PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی فروشگاه پرشین موتور

r.hasani7023
08-11-1393, 10:14 بعد از ظهر
سلام پیشنهادی داشتم برای مدیریت اگه فروشگاه راه اندازی شود تا دوستان با خیال راحت جنس خریداری کنند .در قسمت موتور اپاچی و پالس در خدمت شما هستم .( با یک دوست هندی اشنا شدم که جنس فابریکی و شرکتی هندی با قیمت مناسب وارد میکند )

tak3az
09-11-1393, 12:13 قبل از ظهر
اقا من لنگ یه پیج بودم کل اصفهان رو گشتم گیر نیاوردم
این رفیقتون داره؟

r.hasani7023
09-11-1393, 12:30 قبل از ظهر
پیچ کدوم قسمت داداش کارتر فیلتر روغن کدوم قسمت چه موتوری؟

IRgragh
09-11-1393, 12:39 قبل از ظهر
داداش سلام
قیمت فلاپای زیر انجین اپاچی نیو ها چنده؟ قیمت داری؟

- - - Updated - - -

داداش سلام
قیمت فلاپای زیر انجین اپاچی نیو ها چنده؟ قیمت داری؟

فلات دوست
09-11-1393, 10:17 قبل از ظهر
سلام پیشنهادی داشتم برای مدیریت اگه فروشگاه راه اندازی شود تا دوستان با خیال راحت جنس خریداری کنند .در قسمت موتور اپاچی و پالس در خدمت شما هستم .( با یک دوست هندی اشنا شدم که جنس فابریکی و شرکتی هندی با قیمت مناسب وارد میکند )

داداش یه تاپیک فروش لوازم و قطعات رو بزن تا بچه ها خرید کنن
راه اندازی فروشگاه پرشین مقوله مفصلی داره که مدیران باید تصمیم بگیرن ( مجوز-مکان-سرمایه-مدیرفروش-مسئولیت-مرجوعی-ضمانتو...)

کاوه
22-11-1393, 02:33 بعد از ظهر
برای فروشگاه سایت یسری صحبت ها انجام شده دوستان اما هنوز قطعی نشده !
بیشتر به دنبال این هستیم تا بتونیم مکانی رو راه اندازی کنیم تا دوستان با خیال راحت و تضمین شده بتونن تهیه کنن وسایلشون
اما یه سری مشکلات هست و هنوز عملی نشده
یه نکته ای رو هم من اینجا بگم که فکر میکنم واجب باشه
دوستان عزیز توجه کنن اگر برای خرید قطعه یا لوازمی با سایر کاربرها در ارتباط هستید و خدای نکرده تو این معامله و خرید مشکلی پیش اومد سایت مسعولیتی نداره
و فروشگاه سایت هنوز بطور رسمی راه اندازی نشده پس در خرید هاتون دقت کنید
ممنون

roots
22-11-1393, 02:52 بعد از ظهر
با توجه به اینکه این مساله فعلا در حد صحبت هست و هنوز تصمیمی گرفته نشده این قسمت بسته میشه .. دوستان عزیز هر نوع تبلیغی تو سایت یا پیشنهاد خرید و .. باید با هماهنگی مدیران باشه..با تشکر.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

BKING
22-11-1393, 05:44 بعد از ظهر
بله فعلا کسی جهت همکاری اعلام آمادگی نکرده
فروشگاه از این آدرس قابل دسترسی هست و در حال حاضر بهره برداری نشده است
[Only registered and activated users can see links]