PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موتور مناسب مسافرت

hamed m
09-09-1393, 07:57 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من تازه عضو این سایت شدم . هدف بنده مسافرت با موتور است بنابرین از شما دوستان عزیز خواهش میکنم موتور هایی که برای مسافرت مناسب هستند
و در ایران میشه تهیه کرد که برای مسافرت های دور خوب باشه و ... البته نظر من روی تریل و خصوصا ادونچر ها هست لطفا راهنمایی کنین.

معمار
09-09-1393, 08:01 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
من تازه عضو این سایت شدم . هدف بنده مسافرت با موتور است بنابرین از شما دوستان عزیز خواهش میکنم موتور هایی که برای مسافرت مناسب هستند
و در ایران میشه تهیه کرد که برای مسافرت های دور خوب باشه و ... البته نظر من روی تریل و خصوصا ادونچر ها هست لطفا راهنمایی کنین.

با سلام خوش اومدی به پرشین موتور

بهترین موتور مسافرتی که در ایران موجوده دایلیم 250 هستش
اونجر هم موتور خوبیه ولی نه به اندازه دایلیم

شما حداکثر بودجتون و بگید ؟
و تجربه رانندگی تون در چه حده ؟

hamed m
09-09-1393, 08:13 بعد از ظهر
سلام معمار عزیز
از نظر بودجه مشکلی نیس و از بچگی هم دارم موتور می رونم الان هم 27 سالمه ، من هم اونجر و هم دایلیم را مورد بررسی قرار دادم که هر کدام ایراداتی دارند
دایلیم موتوری است که ییشتر برای خیابونه خوبه توی جاهای کویری و کوهستانی جواب نمیده ضمن نشیمنگاهش هم برای مسافرت های طولانی خوب نیس
اونجر هم یه ایراداتی که داره یکی اینه که سرعت خوبی نداره و برای جاهای کویری و کوهستانی جواب نمی ده
هدف من بیشتر موتورهایی توی طرح ktm adventure 1190 یا bmw 1200 است که در ایران بشه پیدا کرد

معمار
09-09-1393, 08:20 بعد از ظهر
سلام معمار عزیز
از نظر بودجه مشکلی نیس و از بچگی هم دارم موتور می رونم الان هم 27 سالمه ، من هم اونجر و هم دایلیم را مورد بررسی قرار دادم که هر کدام ایراداتی دارند
دایلیم موتوری است که ییشتر برای خیابونه خوبه توی جاهای کویری و کوهستانی جواب نمیده ضمن نشیمنگاهش هم برای مسافرت های طولانی خوب نیس
اونجر هم یه ایراداتی که داره یکی اینه که سرعت خوبی نداره و برای جاهای کویری و کوهستانی جواب نمی ده
هدف من بیشتر موتورهایی توی طرح ktm adventure 1190 یا bmw 1200 است که در ایران بشه پیدا کرد

اگه موتور بخاید که اون جوری بشه بتونه هم افرود بری هم مسافرت طولانی
با عرض شرمندگی همچین چیزری تو ایران نداریم
ولی کار نشد نداره فکر کنم پارسال بود که دو تا از دوستان یکی با دایلیم و دیگری با ریجو 200 رفتن ارمنستان و برگشتن
اما دایلیم برا جادست و ریجو برا افرود

اما موتورهای دو منظوره یا DALL SPORT ی که تو ایران موجوده هوندا CRF250 L هستش که 28 م که بازم
فکر نکنم بدرد مسافرت طولانی بخوره

