PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : shoka 125 یا jet4

arash_sard
05-10-1393, 06:28 بعد از ظهر
سلام دوستان ..... من امروز با اسکوتر چینی پروازم بای دادم ... میخوام یکی از این اسکوترهای تایوانی بگیرم ... بین این مدل jet 4 و مدل شوکا 125 که عکسش میزارم گیر کردم ... این قیمش حدود 5200 5300 هستش و شوکا 4 میلیون هست ....

مهمترین دغدغه من یدکی این محصول هست ... البته فکر کنم این اسکوترای تایوانی اینقد با کیفیتن که در صورت مراقبت نیازی به یدکی پیدا نمیکنن .... بعد وضعیت پنچری و چرخاش چطورن ... اینطور که به نظر میاد چرخا تیوپلس هستن درسته ؟؟؟

من نهایت سرعت زیاد برام مهم نیست چون کلا تند نمیرم .... یعنی با 60 تا کارم راه میوفته ... ولی تا دلتون بخواد شتاب برام مهمه ... دوس دارم موتور زیر پام تیز باشه ...

و همچنین دوس دارم زیر پام لرزش نداشته باشه ... صداش هم خیلی کم باشه ... چون نزدیک ما مجتمع هست این مسئله صبح مهمه ... میخوام کم سر و صدا باشه ... همسایمون هوندا داره بیچاره مجبوره بره سر کوچه هندل بزنه روشن کنه ...

راستی گواهینامه هم ندارم ... ولی زیاد مرکز شهر نمیرم ... بیشتر کارم حومه شهر هست و زیاد طرح جمع آوری اطراف شهر نمیزارن ... خیلی هم با موتور احتیاط میکنم ... 3 سال اسکوتر چینی پرواز داشتم 11000 کیلومتر باش رفتم یه خط هم روش ننداختم ...

در کل با خصوصیاتی که گفتم بگیرمش یا به نظرتون شوکا بگیرم ... اینم عکس موتور شوکا 125

[Only registered and activated users can see links]

اینم jet4 که معرف حضورتون هست ....

[Only registered and activated users can see links]

Pooria-Parhizkar
06-10-1393, 06:47 قبل از ظهر
فکر کنم jet 4 گیربکس اتومات . اگه هست به نظر من بهتره

vahid69
16-10-1393, 12:28 قبل از ظهر
همون jet4 رو بردار حالشو ببر از همه نظر هایی که گفتی راضیت میکنه فوق العاده سگ جون و با کیفیت و بی صدا و نرم هست.البته اون یکی هم بد نیست اما jet4 ظاهرش هم خیلی خوبه