PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Kawasaki gto 125

صفحه ها : [1] 2

suzuki savar
26-06-1390, 09:18 قبل از ظهر
با سلام خدمت تمامي دوستان و مديران انجمن و سايت.چند وقتيه بدجوري رفتم تو نخ Kawasaki gto 125 خيلي هم اطلاعي ازش ندارم اگه ميشه راهنمايي كنيد تا به يه جايي برسيم. 3244

Kami
26-06-1390, 09:30 قبل از ظهر
مشخصات و عکس موتور
[Only registered and activated users can see links]

Model:
Kawasaki GTO 125

Year:
1990

Category:
Allround

Rating:
82.4 out of 100. Show full rating and compare with other bikes ([Only registered and activated users can see links])

Displacement ([Only registered and activated users can see links]):
124.00 ccm (7.57 cubic inches)

Engine type:
Single cylinder, two-stroke

Power:
17.50 HP ([Only registered and activated users can see links]) (12.8 kW ([Only registered and activated users can see links])))

Top speed:
144.0 km/h (89.5 mph)

0-100 km/h (0-62 mph):
9.000 seconds

Fuel system:
Carburettor

Fuel control:
Rotary valves

Cooling system:
Air

Gearbox:
5-speed

Transmission type,
final drive:
Chain

منبع [Only registered and activated users can see links]

suzuki savar
26-06-1390, 09:45 قبل از ظهر
كامي جان واسه اين موتور كارت سوخت+پلاك ميدن؟ 2 زمانه بودنش چه مشكلاتي داره؟

Kami
26-06-1390, 09:47 قبل از ظهر
كامي جان واسه اين موتور كارت سوخت+پلاك ميدن؟ 2 زمانه بودنش چه مشكلاتي داره؟
جونم برات بگه که چون 2 زمانس نه پلاک ملی میشه . نه کارت سوخت میدن . کلا جمع شده و توسط کلانتری و راهنمایی رانندگی اگه گرفته شه دیگه نمیدن مثل زد ایکس 150

حسـن
26-06-1390, 11:09 قبل از ظهر
موتور محبوب سارق ها و ارازل اوباش در دهه 70 شمسی!! شتاب فوق العاده ایی داره
پلاک ملی هم بهش تعلق نمی گیره

Babak
26-06-1390, 11:24 قبل از ظهر
مونور دوزمانه است شتابه عالی داره و لی مثله سوزوکی ها تو جاهای شلوغ قدرت مانور کمی داره.پلاک ملی همنطور که حسن اقا گفت بخاطره دودزا بودنش تعلق نمیگیره.
معروف هست به بچه 250 (سوزوکی 250)
ترمز جلوش دیسک هست و عقب کاسه ترمز گیری خوبی داره.ولی نمیشه یه کله تخته اش کرد.

ARSH
26-06-1390, 12:03 بعد از ظهر
صورت رو بزاری جلو اگزوزش و فقط نفس بکشی جوووووووون
من دستم بود چند ساعت واسه یکی از رفقا بود تو خاک اصلا قدرت مانور نداره خیلی سریع میزنه زمین ( منو زد زمین یه ذره خوابوندمش خیلی خیلی کم ! )
ولی به قول دوستمون موتور خوراکه کیف زنیه :دی
قدرت عالی داره
در کل دو زمانه پادشاهه دیگه پرچمش بالاس

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

آها یه چیزی
یادمه یه مدت چینی هم از روش کپی کردن با لیبل کاواساکی یعنی اصلا تکه کاواساکی اصلش بود ولی 500 هزار تومن بود قیمتش !
مشکی هم بود یکی از هم محل ها داشت چون باهاش صنمی نداشتم نمیتونستم زیاد ازش اطلاعات بگیرم ولی یادمه میگفت چینیه اصل نیست
اما مو نمیزد با اصلش

suzuki savar
26-06-1390, 01:27 بعد از ظهر
ببخشيد مي خواستم بدونم چرا عكسي كه من گذاشتم با كامي فرق داره.ميشه در دو مدل عرضه شده؟مثال:تفاوت باك-گلگير چراغ جلو-زين-قاب بغلي؟:297:

Kami
26-06-1390, 01:31 بعد از ظهر
ببخشيد مي خواستم بدونم چرا عكسي كه من گذاشتم با كامي فرق داره.ميشه در دو مدل عرضه شده؟مثال:تفاوت باك-گلگير چراغ جلو-زين-قاب بغلي؟:297:
بله موتور ها سال به سال طراحی جدید میشن

suzuki savar
26-06-1390, 01:37 بعد از ظهر
الان توي اين آشفته بازار مدل 73 رو ميرزه 700 بخرم؟ البته هم خيلييييي تميزه هم سالمه همه چيزشم تكميله.كارت-پلاك.كارت سوخت:28:

حسـن
26-06-1390, 01:40 بعد از ظهر
یه 100 درصد فابریکش را من 1.5 قیمت داشتم فوق العاده تمیز و در حد بود و مدارک کامل
دشمن این موتور کلانتریه عاشق اون صدای زنبوری خفه اش هستم

suzuki savar
26-06-1390, 01:48 بعد از ظهر
بلاخره با اين اوصافي كه گفتم 700 ميارزه؟:[Only registered and activated users can see links]از نظر كلانتري مشكلي ندارم(پارتي)-

Kami
26-06-1390, 01:51 بعد از ظهر
الان توي اين آشفته بازار مدل 73 رو ميرزه 700 بخرم؟ البته هم خيلييييي تميزه هم سالمه همه چيزشم تكميله.كارت-پلاك.كارت سوخت:28:
واسه خارج از شهر اره

Babak
26-06-1390, 02:05 بعد از ظهر
پلاک دار حتما همون پلاک قدیمی هاست.سالم باشه آره 700 می ارزه پول سی جی صفره ولی 100 برابر بهتر.

suzuki savar
27-06-1390, 09:05 قبل از ظهر
اره پلاكش قديميه.تنها مشكلي كه داره ميترسم وقتي خواستم بفروشمش رو دستم باد كنه.:15:

reza KTM
27-06-1390, 01:29 بعد از ظهر
بخرش سگ شرف داره به این چینی های توی بازار
من با روان قبلیم با یه gto کل گزاشتم نزدیک به یک متر ازم زد جلو تا 80 کیلومتر خیلی شتابش بالاست با 125 تایی که هست

