PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه z250 با ninja250

محمدرضا شیخی
21-09-1393, 09:12 بعد از ظهر
دوستان تو این تاپیک لطفا درباره تفاوت ها و مزیت های کاوازاکی z250 و ninja250 نسبت به هم صحبت کنید و هر چی درباره این دو موتور میدونید ارائه بدین.

معمار
23-09-1393, 08:53 قبل از ظهر
Z 250 : تک سیلندر - چهار سوپاپ - اب خنک
ninga 250 : دو سیلندر - هشت سوپاپ - اب خنک

حالا
z یه موتور استریت هستش و ninga یه موتور اسپرت تورینگ

- - - Updated - - -

اینم تصویری از این دو موتور

ninga مدل زیر 2012

[Only registered and activated users can see links]

Z

Ali
23-09-1393, 10:26 قبل از ظهر
فرق زیادی ندارن جفتشون هم 2سیلندر هستن بستگی داره از کدوم خوشتون بیاد

ZirCgari
23-09-1393, 11:02 قبل از ظهر
Z کولن مردونه تَرــــــــــه این نوع موتور ها قدرت مانورشون هم بهتره . ولی خوب مردم ما عشق فلاپ و موتورهای ریس گونه هستن . همشم این عشق رو با کمر درد و فیزیوتراپی شریک میشن :retarded:

پ ن : Z300 اومده ایران؟ راه داره اینم مثل نینجا 300زیرآبی پلاک کنن؟:دی

میگن از لحاظ ابعاد نزدیک ب برادر بزرگش یعنی z800 ــــــــــــه لامپ مَصَب:دی

ZirCgari
23-09-1393, 07:14 بعد از ظهر
البته این سری sl نینجا 250 قابل تحمل ترــــــــه

Ali
23-09-1393, 07:37 بعد از ظهر
البته این سری sl نینجا 250 قابل تحمل ترــــــــه

حیف که تک سیلندره

Saeedz300
07-11-1396, 10:35 قبل از ظهر
Z کولن مردونه تَرــــــــــه این نوع موتور ها قدرت مانورشون هم بهتره . ولی خوب مردم ما عشق فلاپ و موتورهای ریس گونه هستن . همشم این عشق رو با کمر درد و فیزیوتراپی شریک میشن :retarded:

پ ن : Z300 اومده ایران؟ راه داره اینم مثل نینجا 300زیرآبی پلاک کنن؟:دی

میگن از لحاظ ابعاد نزدیک ب برادر بزرگش یعنی z800 ــــــــــــه لامپ مَصَب:دی

بله اما به اسم ۲۵۰کارت و پلاک میشه ، اما تفاوت کاملا مشخصه

- - - Updated - - -

ببخشید درباره z300 میگم چون فرق زیادی ندارند ، z300 ترمز abs هم داره ،که ماله من نداره ولی بعضیا دارند ، ولی از لحاظ ظاهر واقعا استریت فوق العاده زیباست ، توایران نمی‌دونم چرا بعضی دوستان مدل ریس را برای خیابون بیشتر میپسندن ولی قدرت مانور و کنترلی که z داره خیلی بالاست ، بسیار موتور نرمیه ، فنراش حیرت آوره ، من یک زمانی x7 داشتم که اونم عالی بود ولی z300 کجا اون کجا؟ این موتور آدمو عاشق می‌کنه ، امیدوارم روزی مافیای واردات و مافیای قدرت در ایران ازبین بره و همه بتونیم این موتورو با قیمت جهانیش بخریم ، من و خانمم برای خریدش بایک دنیا مبارزه کردیم همه میگفتن شما عقل ندارید ماشین بخرید ولی امان ازعشق

hamid.noorali
03-07-1397, 02:41 بعد از ظهر
بله اما به اسم ۲۵۰کارت و پلاک میشه ، اما تفاوت کاملا مشخصه

- - - Updated - - -

ببخشید درباره z300 میگم چون فرق زیادی ندارند ، z300 ترمز abs هم داره ،که ماله من نداره ولی بعضیا دارند ، ولی از لحاظ ظاهر واقعا استریت فوق العاده زیباست ، توایران نمی‌دونم چرا بعضی دوستان مدل ریس را برای خیابون بیشتر میپسندن ولی قدرت مانور و کنترلی که z داره خیلی بالاست ، بسیار موتور نرمیه ، فنراش حیرت آوره ، من یک زمانی x7 داشتم که اونم عالی بود ولی z300 کجا اون کجا؟ این موتور آدمو عاشق می‌کنه ، امیدوارم روزی مافیای واردات و مافیای قدرت در ایران ازبین بره و همه بتونیم این موتورو با قیمت جهانیش بخریم ، من و خانمم برای خریدش بایک دنیا مبارزه کردیم همه میگفتن شما عقل ندارید ماشین بخرید ولی امان ازعشق

چه درد آشنايي داريم مخصوصا اون قسمت جنگ با دنيا براي خريدش. منم هر كسي ديد گفت ديوونه اي اينو خريدي ولي خدايي يه گاز دادن به اين موتور به هزارتا ماشين ميارزه. اونم الان كه حتي بنز اس هم داشته باشي توي ترافيك تهران خل ميشه آدم ولي با اين موتور زندگي ميشه كرد. لذت سواريشو فكر نكنم هيچ موتوري توي موتورهاي پلاك ملي داشته باشه. بي شك z300 بهترين موتور پلاك ملي هست.

Sent from my iPhone using Tapatalk