PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید موتور پرواز 100 اسکوتر

Ali724
27-10-1393, 09:44 قبل از ظهر
می خوام برای بردارم 17 سالش هست بخریم
این موتور برای نوجوانان خوبه ؟ تقربیا تازه کار با موتور خوب موتور سوار بلد نیست
مشکلات این موتور چیه ؟
لوازم جانبی برای این موتور پیدا میشه؟
قیمتش در چه حدودی هست ؟
دسته دوم پا به صفرش بخریم چند هست ؟
کدام رنگ زیبا تر هست ؟
باتشکر

shahriarr
27-10-1393, 10:36 قبل از ظهر
می خوام برای بردارم 17 سالش هست بخریم
این موتور برای نوجوانان خوبه ؟ تقربیا تازه کار با موتور خوب موتور سوار بلد نیست(خوب اگه تازه کاره یکم سر پیچ ها با این موتور به مشکل میخوره الببته بسته به درصد لاستیک و نوع گل لاستیکش هست در کل موتور کم مصرقه و خوبه براش)
مشکلات این موتور چیه ؟(یکی از مشکلات اینه که موتور از بخش هندل کمی ضعیف هست--بد هندل بخوره شدید هندل بخوره ناشیانه هندل بخوره دنده هاش خورد میکنه و باید بگردی دنبال چرخ دنده-مشکل بعدی دردسر در تعمیر مشکلات اولیس یعنی برای یک پنجر گیری چرخ عقب باید اگزوز رو باز کنی--یا برای تنظیم کاربرات باید زین رو باز کنی هرکی هرکیم زیاد دست به موتور نمیزنه برای تعمیر)
لوازم جانبی برای این موتور پیدا میشه؟(همه چیش هست ولی باید بگردی تو بازار)
قیمتش در چه حدودی هست ؟(قیمت از 200 هزار تومن تا بالای یک تومن(با 700 800 تمیز پیدا میشه))
دسته دوم پا به صفرش بخریم چند هست ؟(تو این وضع بازار کارکرد خوب تا 800 بگیر)
کدام رنگ زیبا تر هست ؟سلیقه ای هست دیگه--نظر من مشکی یا سفید
باتشکر
به نظر من هندا دیو 50 سی سی بخر صدتا اینا ارزش داره
من یکی داشتم قدیم بعد 8 سال یه دست رینگو پیستون و باتری عوض کردم(اینم چیزای مصرفی هست)

فلات دوست
27-10-1393, 10:39 قبل از ظهر
به نظر من برا شروع یه تازه کار بهترین موتور یه سی جی 125 دست دوم مدل پایین موتور سالم هستش

Ali724
27-10-1393, 05:58 بعد از ظهر
به نظر من برا شروع یه تازه کار بهترین موتور یه سی جی 125 دست دوم مدل پایین موتور سالم هستش

خودش می خواد اول مدل های بدون دنده امتحان کنه همان گازی

ببنیم این مدل گازی هست ؟

FREE
27-10-1393, 08:50 بعد از ظهر
چون ایشون احتمال زیاد قراره در آینده گواهینامه هم بگیرن بهتره که با موتور کلاج دار کار کنن .
اما اگه به بدون دنده علاقه دارن منم با آفا shahriarr موافقم . دیو 50 گزینه مناسب و خوبیه
یادمه اون قدیما یکی از دوستان به عنوان اولین موتورش یه دیو 50 خرید و هر کاری که شما تصور کنید با این موتور بیچاره کرد و آخ نگفت . تا وقتی هم گواهینامه گرفت و یه سی جی خرید سالم بود و خرج زیادی هم براش پیش نیومد .

Ali724
29-10-1393, 01:24 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
این موتور امروز دیدم یک مقدار خوشش آمد اما حدود 4 میلیون بود صفرش
قیمت واقعی این چنده
مشکلات این موتور
لوازمش هست

Ali724
01-11-1393, 04:54 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]
این موتور امروز دیدم یک مقدار خوشش آمد اما حدود 4 میلیون بود صفرش
قیمت واقعی این چنده