PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید فوری...

OFF
01-07-1390, 08:41 بعد از ظهر
سلام به همه. من تا حالا خودم موتور نداشتم ولی زیاد سوار شدم. الآن نیاز دارم میخوام بگیرم منتها تجربه خرید ندارم. 1 تومن الآن دستم دارم بیشترم میتونم جور کنم( مثلا 2 تومن) میخوام یه موتور خوب و قوی بگیرم، اهل سرعت رفتن نیستم ولی میخوام سریع بره؛ قیمتشم هرچی کمتر باشه بهتره ولی نمیخوام چرت باشه که بعد خرج بزاره رو دستم. از اون دسته آدمایی هستم که موتور بگیرم تا دم درم با موور برم!!!
از دوستان کمک میخوام یه موتور خوب بتونم پیدا کنم. اگه چیزی دست دومم سراغ دارین خوشحال میشم بهم اطلاع بدین.
کلا خریدارم و منتظر...

(با عرض معذرت از تکرار کردن)

OFF
12-07-1390, 05:01 بعد از ظهر
آقا عجب مصیبتب شد این موتور خریدن واسه ما. دوستان یه تحقیق بکنین از آشناهاتون کسی کیخواد موتور بفروشه من خریدارم فووری...
تا 2 تومن 100% میدم اگه گرونتر باشه ولی بیارزه هم میدم. فقط عجله کنین که میخوام سریع بگیرم.
ممنون!

Babak
12-07-1390, 09:08 بعد از ظهر
یه آپاچی 180 بگیر حیالت راحت همه لوازمش هست موتوره نرمیه اصطحلاک پایینی داره کم مصرفه و سرعتم خوب میره:icon_pf _52_:چون با این مبالغ انتخابه زیادی نداری.
تو مایه های اسکوتر هم می پسندی برو راکس مالهtvs هست اونم موتوره عالی هست

OFF
13-07-1390, 12:52 قبل از ظهر
یه آپاچی 180 بگیر حیالت راحت همه لوازمش هست موتوره نرمیه اصطحلاک پایینی داره کم مصرفه و سرعتم خوب میره:icon_pf _52_:چون با این مبالغ انتخابه زیادی نداری.
تو مایه های اسکوتر هم می پسندی برو راکس مالهtvs هست اونم موتوره عالی هست

داداش ممنون از جوابت، خودمم تحقیق کردم به همین نتیجه رسیدم منتها دست دو میخوام که دیگه تو سر قیمتش نخوره واسه همین گفتم اگه آشنا دارین میخواد بفروشه معرفی کنین که کار هر 2 طرف راه بیفته.

کوروش
17-07-1390, 03:48 بعد از ظهر
پالس هم واسه خريد بد نيست هر چي باشه يه پله از اپاچي سر تره چون امتحانشو پس داده !!!
اپاچي هم خوبه ولي بعد از مدتي اذيت ميكنه !!!
من اينارو تجربه كردم و خودم هر دو داشتم !!!
ديگه با خودته !!!

Mohammad aghili
17-07-1390, 05:02 بعد از ظهر
داداش روان بخر
یه عمر مارو دعا کن

Alireza
17-07-1390, 10:17 بعد از ظهر
من تجربه 35 هزار تایی با اپاچی داریم اونم 2 تا به جرات میگم اذیتش کمتر از پالسه

ایمان
01-08-1390, 08:54 بعد از ظهر
نازه شدی م3 من .منم گیجم ک چی بخرم ولی واسه من قیافه ملاکه.خودم شاید ارگون بخرم

reza KTM
01-08-1390, 09:31 بعد از ظهر
من مشکلی با موتورم ندارم هیچ عجله ای هم برای فروش موتورم ندارم مثل ساعتم کار میکنه اگر تریل خواستی من روانم رو به قیمت 1 تومان میدم نخواستی هم هر چی خریدی برات بچرخه انشالله