PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یابو سوار کیست؟؟!!! موتور سوار خوب کیست ؟؟

nopo
27-06-1390, 08:49 بعد از ظهر
دوستان باتوجه به موضوع میتون فرقهای این دو موجود نازنین!!
یعنی یابو سوار وموتور سوار خوب رو بگن!!

به بهترین جملات به قید قرعه جایزه یابو سواری تا شمال جایزه داده میشه!!:4chsmu1:

---------- Post added at 09:49 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

[Only registered and activated users can see links]منم منم یابوسوار[Only registered and activated users can see links]
منم منم یابوسوار اسمم شده یابوسوار
منم منم یابوسوار فصل دلم فصل بهار
منم منم یابوسوار ولی نشدم یابوسوار
منم منم یابوسوار منم هستم موتورسوار
منم منم یابوسوار یابو برام نمیشه آر
منم منم یابوسوار [Only registered and activated users can see links] اصلا نمیشینم بیکار
منم منم یابوسوار شدم الان MDFکار
منم منم یابوسوار خدام همیشه بوده یار
منم منم یابوسوار بودم دوستامو یاروغمخوار
منم منم یابوسوار کسی که میمونه بی یار
منم منم یابوسوار کار دلم کشید به دار
منم منم یابوسوار از دنیا شدم بی زار
منم منم یابوسوار بدست میارم دل یار
منم منم یابوسوار تنها دارم یه دونه یار
منم منم یابوسوار حرف دلم حرف فرار
منم منم یابوسوار ختم کلام اینم یه کار

nopo
27-06-1390, 10:12 بعد از ظهر
نبود؟

Kenji
27-06-1390, 11:22 بعد از ظهر
نوپو شعر از خودت بود؟ به به

RIDER
28-06-1390, 02:05 قبل از ظهر
به اونایی که با سی جی از لای ماشینا خرکی سبقت میگرن یابو سوار میگن یکی از همینا داشت از لای ماشینا رد میشد مالوند به ماشین ما.موتور سوار باید مثل ماشین پشت سر باشه نه گوشه کنار اون میشه یابو سوار چون هم برا خودش دردسره هم برا دیگران.موتور سوار باید لوازم ایمنیو مثل کلاه داشته باشه نه اینکه آویزون کنه رو آینه تا پلیس دید سرش کنه البته به اینجور افراد میگن بی احتیات.حادثه هیچوقت خبر نمیکنه

---------- Post added at 03:05 AM ---------- Previous post was at 02:58 AM ----------

به اونایی که با سی جی از لای ماشینا خرکی سبقت میگرن یابو سوار میگن یکی از همینا داشت از لای ماشینا رد میشد مالوند به ماشین ما.موتور سوار باید مثل ماشین پشت سر باشه نه گوشه کنار اون میشه یابو سوار چون هم برا خودش دردسره هم برا دیگران.موتور سوار باید لوازم ایمنیو مثل کلاه داشته باشه نه اینکه آویزون کنه رو آینه تا پلیس دید سرش کنه البته به اینجور افراد میگن بی احتیات.حادثه هیچوقت خبر نمیکنه