PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار تریل

Milad-Suzuki
29-06-1390, 11:30 قبل از ظهر
خریدار تریل ارزان قیمت,درحد 400 تا 600 هزار تومن
فقط فنی سالم,ظاهر مهم نیست.

Mohammad aghili
29-06-1390, 11:42 قبل از ظهر
هیوسانگ بنظرم گزینه خوبی باشه

Milad-Suzuki
29-06-1390, 02:23 بعد از ظهر
هیوسانگ rx125,آمیکو,شهاب و پیشرو xl125 کسی نداره برای فروش
مدل پایین ولی فنی سالم
تو رنج قیمت 400 تا 500

reza KTM
29-06-1390, 05:41 بعد از ظهر
پولت خیلی کمه

Milad-Suzuki
29-06-1390, 07:34 بعد از ظهر
هیوسانگ خذف شد
آمیکو , پیشرو xl 125
این برند ها مدل 80 تا 84 تو همین رنج قیمته
اگه کسی هست
بسم ال..

Mohammad aghili
30-06-1390, 08:40 قبل از ظهر
داداش من هیو رو تو جمعه بازار مشهد قیمت کردم با مدارک از 500 تا 800

موتور مردیه

nopo
30-06-1390, 08:50 قبل از ظهر
موتور مدل پایین خرج زیاد داره.

Milad-Suzuki
30-06-1390, 12:26 بعد از ظهر
هیوسانگ تو این رنج قیمت تو تهران پیدا نمیشه دادا خیلی گشتم
نمیدونم چه کنم ...:au:

مجی
30-06-1390, 01:03 بعد از ظهر
سلام.آقا هر کی موتور تریل کار کرده فروشی داره....با قیمت مناسب ...بسم الل....من نقد میخرم...

Milad-Suzuki
30-06-1390, 04:36 بعد از ظهر
آقا مجی عزیز لطفا تاپیکی که خودتون ساختید رو دنبال کنید.
اینجا میدان تره بار نیست:23:

Kami
30-06-1390, 04:40 بعد از ظهر
سلام.آقا هر کی موتور تریل کار کرده فروشی داره....با قیمت مناسب ...بسم الل....من نقد میخرم...

دوستان این بچه بازایا چیه :25r30wi:

مجی
30-06-1390, 08:21 بعد از ظهر
سلام.آقا شرمنده...پس خواهشن کمکم کنید....

Erfan Ts
01-09-1390, 10:57 بعد از ظهر
به نظر من سوزوکی تیلر 125برای شما خیلی مناسبه چون همه قیمتش گیر میاد بنده خودم از 400 تا 800تومانش رو چند وقت پیش دیده بودم.واقعا تمیز بود.

reza KTM
02-09-1390, 02:31 بعد از ظهر
دوست داشتی موتور ما رو هم یه نگاه بنداز خریدار واقعی تخفیف میدم
[Only registered and activated users can see links]

airking
09-09-1390, 08:12 بعد از ظهر
با سلام.
من تازه عضو سایت شدم و اتفاقا به تازگی گواهینامه موتور گرفتم و دست برقضا به تازگی قصد خرید یک دستگاه موتور سیکلت دارم.
خواستم تاپیک جدید بزنم که دیدم تاپیک مورد نظر خودم قبلا ایجاد شده و به جهت احترام به قوانین و عدم تداخل مباحث مربوطه سوالم اینجا مطرح میکنم (البته با اجازه دوستمون که این تاپیک ایجاد کردند.
بنده قصد خرید یک موتور دارم صرفا جهت استفاده در خارج از شهر (در دشت و بیابون و به قول دوستان آفرود)جهت شکار و استفاده از هوای آزاد و لذت بردن از طبیعت هست.هیچ علاقه ای به دور زدن تو شهر و موتور سواری ندارم .
با تحقیقاتی که انجام دادم و مطالب که از سروران گرامی خوندم به این نتیجه رسیدم که در حال حاظر و با توجه به بودجه بنده موتور شرکت روان سیکلت به اسم روان 200rv با قیمت حدودا 2 میلیون بهترین گزینه است.
البته شاید من هفته ای نهایتا 100 کیلومتر بخوام با این موتور رانندگی کنم ،نهایتا 100 کیلومتر و مسر هایی هم که میرم آنچنان وضعشون خراب نیست و معموله خاکی ماشین رو هست اما از بس که با 206 تو این خاکی ها رفتم ماشین حسابی داغون شده و به همین جهت قصد خرید موتور تریل دارم.
از دوستان عزیز خواهش میکنم بنده را توی این زمینه راهنمایی بفرمایند.
با تشکر