Babak
27-06-1390, 01:45 بعد از ظهر
باد نمی کنه مگه کاسبه موتوری که تا خریدی بخوای بفروشی بخر باهاش حال کن از سواریش لذت ببر از داشتنش احساس غرور کن.
همه اینها 700 تومن که صحله با 700 میلیونم نمی تونی بخری:icon_pf (95):

nopo
27-06-1390, 01:59 بعد از ظهر
سال 87 یکی از بچه یکی فروخت800
مدلش یادم نیست ولی تمیز بود
قیمتش می ارزه ولی پلاک؟؟:waiting:

ARSH
27-06-1390, 02:12 بعد از ظهر
داداش همینطور که شما میخری
یکی هم از شما میخره
نگران فروش نباش و به قول آقا بابک از سواری و صدا + بوی اگزوز لذت ببر
بوی اگزوزش 700 تومن ارزش داره به خدا

mehran
27-06-1390, 03:46 بعد از ظهر
من از این موتور خاطره بد دارم!! 15 16 سالم بود پسر عمم یکی تازه گرفته بود سوار شدیم رفتیم تو اشرفی اصفهانی از 3 کشید تو 1 نزدیک بود از پشت کله بشیم بعد که جمعش کرد نخوردیم زمین چون دست من رو سینش قفل شده بود حس میکردم قلبش داره عین گنجیشک میزنه بعد پروپرو گفت حال کردی عجب تک چرخی زدم:retarded:

مهدی مریدا
27-06-1390, 08:21 بعد از ظهر
من از این موتور داشتم شتابش واقعا هیولاست ! راحت هم به 140 تا می رسه . من باهاش 160 تا هم رفتم . خیلی موتور توپیه ولی خوب پلاک نمی شه . من یه دونه صفرشو قیمت گرفتم تو گمرک می گفت 7 میلیون . البته چرت می گفت و لی خوب فقسط بدرد این می خورد بذاری گوشه نمایشگاه نگاه کنی حالشو ببری ! من یه سوزوکی 250 صفر کیلومتر هم سراغ دارم می گه 12 میلیون !!!

Kami
27-06-1390, 08:32 بعد از ظهر
یه دونه صفرشو قیمت گرفتم تو گمرک می گفت 7 میلیون .
7 میلیون اصلا ارزش نداره . تازه 2 زمانس پلاک ملی نمیشه . خوب ادم زد ایکس 150 میخره با 7 میلیون بهتر هستش تازه
صفر این موتور فوقش بدون پلاک ملی 2 میلیون

reza KTM
27-06-1390, 09:24 بعد از ظهر
پلاک خیلیم معضل بزرگی نیست
تو دورو بر محله خودت بچرخی که هیچ مشکلی نداری جاهای دیگم رفتی فقط هواست به کفی باشه که به خاطر پلاک نخوابونه

suzuki savar
28-06-1390, 09:31 قبل از ظهر
واسه خريدش اول بايد سي جي مو بفروشم عصري ميفروشم حتما gto ميخرم.

suzuki savar
29-06-1390, 03:16 بعد از ظهر
متاسفانه منصرف شدم آخه هم خيلييييي سوختش زياده+مامورا بگيرنش ديگه نميدن.بجاش پولامو جمع كردم فقط لنگ 2 ميليونم تا يه هيوسانگ 250 آر بخرم.

adel125
12-08-1390, 12:17 قبل از ظهر
کسی از دوستان سراغ داره مدل بالاشو در حد صفر اگه ترجیعان نوک مدادی باشه؟؟

رامین1991
20-02-1392, 05:54 بعد از ظهر
جونم برات بگه که چون 2 زمانس نه پلاک ملی میشه . نه کارت سوخت میدن . کلا جمع شده و توسط کلانتری و راهنمایی رانندگی اگه گرفته شه دیگه نمیدن مثل زد ایکس 150

سلام.من الان عضو انجمن شدم.در مورد این چیزی که دوستمون گفته که پلاک ملی نمیشه،باید بگم که میشه.تو شهر ما 4 تا کاواساکی هستش که پلاک ملی هستن و انصافاً من به شخصه تو حسرت پلاک شدن موتور خودم هستم
اینو یادم رفت بگم که مدل شرط هستش تو پلاک شدن موتور.این 4 تا که میگم،مدلشون82 خودمون هستن که چون 10 سالشون تموم نشده،پلاک شدن.ولی موتور خودم که سری اول هستش(مدلش 1370 ه)بخاطر مدلش پلاک نمیشه:icon_pf _99_:

yasharazary
20-02-1392, 06:07 بعد از ظهر
ما هم یکی داشتیم اینجا (پلاک ملی -- مدارک کامل -- مدل 81)--- قبل عید فروختن به آذرشهری ها 1450!!!

خداییش موتور خاصی هست!!

بد نیست یه خاطره بگم :

تابستون سال پیش دوستم یکی خریده بود-- همون روز اول از صبح تا غروب باهاش گشتیم بعد رفتیم بنزین و روغنش رو دوباره پر کردیم (یکم هم روغن 10 تو باکش ریختیم که بیشتر دود کنه ) دوباره راه افتادیم!!
همینکه میخواستیم از پمپ بنزین خارج بشیم درست وسط تابستون بارون گرفت! عجب بارونی بود!! یکم که رفتیم برق هم قطع شد --- حالا خیابون تاریک --- gto مشکی --- لباسا تیره --- از شانس ما چراغ موتور هم مرخص!!ولی خداییش خیلییییییییییی مزه میداد!! تا ساعت 11.5 باهاش زیر بارون دور دور میکردیم!!
دیگه اشهد رو خونده بودیم و با سرعت 120 تا زیر بارون داشتیم میگشتیم!!

آنتی اسپم : من آخرین بار با این موتور 145 تا تاپ اسپید زدم!!

