PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خارج رفتن با موتور

کیاوش
22-09-1393, 11:31 قبل از ظهر
سلام.می خواستم بدونم برای سفر های خارجی با موتور چجوری میشه گواهینامه ی بینالمللی گرفت؟و نیاز به تعویض پلاک هست یا نه؟کلا می خواستم ببینم چه جوریه؟
ممنون اگه راهنماییم کننین.

!NAVID!
22-09-1393, 02:17 بعد از ظهر
اگه جست و جو کنید چند نفر از دوستان با موتور رفته بودن خارج میتونید از اونا کمک بگیرید!

farshid37
22-09-1393, 02:28 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

کیاوش
22-09-1393, 08:06 بعد از ظهر
اقا فرشید بنده یه سوال داشتم.واسه پلاک باید کجا برمو چیکار کنم.اصلا پلاک رو عوض میکنن؟
ممنون از راهنماییتون

farshid37
22-09-1393, 11:04 بعد از ظهر
پلاک عوض نمی شه دفانر کانون جهانگردی پلاک جدیدی می دهند که باید با بست یا وسیله دیگه لب مرز رو پلاک قبلی فیکسش کنید. البته چون تقاضا کمه نمایندگی کانون تو همه شهرها پلاک موتور ندارند. قبل مراجعه شمارشو از سایتش پیدا کنید و مطمئین بشید موجود دارند. گواهینامه هم در واقع ترجمه گواهینامه موتور ایرانتونه که یک روزه حاضر می شه. قیلش باید گمرک شهرتون برید و برگ کاپوتاژ تهیه کنید. در ضمن حتما می دونید که این فصل اصلا برای سفر مناسب نیست. موتورتون هم سعی کنید سالم و سرپا باشه و بتونه چند ساعت 100 تا بره.

raafatnia
07-02-1394, 12:51 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان و خسته نباشید. سوالی داشتم، در نظر دارم با موتورسیکلت دایچی 135 مدل 1389 به ترکیه سفر کنم. میخواستم ببینم آیا در ترکیه شرایط خاصی برای ورود انواع موتورسیکلت هست یا نه؟

BKING
07-02-1394, 01:41 بعد از ظهر
سلام خدمت دوستان و خسته نباشید. سوالی داشتم، در نظر دارم با موتورسیکلت دایچی 135 مدل 1389 به ترکیه سفر کنم. میخواستم ببینم آیا در ترکیه شرایط خاصی برای ورود انواع موتورسیکلت هست یا نه؟

سلام

نوع موتور سیکلت فرق نمی کنه

اما بهتره اگه می تونی موتور بهتری تهیه کنی که راحت باشی

فلات دوست
08-02-1394, 06:44 قبل از ظهر

سلام
شرایط خاصی نیستش
فقط سرچ کن هر موتوری رو میزارن وارد بشه و مثلا محدودیت زیست محیطی یا مدل فلان شرط نکرده باشن
بعدشم ببین موتورت اونجا قطعات داره ؟( منظورم موتورت اونجا سوار میشه که قطعات داشته باشه)