PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید مستقیم و بدون واسطه موتور سیکلت!

m-s-d
13-09-1393, 12:52 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان گل پرشین موتور
همه شما می دونید که خرید موتور یکی از مواردی هست که موتور سوار خیلی درش اذیت می شه و چه بسا دلال های بی انصافی که مبلغ هنگفتی را رو موتور کشیدن و موتور سوار بیچاره بخاطر علاقه شدیدش به موتور مذکور مجبور شده زیر بار این ظلم بره.
خیلی وقت بود توی ذهنم دنبال یه همچین موردی بودم که آیا میشه بدونه واسطه مستقیم از شرکت یا کارخونه تولید موتور سیکلت، موتور مورد علاقه مون سفارش بدیم و بعد چند روز دم در خونه مون تحویل بگیریم. باور کنید به نظر من هزینه حمل نقل موتور از هزینه ای که دلال ها رو موتور می کشند کمتر در میاد. البته حساب کتاب نکردم ولی اینطور به نظرم می رسه.تازه احتمالا اینطوری قطعاتی مثل جعبه طلایی و ... که دلال ها لطف می کنن و کش میرن هم به دستمون برسه.
حالا به نظر شما یه همچین موردی میشه یا هست من خبر ندارم؟ دوستان نظر بدین.

hosseinm
13-09-1393, 03:31 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان گل پرشین موتور
همه شما می دونید که خرید موتور یکی از مواردی هست که موتور سوار خیلی درش اذیت می شه و چه بسا دلال های بی انصافی که مبلغ هنگفتی را رو موتور کشیدن و موتور سوار بیچاره بخاطر علاقه شدیدش به موتور مذکور مجبور شده زیر بار این ظلم بره.
خیلی وقت بود توی ذهنم دنبال یه همچین موردی بودم که آیا میشه بدونه واسطه مستقیم از شرکت یا کارخونه تولید موتور سیکلت، موتور مورد علاقه مون سفارش بدیم و بعد چند روز دم در خونه مون تحویل بگیریم. باور کنید به نظر من هزینه حمل نقل موتور از هزینه ای که دلال ها رو موتور می کشند کمتر در میاد. البته حساب کتاب نکردم ولی اینطور به نظرم می رسه.تازه احتمالا اینطوری قطعاتی مثل جعبه طلایی و ... که دلال ها لطف می کنن و کش میرن هم به دستمون برسه.
حالا به نظر شما یه همچین موردی میشه یا هست من خبر ندارم؟ دوستان نظر بدین.

سلام
خیلی خوشحالم که این تفکر مارکت جهانی داره ایرانم شکل میگیره تا دست دلالها کوتاه بشه و تولید کنند و مصرف کننده فقط این بین باشن.
باید بگم که مثلا چند دستگاه کشاورزی رو یکی از اشناها از انگلستان خرید کرد و چون پول پستش خیلی میشد با هواپیما فرستان(مثل اینکه ما با اتوبوس میفرستیم یک جنسی رو) و در فرودگاه تهران تحویل گرفتن.
فقط همین قدر میتونم بگم که اگه ایران اجازه ورود میده و شما تعرفه ها رو گیر بیاری و چک بکنی ببینی خوبه و بشه پلاک کرد اونها هم زمینی هم دریایی و هم هوایی میتونن بفرستن.
خریدش با من. شما پروسه گمرکی این قضیه رو چک کنید هر وقت خواستید بخرید من خوشحال میشم در مراحل هر چی در توانم هست کمک کنم.
مثلا لوازم هر چی بخوای میفرستن حتی چرخ یا شاسی ولی ازاد کردن پوسته ها شامل پوسته انجین و سیلندر شرایط خاصی داره و اکثرا ازاد نمی کنن چون فقط محققین و کارخانه دارها حق دارند ازاد کنند.
این سایت گفته که موتورو مجانی به همه جای دنیا میفرسته
[Only registered and activated users can see links]
ارادتمند