PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشوره برای خرید طرح ویو رادیسون

AmirHosein-R
11-09-1393, 03:33 بعد از ظهر
سلام دوستان به نظر شما طرح ویو رادیسون کلا موتور خوبیه وارزش خرید داره ؟ بعد 150 سی سیش خویه یا 125 سی سیش؟ بعد من از یکی از دوستان شنیدم میگفت اگه این موتورا بیفتن دیگه باید بدازیش دور؟!!!

mohammadkh
12-09-1393, 12:31 قبل از ظهر
فعلن شرکت 125 موجود داره. بهترین طرح ویو بازار همین رادیسونه چه از لحاظ قطعات و چه از لحاظ کیفیت. 150 لرزش داشت که دیگه تولید نشد. تمام قطعات و فلاپ هاش هم موجوده.. اگر موتورت تصادف کرد خیالت راحت

hosin2a
12-09-1393, 04:22 قبل از ظهر
من سال 90-92 رادیسون داشتم....هیچ مشکلی هم نداشت.... قطعاتش هم کامل موجوده..... موتور بی دردسریه.... فقط توی این دوسال پول روغن ..بنزین و فیلر گیری دادم..... بعد یک بار هم تصادف کردم....که نصف جلوی موتور اصلا از بین رفت....با 80 تا رفتم توی ماشین ....البته چون من مقصر نبودم برام تعمیرش کرد...یعنی تمام قطعات فابریکش موجوده.....فقط هم آخراش دیگه صفحه کلاجش خیلی ضعیف شده بود که میبایستی عوضش کنم .... ولی چون میخواست بفروشمش گفتم ارزش نداره خرجش کنم.....دلیل فروششم این بود که میخواستم پالس بگیرم... وگرنه نگهش میداشتم...... موتور خوبیه برای توی شهر.... کم مصرفه...کم صداست...زیباست...من سبزش را داشتم..... برای خرید و بازار سبد داره که این پالس این ویژگی را ندارد......بعد راست میگن دوستان ...بعد ویو این بهترین مدله.....
فقط برای من یک مشکل داشت...............اون هم این که من توی این 2 سال نتونستم بیشتر 80-90 تا برم....که ممکنه از زمان آببندیش باشه....
راستی برای راهنمایی بهتر بگو که خواستت از موتور چیه ؟؟؟؟ چی میخوای با موتور بکنی؟؟؟؟ بعد مقدار بودجتون هم بگین....شاید مورد بهتری هم باشه....

mohammadkh
12-09-1393, 09:18 قبل از ظهر
والا منم میخوام موتور جدید بخرم. اهل ویراژ و سرعت بالا نیستم چون یه تصادف وحشتناک رو جلوی چشام دیدم. الان شرکت مسی و سبز و نقره ای رو داره. موندم کدومو بگیرم. راستی موتور الانم 125طرح هست. بودجمم تا پنج تومن از پالس 135هم خوشم نمیاد.

abdi
12-09-1393, 10:31 قبل از ظهر
بنده اوایل سال 93 یک طرح ویو رادینسون به رنگ سبز فسفری خریدار کردم . از دید بنده این موتور های هم خیلی بی کیفیت هست هم خیلی غیر قبال اعتماد و بدون ایمنی ! برای بنده از زمان اول خرید ترمز نداشت حتی با تغیر لنت هم بطرف نشد وقتی سرعت بالای 40 تا میرفت موتور شروع به لرزش میکرد ! بعد یک ماه صدا های عجیب از زنجیر به گوش میرسد و جالب اینجاست که هرکاری کنی نمیتونی برطرف کنی !
بهتره بودجتون رو به 7 میلیون برسونید و یه گالکسی یا جی تی دست دو بخرید خیلی بهتره از این رادینسون !

VAHID
12-09-1393, 11:04 قبل از ظهر
رادیسون موتور خوبی هست کم مصرف و کم خرج برای استفاده روزمره خوبه ولی توقع زیادی نباید ازش داشته باشید.البته فلاپ هاس یه مقدار گرونه اگر تصادف کنید

r.hasani7023
12-09-1393, 12:14 بعد از ظهر
من یه دونه دارم میخام ردش کنم موتور خوبیه واقعا از وقتی اپاچی گرفتم دیگه سوارش نشدم