PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دانلود رایگان مستند TT3D: Closer to the Edge 2011

zartosht
08-11-1393, 04:45 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

نام فیلم : TT3D: Closer to the Edge (نزدیک تر به گوشه ) (موضوع فیلم در باره مسابقه های که در خیابان های شهری انجام میشود است . )
انتشار از محمد زرتشت
ژانر : مستند | ورزشی
کارگردان : Richard De Aragues
نویسنده : Alex Craig Mann
بازیگران : Guy Martin, Ian Hutchinson, John McGuinness
محصول : آمریکا
کیفیت : 720p
فرمت : MKV
حجم : 700MB

اطلاعات در باره فیلم در سایت IMDB

خلاصه داستان : وضوح و به تصویر کشیدن رقابت TTو جاده منحصر به فرد آن را در این مستند می توانید ببنید…

دانلود مستقیم از سرور ایران ( با سرعت بالا مناسب کاربران داخل ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

دانلود مستقیم از سرور فرانسه ( با سرعت بالا مناسب کاربران خارج از ایران ) ([Only registered and activated users can see links])

اگر استقبال خوبی بشه سعی میکنم هر هفته یک فیلم خوب در ضمینه موتور سواری برای دانلود کاربران عزیز persianmotor آماده کنم . :24::pm:

زیر نویس فارسی پیدانکردم اما چند زبان دیگر ،:khak:

IRgragh
08-11-1393, 05:58 بعد از ظهر
سلام
تشکر از جناب اقای زرتشت بابت این مستند
مدیران محترم بهتره اسم تاپیکو عوض کنید یه چیز جامع بزارین که هرکی فیلم و مستند جالب از موتور داشت اینجا بزاره بقیه استفاده کنند
اما با لینک درست حسابی و مطمعن نه اینکه فردا بزنی رو لینک بگه فایل مورد نظر موجود نیست!

zartosht
08-11-1393, 06:06 بعد از ظهر
سلام
تشکر از جناب اقای زرتشت بابت این مستند
مدیران محترم بهتره اسم تاپیکو عوض کنید یه چیز جامع بزارین که هرکی فیلم و مستند جالب از موتور داشت اینجا بزاره بقیه استفاده کنند
اما با لینک درست حسابی و مطمعن نه اینکه فردا بزنی رو لینک بگه فایل مورد نظر موجود نیست!

درود بر شما ،

بله اگر مدیران عزیز این کارو کنند خیلی خوب میشه .

تمامی عزیزان میتوانند لینک دانلود فایل مورد نظر رو برای من ارسال کنند تا بنده بر روی سرور های خودم در داخل و خارج ایران آپلود کنم . در صورت نیاز امکان اپلود بر روی آپلود سنتر های عمومی نیز میسر میباشد .

فلات دوست
09-11-1393, 11:33 قبل از ظهر
آقا زرتشت میشه هزینه رو واریز کنیم و شما چند تا فیلم را در فلش یا دی وی دی بزنی و برامون بفرستی؟

- - - Updated - - -

البته همه فیلم ها در مورد موتورسواری باشه

zartosht
10-11-1393, 11:22 قبل از ظهر
آقا زرتشت میشه هزینه رو واریز کنیم و شما چند تا فیلم را در فلش یا دی وی دی بزنی و برامون بفرستی؟

- - - Updated - - -

البته همه فیلم ها در مورد موتورسواری باشه

درود بر شما ، بنده به دنبال فیلم ها هستم به مرور زمان در همین انجمن لینک دانلود میزارم . دانلود کنی که کمتر هزینش هست الان هر گیگ اینترنت میانگین 4 هزار تومن هست این مستندی هم که بالا هست 700MB هستش . شما هزینه پست ، دی وی دی و .. رو حساب کنی بیشتر در میاد

IRgragh
10-11-1393, 12:58 بعد از ظهر
دوست عزیزم اقای فلات دوست شما میتونید برای اینکار از این سایتی که معرفی میکنم استفاده کنید
در این سایت گیگ خریداری میکنید که هر گیگ کمتر از 500 تک تومان حساب میشه و بعد لینک دانلود میدید واستون دانلود میکنن و با دی وی دی میفرستن جلوی درتون و فقط پول هر گیگ دانلود رو که مثلا اگه 5 گیگ باشه تقریبا 2200 میدید.
موفق باشید

- - - Updated - - -

zartosht
10-11-1393, 02:36 بعد از ظهر
در حال آپلود فیلم Torque.2004.720p.BluRay.x264.YIFY هستم ، خیلی باحاله !!!! کمتر از 30 دقیقه دیگه آماده میشه 3>