خلاصه دست بال تون تو این امر بسته است

-----------------
دایلیم یه موتو راسپرت تورینگه و کاملن موتور راحتی برا جاده مسافرت طولانی مدت
اونجر کروزر هستش و نشیمنش به نسبت راحت تره

farshid37
09-09-1393, 09:26 بعد از ظهر
بله من با ریجو و آقاب flower با دایلیم با هم سال 92 ارمتستان رفتیم. تو جاده سرعت و احتمالا راحتی دایلیم خیلی بهتر بود ولی شتابش به نظرم خیلی کمتر اومد. ولی تو مسیر خاکی پشت دریاچه سوان حسابی حال اسفندیار با دایلیم گرفته شد:20:. مهمتر از همه اینه که موتور خراب نشه و جاتون نذاره و خودتونم حالشو داشته باشید. نهایت اگه راحت نباشه بیشتر استراحت می کنید و یک روز سفر بیشتر طول می کشه. سرعت هم حدود 100 کمتر اگه بره با کامیونها مشکل پیدا می کنید تو جاده بهتره موتورتون بتونه 100 کیلومتر در ساعت به طور واقعی به بالا باشه سرعتش. در ضمن در مورد این موضوع تاپیک های مشابه هم هست.

hamed m
09-09-1393, 10:03 بعد از ظهر
آقا فرشید سلام
بله تاپیک زیادی را در این موضوع خوندم خودم موندم دیگه چه کار کنم موتور هایی مثل Ktm adventure 1190 را کویر موتور آورده ولی در مورد قیمتش و اینکه در ایران چجوری قضیه روندنشو نمی دونم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا راهنمایی بکنه .
به نظر شما اینا برای سفر مناسبه yamaha tdr 250 cc , honda ax1

Amir R1
09-09-1393, 10:54 بعد از ظهر
آره ولی نمیتونی زاید ببندیشون به گاز چون دوزمانه ان.باید بهشون استراحت بدی تا خنک شن /باید همیشه سرگاز بری برای سفرای طولانی یه 4 زمانه بگیری بهتره اینا که گفتی واسه کویر خوبه.

farshid37
10-09-1393, 12:59 قبل از ظهر
ببینید راحتی موتور مهمه ولی حیاتی نیست. موتوری بگیرید که سر پا باشه و تا حدی قابل اطمینان که وسط جاده نذاره شما رو. مهمترین نکته اینه. دوم سرعته که 100-120 تا رو بتونه بره. سوم راحتی و ... هست. در ضمن برای مسافت طولانی میزان مصرف بنزین هم اهمیت داره به خصوص در سفر خارج که بنزین گرونتره. در نهایت تکمیل بودن مدارک خودتون و موتورتون و کلاه و ...

hosin2a
10-09-1393, 11:47 قبل از ظهر
میگم پالس 220 چطوره برا مسافرت ؟

abolfazls
10-09-1393, 12:07 بعد از ظهر

تو عكسها سرچ كنيد ، از دوستان همين سايت با پالس ٢٢٠ مسافرت چند هزار كيلومترى داشتن ! تركيه و چند كشور ديگه

roots
10-09-1393, 12:27 بعد از ظهر
تو عكسها سرچ كنيد ، از دوستان همين سايت با پالس ٢٢٠ مسافرت چند هزار كيلومترى داشتن ! تركيه و چند كشور ديگه
دقیقا همینطوره..نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنن واسه مسافرت حتما باید موتور انچنانی داشت؟؟ ریا نباشه عمو ابوالفضل ما یه سری با موتور کثیر رفتیم کرمان و برگشتیم..بدون هیچ گونه مشگلی واسه موتور..ولی یه سری دیگه با هیوسانگ رفتیم شمال پدر ما رو درآورد!!

hosin2a
10-09-1393, 05:17 بعد از ظهر
حالا نگفتید چطوره؟
مزایا و معایبش؟

hamed m
10-09-1393, 07:18 بعد از ظهر
گفته های دوستان درست پالس سرعتش خوبه اما پالس موتوری نیست که بتونه در جاده های کویری یا جاده های کوهستانی بتونه جواب بده
درضمن من موتوری می خوام که بتونم پشتش باکس ببندم .مثل ادونچر ها
لطفا دوستان راهنمایی کنن. مرسی از همه دوستان

VAHID
10-09-1393, 09:09 بعد از ظهر
گفته های دوستان درست پالس سرعتش خوبه اما پالس موتوری نیست که بتونه در جاده های کویری یا جاده های کوهستانی بتونه جواب بده
درضمن من موتوری می خوام که بتونم پشتش باکس ببندم .مثل ادونچر ها
لطفا دوستان راهنمایی کنن. مرسی از همه دوستان