رامین1991
20-02-1392, 07:29 بعد از ظهر
صورت رو بزاری جلو اگزوزش و فقط نفس بکشی جوووووووون من دستم بود چند ساعت واسه یکی از رفقا بود تو خاک اصلا قدرت مانور نداره خیلی سریع میزنه زمین ( منو زد زمین یه ذره خوابوندمش خیلی خیلی کم ! ) ولی به قول دوستمون موتور خوراکه کیف زنیه :دی قدرت عالی داره در کل دو زمانه پادشاهه دیگه پرچمش بالاس ---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ---------- آها یه چیزی یادمه یه مدت چینی هم از روش کپی کردن با لیبل کاواساکی یعنی اصلا تکه کاواساکی اصلش بود ولی 500 هزار تومن بود قیمتش ! مشکی هم بود یکی از هم محل ها داشت چون باهاش صنمی نداشتم نمیتونستم زیاد ازش اطلاعات بگیرم ولی یادمه میگفت چینیه اصل نیست اما مو نمیزد با اصلش این چینی که شما گفتی،در اصل هندی هستش و به اسمی که معروف شد تو ایران، جهانرو بود که توی دو نوع وارد ایران شد:حجم 100 سی سی و همچنین حجم 125سی سی که البته گیربکس این دو مدل 4 سرعته تعبیه شده بود(ولی مدل اصلیش(منظور ژاپنیشه) 5 سرعتس).فرق های ظاهریه این دو مدل در مقایسه با مدل اصلیش،یا همون کاواساکی 125، توی چندتا چیز هستش که تابلوترینش ترمز کاسه ای چرخ جلوش،با ترمز دیسکی مدل اصلیشه (کاواساکی 125)، و ی چیز دیگه هم که به چشم میاد این هستش که پوسته های موتور از جهت رنگ،با هم فرق دارن و همچنین،رو صفحه کیلومتر مدل ژاپنیش 160 نوشته ولی رو مدل های هندیش،140 .

yasharazary
23-02-1392, 12:31 بعد از ظهر
من آخرین بار با این موتور 145 تا تاپ اسپید زدم!!

اشتباه تایپی شده ---- 115 بود --- عذر میخوام!

آقا رامین بیا یکم از سالارت عکس بذار یکمم ازش تعریف کن!! تاپیک داره خاک میخوره!!!

رامین1991
24-02-1392, 11:48 قبل از ظهر

آقا رامین بیا یکم از سالارت عکس بذار یکمم ازش تعریف کن!! تاپیک داره خاک میخوره!!!

سالارم،دست بوسته داداش،من خودم نمایش دنده زدم روش،بصورت کاملاًدستی ساز.ولی تک شده واسه خودش.البته نفر اول نبودم که این کارو کردم،یکی از کاواساکی بازها اول این کارو کرد،بعداً که ازش پرسیدم.بهم نمیگفت چطوری این کارو کرده،ولی شکرخدا خودم متوجه شدمو الانم شکرخدا قشنگ دنده ها رو نشون میده

- - - Updated - - -

ببخش داداش،یادم رفت:این که شما گفتی کف گازش 115 تا روندیش ، باید یه چیزی بگم که من مال خودمو که نه،ولی مال یکی از دوستان رو که تمام فابریک هستش(حتی یدونه لامپ راهنماش هم فابریک هستش) و مدلش 1371 ه . رو 155 تا خوابوندم گازش رو!!!!این که یه موتور مثل مال شما 115 تا میره و یکی دیگه مث مال دوستم 155 تا(حدوداً) عوامل بسسسسسسسسسسسسسسیاری داره که مهمترینش سر فرم بودن موتور و قطعات هستش،نمومه ی بارزش سیلندر و پیستونشه که باید فابریک و سالم باشه

yasharazary
24-02-1392, 11:50 قبل از ظهر
سالارم،دست بوسته داداش،من خودم نمایش دنده زدم روش،بصورت کاملاًدستی ساز.ولی تک شده واسه خودش.البته نفر اول نبودم که این کارو کردم،یکی از کاواساکی بازها اول این کارو کرد،بعداً که ازش پرسیدم.بهم نمیگفت چطوری این کارو کرده،ولی شکرخدا خودم متوجه شدمو الانم شکرخدا قشنگ دنده ها رو نشون میده

چه جالب

میشه مرحله به مرحله توضیح بدی که چجوری انجام دادی ؟؟

از سالارت حتما عکس بذار!!

- - - Updated - - -

ببخش داداش،یادم رفت:این که شما گفتی کف گازش 115 تا روندیش ، باید یه چیزی بگم که من مال خودمو که نه،ولی مال یکی از دوستان رو که تمام فابریک هستش(حتی یدونه لامپ راهنماش هم فابریک هستش) و مدلش 1371 ه . رو 155 تا خوابوندم گازش رو!!!!این که یه موتور مثل مال شما 115 تا میره و یکی دیگه مث مال دوستم 155 تا(حدوداً) عوامل بسسسسسسسسسسسسسسیاری داره که مهمترینش سر فرم بودن موتور و قطعات هستش،نمومه ی بارزش سیلندر و پیستونشه که باید فابریک و سالم باشه

این که بله

اونی که من سوار شدم بوش بود + اینکه دنده زنجیر عقب تعطیل بود و رد میکرد!!

رامین1991
24-02-1392, 11:51 قبل از ظهر

- - - Updated - - -

چشم،عکس هم میذارم.ولی باید حجم عکس ها رو بیارم پایین تا بشه گذاشت،در اسرع وقت ،چشم

yasharazary
24-02-1392, 12:00 بعد از ظهر
اینم به افتخار آقا رامین که تاپیک این موتور مشدی رو بالا آورده!!

رامین1991
24-02-1392, 12:22 بعد از ظهر
چه جالب میشه مرحله به مرحله توضیح بدی که چجوری انجام دادی ؟؟ از سالارت حتما عکس بذار!! - - - Updated - - - قسمت ته توپی دنده که میخوره تو قسمت درب برق موتور،همونجایی که به شمع دنده خلاص معروفه، رو باز کردم و انداختمش توی دنده و بطور تقریبی گرا شو گرفتم و به همون طور روی درپوش قسمت دنده خلاص رو واسه همون دنده سوراخ کردم و یه تیکه ی فلزی کوچیک مسی،عین خودش رو با چسب و هزارتا دردسر دیگه،حک کردم روش. به همین طریق رفتم سراغ دنده ی بعدی و الی آخر!!!! بعد از درست کردن اون درپوش دنده خلاص،براحتی با هویه ، سیم لحیم کردم روی اون تیکه های فلزی مسی که چسبوندم روی درپوش و سیم ها رو ادامه دادم تا بالا و دقیقاًعین سیم کشی موتورهای دارای دنده نمایش،سیم کشی کردم !

