PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ان اس و خرید آپاچی کار درستیه یا نه؟

M@hdi
29-08-1393, 06:27 بعد از ظهر
آقا یه سوال دارم .. من قبلا یه هفته آپاچی داشتم یکی از دوستام که ان اس داشت انقدر از موتورش تعریف کرد که منم رفتم آپاچی رو با 500 ضرر فروختم ان اس خریدم موتور خیلی عالی هست ولی به درد اینکه باهاش بری سرکار بیای نمی خوره هم یه خرده سنگینه برام هم اینکه الکی 9 تومن پول دادم کلا روزی یه ساعت سوارش می شم یعنی نیم ساعت میرم نیم ساعت برمی گردم (همون آپاچی هم کارمو راه می نداخت) یکی پیدا شده همون 9 تومن شرایطی می خره ازم به نظرتون کار درستیه بدم بره 6 بدم دوباره آپاچی بگیرم؟ به نظرتون پشیمون نمی شم؟ ان اس هم دست و پا گیره برام هم یه جا می خوام برم کار داشته باشم می ترسم ول کنم برم جلو پاساژ هم که می ذارم همش باید حواسم بهش باشه که نمالن یا ..... از یه طرف خیلی خوشگل و با ابهته از یه طرف نرمی آپاچی رو بیشتر می پسندم
به نظرتون من که یه ماه و نیمه ان اس سوار شدم الان دوباره بخوام آپاچی سوارشم می خوره تو ذوقم یا نه؟ از کسانی که جفت موتورها رو داشتن می خوام که جواب بدن
ببخشید پستم طولانی شد یه کم

MANHUNT
29-08-1393, 07:36 بعد از ظهر
آقا یه سوال دارم .. من قبلا یه هفته آپاچی داشتم یکی از دوستام که ان اس داشت انقدر از موتورش تعریف کرد که منم رفتم آپاچی رو با 500 ضرر فروختم ان اس خریدم موتور خیلی عالی هست ولی به درد اینکه باهاش بری سرکار بیای نمی خوره هم یه خرده سنگینه برام هم اینکه الکی 9 تومن پول دادم کلا روزی یه ساعت سوارش می شم یعنی نیم ساعت میرم نیم ساعت برمی گردم (همون آپاچی هم کارمو راه می نداخت) یکی پیدا شده همون 9 تومن شرایطی می خره ازم به نظرتون کار درستیه بدم بره 6 بدم دوباره آپاچی بگیرم؟ به نظرتون پشیمون نمی شم؟ ان اس هم دست و پا گیره برام هم یه جا می خوام برم کار داشته باشم می ترسم ول کنم برم جلو پاساژ هم که می ذارم همش باید حواسم بهش باشه که نمالن یا ..... از یه طرف خیلی خوشگل و با ابهته از یه طرف نرمی آپاچی رو بیشتر می پسندم
به نظرتون من که یه ماه و نیمه ان اس سوار شدم الان دوباره بخوام آپاچی سوارشم می خوره تو ذوقم یا نه؟ از کسانی که جفت موتورها رو داشتن می خوام که جواب بدن
اگه به همون قيمت ازت ميخرن خوبه بفروشي اما شرايطي كه ميگي چه شرايطي اي چقدر بهت پول نقد قسطاش رو چقدر بستي؟براي شما پالس ١٣٥ هم كافيه چه برسه به اپاچي من بودم با شرايط شما موتور ارزونتر و كم خرج تر بر ميداشتم نكه ان اس موتور بدي باشه اما براي استفاده شما پول الكي دادن هستش بفروشش يه پالس ١٣٥ بگير خيلي كم مصرف و كم خرج هستش به كار شما مياد كه نيم ساعت رفت نيم ساعت برگشت با موتور ميري مياي بعدشم ٦ تومن پول نميدي ٤٥٠٠ ميدي تمام نيازت رو هم بر طرف ميكنه

M@hdi
29-08-1393, 07:43 بعد از ظهر
شرایطش اینه که یه چک سه ماهه میده .. دیگه بهتر از اینه که بدم نمایشگاه دار 8 تومن

از قیافه 135 اصلا خوشم نمیاد .. خب می خوام حداقل یه کم قیافه و تیپ هم داشته باشه .. یه دست لباس 750 تومنی خریدم واسه رو ان اس نمیشه باهاش بشینم رو 135 که خخخخخخخ

الان سوال اصلیه من اینه که با توجه به شتاب و سرعت و قیافه و تیپ ان اس که یک ماه و نیم سوارش شدم آپاچی می تونه ارضام کنه یا نه؟ چون اصلا سواری آپاچی یادم نمیاد فقط می دونم خیلی نرمتر از ان اس بود صداشم خیلی بهتر بود به نظرم(نظر شخصی)

VAHID
29-08-1393, 07:43 بعد از ظهر

دوست عزیز شتاب و تاپ اسپید 200ns بهتر از اپاچی هست و ممکنه مقداری تو ذوقتون بزنه .بهتره یه طرح ویو یا پالس 135 کنار ان اس داشته باشید