پالس 220 جواب میده برای مسافرت البته دایلیم هم خوبه

به ax-1 هوندا هم نگاهی بندازید

hosin2a
11-09-1393, 03:29 قبل از ظهر
ولله هر چی گشتم نبود....

hamed m
11-09-1393, 08:44 قبل از ظهر
honda ax1 چنده قیمتش ، فکر کنم واسه مسافرت خوب باشه چون چهار زمانه است و بهش بتونم باکس هم وصل کنم بچه لطفا اگه کسی اطلاعاتی
داره نظرشه بگه.

hamed m
11-09-1393, 08:26 بعد از ظهر
از دوستان کسی نیس ما رو راهنمایی کنه ؟

کاوه
11-09-1393, 08:33 بعد از ظهر
از دوستان کسی نیس ما رو راهنمایی کنه ؟

سلام

اینم تاپیک ax1 خدمت شما
مطالعه کنید

[Only registered and activated users can see links]

hamed m
11-09-1393, 09:51 بعد از ظهر
ظاهرا این موتور را سخت میشه پیدا کرد و قطعاتش هم تو بازار زیاد گیر نمی یاد
از بچه کسی پیشنهاد دیگه برای موتور مسافرتی نداره

farshid37
11-09-1393, 10:30 بعد از ظهر
می شه اول مشخص کنید که سقف بودجتون چقدره؟ با موتور به کجاها می خواهید سفر کنید؟ آیا تا حالا مسافت طولانی با موتور رفتید؟ اگر رفتید چقدر راه بوده؟ در نهایت اگر قبلا اینکارو نکردید اول یک سفر کوتاه یا یک موتور معمولی برید ببینید خوبه یا بده و چه مشکلاتی وجود داشته و چقدرش مربوط به موتوره. شما بهترین موتور مسافرتی رو هم بگیرید باز موتور سواری سختی ها و مشکلات خودشو داره. من بدون باکس با تریب رفتم ارمنستان و چادر 4-5 شب تو چادر خوابیدم و چادر و کیسه خوابو و ... رو تو کوله پشتی که عقب موتور بسته بودم و ساک رو باکی جا دادم. سفر رفتن بیشتر از موتور و باکس و ... وقت و اراده و انگیزه و ... می خواد دوست عزیز.

flower
12-09-1393, 07:47 قبل از ظهر
ولله هر چی گشتم نبود....
تو گوگل سرچ کن( سفر 4500 کیلومتری ترکیه ) کم و بیش عکسا هست .

hamed m
12-09-1393, 10:20 قبل از ظهر
بودجه فعلا 15 تومن است ولی اگه ببینم یه موتور خوب گیرم میاد بیشتر هزینه می کنم .آره سفر های دو یا سه روزه داشتم با موتور هم آفرود و هم آنرود .
بعد از اینکه موتور را گرفتم اولین هدفم توی ایران هست بعد ترکیه و بعد کاسپین .اراده و انگیزه هم دارم .
فقط یه موتوری می خوام که منو لنگ نزاره توی راه .
کسی در مورد موتورهایی که شرکت کویر می فروشه خبری نداره مثل موتور ktm adventure 1190 r قیمتش ، شرایط فروشش ، شرایط تردد درجادها. لطفا راهنمایی کنین

VAHID
12-09-1393, 11:16 قبل از ظهر
بودجه فعلا 15 تومن است ولی اگه ببینم یه موتور خوب گیرم میاد بیشتر هزینه می کنم .آره سفر های دو یا سه روزه داشتم با موتور هم آفرود و هم آنرود .
بعد از اینکه موتور را گرفتم اولین هدفم توی ایران هست بعد ترکیه و بعد کاسپین .اراده و انگیزه هم دارم .
فقط یه موتوری می خوام که منو لنگ نزاره توی راه .
کسی در مورد موتورهایی که شرکت کویر می فروشه خبری نداره مثل موتور ktm adventure 1190 r قیمتش ، شرایط فروشش ، شرایط تردد درجادها. لطفا راهنمایی کنین

