی را که عضو باند بوده به قتل می رساند که به طور اتفاقی طرف برادر رئس تمام باند موتورسواران کشور بوده و....

دانلود زیر نویس

کلیک ( هر 2تا زیرنویس رو از zip در بیارید هر 2 تارو بگیرید بندازید داخل فیلم ) ([Only registered and activated users can see links])

فیلم ماله 10 سال پیشه اما جذاب هست .

zartosht
15-11-1393, 06:41 بعد از ظهر
خوب این هم واسه کراس سوار های خوب انجمن :دی

2014 Ama Supercross Rd 5 Anaheim 3 Hd 720p Slicknick6

دانلود ،مستقیم قسمت اول از سرور ایران ( با سرعت بالا مناسب کاربران داخل ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

دانلود ،مستقیم قسمت دوم از سرور ایران ( با سرعت بالا مناسب کاربران داخل ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

دانلود مستقیم قسمت اول از سرور فرانسه ( با سرعت بالا مناسب کاربران خارج از ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

دانلود مستقیم قسمت دوم از سرور فرانسه ( با سرعت بالا مناسب کاربران خارج از ایران ) ([Only registered and activated users can see links])