PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بچه ها پی ام؛این روز ها گوشی نخرین!!!!

mohsen1367
30-06-1390, 12:18 قبل از ظهر
امشب رفتم تا ببینم تو بازار گوشی چه خبره که از افزایش زیاد قیمت های گوشی با خبر شدم و دیدم قیمت گوشی ها تا 15 درصد افزایش قیمت داشته و به عنوان مثال گوشی ویو 2 که به قیمت 285 هزار تومان تو ماه رمضن قیمتش بود حالا با حدود 40 هزار تومان افزایش قیمت به 320 تا 325 هزار تومان معامله می شه که وقتی علت رو جویا شدم گفتن نرخ ارز بالا رفته و در نتیجه گوشی ها یه تکون اساسی خرده ولی این رو بهتون بگم که با کاهش تعرفه گمرکی موبایل در طی چند روز اخیر (به زودی قیمت موبایل کاهش پیدا می کنه*) و افرادی که این روز ها اقدام به خرید موبایل می کنند چیزی جز پشیمونی براشون نمی مونه،پس صبر کنید تا تاثیر کاهش تعرفه گمرکی موبایل که از 21 درصد به ده درصد رسیده شاهد رکود قیمت گوشی ها و بازگشت قیمت ها به نرخ معقول باشیم در ضمن یکی از دلائل دیگه بالارفتن تب خرید گوشی خصوصا برای آغاز سال تحصیلیه(از بچه دبیرستانی و حتی راهنمایی بگیر تا خصوصا بچه ترم یکی ها) که به علت تقاضای بالا این روز ها بازار موبایل حسابی گرم شده؛پس لپ کلام: بچه های پی ام؛صبر کنین و آخر مهر برین سراغ گوشی با قیمت مناسب و معقول!
*منبع خبر :روزنامه شرق - 90.6.19