- - - Updated - - -

اینم به افتخار آقا رامین که تاپیک این موتور مشدی رو بالا آورده!!

ماشا... !!! تر و تمیزه !مدلش چنده مال شما؟؟

- - - Updated - - -

[QUOTE=رامین1991;190379][QUOTE=yasharazary;190374]چه جالب میشه مرحله به مرحله توضیح بدی که چجوری انجام دادی ؟؟ از سالارت حتما عکس بذار!! - - - Updated - - - قسمت ته توپی دنده که میخوره تو قسمت درب برق موتور،همونجایی که به شمع دنده خلاص معروفه، رو باز کردم و انداختمش توی دنده و بطور تقریبی گرا شو گرفتم و به همون طور روی درپوش قسمت دنده خلاص رو واسه همون دنده سوراخ کردم و یه تیکه ی فلزی کوچیک مسی،عین خودش رو با چسب و هزارتا دردسر دیگه،حک کردم روش. به همین طریق رفتم سراغ دنده ی بعدی و الی آخر!!!! بعد از درست کردن اون درپوش دنده خلاص،براحتی با هویه ، سیم لحیم کردم روی اون تیکه های فلزی مسی که چسبوندم روی درپوش و سیم ها رو ادامه دادم تا بالا و دقیقاًعین سیم کشی موتورهای دارای دنده نمایش،سیم کشی کردم !

- - - Updated - - -

آقا خوش بحال شما انصافاً!!!نگاه برف ها رو !!!ما که تا میخایم با موتورمون حال کنیم ،دمای هوا شده 50 درجه و موتور برداشتس تو اتاق تا سال بعد:icon_pf _99_: ،طفلی باهام حرف میزنه،مدام بهانه میگیره که بابا ببرم بیرون یه دوری بخورم،منم بهش میگم بابا جون،فعلاً لالا کن تا سال بعد که آفتاب نباشه و پوست لطیفت رو نسوزونه:25r30wi::25r30wi:

yasharazary
24-02-1392, 12:31 بعد از ظهر

این مال من نیست یکی از بچه های دامغن عکسشو آپ کرده بود --- این موتور دامغانه خیلییییییییییی تمیزه!!

اینم یکی دیگه این فک کنم اصفهانه!!

- - - Updated - - -

راستی میشه بگین بچه کجایین ؟ جنوب ؟

چند سالتون هست ؟

راستی دارم وسوسه میشم یکی بخرم!! حدود قیمت داری ؟

- - - Updated - - -

آقا رامین یه کاری بگم خداییش واسم انجام میدی ؟

رامین1991
24-02-1392, 12:38 بعد از ظهر
این مال من نیست یکی از بچه های دامغن عکسشو آپ کرده بود --- این موتور دامغانه خیلییییییییییی تمیزه!!

اینم یکی دیگه این فک کنم اصفهانه!!

- - - Updated - - -

راستی میشه بگین بچه کجایین ؟ جنوب ؟

چند سالتون هست ؟

راستی دارم وسوسه میشم یکی بخرم!! حدود قیمت داری ؟

خوزستان-23- والا اینجا که بیشترا gto عشقشونه تا رنج 3 تومن هم دیدم گرفتن!!! ولی خب ،زیر 1 تومن هم پیدا میشه ها، هم بی پلاکش رو هست ، و هم پلاک قدیمش و هم 4 تا پلاک ملی!!!
میشه بگین شما کجایی هستی و چندساله ؟؟؟؟لطفاً

- - - Updated - - -

آقا رامین یه کاری بگم خداییش واسم انجام میدی ؟[/QUOTE]

بفرما داداش؟؟؟

yasharazary
24-02-1392, 12:46 بعد از ظهر
من یاشارم 20 سالمه!!آذربایجان شرقی هستم -- قبلا اینجا پر بود از gto --یه تعمیرکارداشتیم یک کاوا هایی می آورد دهن آدم وا میموند!! یدونه پلاک ملیش رو چند وقت پیش فروختیم 1.5!!!مدل 81 بود!!ولی یه ساله که کم شده الان 4 تا بیشتر تو شهرمون نیست!!یکیش ژاپنیه فروشی هم هست خیلی سالمه انجینش!!

بفرما داداش؟؟؟

برو یه هندل بزن روشنش کن چند تا گاز بده فیلم بگیر برام ایمیل کن!! بدجور خمار صداشم!! لطفا!!

- - - Updated - - -

چندتا تو ایسگاه آهی کردن بالای 4 تومن!! عجب ؟؟؟

- - - Updated - - -

معمار
20-05-1392, 05:33 بعد از ظهر
دوستان کسی قیمت gto پلاک ملی رو داره ؟

Erfan Ts
20-05-1392, 08:19 بعد از ظهر
یکی از آشناها قرمز رنگشو گرفته...انجین پلمپ .

موتورش طلاست خیلی تمیزه !!! ولی پلاک ملی نیست...2/400 واسش تموم شد.....موتورش حرف نداره انصافا ......

crf
24-05-1392, 10:08 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان من یه کاواساکی جی تی او سراغ دارم که پلاک ملی+کارت موتور+کارت سوخت با 200بنزین---ولی سیلندرش 25 وباید برای طاهرش خرج کنید ولی ارزش داره

رامین1991
26-05-1392, 07:27 بعد از ظهر
چشم،عکس هم میذارم.ولی باید حجم عکس ها رو بیارم پایین تا بشه گذاشت،در اسرع وقت ،چشم

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

- - - Updated - - -

[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

Erfan Ts
26-05-1392, 09:22 بعد از ظهر
جی تی او شما مثل اینکه برای کلکسیونه واسه استفاده نیست !!:)

رامین1991
27-05-1392, 06:35 بعد از ظهر
نظرلطف شماست:clap:

samcoins
25-06-1392, 02:20 بعد از ظهر
با سلام خدمت دوستان من یه کاواساکی جی تی او سراغ دارم که پلاک ملی+کارت موتور+کارت سوخت با 200بنزین---ولی سیلندرش 25 وباید برای طاهرش خرج کنید ولی ارزش داره
ببخشید قیمتش چنده ؟ کجا هست؟ چه رنگیه ؟ پیستونش 25 هست؟

