PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتورهای کلاسیک بالای 250 CC اجازه تردد می گیرند

معمار
24-10-1393, 03:31 بعد از ظهر
اطلاعیه ۲۲ دی ۱۳۹۳
موتورهای کلاسیک بالای 250 CC اجازه تردد می گیرند
[Only registered and activated users can see links]

با توجه به مشارکت فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در نمایشگاه رایدکس که از تاریخ 30 دی لغایت 3 بهمن سال جاری در محل مصلی برگزار می گردد
این فدراسیون در نظر دارد تا برای موتورسیکلت های بالای 250cc کلاسیک که بیش از 30 سال از ساخت آن سپری شده است مجوز تردد صادر نماید
لذا از تمامی مالکین دعوت می گردد تا با ثبت نام در سامانه عضوگیری فدراسیون جهت اخذ مجوز تردد اقدام نمایند .

شایان ذکر است که فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی به عنوان تنها متولی و نمانیده فدراسیون جهانی موتورسواری (FIM)
و به عنوان رییس بخش خودروها و موتورهای کلاسیک منطقه ی منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) در ایران با همکاری وزارت کشور جهموری اسلامی ایران.
نسبت به صدور مجوزهای لازم اقدام خواهد نمود.

علاقه مندان می توانند تا با در دست داشتن مدارک شناسایی معتبر نسبت به ثبت نام اخذ مجوزهای لازم از طریق غرفه فدراسیون در نمایشگاه رایدکس نیز اقدام نمایند.
مدارک مورد نیاز:
کارت ملی ، شناسنامه و یا گذرنامه

منبع : سایت فدراسیون (mafiri)

مسیح
24-10-1393, 09:55 بعد از ظهر
سلام واقعا خبرخوشحال کننده ای بود
دوستان از طریقه ثبت نام واخذ مجوز اطلاعی دارن چ مدارکی بجز کارت ملیو اینا میخواد اخه ذکر نکرده مدارکی ازموتور مذکور باید باشه یانه

rooshak
25-10-1393, 12:29 قبل از ظهر
واقعا خسته نباشن که انقدر به فکر موتور بازا هستن عاخه موتور کلاسی با عمر بالارو کی دلش میاد را بندازه تو خیابون باهاش تردد کنه ینی میگین دندون تیز نکردن واسه گرفتن آمار کلاسیک دارا ... خخخخ دمشون گرم واقعا :riz481:

NiNjA-Wild
25-10-1393, 09:06 قبل از ظهر
کلاسیک؟
عجب.
بازم خوبه.یکم یکم باید شروع بشه تا یه جایی ک باقی هم ازاد شن.
اون پالس 220هست سمت راست تصویر؟
قشنگه ها.یه لحظه زد به سرم جا هیوسانگ اینو بگیرم که شیطان رو لعنت کردم:4chsmu1:

flower
25-10-1393, 09:18 قبل از ظهر
پلاک فدراسیون بدرد نمی خوره فقط پلاکی که نیروی انتظامی می ده مورد تایید هست که راحت تردد کنی دوم موتور کلاسیک 30 سال به بالا با مدارک کمتر پیدا می شه .

mohammadvaiper
25-10-1393, 12:57 بعد از ظهر
کلاسیک؟
عجب.
بازم خوبه.یکم یکم باید شروع بشه تا یه جایی ک باقی هم ازاد شن.
اون پالس 220هست سمت راست تصویر؟
قشنگه ها.یه لحظه زد به سرم جا هیوسانگ اینو بگیرم که شیطان رو لعنت کردم:4chsmu1:

برادر من چجوری سوزوکی بی کینگ رو پالس 220 دیدی؟

NiNjA-Wild
25-10-1393, 01:21 بعد از ظهر
برادر من چجوری سوزوکی بی کینگ رو پالس 220 دیدی؟

داداش شرمندم. قیافش شبیه بودو منم تازه به جمع موتور بازا پیوستم.
شدیدا عذر میخوام اگه با حرفم باعث ناراحتی جنابعالی شدم.
قیمتش چقدره؟4تا اولی سمت راست راستی رو میگما.

mohammadvaiper
25-10-1393, 02:21 بعد از ظهر
داداش شرمندم. قیافش شبیه بودو منم تازه به جمع موتور بازا پیوستم.
شدیدا عذر میخوام اگه با حرفم باعث ناراحتی جنابعالی شدم.
قیمتش چقدره؟4تا اولی سمت راست راستی رو میگما.

نه داداش این حرف ها چیه؟؟ما هم خودمون تازه کاریم...دشمنت شرمنده

قیمت ها رو اطلاعی ندارم

کاوه
25-10-1393, 02:53 بعد از ظهر
در واقع خود مسئولین هم میدونن دارندگان کلاسیک های حجم بالا ب هیچ وجه قصد سواری گرفتن و تردد رو ندارن
نمیدونم این اجازه تردد خوب هست یا بد ولی در واقع بی فایده هستش
راستی این عکس فکر کنم مربوط به یکی از گردهایی های کلاسیک بازا بود سمت دیزین

*سیّدسعید*
25-10-1393, 03:06 بعد از ظهر
جالبـــــــــــــــــــــ ـه ...........یعنی برای gs 1000 هم مجوز صادر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kamangir
25-10-1393, 05:17 بعد از ظهر
موتورسیکلت های بالای 250cc کلاسیک که بیش از 30 سال از ساخت آن سپری شده است

پدر ....بوق

آخه مگه چند تا موتور کلاسیک بالای 30 سال هست . موتور بالای 30 سال مال دکور نه سوار شدن

خدا وکیلی ببین چجوری دارن اذیت میکن

مسیح
26-10-1393, 01:05 بعد از ظهر
دوستان خواهشا بدون اطلاع قضاوت نکنید اتفاقا واقعا هم خوبه ک اجازه تردد بدن خود ما یکی از کسانی هستیم ک استقبال میکنیم قرار نیست عین ی سی بی 400هرشب باش بری بیرون تاب بزنی ک جمعه ها اونم هرچندجمعه یبار بایه هارلی 1200یا یه موتور کلاسیک بچرخی توشهر صفایی داره ک اصلاقابل وصف نیست عید همین امسال توی ورزشگاه تختی اصفهان نمایشگاه بود بعد روز اتمام به ما مجوز موقت دادن واسه بردن به خونه از اونجاتاخونه رو سواری کردیم خدایی خیلی حال داد
اگربشه واقعا بدرد میخوره

satiar
26-10-1393, 06:49 بعد از ظهر
هر قدمی برداشته بشه و هرچند کاملا بی فایده باشه،بازم خودش ی قدم مثبت به حساب میاد!