این موتور کویر پلاک نمیشه و قیمتش هم قطعا از بودجه شما بیشتره و موتوری که پلاک نداره حق تردد نداره مگر موارد خاص که هر چند وقت یکبار فدارسیون یا هییت موتور سواری تور برگزار میکنه که اونا هم معمولا درون شهری بین شهری هستند

hamed m
13-09-1393, 07:29 بعد از ظهر
پس به نظر دوستان بهترین موتور توی ایران برای سفر پالس 220 است . لطفا از دوستان کسی پیشنهاد دیگه داره مطرح کنه .

rrezaa
13-09-1393, 11:55 بعد از ظهر
اونجر220 بد نیست ولی موتورای ژاپنی یه چیز دیگه هستن :)

ahmadra.2520
14-09-1393, 02:17 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان
من تازه عضو گروه شدم ميخواستم سوال از بزرگتر ها و با تجربه ها بكنم
من موتور طرح هوندا ١٢٥ دارم اسمش سيوان ١٢٥
ميخواستم بدونم اگر بخوام با اين موتور مسافرت برم چه جوريه؟
تا حالا تجربه مسافرت خارج از تهران نداشتم منظورم مسافرت به شهرهايي مثل امل و كلاً مازندران يا اراك چه جوريه
ممنون ميشم راهنمايي كنيد و ضروريات سفر رو بگيد

amirhosein021
14-09-1393, 09:05 قبل از ظهر
من با هوندا رهرو 200 از تهران تا محلات رفتم(نزدیکای اراکه) وسیله هایی هم که احتمالن نیازت میشه اینان : پسب پنچری اچار شمع با اچار فرانسه . برا احتیاط تلمبه کوچیک هم ببر

hosin2a
14-09-1393, 10:24 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان
تا حالا تجربه مسافرت خارج از تهران نداشتم منظورم مسافرت به شهرهايي مثل امل و كلاً مازندران يا اراك چه جوريه
نه بابا ......شوخی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سفر با 125 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میدونی یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
انگار تا حالا باد یک 18 چرخ تو سرعت 190-200 تا که 120 تا 18 چرخ و تو 80 تا بهت نخورده ؟؟؟؟؟؟؟
جان من این کار را نکن ..... خیلی خیلی خطر ناکه....خطرش را با تمام وجودم لمس کردم.... خودم 2 بار نزدیک بود برم زیر 18 چرخ ....یک بارش نزدیک بود شاخ به شاخ بشم ...ساعت 10 شب.......یک بار دیگش میخواستم از یه 18 چرخ سبقت بگیرم که یک دفعه یه 18 چرخ دیگه با سرعت از من سبقت گرفت....بعنی فکر کنم 30 سانتیمتر فاصله داشتم تا برم زیر چرخش.... که یک دفعه موتور را کشیدم کنار....توی جاده قدیم قم تهران...
من توی جاده بودم که بهت میگم.... من دزفول هستم و با پالس 220 به اهواز.. بندر امام....بوشهر.....بندر گناوه....خرم آباد ....اراک....قم.....تهران......کرج... ..رفتم.....که آخرینش حدود 2 ماه پیش به تهران بود....که واقعا خسته شدم....یعنی پشتم واقعا درد گرفت..... 5 ساعت نشستن ثابت روی موتور میدونی یعنی چی؟؟؟ تازه این پالس بود زینش راحت....دیگه چه برسه به زین 125 که !!!!!!
میدونم چه خبره که بهت میگم.....
بهت پیشنهاد میکنم تایپک زیر را مطالعه بکنی....درباره مسافرت با موتور 125 هست....