M@hdi
29-08-1393, 07:46 بعد از ظهر
دوست عزیز شتاب و تاپ اسپید 200ns بهتر از اپاچی هست و ممکنه مقداری تو ذوقتون بزنه .بهتره یه طرح ویو یا پالس 135 کنار ان اس داشته باشید

من می خوام هزینه 9 تومنی رو به 6 کاهش بدم شما میگی کنار ان اس یه 135 بخرم 4500 ؟

در ضمن من وسط شهر دنبال شتاب و تاپ اسپید نیستم که برادر من همین پریشب نزدیک بود با مغز برم تو یه پراید .. همین شتاب ان اس گول می زنه آدمو وسوسه می کنه هی گاز بده که وسط شهر خطرناکه یه خرده

MANHUNT
29-08-1393, 07:50 بعد از ظهر
بنظر من صد در صد تغيير محصوصي احساس ميكني بخاطر شتاب و سرعت اما اگه نظرت رو اپاچي هستش برو بگير ادم عادت ميكنه فوقش دو سه روز اول يه مقدار تو ذوقت بزنه من يه موقع هايي بوده من خودم از ٢٥٠ پريدم رو سي جي ١٢٥

M@hdi
29-08-1393, 07:57 بعد از ظهر
پالس 180 از این جدید دو رنگها چطوره به نظرتون؟ حوصله دردسر و از این تعمیرگاه به اون تعمیرگاه رفتن ندارم چون مشغله خیلی دارم می خوام یه وسیله باشه که فقط روغن و بنزین بریزم برم بیام تا سقف 6 تومن .. آدمی هستم که گاز زیاد نمی بندم به موتور همین ان اس رو دور موتور از 6 بالاتر نبردم تا حالا مرتب هم نظافت می کنم موتور رو نمی ذارم لک بشینه روش تو نگهداریشم خیلی منظمم از یه طرف آپاچی خیلی خوشگلتره به نظرم از طرفی به سگ جونی پالس ایمان آوردم .. چیکار کنم به نظرتون؟

farshad 54
29-08-1393, 07:59 بعد از ظهر
پالس بخر خیالت راحت

با این استفاده ای که شما داری بهترین گزینس

MANHUNT
29-08-1393, 08:00 بعد از ظهر
پالس 180 از این جدید دو رنگها چطوره به نظرتون؟ حوصله دردسر و از این تعمیرگاه به اون تعمیرگاه رفتن ندارم چون مشغله خیلی دارم می خوام یه وسیله باشه که فقط روغن و بنزین بریزم برم بیام تا سقف 6 تومن .. آدمی هستم که گاز زیاد نمی بندم به موتور همین ان اس رو دور موتور از 6 بالاتر نبردم تا حالا مرتب هم نظافت می کنم موتور رو نمی ذارم لک بشینه روش تو نگهداریشم خیلی منظمم از یه طرف آپاچی خیلی خوشگلتره به نظرم از طرفی به سگ جونی پالس ایمان آوردم .. چیکار کنم به نظرتون؟
اگه من ميشنوي بهترين كارو ميكني پالس ميگيري نكه اپاچي خدايي نكرده موتور بدي باشه اما پالس واقعا سگ جونه قطعاتش هم ارزونتره بنظرم موتور خوشگل ميخواي يه ١٨٠مشكي بردار حالشو ببر چراغ گرد فوقالعاده خوشگله دو رنگاشو جديد هم حرف ندارن ديگه انتخاب اخر با خودت هستش

M@hdi
29-08-1393, 08:25 بعد از ظهر
ممنون از دوستان

منظورتون از چراغ گرد UG4 ه ؟ من زیاد مدلاش رونمی شناسم .. آره مشکیشو دیدم خیلی قشنگه ولی حیف که کیلومترش دیجیتال نیست

قیمت جفتشون رو دارین؟ راستی پالس 200 چنده؟ فرقش با 180 فقط تو حجم موتور هست؟

said khansar
29-08-1393, 11:31 بعد از ظهر
چراغ گردهمون ug4هستش!پالس200دیگه تولید نمیشه سرعتش با180چندان فرقی نداره فقط یکم فرضتره!بنظرم کارت اشتباهه فرق بین اپاچی وان اس3تومنه قرارباشه موتورتوببرن جفتشم میبرن اگه خاستی بفروشی لااقل یه موتوری بخرکه طرف نگاش نکنه وارزون باشه بوکسری سی دی ایی هم کاری باشه هم لوازمش گرون نباشه همم یوقت بردنش زیادضررنکنی!

