PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید ان اس یا دایلیم

behz@d
06-09-1393, 10:19 قبل از ظهر
سلام خدمت دوستان..
بنظرتون ان اس ۹۳ کارکرده بردارم یا ی داییلیم ۹۱ تمیز بردارم خودم ی مگلی صفر دارم ولی خیلی اذیتم کرده گفته مگلی بیار تا یکی از اینارو بدم یکمم سر بده حالا منم موندم کدومو بردارم؟؟ی راهنمایی کنید دنبال موتور بی ازار میگردم خواهش راهنمایی کنید؟؟

VAHID
06-09-1393, 10:24 قبل از ظهر
سلام

بستگی به نوع استفادتون داره.ان اس برای داخل شهر مناسبتره

ولی در عوض دایلیم تاپ اسپید بالاتری داره و یک 250 سی سی هست و انژکتوری و اسپرت تورینگ

میتونید تاپیک این موتور ها رو مطالعه کنید

[Only registered and activated users can see links]

Alireza.BMW
06-09-1393, 11:58 قبل از ظهر
دایلیم موتور مالی نیست نه شتاب داره نه سرعت سنگینم هست اگزوز فابریکشم بد جور داغ میکنه... سرعتو که میگم منظورم با جی پی اس هست نه کیلومتر خودش کیلومتر خودش خطی زیاد داره دایلیم 140 تا سرعت واقعیشه که کیلومتر خودش 160 نشون میده فکر کنم البته با جی پی اس تا 145 م جا داره اما خیلی فشار میاد روش... تو شهر اذیت کنی داره قابلیم مانور پذیریش در مقابل ان اس خوب نیست... من باشم میرم سراغ ان اس چون هم قیمتش پایینتره هم شتاب خوبی داره هم سبکه و مناسب برای شهر مصرفشم خوبه موتور کاربراتوری هم هست به نظر من کاربراتور از انژکتور خیلی بهتره توی ایران اونم بخاطر کیفیت بنزین چون هر 8 تا 10 تا باید انژکتور رو شستشو بدی... جدای اون لوازم دایلیم خیلی گرونه و کم یاب باز مگلی لوازمش ارزونتره و بیشتر پیدا میشه تو 250 های موجود... لوازم ان اس هم که راحت پیدا میشه

- - - Updated - - -

ان اس هم 136 تا سرعتیه که کارخونه در موردش گفته اونم 140 تا میره اما برای شهر شتابو هندلینگ مهمه نه چیز دیگه... البته 220 هم موتور خوبیه قیمتشم مناسبتر از ان اس هست یه نگاهی هم به اون بنداز

Ali
06-09-1393, 01:59 بعد از ظهر
ns بهتره

معمار
06-09-1393, 02:26 بعد از ظهر
از این تاپیک هم میتونی استفاده کنی

هر چی دوست داری بخری مبارکت باشه
دایلیم یه موتور اسپرت تورینگ هستش و موتوری که برا مسافرت ساخته شده نمونش بچه های همین سایت که با موتورشون نزدیک به 50 هزار تا راه رفته
اما ان اس یه موتور استریت شتاب بالا قدرت مانور بالا برا تو شهر

هر دو موتور های خوبی هستن ولی کیفیت دایلیم و فراموش نکنی

hosin2a
07-09-1393, 08:13 بعد از ظهر
به نظر من پالس 220 بگیر .... از همشون بهتره...