rrezaa
14-09-1393, 11:35 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان

داداش با این طرح های آشغال نرو نه ترمز داره نه قدرت نه سرعت. هیچی .....
حداقل رفقای ما میخواستن برن شمال از چالوس با هندا ژاپن میرفتن که تو راه نزارتشون
حالا بحث جون خودت با خستگیتو با موتورت هست
اگرم میخوای تجربه کنی اول خیلی یواش از جاده کن برو امام زاده داوود بیا جادشم قشنگه موتور زیاد میره میاد

hamed m
14-09-1393, 06:06 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
موتوری که انتخاب کردم پالس 220 هست
حالا پالس دو مدل 220 داره که من تفاوتش را نمی دونم لطفا اگه دوستان میدونن راهنمایی کنن
1. bajaj pulsar 220 dtsi
2. bajaj pulsar 220 dts-fi
مرسی از دوستان

rrezaa
14-09-1393, 07:19 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
موتوری که انتخاب کردم پالس 220 هست
حالا پالس دو مدل 220 داره که من تفاوتش را نمی دونم لطفا اگه دوستان میدونن راهنمایی کنن
1. bajaj pulsar 220 dtsi
2. bajaj pulsar 220 dts-fi
مرسی از دوستان

داداش اونجرم موتور خوبیه
یکی از ریفیقام یه 220 داره خیلی ازش راضیه تاحالا تو راه نمونده با موتور

hamed m
16-09-1393, 03:05 بعد از ظهر
سلام ، دوستان ببینید با پالس 220 چی کار کرده ...

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

ahmadra.2520
22-10-1393, 02:14 قبل از ظهر
سلام ، دوستان ببینید با پالس 220 چی کار کرده ...

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

اين كارو براي اين كرده كه اگر بخواد با موتورش مسافرت بره تمام وسايل موردنيازشو به راحتي همراهش داشته باشه
فقط براي مسافرت طولاني خوبه وگرنه اين همه لوازم اضافي رخ موتورو خراب ميكنه و بار اضافيه
لاستيكاش ولي خيلي خوبه

aliyari150
19-01-1394, 07:05 بعد از ظهر
سلام دوستان
من تازه اومدم توی این انجمن و خیلی خوشحالم که اینجا بین جمع موتور سواران هستم نه جمع کسانی که موتور رو بازیچه میکننو جون خودشونو اخرش سر موتور از دست میدن
بگدریم
من الان یه باجاج باکسر 150 دارم
میخام باجاج اونجر بخرم برا سفر کردن
به نظرتون میشه سفر کرد با این شیطون بلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
:297:

معمار
20-01-1394, 07:40 قبل از ظهر
سلام دوستان
من تازه اومدم توی این انجمن و خیلی خوشحالم که اینجا بین جمع موتور سواران هستم نه جمع کسانی که موتور رو بازیچه میکننو جون خودشونو اخرش سر موتور از دست میدن
بگدریم
من الان یه باجاج باکسر 150 دارم
میخام باجاج اونجر بخرم برا سفر کردن
به نظرتون میشه سفر کرد با این شیطون بلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
:297:

چرا که نشه
با این موتور میشه مسافرت رفت فقط
یه اراده و همت و وقت میخاد که با موتور بری سفر

aliyari150
21-01-1394, 07:58 بعد از ظهر
چرا که نشه
با این موتور میشه مسافرت رفت فقط
یه اراده و همت و وقت میخاد که با موتور بری سفر

سلام دوست عزیز
مرسی
قطعا که اراده میخواد....راستش یه سری از دوستان تصمیم به مسافرت میگیرن
چهار پنح نفر هم بودن
نصفه راه یه وانت میگیرت
موتوراشونو میندازن بالا برمیگردن شهرشون:wall3:
خخخخخخخخخخخخخ
اره خلاصه فقط سفر با موتور حتی دو کیلومتر

mehdig
21-01-1394, 08:11 بعد از ظهر
10 روز پیش با یه سی جی 260 کیلومتر رفتم
ولی 2 بار بخاطر ترمز ضعیفش نزدیک بود برم تو دره:crazy::icon_pf _52_:

فلات دوست
22-01-1394, 07:17 قبل از ظهر
سلام دوست عزیز
مرسی
قطعا که اراده میخواد....راستش یه سری از دوستان تصمیم به مسافرت میگیرن
چهار پنح نفر هم بودن
نصفه راه یه وانت میگیرت
موتوراشونو میندازن بالا برمیگردن شهرشون:wall3:
خخخخخخخخخخخخخ
اره خلاصه فقط سفر با موتور حتی دو کیلومتر