amir.cdi
30-08-1393, 12:09 قبل از ظهر
داداش کاری به ان اس بفروشی یا نه ندارم
ولی یه اپاچی طرح قدیم دارم 9000 تا کار کرده یعنی صفره
اخرین سری انتهای سال 91
بیمه بدون خط و خش در حد
قیمت 5500 خاستی در خدمتیم
[Only registered and activated users can see links]

salahshor
30-08-1393, 12:40 قبل از ظهر
بفروش ی دایلیم بخر حال کن . هم اپاچی و هم ان اس خوبن . ولی برادر من کسی ک بخواد موتور ببره خدا نکرده
زد 50 هم باشه میبره فرقی واسش نداره . کلا باید حواست جمع باشه .
دایلیم بخری نظرت عوض میشه . دیگه نمیگی زورم میاد 9 تومن پول موتور و این حررفا
اصلا با فروشش و رفتن ب سمت پایین جدول موافق نیستم . مثلا با 3 تومن میخوای چیکار کنی اخه حتما داشتی ک خریدی خوب . اگه فکر میکنی 9 تومن برا پالس زیاده و نظر منم همینه برو ی دایلیم کارده در حد ک زیادم هست بخر اگه پشیمون شدی با من .
ببخشید اگه جسارت کردم !
موفق باشید

M@hdi
30-08-1393, 06:51 قبل از ظهر
آپاچی طرح قدیم 91 که 9000 تا کار کرده صفره؟ اونوقت 5500 ؟ داداش صفر 93 طرح جدیدش 6 تومنه

من می گم دست و پا گیر و گنده مندس برادر دایلیم که بدتره ... من می خوام هم یه موتور با کلاس باشه هم زود به خرج نیوفته .. لوازمش هم فراوون و قیمت مناسب باشه الان خدای نکرده با ان اس بخوری زمین هر قطعش کلی قیمتشه واسه شهر و ترافیک هم زیاد مناسب نیست مخصوصا اینکه دو ترک باشی دهنت صافه لای ماشینا بیشتر به درد اتوبان می خوره تخته کنی حال کنی باهاش

amir.cdi
30-08-1393, 01:15 بعد از ظهر
آپاچی طرح قدیم 91 که 9000 تا کار کرده صفره؟ اونوقت 5500 ؟ داداش صفر 93 طرح جدیدش 6 تومنه

من می گم دست و پا گیر و گنده مندس برادر دایلیم که بدتره ... من می خوام هم یه موتور با کلاس باشه هم زود به خرج نیوفته .. لوازمش هم فراوون و قیمت مناسب باشه الان خدای نکرده با ان اس بخوری زمین هر قطعش کلی قیمتشه واسه شهر و ترافیک هم زیاد مناسب نیست مخصوصا اینکه دو ترک باشی دهنت صافه لای ماشینا بیشتر به درد اتوبان می خوره تخته کنی حال کنی باهاش
گمرک 5000 تا کار کار کردو طرح قدیم میده 6.600
صفرشو میده 7.200 همشم بدونه بیمه طرح جدیدش از نظر طراحی صفره
دستت میمونه بین فلاپ و کتی کلیدا گیر

MANHUNT
30-08-1393, 01:26 بعد از ظهر
يه پالس ١٨٠ چراغ گرد مشكي كاركرده تميز بگير در ٥ تومن همه جوره خيالت راحت باشه هم خوشگله هم سگ جون هم خدايي نكرده بخوري باهاش زمين با خرج كم ميتوني درستش كني

M@hdi
30-08-1393, 02:44 بعد از ظهر
گمرک 5000 تا کار کار کردو طرح قدیم میده 6.600
صفرشو میده 7.200 همشم بدونه بیمه طرح جدیدش از نظر طراحی صفره
دستت میمونه بین فلاپ و کتی کلیدا گیر

داداش اینا همش بازیه که موتور فروشا در میارن از خودشون که طرح قدیم رو گرونتر بفروشن حکایت پالس پره ای .. الان ان اس سری جدیداش رو دارن یکی یکی ایرادهاش رو برطرف می کنن مثه گلگیر عقبش که بزرگتر شده قبلا کوچیک بود گل می پاشید زیر زین یا درب منبع آب اضافه که آوردن بغل درب رادیاتور که واسه اضافه کردن آب فلاپ بغل رو باز نکنی و مشکل انگشتی سوپاپ هم دیگه ندارن که زود به صدا میوفتاد سری های اول. الان 17 شهریور بودم آپاچی طرح جدید 5900 التماس می کردن .. تو تاپیک آپاچی بارها سر این موضوع بحث شده قدیم و جدید فقط فلاپهاش و کلگیش فرق کرده که به نظر من خیلی خیلی خوشگلتر از طرح قدیمش هست شاسی و انجین همون هست.

آپاچی 7700 ؟ مگه کسی مغز خر خورده باشه بخره 800 می ذاره روش ان اس می خره

در هر صورت دم شما گرم .... دوستان بنده منصرف شدم

مدیر گرامی لطفا تاپیک رو قفل کنید ممنون از همه که وقت گذاشتن

VAHID
30-08-1393, 03:57 بعد از ظهر
قفل شد