اسماعيل
04-07-1392, 08:37 بعد از ظهر
با سلام خدمت تمامي دوستان و مديران انجمن و سايت.چند وقتيه بدجوري رفتم تو نخ Kawasaki gto 125 خيلي هم اطلاعي ازش ندارم اگه ميشه راهنمايي كنيد تا به يه جايي برسيم. 3244

با سلام
اگه موتور gto 125 ميخواهي بايد مد1372 بگيري چون مدل72 مال ژاپن اصل هست.از72 به بعد كشور ايران توليد ميگرد.و ياد باشه اگه ميخواستي بگيري بايد سيلندر موتور را بپرسي مثلا از من 25 هست اگه سيلندر 0 پيدا كردي مدل72 حتما بگير چون غول سرعت هست و تا ميتوني بهش برس.

رامین1991
14-07-1392, 07:58 بعد از ظهر
با سلام
اگه موتور gto 125 ميخواهي بايد مد1372 بگيري چون مدل72 مال ژاپن اصل هست.از72 به بعد كشور ايران توليد ميگرد.و ياد باشه اگه ميخواستي بگيري بايد سيلندر موتور را بپرسي مثلا از من 25 هست اگه سيلندر 0 پيدا كردي مدل72 حتما بگير چون غول سرعت هست و تا ميتوني بهش برس.

با سلام،اقا اینی که شما گفتی،باید گفت که تا سال 79 ژاپن هستش(حتی تا سالهای آخر عمر کاواکس که سال 82 که مدلهای آبی نفتی - نقره ایش رو داخل بازار داد،بازم موتورش ژاپنی بود و لوازمش هندی و ایرانی بودش(البته خدایش باز کیفیتش عالی بوده نسبت به مونتاژ ایرانی بودنش).البته از سال 74 مدلهای مشابه کاواساکی جی تی او 125 ،به اسم جهانرو جی تی او ،اومد تو بازار که 100 سی سی بود!!! و سالهای بعدش هم جهانرو جی تی او 125 سی سی با گیربکس 4 سرعته ساخته شد که کار کمپانی باجاج هند بود و مونتاژ ایران (باز به نوبه ی خودش عالی بود).ولی خب،کاواساکی 125 کجا و جهانروکجا؟؟!!!:gigglesmile::29::32:

farshad 54
14-07-1392, 08:54 بعد از ظهر
درود

من سال 73 یه مدل 72 در حد صفرشو داشتم رنگ خاکستری یه هفته بیشتر سوارش نشدم بردم با یه هندا 125 سی جی عوضش کردم - شتاب موتور خوب بود ولی زور نداشت اون موقع ها هم ما بیشتر با برو بچ

دوترکه میرفتیم ولگردی تو سر بالای و مسافتای طولانی جواب نمیداد واسه همین عوضش کردم

یه چیزه باحالی که این موتور داره اگه رو جک بغل باشه موتورو سوار شی کلاچو بگیری جک بغل جمع میشه اون وقتا آپشنی بود واسه خودش البته الانشم هر موتوری این آپشنو نداره :gigglesmile:

یه مدت هم جهانرو انجین این موتور رو گذاشته بود رو شاسی kmx و اسم موتور رو گذاشته بود jmx :11:یه چیزه آشغالی درست کرده بود که نگو در یک زمان ر...ده بود به gto و kmx با این موتور مسخره :jealous:

موفق باشید

Erfan Ts
14-07-1392, 09:59 بعد از ظهر
کلا جی تی او رو دوست دارم اما اگه بین جی پی 125 و جی تی او بخوام یکی رو انتخاب کنم جی پی رو انتخاب میکنم !!!

معمار
15-07-1392, 01:13 بعد از ظهر
دوستان تو تولید داخل ها طرح gto داریم ؟

Gladiator
15-07-1392, 01:44 بعد از ظهر
دوستان تو تولید داخل ها طرح gto داریم ؟

بله ، جهانرو 125 داشتیم که دیگه تولید نمیشه

ali_mng
02-08-1392, 03:48 بعد از ظهر
وای این موتور طلاست حیف دوزمانه هست و دودزا
یکبار سوار شدم واقعا تند میرفت انقد رفت رفت تا بنزین تموم کرد وایساد:gigglesmile:

farzin
03-08-1392, 03:04 بعد از ظهر
مال خودم گلگیر لاکی بود اما مال دوستم از اون گلگیر استیل ها بود ژاپنی اصل ، تاپ اسپید 155 تا ، واقعا خوراک درگ گذاشتن با 250 های الان مثل مگلی و هیو و ... خدا رحمتشون کنه ، اگه نمیفروختم خودمم به رحمت ایزدی میپیوستم...

gtr250
14-08-1392, 05:16 بعد از ظهر
من 6 ماه این موتور داشتم خیلی باحاله شتابش حرف نداره

MANHUNT
19-08-1392, 01:57 قبل از ظهر
من دایی داشت ده پونزده سال پیش میشستیم ترکش داییه تخته میکرد چه صدایی داشت یادش بخیر برمیگشتی پشتتو نگاه میکردی کل خیابون رو دود برداشته بود اما خیلی موتور بی امنییتی هستش چون فقط دوست داری بهش ***زی هر چی ***زی بازم جا داره شتابش خیلی خوبه من داییم اخر باهاش تصادف کرد تو جاده دماوند موتور رفت زیر کامیون دایی منم صورتش ۵۲ بخیه خورد

stoncold
19-08-1392, 06:41 قبل از ظهر
این موتورو بعضی ها بهش میگن موتور مرگ
چند روز پیش یه سیلندر صفر انداخته بودم روش صد کیلو که وزنم بود دنده یک گازش میدادم خودش سرشو از زمین میکند بالا

farzin
19-08-1392, 01:37 بعد از ظهر
این موتور برای بالا آوردن سرش نیازی به کلاچ و کشیدن فرمون به بالا نداشت ، کافی بود یهو گازو میگرفتی سرش راحت میومد بالا ، امکان نداره کسی داشته بودتشو یه یادگاری از تصادف باهاش نداشته باشه ، منم زبر چونم جای بخیه هاش هست

alikk
19-08-1392, 02:54 بعد از ظهر
سلام میشه منو برای خرید gto راهنمایی کنید
چه طوری میشه ژاپنی بودن یا هندی بودنشون رو تشخیص داد؟
سیلندر0 یا سیلندر 25 یعنی چی؟
هر نکته ای که موقع خرید بدردم میخوره رو بگید
من تا حالا دو زمانه نداشتم