alinozad
09-09-1390, 09:20 بعد از ظهر
اقا جلال گل خودم،خوبی؟خوشحال شدم اینجا هم زیارتت کردم،جلال جا برات گزینه ها رو خصوصی میکنم،فقط نظرمو اینجا هم میگم تا همه بدونن و تحلیل کنند.
اینجور که من میدونم شما استفاده آنچنانی از تریل نداری،درحد خاکی و تپه نوردی هست!نه پرش زنی نه تک چرخ زن نه کوه نوردی و آفرود سنگین!برای همین هر موتوری بگیری برات نسبتا مناسبه.منتها از اونجائی که توی این موتورائی که من دیدم که پلاک دارهم هستند جندتاش از بقیه بهتر بودند و قطعات و لوازمش همه جا هست و دم دسته،اولین گزینه همین روانی که خودت گفتی،منتها من بودم روان طرح قدیم رادیات دار میگرفتم!چون آنچنان تفاوتی نداره که 300 هزار تومن فرقش باشه،روان دو مدله درحال حاضر،روان rv که کمکهای جلو نرمتر هستند،ترمز عقب هم دیسکی هست و روان طرح قدیم که فقط ترمز جلوش دیسکه و کمکهاش معمولیه(نرمه و خوب ولی rv نرمتر و بهتره)ولی 200-300 تومن به نظر نم ارزش اینو نداره!جفتشونم رادیات روغن دارند(خنک شونده با هوا و رادیات روغن)
گزینه بعدی که دم دست همه هست فلات 250 هست،کمکهای خشکتری داره،وزن بیشتری داره،رادیات روغن نداره و فقط با هوا خنک میشه(که یه عیبشه)جفت ترمزهاش دیسکیه.
این دوتا موتور باز هم توی یه قیمت هستند و خدائی آنچنان تفاوت زیادی با هم ندارند!بعضی جاها شاید فلات بهتر باشه و بعضی جاها روان!ولی من به شخصه روان رو انتخاب کردم چون انجینش تماما کپی شده از روی سوزوکی dr هست و امتحانشو کاملا پس داده.
حالا میمونه بحث نو و کارکرده!چون من میخاستم موتورو نگه دارم و نفروشم و نگران بودم صاحب قبلی همه کار باهاش کرده باشه نو گرفتم ولی شما که نمیخای خیلی ازش کاربکشی یه کارکرده از اونائی که خانم دکتر باهاش رفته مطب و برگشته بگیری بهتره تا لااقل 500 تومن تو جیبت بمونه!500 تومنم برای یه شخصی مثل منو شما عیالوار کم نیست...
من باشم یه روان طرح قدیم درحد نو با مدارک و بی دردسر میگیرم،گزینه بعدی روان نو هست.

nopo
09-09-1390, 09:27 بعد از ظهر
اقا جلال گل خودم،خوبی؟خوشحال شدم اینجا هم زیارتت کردم،جلال جا برات گزینه ها رو خصوصی میکنم،فقط نظرمو اینجا هم میگم تا همه بدونن و تحلیل کنند.
اینجور که من میدونم شما استفاده آنچنانی از تریل نداری،درحد خاکی و تپه نوردی هست!نه پرش زنی نه تک چرخ زن نه کوه نوردی و آفرود سنگین!برای همین هر موتوری بگیری برات نسبتا مناسبه.منتها از اونجائی که توی این موتورائی که من دیدم که پلاک دارهم هستند جندتاش از بقیه بهتر بودند و قطعات و لوازمش همه جا هست و دم دسته،اولین گزینه همین روانی که خودت گفتی،منتها من بودم روان طرح قدیم رادیات دار میگرفتم!چون آنچنان تفاوتی نداره که 300 هزار تومن فرقش باشه،روان دو مدله درحال حاضر،روان rv که کمکهای جلو نرمتر هستند،ترمز عقب هم دیسکی هست و روان طرح قدیم که فقط ترمز جلوش دیسکه و کمکهاش معمولیه(نرمه و خوب ولی rv نرمتر و بهتره)ولی 200-300 تومن به نظر نم ارزش اینو نداره!جفتشونم رادیات روغن دارند(خنک شونده با هوا و رادیات روغن)
گزینه بعدی که دم دست همه هست فلات 250 هست،کمکهای خشکتری داره،وزن بیشتری داره،رادیات روغن نداره و فقط با هوا خنک میشه(که یه عیبشه)جفت ترمزهاش دیسکیه.
این دوتا موتور باز هم توی یه قیمت هستند و خدائی آنچنان تفاوت زیادی با هم ندارند!بعضی جاها شاید فلات بهتر باشه و بعضی جاها روان!ولی من به شخصه روان رو انتخاب کردم چون انجینش تماما کپی شده از روی سوزوکی dr هست و امتحانشو کاملا پس داده.
حالا میمونه بحث نو و کارکرده!چون من میخاستم موتورو نگه دارم و نفروشم و نگران بودم صاحب قبلی همه کار باهاش کرده باشه نو گرفتم ولی شما که نمیخای خیلی ازش کاربکشی یه کارکرده از اونائی که خانم دکتر باهاش رفته مطب و برگشته بگیری بهتره تا لااقل 500 تومن تو جیبت بمونه!500 تومنم برای یه شخصی مثل منو شما عیالوار کم نیست...
من باشم یه روان طرح قدیم درحد نو با مدارک و بی دردسر میگیرم،گزینه بعدی روان نو هست.

