PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عکس های قرار ملاقات روز جمعه 93/9/14 جهت آشنایی با دوستان

BKING
14-09-1393, 02:20 بعد از ظهر
عکس های قرارملاقات مذکور در این تاپیک قرار می گیرد.

باتشکر از عکاس عزیز : ZirCgari

nixon
14-09-1393, 03:31 بعد از ظهر
ااایییه عکاس کوجایی دادا؟؟؟

ZirCgari
14-09-1393, 04:38 بعد از ظهر
سامولیکم . (یعنی بیچاره شدم تا این پست رو بدم :( خیلی سنگین ـه سایت : ( البته همیشه بره من اینطوری بوده . . .. . . . .................................................. .................................................. ............) بگذریم. خوب فعلا چندتارو حاضر کردم===========>>>>

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])
ایناهم خیلی سریع ریسایز و ادیت شده اگه جایی سوتی دادیم ب بزرگواری خودتون ببخشید. مابقی تصاویر هم Comming Zood . (حجمشون زیاده +سایزشون زمان میبره کمی دروغ چرا خوابم میاد مثل چیپس :gigglesmile: . . . . ) با تشکر ویژه از جناب آقای Roots و BKING و Hossein Assasin و وحید ملقب ب وحید رپسول :D و هیئت پالس سواران تهران :دی و همه دوستانی ک تشریف آوردند . (اگه بعضی از تصاویر کمی همچین بَد سایز شده ب خاطر اینه که Cut شده . و مقدار کثیری از بانوان تو عکس بوده ک محو شده :دی )

شرمنده اگه پست نامرتبط ـه خیلی سخت ریلود میشه!

nixon
14-09-1393, 04:50 بعد از ظهر
عکس حسین مشتی شده

ZirCgari
14-09-1393, 05:03 بعد از ظهر
چون نمیشه بیشتر از 5تا عکس در یک پست گذاشت 3تا پست میدم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

ادامه :

محمد سلیمانی عزیز . مدیر پیج فیسبوک پرشین موتور.

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Roots عزیز ادمین سایت

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

حسین استتار اساسین :دی

- - - Updated - - -

از معدود دایلیم های گولاخ در خاورمیانه . با تشکر از ردبول ـه آمریکا حامی مالی این برنامه :دی

چه باندایی داشت:دی

بقیه رو همیذارم ب زودی بره این 3تا پست 45دیقه وقتمو گرفت! خیلی سخت میشه پست داد!

ZirCgari
14-09-1393, 05:36 بعد از ظهر
داداش B-King دم شما گرم ولی اون لینک آپلودسنتر سایت ک برام فرستادی هیچ رقمه باز نمیشد!

آقا کسی مدل و اسم موتور ایشون رو فهمید ب ماهم بگه:دی فک میکنم یه Concept باشه : )

====================

این دو عزیز بسیار با بنده هم نظر و هم فکر و همراه بودن . (کولن بودن) خودتونو معرفی کنید ب زیر سیغاری مخصوصا اونی که شبیه X.zibit هست .

==============

قبل جمع شدن اساتید یه سالار رد شد! اما افسوس ک این سالار بین دو افسانه ب نام لیسان ـه آبی گیر کرده بود :(

omid kawasaki
14-09-1393, 06:21 بعد از ظهر
دوستان خوش باشین همیشه ... اون دوستی که مگلی زرد داره رو من چند روز پیش تو ستارخان دیدم ، البته اگه اشتباه نکنم

sepehr ninja
14-09-1393, 06:38 بعد از ظهر
ماشالاه خیلی خوش گذشت خصوصا اینکه رپسولو از نزدیک دیدیم خخخ...

