PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Kawasaki KDX 250

irani
24-09-1393, 07:57 بعد از ظهر
دوستانی که اطلالعات دارن در باره این موتور بیان نظر بدن که چطور موتوری هست.
من هرچی گشتم تو سایت تاپیک اختصاصی براش ندیدم و همه مطالب پراکنده هستش واسه همین تاپیک زدمو
اگه جاش درست نیس مدیرا جابجا کنن.
مرسی از همگی.

Kawasaki KDX 250
این مدل که عکسشو گذاشتم سری اول kdx250 هستش که فقط 33 اسب قدرت داشته و از سال 1981 تا 82 تولید شده
[Only registered and activated users can see links]

این مدل هم از سال 1983 تا 84 تولید شده با همون 33 اسب
[Only registered and activated users can see links]پ
یه مدل هم سال 1985 داره که عکسی ازش پیدا نکردم و مثل اینکه تا سال 1989 تولیدش ادامه داشته که از سال 1990 تولید خودش رو ارتقا میده و KDX 250r رو تولید می کنه!
Kawasaki KDX 250R
در این مدل تغیرات زیادی انجام دادن اتاق جدید طراحی کردند ترمزهارو دیسکی کردند و انجین رو از 33 اسب به 40 اسب رسوندن!!
از سال 1990 تا 93 ساخته شده.

کادکس دو مدل400 و 450 هم داشته که از سا 1979 تا 80 تولید میشده
Kawasaki KDX 400
[Only registered and activated users can see links] KDX 450
دوستان تا جایی که میدونستم گفتم اگه کم و کسر داره خودتون بگید که تاپیک کامل بشه.

irani
24-09-1393, 09:09 بعد از ظهر
دوستانی که اطلاع دارن کم لطفی نکنن:waiting:
آقا برای خرید کادکس باید به چه چیزای توجه کرد ؟؟بگید که یکی مثل من نمیدونه مطلع شه موقع خرید کلاه سرش نره!!

salahshor
25-09-1393, 02:52 قبل از ظهر
کادیکس و غیر کادیکس نداره ک
ی سری مسایل هست در کل و جز باید بررسی بشن
مثل
مدارک و اصالت موتور
شاسی از نظر پوسیدگی و جوشکاری و کشیدگی و سلامت کامل اون
انجین از نظر سلامت و تعمیر و گاز خور و رو غن ریزی و دستکاری نشدن و فابریک بودن
سیستم برق از نظر سلامت بودن و دستکاری نشدن و اینکه کانکتورها و اتصالات اصلی باشن
سیستم تعلیق بایس ب درستی و نرمی کار کنه
فلاپها و باک و زنجیر و .....
تو دیوار پره از این کادیکساس میتونی اونارو ببینی
ی مدل خاص و در نظر بگیر بچه های افرود باز کمکت میکنن
من از قدیم ایام علاقه چندانی ب تریل و افرود و دو منظوره ها نداشتم

irani
25-09-1393, 08:12 قبل از ظهر
بیزحمت دوستان نظرشونو در باره این عکسا بگن
قصد خریدشو دارم.
موتور روشن فقط یه قسمت از کیپسش خرابه.صفحش تاب داره و لگد میزنه موقع راه افتادن.بر چسب کشی نداره.مدارک نداره.فلاپها بدون رنگه ولی فک کنم باک رنگه.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

فلات دوست
25-09-1393, 08:28 قبل از ظهر
اگه مدرک نداره اصلا نخر
در صورت گیرافتادن به جرم مالخر یا قاچاق محاکمه میشی
حال خود دانی!!!!!!!!!!!!!!

salahshor
25-09-1393, 11:55 قبل از ظهر
همونطور ک جناب فلات دوست گفتن مدارک نداره سمتش نرو
در ثانی از عکسا مشخصه ک موتور اصلا در وضعیت خوبی نیس
و قیمت هم برا این موتور با این وضعیت 4 تومن نهایت قیمتشه
شما دوست عزیز ب نظرم واسه جلوگیری از پراکندگی مطالب تاپیک مشاوره خرید بزنید بهتره

ghool
25-09-1393, 01:39 بعد از ظهر
این KDX که عکس گذاشتی سرطانه بابا!
KDX مدل بالا سفارش USA موتور پلمپ همهچی فابریک تهران هست میگه 8تومن معمولیش تمیز حدود 4الی 5تومنه !
این موتور زیر 3تومنه اونم اگه موتورش سالم باشه اگر هم عشق KDXداری یه 220بگیر بهتر از 250هست

به نظر من دور موتور سوییچ و سند اوراقی وبرگه تمیلی نرو
یه موتور برگه سبز دار بگیر هرچند اگر هم ترکیده باشه!لااقل از لحاظ قانونی مال خودته!!

irani
25-09-1393, 05:17 بعد از ظهر
با تشکر از همگی
قیمت که گذاشته 2.500
با این تعاریف بیخیال این میشم مرسی که راهنمایی کردید.

