PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مسابقه ؟!

Sination
06-03-1389, 10:56 بعد از ظهر
سلام

من یه فکری کردم خواستم بیام با شما هم در میون بزارم که آیا میشه خودمون یه مسابقه موتور سواری راه بندازیم ؟
یه افرود می زاریم یه انرود

مثلا کلاس بندی میکنیم 250 _ 180 _ 125 _ آزاد :29:

فقط یه مشکل بزرگ مکانش هست !
که برای افرود میشه بالاخره یه جایی پیدا کرد ولی برای موتوری های انرود ... نمی دونم

به نظر شما کلا امکان پذیر هست ؟!
خوشحال میشم نظراتتون رو بگین ..

BKING
07-03-1389, 09:04 قبل از ظهر
آره میشه همونطور که گفتی برای آنرود مشکل داریم

البته می تونیم مثل این فیلمای خارجی تو شهر این کارو کنیم:14:

ovE
07-03-1389, 10:28 قبل از ظهر
سینا خیلی خطرناکه.مسابقه باید تو اتوبان برگزار شه و اتوبانای اینجا هم شلوغه.درسته که هیجان خیلی بالایی داره اما به خاطر وجود راننده های ناشی نمیشه!

Kenji
07-03-1389, 12:34 بعد از ظهر
فکر می کنم هیچ کدوم از مسئولان باشگاه هیچ مسئولیتی در قبال همچین مسابقاتی رو به عهده نگیرن.

خدایی نکرده کسی توریش بشه کارمون با کرام الکاتبینه.

Alireza
07-03-1389, 01:05 بعد از ظهر
اره با این وضع جاده ها و رانندگی ها ارزش نداره

Kenji
07-03-1389, 01:31 بعد از ظهر
فکر می کنم ............ {ویرایش شد.}

نکته: تیم مدیریت باشگاه هیچ مسئولیتی در قبال این نوع مسابقات ندارد و تمام مسئولیت این مسابقات به عهده خود شرکت کنندگان است.

ovE
07-03-1389, 03:14 بعد از ظهر
یادش بخیر چقد از این کارا میکردیم تو یادگار.رفیقم پالس 200 داشت اومد لایی بکشه یهو رفت تو لاین 3 یه ماشین واساده بود.بنده خدا رفت زیر ماشین.خودش کلاه داشت زیاد چیزیش نشد پاش شکست اما موتورش 500 تومن خرج ورداشت.من که تا یه هفته هنگ بودم.از همه هم جلوتر بودم یه آن صدای ترمز شنیدم و بوم.بر گشتم دیدم...خدا اون روزو نیاره برای کسیموتور سواری سرتاسرش حادثس من خیلی صحنه های بدی دیدم با چشمسینا جون توام بیخیال شو و آروم سوار شو و بیا برو با موتورتو خودت حال کن.اگه اولم بشی کسی نمیگه عجب موتوری یا عجب راکبی دور از جونت میگن چقد ...احتیاط همیشه شرط عقله بعد یه چیزی که این موتورا تمام رخ و ابهتشون به آروم رفتنه نه گاز گاز

BKING
07-03-1389, 03:19 بعد از ظهر
یادش بخیر چقد از این کارا میکردیم تو یادگار.رفیقم پالس 200 داشت اومد لایی بکشه یهو رفت تو لاین 3 یه ماشین واساده بود.بنده خدا رفت زیر ماشین.خودش کلاه داشت زیاد چیزیش نشد پاش شکست اما موتورش 500 تومن خرج ورداشت.من که تا یه هفته هنگ بودم.از همه هم جلوتر بودم یه آن صدای ترمز شنیدم و بوم.بر گشتم دیدم...خدا اون روزو نیاره برای کسیموتور سواری سرتاسرش حادثس من خیلی صحنه های بدی دیدم با چشمسینا جون توام بیخیال شو و آروم سوار شو و بیا برو با موتورتو خودت حال کن.اگه اولم بشی کسی نمیگه عجب موتوری یا عجب راکبی دور از جونت میگن چقد ...احتیاط همیشه شرط عقله بعد یه چیزی که این موتورا تمام رخ و ابهتشون به آروم رفتنه نه گاز گاز

موافقم منم چنتا صحنه تصادف یادم اومد حالم گرفته شد

بیخیال بابا کاپ که نمی دن

Red Hat
07-03-1389, 03:43 بعد از ظهر
مسابقه فقط تو پیست مخصوص اشکال نداره ( با لباس مخصوص ) اگه هم بخوری زمین فوقش یکم زخمی بشی ولی آسیب جدی نمیبینی.