منم میذارم عکسارو فقط لوگو رو باید بذارم یه مقدار طول میکشه بقیه سایتها دزدن دزدددد

فعلا این 2 تا عکس عکاس رو میذارم که عکساش عالی بود

دم همتون گرم

ZirCgari
14-09-1393, 06:53 بعد از ظهر
sepehr ninja ([Only registered and activated users can see links])

میخوای چهره ی ما رو در معرض دید عموم قرار بدی حداقل قبلش هماهنگ میکردی اون قسمتی از موهام ک داره کچل میشه رو با فوتوشاپ کاه گل میریختم:D

داداش واتر مارک دیگه بره چی؟ مگه سایت های دیگه چهره هارو هم برمیدارن ب اسم خودشون میذارن؟ مثلا میگن این منم؟:دی

آقا شوما این دو عزیز بودید دیگه؟

یکی دیگه پالس مشکی داشت اولین نفر اومد بود صب قلیون هم ب من نمیداد :دی اون کیه؟

پ ن : دم حسین اساسین عزیز هم گرم با دایلیم بکوب مارو 3سوت تا کرج آورد :icon_pf (95):

soleymani
14-09-1393, 07:49 بعد از ظهر
[Only registered and activated users can see links]

sepehr ninja
14-09-1393, 08:07 بعد از ظهر
اینم بقیه عکس ها داغ داغ
ما همینطوری قبولت داریم عکاس دیگه همینطوری میذارم

راستی اسپانسرمون هم ردبول بود خیلی خوش گذشت..

hossein assassin
14-09-1393, 09:15 بعد از ظهر
تشکر از دوستان عزیزم... خوش گذشت
مخصوصا دوست خشکلم ZIR SIGARI ... که کشته منو با عکساش
روز خاطره انگیزی شد ... فقط ای کاش با این جمع بتونیم برنامه بچینیم برای شمال سال بعد اردیبهشت ماه :دی

محمد دولابی
14-09-1393, 10:58 بعد از ظهر
خیلی جالبه شما پشت موتور فیس میزنید کاریتون ندارن !؟
ما پلاک رو مخدوش میکنیم از کلانتری کتک میخوریم ( کلانتری 110 شهدا )

BKING
15-09-1393, 08:00 قبل از ظهر
چند عکس از قرار:smilies(113):

[Only registered and activated users can see links]

ZirCgari
15-09-1393, 03:22 بعد از ظهر
آرمان موتور . تولید کننده از اینا برای نینجا:دی

آقا من هرکاری میکنم تو سایت یه عکس آپ کنم نمیشه! میگه حداکثر حجم فایل 389 کیلوبایت! ما 70کیلوبایت ش هم آپ کردیم همینو گفت!

البته عکسا تموم شد دوستان لطف کردن تکمیل کردن .

من خراب واترمارک کردن سپهر نینجام اصن:دی

roots
15-09-1393, 09:20 بعد از ظهر
آقا فرهاد یا همان zircigari عزیز خیلی باهات حال کردیم و دمت گرم عکسات حرف نداره! سبک هم هستی رو ترک! همه جا با خودم میبرمت..

digitalcanon
15-09-1393, 10:04 بعد از ظهر
شما ها که رفتید من تا ساعت 12 منتظر salahshor موندم دیگه موبایلشو جواب نمیداد نگرانش شدم . بر گشتم خونه ساعت 2 بود جواب داد بنده خدا جلو در پارکینگ کلانتری میگیرتش به خاطر نداشتن کارت موتور موتورشو میبرن کلانتری بعد کلی ازار و اذیت ولش میکنن

roots
15-09-1393, 10:35 بعد از ظهر
شما ها که رفتید من تا ساعت 12 منتظر salahshor موندم دیگه موبایلشو جواب نمیداد نگرانش شدم . بر گشتم خونه ساعت 2 بود جواب داد بنده خدا جلو در پارکینگ کلانتری میگیرتش به خاطر نداشتن کارت موتور موتورشو میبرن کلانتری بعد کلی ازار و اذیت ولش میکنن

مگه موتورش مدارک نداره؟؟؟ حالا موتورشو خوابوندن یا درش آورد؟؟

دوست عزیز از مصاحبت شما و خاطراتت از سفرها لذت بردیم و استفاده کردیم.توی قسمت +250 یه چی نوشتم واسه نینجا سوارها شمام نظر بدید.به امید دیدار مجدد شما.

digitalcanon
15-09-1393, 10:44 بعد از ظهر
مدارک نیومده . فقط قولنامه داره. موتور را در اورد

کاوه
16-09-1393, 09:20 قبل از ظهر
با تشکر از همه عزیزانی که شرکت کردند
قرار خوبی بود
قفل میشه تاپیک