VAHID
19-08-1392, 03:06 بعد از ظهر
سیلندر 0 یعنی موتور روغن سوزی نداشته و بوش نخورده.اما مثلا 25. یعنی موتور روغن سوزی داشته و سیلندر یکبار بوش خورده .0.5 یعنی یا روغن سوزی زیاد بوده یا دو بار بوش خورده. سیلندر 4 بار جای بوش خوردن داره یعنی تا 1

farzin
19-08-1392, 04:45 بعد از ظهر
آقای alikk نگیری بهتره ، بخاطر اینکه هم موتور خطرناکیه چون به اینکه تو یه راننده باشی یا نباشی تو رو به سمت ازراییل سوق میده ، مورد بعدی اینکه این موتور تمیزش گیر نمیاد و هر چی هم دیدی یا سواری گرفتی بدون یک ، دهم قدرتشو داری میبینی چون عمر خودشو کرده و قطعات مهمی از انجین تعویض شدن و ژاپنی نیستن ، دو زمانه شرایط نگهداریش بسیار حساستر از 4 زمانه هست ، برات دردسر میشه ( البته این فقط پیشنهاد من بود)

stoncold
19-08-1392, 05:39 بعد از ظهر
سیلندر 0 یعنی موتور روغن سوزی نداشته و بوش نخورده.اما مثلا 25. یعنی موتور روغن سوزی داشته و سیلندر یکبار بوش خورده .0.5 یعنی یا روغن سوزی زیاد بوده یا دو بار بوش خورده. سیلندر 4 بار جای بوش خوردن داره یعنی تا 1
داداش موتور دوزمانه خود به خود روغن سوزی داره
وقتی سیلندر گشاد کنه رینگ بازی میکنه صدا رینگ میده یا رینگ خورده میشه سیلندرو یکم خط میندازه اونوقت سیلندرو یکم میتراشن که رینگ بندازه اون میشه 25
دفه دوم تراش بخوره اندازه رینگ 50 تراش میخوره بعد 75 و ...
75 به بالا دوروبرش نرین اصلا

joe1363
05-02-1393, 08:38 قبل از ظهر
با سلام خدمت دوستان.من تازه عضو شدم یه کاوازاکی جی تی او دارم که یه مشکلاتی داره کسی هست که کمکم کنه؟

Erfan Ts
05-02-1393, 10:27 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links]تا حالا این قدر از یه جی تی او خوشم نیومده بود

MOHSEN CBR
10-02-1393, 12:16 قبل از ظهر
مهد تولد این موتور در ساوه شهر ماست
شرکت جهانرو تا سال 82 الی 83 این موتور تولیذ میکرد ولی به صورت ا=کاملا محسوس
شرکت به طور کامل تعطیل شده در حال حاضر فکر نمیکنم کل ایران بگردید بتونید از این موتور به تعداد بالا تو یه شهر به جز ساوه ببینید
اینم بگم این موتور پلاک ملی هم در حال حاضر تو شهرمون داره ولی تعداد خیلی کم

- - - Updated - - -

شتاب این موتور بسیار بالاست به جرات میگم از سوزوزکی 250 تو شتاب اولیه هم بالا تره
بین موتور سوارای قدیمی به مرکب مرگ معروفه
نوع سواری بااین موتور خاص تو برخورد اول احساس یه موتور معمولی رو به ادم میده ولی به محض گاز دادن بهش متوجه میشی
که کنترل این هیولا کار ساده ای نیست
به دلیل تک دیسک بودن چرخ جلو تو سرعت بالا موتور به اصطلاح عامیانه کله میکنه وباعث نفله شدن ادم میشه
پس اگر سوار شدید یدفعه ترمز جلو نزنید به فنا میرید

- - - Updated - - -

عکس بالایی هم مدل 72 73 این موتور که گلگیر استیل خطر عقب مستطیل شکل داره

- - - Updated - - -

با سلام خدمت دوستان.من تازه عضو شدم یه کاوازاکی جی تی او دارم که یه مشکلاتی داره کسی هست که کمکم کنه؟

مشکلتو بگو شاید کمکی از دستم بر بیاد

farzin
10-02-1393, 01:01 بعد از ظهر
نمیدونم چند سال پیش بود ولی یادمه یهو جو اینکه موتورهای دوزمانه رو بعلت دودزا بودنشون و آلوده کردن هوا جمعشون میکنن ، و اگه موتور دو زمانه رو گرفتن دولت اون رو 2 نصف میکنه اون موقع ها رو زبودن افتاده بود و خیلیا فروختن و یکی از دلایل فروش خودم هم همین بود ... اونموقع گرونترین موتور پلاکدار ایران بود ... و تا جایی که ذهنم یاری کنه قیمت یک میلیون و دویست هزار تومن از سوی جهانرو فروخته شد... این موتور رو فقط نو و تمیزش رو باید سوار شد ، در غیر اینصورت دندون درد هستن و مخصوصا اگه سیلندر باز شده و دستی توش رفته دیگه این موتور قدرت یک موتور 70 سی سی رو هم نداره و همیشه انجین پخشه رو زمین... با یک تمام ژاپنی که فک کنم مدل 71 بود دقیق یادم نیست مال یکی از دوستام بود 155 تا درش آوردیم ، ولی اون موقع جی پی اس نبود که ببینیم کیلومترش چقد با ما روراسته
موتور مرگ اسمی هست که روی این موتور مونده و برازندش هم هست چون جون خیلیا رو گرفت
هر چند یادگاریهای تصادفاتم باهاش روی صورتم مونده ولی یادش بخیر و گرامی باد