سوالت سرکاری بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محمد1360
25-01-1394, 11:31 قبل از ظهر
موتور مسافرت فقط بايد حجم بالا باشه مثلا 1200 به بالا گشتاور بالا در مسافرت به درد ميخوره تا قدر مثل هارلي ديدودسون و هوندا گلد وينگ موتور ريس باد از جلو بدنو خسته ميكنه :mypersianforum (531

aliyari150
26-01-1394, 10:48 قبل از ظهر
سوالت سرکاری بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من غلط بکنم دوستانی که اینجا هستنو سر کار بزارم
من عاشق باجاج اونجرمو دوس دارم حتی یک بار هم که شده باهاش مسافرت برم
اما میدونم که مسافرت کردن با موتور همراه با ترس گرفتن موتور همراه

فلات دوست
27-01-1394, 07:41 قبل از ظهر
من غلط بکنم دوستانی که اینجا هستنو سر کار بزارم
من عاشق باجاج اونجرمو دوس دارم حتی یک بار هم که شده باهاش مسافرت برم
اما میدونم که مسافرت کردن با موتور همراه با ترس گرفتن موتور همراه

دوست عزیز شما سرور ما هستین
مسافرت با موتور شرایط خاصی داره و به هیچ وجه نترس
موتورت رو اگه مدارک کامل باشه و مقررات را رعایت بکنی کاری ندارن
فقط در ایام شلوغ وارد مسیرهای مهم و ترافیکی نشین و همیشه حداقل دو موتور و سه موتور سوار باشین

313por
28-01-1394, 07:38 قبل از ظهر
اقااونجربگیرموتورخوبیه من 15استان ایرانوبجزموتورای دیگه بااین موتورگشتم اخرین سفرم ایام عیدبوبه غرب ایران که 2700کیلومترطی مسافت داشتم وراضی بودم موتورقرص ومحکمیه وراحت جواب میده

- - - Updated - - -

البته برای مسافرت رفتن جدای ازوسیله مناسب به خودادم بستگی داره که چه قدرازلحاظ روحی وجسمانی امادست من با125هم مسافرت رفتم اولین شرط خودآدمه باچه سبکی ازموتوراراحت تره ولی نتیجه گیری من ازمسافرت این بوده میانگین سرعت بایدبالاباشه که حداقل ساعتی100کیلومترباهاش بری

ehsan.CGL
28-01-1394, 07:42 بعد از ظهر
روی موتورهای طرح cgl هم میتونی حساب کنی. من مدل چابکرو cgl150 شو دارم.واقعا نرم و راحته. چنتا سفرم باهاش رفتم .البته من خورشیدی عقب و اگزوز عوض کردم (هوندایی انداختم) که موتور واقعا عالی شده 120تارو راحت و بدون لرزش میره. گارد عقبشم چون صافه راحت میتونی باکس یا هرچیز دیگه ای رو روش سوار کنی

امیر4921
10-02-1394, 09:34 بعد از ظهر
باسلام خدمت همه ی بینندگان گرامی من خودم یه پورسال اصل84دوشمع دارم هم سواری نرمی داره باهاش شمالم رفتم اونم چندباراماخداروشکرچیزی پیش نیومده من زنجان میشم.

amir220
11-02-1394, 01:38 قبل از ظهر

220 برای سفر بد نیست ولی توی خانواده باجاج , اونجر از همه برای سفر بهتره البته اگر مسیر طولانی باشه چون اونجر یه موتور مسافرتیه و کمتر احساس خستگی میکنید ولی برای مسیرهای کوتاه تر هم میتونید از پالس 220 هم استفاده کنید

- - - Updated - - -

تو گوگل سرچ کن( سفر 4500 کیلومتری ترکیه ) کم و بیش عکسا هست .
من تو همین سایت انجمن پرشین موتور دیدم عکسهارو که دوستان با پالس220 و نینجا رفتن ارمنستان