shahriarr
03-05-1394, 04:16 بعد از ظهر
اینجا چرا داره خاک میخوووووووووره؟

در جستجوی خرید کادیکسم

BROCK
03-05-1394, 11:33 بعد از ظهر
موتور خرزوريه. براي افرود خوبه.در حدش با به باي سي ار ام راه ميره و شتاب داره.عيبش وزن زيادشه. من 220 رو ترجيح ميدم.200 سالم رو هم ترجيح ميدم.سفارش امريكا صورتيش خيلي نازه.كروم و تميزشو 5-6 ب***يد خوبه.فقط سالمشو بخريد وكرنه كمرتونو ميشكنه با استحلاك بالا و قطعات كرون قيمتش.يا علي

stoncold
04-05-1394, 03:03 بعد از ظهر
موتور خرزوريه. براي افرود خوبه.در حدش با به باي سي ار ام راه ميره و شتاب داره.عيبش وزن زيادشه. من 220 رو ترجيح ميدم.200 سالم رو هم ترجيح ميدم.سفارش امريكا صورتيش خيلي نازه.كروم و تميزشو 5-6 ب***يد خوبه.فقط سالمشو بخريد وكرنه كمرتونو ميشكنه با استحلاك بالا و قطعات كرون قيمتش.يا علي
کادکس در حد و اندازه سی ار ام باشه از سی ار ام سرتره هم شتاب هم سرعت ولیکن استهلاک بالا خرج بالا سیلندر سریع بوش میشه چون کرومه همه مدلا کادیکس و فقط منتظر هست قفل کنه کرومش بی خاصیت میشه بعد باید بوش زد برا همین اکثر موتورهای کادکس بوش هستن

BROCK
04-05-1394, 07:39 بعد از ظهر
بله.بسيار سيلندر ضعيفي داره.موتور بايد دست نخورده باشه ك كروم باشه.

javad kdx
30-05-1394, 10:14 قبل از ظهر
با سلام دوستان.شما اگر مشخصات هر دو موتور {kdx.crm} رو خونده باشيد هم شتاب و هم گشتاور kdx از crm بيشتر هست در يك دور موتور . و به نظر من kdx اصلا زياد استهلاك نداره بيشتر از crm و بيشتر لوازمش در اولين مغازه پيدا مي شه . ولي يكي از دوستان من crm داره و كلي به خاطر يك و دو تا بربرنينگ موتورش مونده و يا بايد جور كنه يا تراش بده. .و همينطور اتك crm برقي هست كه زود تر ممكنه خراب بشه ولي مال kdx مكانيكي هست كه احتمال خراب شد اون كمتره

stoncold
30-05-1394, 11:14 بعد از ظهر
ماست هیچ بغالی ترش نیست کادکس استهلاکش خیلی از سی ار ام بیشتره برا همین لوازمش زیاده

javad kdx
02-06-1394, 10:42 قبل از ظهر
خوب شما بگو . چيه kdx از crm با استهلاك تره

مهردادی
04-06-1394, 03:29 بعد از ظهر
سلام دوستان نظرتون در مورد کادیکس 220 چیه بخای بخری چه مدلش چند قیمت پیدا میشه ازنظر قطع چی گیر میاد لطفأ راهنمای کنید باتشکر

javad kdx
04-06-1394, 11:46 بعد از ظهر
من ۲۲۰ رو سوار نشدم ولی به نظر من ۲۵۰ عالی' من خودم یکی گرفتم ، خودمون دوباره جمع کردیم و لوازمش در اولین مغازه بود و قیمت زیادی نداشت به طور مثال در مشهد مهندس نامی هست که لوازم موتور های ژاپنی رو داره و ما ایل پمپ kdx رو می خواستیم و اون یک موتور کامل ۲۵۰ اورد انداخت جلوی ما و گفت هر چی می خوای بر دار ازش.

BROCK
05-06-1394, 11:29 بعد از ظهر
داداش کادیکس نسبت به سی ار ام سیستم قدیمی تری داره.همون کیبس کادیکس که مکانیکیه اگ خراب بشه مکافات داره.کادیکس 250 موتور خر زوریه اگ صورتی سفارش امریکا درحدش باشه من به سی ار ام ترجیح میدم.ولی اگ یک بار دست بخوره موتور بد گاز بدی اذیتت میکنه.220 بهتره وحشی تر و خوشتیب تر سبک تر.

stoncold
06-06-1394, 12:15 قبل از ظهر
سلام دوستان نظرتون در مورد کادیکس 220 چیه بخای بخری چه مدلش چند قیمت پیدا میشه ازنظر قطع چی گیر میاد لطفأ راهنمای کنید باتشکر
کادکس ۲۲۰ نسبت به ۲۵۰ خیلی به دست تره چابک تره وحشی تره کلا از همه نظر از دویست پنجاهش سرتره مگر تاپ اسپید برا همین مشتریش بیشتره

مهردادی
11-06-1394, 09:22 قبل از ظهر
250 5دنده به خاطر همین تاپ اسپیدش بالاست ولی 220 6دنده ست هم برای افرود خوب وسنگ لاخی وبرای جاده که خیلی نرنم بدون لرزش و سرعتی و220از 250ازنظر قیافه بروزتر ولی قطعاتش نمیدونم گیر بیاد یا نه

javad kdx
11-06-1394, 11:33 بعد از ظهر
دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم هر چی دنده بیشتر باشه سرعت هم بیشتر میشه و هرچی دنده کم تر باشه قدرتش بیشتر میشه

Sent from my K012 using Tapatalk

مهردادی
12-06-1394, 01:58 بعد از ظهر
دنده ها همون ولی روی 220 یکی بیشتر واین هم برای قدرت خوبه هم برای سرعت

majid_kh86
02-10-1395, 12:32 بعد از ظهر
من فکر میگردم این تاپیک خوابیده ولی انگار کلا پرشین موتور خوابیده!!!
دیگه خبری از اون بچه های قدیمی با شور و شوق نیست
من عاشق KDX 250 هستم و یروزی یدونه برگه سبز داره فابریکش میخرم،انشاالله

amirz24
11-03-1396, 05:02 بعد از ظهر
200 بروزتر و مدل بالاتر و شتابشم بهتره

فرستاده شده از HUAWEI TIT-AL00ِ من با Tapatalk