MOHSEN CBR
10-02-1393, 08:26 بعد از ظهر
نمیدونم چند سال پیش بود ولی یادمه یهو جو اینکه موتورهای دوزمانه رو بعلت دودزا بودنشون و آلوده کردن هوا جمعشون میکنن ، و اگه موتور دو زمانه رو گرفتن دولت اون رو 2 نصف میکنه اون موقع ها رو زبودن افتاده بود و خیلیا فروختن و یکی از دلایل فروش خودم هم همین بود ... اونموقع گرونترین موتور پلاکدار ایران بود ... و تا جایی که ذهنم یاری کنه قیمت یک میلیون و دویست هزار تومن از سوی جهانرو فروخته شد... این موتور رو فقط نو و تمیزش رو باید سوار شد ، در غیر اینصورت دندون درد هستن و مخصوصا اگه سیلندر باز شده و دستی توش رفته دیگه این موتور قدرت یک موتور 70 سی سی رو هم نداره و همیشه انجین پخشه رو زمین... با یک تمام ژاپنی که فک کنم مدل 71 بود دقیق یادم نیست مال یکی از دوستام بود 155 تا درش آوردیم ، ولی اون موقع جی پی اس نبود که ببینیم کیلومترش چقد با ما روراسته
موتور مرگ اسمی هست که روی این موتور مونده و برازندش هم هست چون جون خیلیا رو گرفت
هر چند یادگاریهای تصادفاتم باهاش روی صورتم مونده ولی یادش بخیر و گرامی باد

فرزین جان تبریک میگم بهت که طعم سواری با این موتور چشیدی
واقعا موتور توپیه هر کسی تمیزشو خواست من سراغ دارم
ساوه از درب داغون گرفته تا صفرش هست هر کی هر جوری خواست یه ندا بده
باور نمیکنید من تو ساوه سنگین زیاد سوار میشم
ولی خدایی تو شتاب اولیه تو حجم سی سی پایین موتوری به هیولایی کاوازاکی gto ندیدم

farshad 54
10-02-1393, 09:15 بعد از ظهر
MOHSEN CBR ([Only registered and activated users can see links])

شتاب این موتور بسیار بالاست به جرات میگم از سوزوزکی 250 تو شتاب اولیه هم بالا تره

دوست عزیز شتاب جی تی او خوبه ولی دیگه از سوزوکی 250 x7 بهتر بودنش یه نمه مثل شوخی میمونه

x7 جنازش تو شتاب جی تی او رو گوجه میکنه من هردوی این موتور هارو داشتم و اصلا تو این قضیه شک ندارم

stoncold
10-02-1393, 09:35 بعد از ظهر

دوست عزیز شتاب جی تی او خوبه ولی دیگه از سوزوکی 250 x7 بهتر بودنش یه نمه مثل شوخی میمونه

x7 جنازش تو شتاب جی تی او رو گوجه میکنه من هردوی این موتور هارو داشتم و اصلا تو این قضیه شک ندارم
دوستان یه سری چیزایی میگن اطلاع رسانی غلط میکنن ماهم هرچی سعی میکنیم اصلاح کنیم درست بشو نیست
سوزوکی ایکس هفت که خوبه سوزوکی جی پی 125 که همون بچه ایکس هفته تو شتاب جی تورو سوسک میکنه جفت سیلندر 250 هش بماند
ولیکن شتابش واقعا بالاست

farzin
11-02-1393, 12:47 قبل از ظهر
x7 موتور بسیار قوی تری هست نسبت به gto و من موندم داش فرشاد x7 رو داشتی چطور الان به این موتورها قانع شدی ...

farshad 54
11-02-1393, 09:38 قبل از ظهر
x7 مال زمانه جوونی بود فرزین جون که سوار شدنش اون موقع داستان داشت بعدشم که قضیه دو زمانه و اینا پیش اومد

چاره ای نیست فعلا باید با این اسباب بازیا سر کنیم تا ببینیم چی میشه

هر جای دنیا بگی من آرزومه بتونم تو مملکتم یه موتور بالای 250 سی سی سوار شم سه روز برات گریه میکنن :wow::10:

واقعا سازمان حقوق بشر نمیخواد یه فکری به حال ما بکنه :mad_majidonline:

roma
11-02-1393, 10:18 قبل از ظهر
هر جای دنیا بگی من آرزومه بتونم تو مملکتم یه موتور بالای 250 سی سی سوار شم سه روز برات گریه میکنن

واقعا سازمان حقوق بشر نمیخواد یه فکری به حال ما بکنه

دفعه بعدی که اشتون امد ایران یه قرار ملاقات باش بزاریم نظرت چیه داش فرشاد

MOHSEN CBR
12-02-1393, 09:22 قبل از ظهر

فرشاد جان داداش من . گفتنه این حرف هیچ سود ضرری واسه من که نداره داداش
شما جفتشم داشتی با جفتشم هم زمان بغل به بغل حتما تست زدی
ولی این چیزیه که من به چشمای خودم دیدم
به چشمام که نمیتونم دورغ بگم والا تو سرعت نه ولی تا دنده دو x7 خورد بعدش ازش جا موند

Erfan Ts
12-02-1393, 04:17 بعد از ظهر
آلوده کردن محیط زیست ...... خیلی مسخرست......

این همه کارخونه بدون مجوز ...این همه ماشین بی کیفیت ...... این همه حجم زباله ..... بعدش اومدن موتور هایی رو که فقط به اندازه 1 لیتر روغن میسوزونن گیر دادن ......

کیفیت این موتور از هر موتور چینی و کره ای و اروپایی در سطح خودش بهتره ......