- - - Updated - - -

با سلام خدمت دوستان
توصیه میکنم تا حدامکان با 125 سفر برون شهری نکنید

محمد پاینده
14-02-1394, 01:59 بعد از ظهر
آقایون داداشا با هرچی میرین با 125 چینی نرید. یک کابوس وحشتناکه 50 کیلومتر اول خوبه ولی بعدش هرچی زمان بیشتر میگذره بیشتر پی می برین که چه اشتباهی کردین.

ahmadra.2520
18-02-1394, 07:40 بعد از ظهر
والا من خودم يه روز از راه اهن رفتم جنت اباد و از اونجا رفتم پارك ملت و برگشتم خونه
وقتي رسيدم باسنم مال خودم نبود داشتم سرويس ميشدم
داخل شهر خيلي اذيت ميشم
ولي وقتي تو كفي موتور رو ميندازم هرچي بيشتر راه ميره گرم تر كه ميشه نرم تر ميشه اذيتم نميكنه

amir220
19-02-1394, 05:20 قبل از ظهر
ولي وقتي تو كفي موتور رو ميندازم هرچي بيشتر راه ميره گرم تر كه ميشه نرم تر ميشه اذيتم نميكنه[/QUOTE]

حتما منظور شمااز انداختن توی کفی , کفی راهنمایی و رانندگی هستش که منتقل میکنن پارکینگ .)شوخی(
کلا ذات 125 , خشکه چه تو کف چه تو مسیرهای پیچ و خم دار , علت اینکه شما تو مسیر های اتوبانی یا به قول خودتون کفی کمتر خسته میشید عدم وجود دست انداز های زیاد و موجدار نبودن اسفالت میباشد
ولی چون توی مسیرهای داخل شهری دست انداز زیاد داره و بصورت مداوم ضربه از زین موتور 125 بصورت مستقیم
به باسن و کمر راکب منتقل میشه بسیار آزاردهنده و خسته کننده میباشد , حالا بگذریم از عدم تعادل 125 در جاده که وقتی یه ماشین سنگین از کنارت رد میشه ......:16:

محمد پاینده
21-02-1394, 02:57 بعد از ظهر
حتما منظور شمااز انداختن توی کفی , کفی راهنمایی و رانندگی هستش که منتقل میکنن پارکینگ .)شوخی(
کلا ذات 125 , خشکه چه تو کف چه تو مسیرهای پیچ و خم دار , علت اینکه شما تو مسیر های اتوبانی یا به قول خودتون کفی کمتر خسته میشید عدم وجود دست انداز های زیاد و موجدار نبودن اسفالت میباشد
ولی چون توی مسیرهای داخل شهری دست انداز زیاد داره و بصورت مداوم ضربه از زین موتور 125 بصورت مستقیم
به باسن و کمر راکب منتقل میشه بسیار آزاردهنده و خسته کننده میباشد , حالا بگذریم از عدم تعادل 125 در جاده که وقتی یه ماشین سنگین از کنارت رد میشه ......

مشکل اصلی طراحی صندلی موتور 125 هستش . طراحی اون مال 40 سال پیشه به طوریکه حداقل سطح تماس نشیمنگاه روی زین رو داره که این باعث ناراحتی در نشستنهای نسبتا طولانی میشه. اگه به زین موتور های جدید دقت کرده باشین مثلا همین آپاچی قسمت نشیمنگاه یه انحنا داره که همین باعث ایجادسطح مقطع بیشتر و در نتیجه راحتی بیشتر سرنشین میشه. قدرت موتور 125 هم تو شیبهای جاده واقعا کمه به طوری که تو جاده ای مثل چالوس یا باید با سرعت 40-50 برید یا که فشار بیش از حد به انجین موتور بیارید اونم با معکوس های زیاد.

sajjadme
12-03-1394, 05:05 بعد از ظهر
نظرتون در مورد این موتور چیه ؟همتاز 200 ccمیگه ترمز جلوشم ای بی اس هست قیمت نهایی 4100م نظرتون در موورد موتور هایی مثل این همتاز و تکرو کیوتن وتورنادو و ... چیه برای مسافرت های متوسط و طولانی؟ از نظر تامین قطعه و تعمیر چطورن؟

- - - Updated - - -

.