یک کار کرده هست فقط علی زابل باهش رفته خلج برگشته!!!!:thanks::4chsmu1:

علی میدونه من چی میگم!!!!!

alinozad
09-09-1390, 09:34 بعد از ظهر
ای جواد دمت گرم....کلی خندیدم....
علی زابل باهاش بره خلج بیاد یعنی خانم دکتر موتورو داده دست شوهرش اونم رفته موتورو زده به دیفال(دیوار)بعد با موتور افتاده توی جوف(جوب)موتورو که درآورده یه کامیون زیرش کرده الانم فقط دیکسه عقبش سالم مونده(دیسک).فقط دقت کنید که من این دوروزه 2-3 تا اسپم دادم الاناست که redhat(حمید)بیاد :vahidrk: جلال جان سعی کن از طرفی که موتور میخری(در صورت کارکرده)آماره دقیقشو داشته باشی با موتور چیکارا کرده نو هم که گرفتی توپ آب بندیش کن،نه اینکه موتور صفر رو مثل من ببری توی تپه های نمایشگاه مشهد آب بندی کنی....

airking
10-09-1390, 10:56 بعد از ظهر
با سلام.
ممنونم از علی مشهدی عزیز ،دوست با وفا و دوست داشتنی خودم.
علی جان منم خوشحالم که شما را اینجا زیارت میکنم حقیقتش یکی از دلایلی که باعث شد عضو این سایت بشم دیدن نام کاربریت بود.
بگذریم.
دوستان چون بنده هیچ شناختی از موتور ندارم و اصلا نمی دونم چی برای یک موتور عیب هست و چی حسن قبل از خرید اینجا عضو شدم.معمولا اخلاقم طوریه که اگر قصد خرید چیزی را بکنم تا ته توی قضیه را در نیارم و سر از چند و چونش در نیارم نمی خرمش.:hanghead:.شاید اخلاق خوبی نباشه ،شایدم باشه.!!؟؟
در خصوص موتور هم همین قضیه صادقه.خیلی عجله ای ندارم دوست دارم چیزی که خریدم اگر دسته دوم هست همیشه دعا به جون صاحبش بکنم و اگر هم نو باشه دعا به جون خودم و اونایی که راهنماییم کردن.
توی تحقیقات مقدماتی از این روان مدل 200 خوشم اومد و با توجه به کاربردش احساس میکنم موتور خوبی باشه.
اول از همه کیفیت برام مهمه بعد کارایی و بعد زیبایی البته قیمت مقولش کاملا جداست خصوصا برای ما متا هل ها .
فقط یه خواهش خیلی دوستانه از عزیزان دارم و اونم اینکه اگر مدلی معرفی کردند حتما یه عکس هم ازش بذارن .ببخشید من به این زودی پسر خاله شدم ها!!!
مخلص همه دوستان

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

با سلام مجدد.
دوستان میشه لطفا نظرشون به صورت خیلی مختصر و به صورتی که تاپیک به انحراف نره در رابطه با پیشرو 250 بگن؟
اینطور که من توی تاپیک پیشرو خوندم به نظرم خیلی شبیه به روان باشه درسته؟

alinozad
11-09-1390, 01:15 قبل از ظهر
جلال جان دوستان اکثرا گفتند ظاهرا موتور خوبی هست،شاید شکل انجینشم مثل روان باشه منتها داخلش...آلیاژش....همه مهمه.
مثلا روان عین کپی سوزوکی dr هست پس فرقش چیه؟فرقش توی آلیاژشه...فرقش اینجاست که اون اگه 20 اسب بخار باشه روان 15 اسب بخاره!فرقش اینه که اون چندین و چندسال عمر مفیدش از روان بیشتره...حالا اینم همینطور،هنوز من ندیدم کسی علنی بگه که انجین پیشرو 250 مال qingqi هست(همون روان)چندین و چند مدل اومده که فقط شبیه اون انجین هست.من باشم طرفش نمیرم.میدونی که جرا؟تجربه اسلحه رنجر اگه یادت بیاد...همیشه چیزی رو میگیرم که امتحانشو پس داده تا مثل رنجر توی پاچه مبارکم نره....یاعلی

Majicpride
03-10-1390, 08:35 بعد از ظهر
سلام دوستان
بنده هم مدتیه که دنبال یه تریل 200 سی سی ارزون تا سقف 700 تومن برای مصارف آفرود آخر هفته ها میگردم
اگر از دوستان موردی سراغ داره ممنون میشم کمکم کنه
ظاهرش برام زیاد مهم نیست، فقط چیزی باشه که به درد آفرود های نیمه سنگین بخوره

RHM
23-05-1391, 11:22 بعد از ظهر
با این قیمت که میگی اصولا خرجشم زیاده. مگه دیگه چی باشه:11: