PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید موتور دست دوم تا 5 ملیون

motor
30-06-1390, 08:17 بعد از ظهر
سلام بچه ها امیدوارم همتون خوب باشید و بتونید موتور دلخواهتان را واسه خرید انتخاب کنیدمن یک موتور دست دوم تا 5 میلیون می خواستم.سوالم اینه که چرا معمولا تو این رنج مگلی و دایلیم پیشنهاد میشه؟موتورهای دست دوم دیگر مثل یاماها/کاوازاکی/هندا و سوزوکی و...... دست دومشان که تمیز باشه تو این رنج پیدا نمیشن؟من از کاوازاکی خیلی خوشم میاد ولی فکر نکنم بتونم دست دوم تمیزش را تو این رنج قیمت پیدا کنم.(البته مدلهای قدیمیشو نمیگم.)بین مدلهایی که گفتم به نظرتون با پولم باید دنبال دست دوم چه موتوری بگردم؟(کلا هر موتور خارجی که شرایط زیر راداشته باشه) می خوام این شرایط را داشته باشه:-برای مسافتهای شهری و بین شهری مناسب باشه-قدرت و دوام خوبی داشته باشه و لوازم یدکییش موجود باشه-تاپ اسپید حداقل 130 باشه-ظاهرش خوب باشه ولی کلا ملاک مهمی واسم نیست-شتاب خوب ولی زیاد نباشه هم خیلی مهم نیست-برای تردد کردن مجاز باشه

Kami
30-06-1390, 08:22 بعد از ظهر
به غیر از دایلیم و مگلی هیج موتوری تو این قیمت نیست
یاماها من ندیدم . سوزوکی تو این قیمت ندیدم . هندا که اصلا نیست به غیر از cbr 150

حسـن
30-06-1390, 09:22 بعد از ظهر
یاماها هوندا کاوازکی و سوزوکی با 5 میشه خرید اما بی مدارک
دایلیم و مگلی یکه تاز 250 پلاک حدود 5 میلیون هستند