- - - Updated - - -

هرکاری کردم عکسش رو نتونستم بزارم

MANHUNT
12-03-1394, 05:25 بعد از ظهر
نظرتون در مورد این موتور چیه ؟همتاز 200 ccمیگه ترمز جلوشم ای بی اس هست قیمت نهایی 4100م نظرتون در موورد موتور هایی مثل این همتاز و تکرو کیوتن وتورنادو و ... چیه برای مسافرت های متوسط و طولانی؟ از نظر تامین قطعه و تعمیر چطورن؟

- - - Updated - - -

.

- - - Updated - - -

هرکاری کردم عکسش رو نتونستم بزارم
اينكه گفته روش اي بي اس داره دروغ محضه اي بي اس روي نينجا يه اپشن هستش چه برسه رو اين موتور بدي اين موتور پايين بودن كيفيت هستش در كل موتور مناسب براي مسافرت ميخواي يه اونجر كاركرده تميز بگير

اباذر
05-06-1394, 09:10 قبل از ظهر
سلام دوستان نظرتون راجع به موتورهایی که شرکت کویر آورده چیه مثلا کاوازاکی استاک من 250 به نظر من که عالیه فقط قیمتش بالاست

sajjadme
22-08-1394, 09:38 بعد از ظهر
اینم موتور خوبیه
رگال رپتور دایتونا 250 سی سی دوسیلند رادیات اب ترمز ها دودیسک جلو هرکدام دو پیستون یه دیسک عقب دوپیستون و انژکتور همچنین استایل مناسب برای سفر

موتور
250cc, آب خنک
2 سیلندر, 4 زمانه

قطر سیلندر * کورس پیستون
55 * 52.4 mm

حداکثر توان
13.8kw / 8500 rpm

حداکثر گشتاور
16.3.m/7250 rpm

گیربکس
5 دنده

حداکثر سرعت
140 Km/h

نسبت تراکم
1:9.6 +/-0.2

سیستم سوخت رسانی
انژکتور

dj-sia
23-10-1394, 12:09 بعد از ظهر
کسی از قیمت موتور های سکان پارس خبر داره؟

sajjadme
23-10-1394, 04:09 بعد از ظهر
فک کنم 25 م باشه قیمتش ....همین هارلی هارومیگید دیگه....؟ دیتونا و اسپایدر؟... حدود 25 م

hamed m
27-10-1394, 08:04 بعد از ظهر
موتورسیکلت zongshen rx3
دوستان به نظرتون ایم موتور را وارد ایران بکنن ارزش خرید داره ؟
مشخصات فنی :

Wheelbase:
Ground clearance:
Seat height:
Dry weight:
Max Load:
Engine type:
Displacement:
Compression ratio:
Fuel system:
Horsepower:
Torque:
Claimed Top Speed:
Starter system:
Transmission:
Suspension Front:
Suspension Rear:
Brakes Front:
Brakes Rear:
Tires Front:
Tires Rear:
Fuel tank capacity:
Price:
55.12 in (1,400 mm)
8.27 in (210 mm)
31.30 in (795 mm)
359 lbs (163 kg)
331 lbs (150 kg)
4-stroke, liquid-cooled, single cylinder
249.6cc
11.5 : 1
Fuel injection
24.8 HP
16.5 lb.-ft.
84 mph
Electric
6-speed
Inverted Telescopic, 5.1 in. (130mm) travel
Link Type Adjustable Shock, 5.6 in. (142mm) travel
dual-piston caliper, single disc
single-piston caliper, single disc
100/R90-18″, Tube Type
130/R70-15″, Tube Type
4.23 gal (16.0 L)
$3,495

اینم لینکش

[Only registered and activated users can see links] 2Fzongshen-rx3-china-adventure-bike%2F&psig=AFQjCNHSmSVydf_FyZ-e5HmHZWHVS9LO-g&ust=1453134695990336