PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : suzuki bandit 250cc

saeid 3785
23-09-1393, 11:00 بعد از ظهر
سلام به همه
من میخوام suzuki bandid 250cc بخرم
اما هیچ اطلاعاتی در مورد این موتور و مشکلات و خرابی ها و مهممممم تر از همه مجوز تردد ( شدن یا نشدنش - چطوری گرفتنش و...) براش ندارم
لطفا راهنماییم کنید

دمتون گرم(کوچیک شما سعید از تهران خزانه بخارایی)

ZirCgari
24-09-1393, 07:38 قبل از ظهر
بیبخال شو بندیت ب تاریخ پیوست . . . .

mohsen268
24-09-1393, 08:46 قبل از ظهر
بیبخال شو بندیت ب تاریخ پیوست . . . .

داداش همون بندیت که میگی به تاریخ پیوست اشغالش نینجا 250 رو خاک می کنه.
در جواب دوستمون باید بگم.
اگه اطلاعاتی از این نوع موتور نداری سراغ نرو فقط به مطلب کلی می گم که بدونی
این موتور چهار سیلندر که 3 مدل سر سیلندر داره. شیمی.انگوشتی و وی سی
که از لحاظ کارایی و خراب نشده شیمی از همه بهتر و قدیمی تر هم هست و توی موتورای جدید هم این نوع سر سیلندر استفاده میشه
انگوشتی مدل بعدی هست که حتمان به روغن خوب و سرویس احتیاج داره که اگه روغن نرسه بهش سر انگوشتیاش خراب میشه یعنی کرومش برداشته میشه هر انگوشتی الان حدود 120 تومان هست شایدم بیشتر
وی سی هم شبیه انگوشتی هستش ولی کفه انگوشتی بزرگ تر و دیر تر خراب میشه.
این در مورد انجین.
در مورد شارژ باید نگاه کنی که سالم باشه یا نه اگه خراب باشه قیمتش 300 تا 400 تومانه
در مورد کیت ایسیو که ندارن ولی یه کیت خازن دارن کار ای سی یو رو انجام میده باید نگاه کنی اصلی باشه چنینی روش ننداخته باشن
مهمتر از همه باید ببینی انجین باز شده نباشه از سر پیچا یا شیار بین سر سیلندر و کارتل و دور انجین باید نگاه کنی
باید ببینی همه چیزش به غیر لوازم مصرفیش فابریکی باشه
در کل با یه تعمیرکای که سنگین باز بسته می کنه باید بری چون باید به صدای انجین خوب گوش بده که بعدا برات خرج بر نداره اگه سوال دیگه داشتی بگو؟؟
خیلی فاکتورای دیگه هم هست که باید توجه کنی درکل اگه تا حالا موتور سنگین نداشتی دنبال این نوع موتورا نرو چون تعمیرکاراش قیمت فضایی میگن بهت. خودت باید دست به آچار باشی.
در مورد مجوزش که پلاک دارش هست ولی خیلی گرونه می تونی به جای اون پول یه cbr1000 سویچ بخری و قیمت خوده سویچم از 4 تومان هست به بالا تا 10 12 که موتور پلمپه و لای زر ورق نگه داشته شده.ممکنم هست گرون تر باشه

ZirCgari
24-09-1393, 08:53 قبل از ظهر
نخیر منظور ما در اینجا بود .

سالم هاش ک گرونن و همه سوویچ

stoncold
24-09-1393, 10:09 قبل از ظهر
نخیر منظور ما در اینجا بود .

سالم هاش ک گرونن و همه سوویچ
هه
پنج تومن پالس بهت نمیدن بندیت چهارسیلندر سوار میشی

بندست سالمش پیدا کنی
تو دویست پنجاهای چهارسیلندر از همه بهتره

ابوالفضل88
24-09-1393, 01:11 بعد از ظهر
این موتور یکی از وحشی ترین 250 سی سی ها میباشد که سالمش 180 تا گاز میخوره :icon_pf _100_: و 4 سیلندره ولی مشکل پلاک داره و واسه اونایی خوبه که پارتی دارن اگه موتور رو گرفتن میتونی پس بگیرین

ZirCgari
24-09-1393, 01:57 بعد از ظهر
جالبه یکی میگه نینجا رو میخوره _که توش شکی نیست!

یکی هم میگه با 5-6تومن پالس هم نمیدن ولی بندیت میدن-اینم پذیرفتنی ـه

(درکل با 4سیلندر 180 مییره 250های دوسیلندر هم در همین حدود آنچنان تفاوتی ندارن )

ولی : ب شرط اینکه بتونی سوارشی . یعنی بذارن سوارشی

متاسفانه هیشکی ب خط سوم پست اول استارتر دقت نکرده

digitalcanon
24-09-1393, 06:22 بعد از ظهر
دوست عزیز اگه میخوای تردد راحت البته فقط با مجوز فدراسیون یا هیت داشته باشی حتما باید موتور سند دار باشه برگ سبز گمرک یا سند فروش فرمان امام باقی مدارک هیچ ازرشی ندارن البته این تردد روزهای خاص میباشد . یا اینکه پلاک ملی بگیری که تا اونجا که من اطلاع دارم 2 تا تو تهران موجوده که خودم یکی را سال 91 خریدم و اشتباه کردم فروختمش رنگش زرد بود .
در ضمن اینو در جریان باش تمیزش به ندرت پیدا میشه و اکثرا ایراد دار هستند . من بهت پیشنهاد میکنم بیخیال بشی . من خودم عاشق صدای 4 سیلندرم هر کاری کردم به هر دری زدم نتونستم یه هورنت 250 پلاک کنم . الانم نینجا 300 دارم ولی اصلا با صداش حال نمیکنم .
نهایت سرعت کلیه 250 ها باهم یکیه تا حدودی ولی هرچی تعداد سیلندرها بیشتر باشه هم شتاب بالاتر میره و هم صدای زیبایی داره .

abolfazls
27-09-1393, 01:14 بعد از ظهر
عنوان ويرايش شد ، دوست من بنديت هست نه بنديد ...

دوست عزیز اگه میخوای تردد راحت البته فقط با مجوز فدراسیون یا هیت داشته باشی حتما باید موتور سند دار باشه برگ سبز گمرک یا سند فروش فرمان امام باقی مدارک هیچ ازرشی ندارن البته این تردد روزهای خاص میباشد . یا اینکه پلاک ملی بگیری که تا اونجا که من اطلاع دارم 2 تا تو تهران موجوده که خودم یکی را سال 91 خریدم و اشتباه کردم فروختمش رنگش زرد بود .
در ضمن اینو در جریان باش تمیزش به ندرت پیدا میشه و اکثرا ایراد دار هستند . من بهت پیشنهاد میکنم بیخیال بشی . من خودم عاشق صدای 4 سیلندرم هر کاری کردم به هر دری زدم نتونستم یه هورنت 250 پلاک کنم . الانم نینجا 300 دارم ولی اصلا با صداش حال نمیکنم .
نهایت سرعت کلیه 250 ها باهم یکیه تا حدودی ولی هرچی تعداد سیلندرها بیشتر باشه هم شتاب بالاتر میره و هم صدای زیبایی داره .

بله كاملا درست ميفرماييد ، البته اين نكته رو هم من اضافه كنم كه الان در تهران فقط به موتورهاى بالاى ٦٠٠ سى سى و مدل بالاى فكر كنم ٢٠٠٦ اجازه تردد و پيست صادر ميشه كه اين يعنى اگر بنديت برگ سبز هم باشه پس نميتونه مجاز تردد كنه !!!!