BKING
07-03-1389, 04:14 بعد از ظهر
مسابقه فقط تو پیست مخصوص اشکال نداره ( با لباس مخصوص ) اگه هم بخوری زمین فوقش یکم زخمی بشی ولی آسیب جدی نمیبینی.

شکستگی ودر رفتگی تو پیست هم با لباس هم قابل وقوع هست

Red Hat
07-03-1389, 04:19 بعد از ظهر
شکستگی ودر رفتگی تو پیست هم با لباس هم قابل وقوع هست

بله قابل وقوع هست ولی اگه قرار باشه با لباس شکستگی رخ بده بدون لباس حتمآ مرگ رخ میده.

Sination
07-03-1389, 04:22 بعد از ظهر
زمین خوردن و تصادف ماله موتور سواره .. کسی که موتور سوار میشه چه حرفه ای چه غیر حرفه ایی تمام خطراتش رو می پذیره که سوار میشه ..
هر کسی هم مسعولیت خودش رو داره و با مسعولیت خودش میاد ..

برای هر شرکت کننده هم یه مبلغی به عنوان ثبت نام میگیریم و بین نفر اول و دوم و سوم تقسیم می کنیم به عنوان جایزه نفرات

برای افرود که خیلی جاها هستش مثلا تپه های لواسون یا خوده همین کوهسار
برای onroad هم اوتوبان شهید باکری بهترین جایی هستش که به ذهنم میریسه .. هنوز چون این اوتوبان کامل نشده و در دست احداث هستش یه جاهایش رو بستن ولی موتور میتونه رد بشه
اسفالتش نو و تمیز هست

ovE
07-03-1389, 05:17 بعد از ظهر
اتوبانی که صاف باشه و هیچی توش نباشه نه پیچو خمی چیزی که نمیگن مسابقه!دست بچه هم بدی میتونه گازو تخته کنه!
من که کیگم نکنید آخر عاقبت نداره اما اگه قراره مسابقهای هم باشه بزارید یه جای شلوغ!
منم تو کلاس 250 ها میام:دی

Sination
07-03-1389, 11:35 بعد از ظهر
اتوبانی که صاف باشه و هیچی توش نباشه نه پیچو خمی چیزی که نمیگن مسابقه

ببخشید دیگه نمی تونم واستون پیست بزرگه آزادی رو اجاره کنم :p

دست بچه هم بدی میتونه گازو تخته کنه!
فکر میکنم خیلی وقت هستش که مسابقاتی به اسم شتاب یا Drag برگزار میشه در تمام رشته های ورزشی موتوری

همین مسابقه شتاب رو هم برگزار کنیم خیلی کاره گنده ایی کردیم چه برسه بخوایم سرعت میدانی هم برگزار کنیم ..

برای شروع به نظرم اول برای موتور های offroad رو طرح رو بریزیم که دقیقا کجا باشه و چه کسایی از بچه ها شرکت می کنند ؟!

Dalton
08-03-1389, 05:49 قبل از ظهر
مسابقات خیابانی منظورتونه دیگه ؟!!!:1:
دادا نید فور اسپید زیاد بازی کردین مال همونه:14:
این مسابقات غیر قانونی هست ...
ماله شرط بندی هم که نیستین...
جاشم باید جایی خارج شهر باشه چون گیرش کمتره...
کلا خطرناکه حسن:20:

ولی اگه عملی شه این بحثتون منم از شهرستان شرکت میکنم:22:

maanij
08-03-1389, 08:37 قبل از ظهر
موتوره منو یادتون میاد بیخیال شین....
سینا باکری یادته خوراکه سرعته تا چند ماه دیگه هم راه اندازی نمی شه...

maanij
08-03-1389, 08:41 قبل از ظهر
Dalton

شما از شهرت بیا میاریمت تو جمع یکم حال کنی :22:

Dalton
09-03-1389, 06:42 قبل از ظهر
Dalton

شما از شهرت بیا میاریمت تو جمع یکم حال کنی :22:

داداش من پایتم اساسی

اومدیم تهران حتما از حضور شما دوستان هم استفاده می کنیم