کسی نیست که سوار این جور موتور ها شده باشه و بد تعریف کرده باشه ........

farzin
12-02-1393, 07:40 بعد از ظهر
آخه یک موتور نبود ، تصور کن هممون موتورامون یک لیتر روغن بسوزونن ... چی میشد ... مطمنا اگه این طرح اجرا نمیشد ... طرفداران این موتورا هر روز بیشتر و به تعدادشون افزوده میشد
.
بعد یه آشنایی داریم مشکل تنگی نفس و قلبی پیدا کرده بود ( سن بالا ) بردن بیمارستان گفتن علتش آلودگی هواست ، در صورتی که ایشون توی یک کلان شهر یا یک مرکز استان یا یه شهر بزرگ هم نبود ، آلودگی هوا مهمه ولی چون جوونیم حسش نمیکنیم ، بچه ها و سن بالاها خوب حسش میکنن
موتور خوب و پرتوانی بودن ، اما نگهداری هم زیاد میخواستن ...
.
ولی با این تفاسیر حق هم داری ، کشور افتضاحه با این ماشینا

Amir R1
12-02-1393, 08:05 بعد از ظهر
میتونستن به قول خودشون دکتر مهنداسشون که تو ایرنانن و تکن بگن یه تصویه سر برای ته اگزوز بزارن:khak:

MOHSEN CBR
13-02-1393, 02:25 بعد از ظهر
-

میتونستن به قول خودشون دکتر مهنداسشون که تو ایرنانن و تکن بگن یه تصویه سر برای ته اگزوز بزارن:khak:

ایول داش امیر دمت گرم داداش ببین این خودش یه پروژه توپ واسه موتورای دودی که از الایندگیشون کم کنه حالا به نظرت تو کت مسئولان مملکتمون میره که اجاره تردد به این وسایل بدن با این فیلتر

saeed kawasaki
13-02-1393, 05:03 بعد از ظهر
داداش mohsen cbr من یه دونه در حد صفر میخوام

joe1363
13-02-1393, 07:34 بعد از ظهر
مهد تولد این موتور در ساوه شهر ماست
شرکت جهانرو تا سال 82 الی 83 این موتور تولیذ میکرد ولی به صورت ا=کاملا محسوس
شرکت به طور کامل تعطیل شده در حال حاضر فکر نمیکنم کل ایران بگردید بتونید از این موتور به تعداد بالا تو یه شهر به جز ساوه ببینید
اینم بگم این موتور پلاک ملی هم در حال حاضر تو شهرمون داره ولی تعداد خیلی کم

- - - Updated - - -

بین موتور سوارای قدیمی به مرکب مرگ معروفه
نوع سواری بااین موتور خاص تو برخورد اول احساس یه موتور معمولی رو به ادم میده ولی به محض گاز دادن بهش متوجه میشی
که کنترل این هیولا کار ساده ای نیست
به دلیل تک دیسک بودن چرخ جلو تو سرعت بالا موتور به اصطلاح عامیانه کله میکنه وباعث نفله شدن ادم میشه
پس اگر سوار شدید یدفعه ترمز جلو نزنید به فنا میرید

- - - Updated - - -

عکس بالایی هم مدل 72 73 این موتور که گلگیر استیل خطر عقب مستطیل شکل داره

- - - Updated - - -

مشکلتو بگو شاید کمکی از دستم بر بیاد

دستت درد نکنه دیر گفتی موتورو به اسم موتور خاموش مفت فروختم ولی حالا مشکلمو میگم یچیزی یاد میگیریم بالاخره.من انجین موتورو باز کرده بودم بهمراه سیلندر و سرسیلندر.وقتی میخاستم ببندم هندل که میزدم موقع برگشت هندل به بالا تق تق دنده میداد از اونجایی که به پمپ روغن وصل میشه.میخاستم ببینم مشکلش چیه.دومین سوالم از برادران این بود که سیلندر بستن غلق داره؟ما که هرکاری کردیم نتونستیم سیلندر رو فیت کنیم سرجاش . تا میذاشتم رو انجین صاف میشد ولی وقتی پیچ هاشو میذاشتم از یه طرف میومد بالا و فیت نمیشد روی انجین که قشنگ تراکم ایجاد بشه.میخاستم ببینم بستن سیلندر غلق خاصی داره یا چون پیچ های سیلندرم هرز شده بود اینطوری میشد.یه سوال دیگه اینکه اگر بخام سیلندر موتورو عوض کنم و صفر بگیرم برام سیلندر کروم میتونم برام گیر بیارم یا اصلا گیر نمیاد؟

saeed kawasaki
13-02-1393, 07:47 بعد از ظهر
با عرض سلام کسی gto در حد سراغ نداره؟

MOHSEN CBR
22-02-1393, 12:14 قبل از ظهر
دستت درد نکنه دیر گفتی موتورو به اسم موتور خاموش مفت فروختم ولی حالا مشکلمو میگم یچیزی یاد میگیریم بالاخره.من انجین موتورو باز کرده بودم بهمراه سیلندر و سرسیلندر.وقتی میخاستم ببندم هندل که میزدم موقع برگشت هندل به بالا تق تق دنده میداد از اونجایی که به پمپ روغن وصل میشه.میخاستم ببینم مشکلش چیه.دومین سوالم از برادران این بود که سیلندر بستن غلق داره؟ما که هرکاری کردیم نتونستیم سیلندر رو فیت کنیم سرجاش . تا میذاشتم رو انجین صاف میشد ولی وقتی پیچ هاشو میذاشتم از یه طرف میومد بالا و فیت نمیشد روی انجین که قشنگ تراکم ایجاد بشه.میخاستم ببینم بستن سیلندر غلق خاصی داره یا چون پیچ های سیلندرم هرز شده بود اینطوری میشد.یه سوال دیگه اینکه اگر بخام سیلندر موتورو عوض کنم و صفر بگیرم برام سیلندر کروم میتونم برام گیر بیارم یا اصلا گیر نمیاد؟
شرمنده داداش دیر به پستم خوردی
اونو قسمتی که پیستون وصل میشد نتونستی درست سوار کنی بعدشم پیستون موتور تو برگشت باعث ایجاد یه صذای تق تق میشده البته تا جایی که تجربه شخصی خودمه در مورد سیلندرم باید خدمت دوست گلم عرض کنم داداش قلق داره منم عین تو مهندس بازی در اوردم برا یکی از رفقا خواستم ببندم نشد زنگ زدم یکی از بچه های مکانیک کاوازکی اومد هم بست هم یادم داد
سیلندر کروم اصل هم میشه پیدا کرد ولی دور بر 700 800 مایشه اصل هم پیدا نکردی تایوانی هست ارزون تره ولی سعی کن رینگ ژاپن بندازی که عمری بشه

- - - Updated - - -

با عرض سلام کسی gto در حد سراغ نداره؟

سعید جان چه قیمت میخای داداش
سعید جان گمرک هست فکر کنم یادم نیست 15 میگفت صفرش دیگه نیست زمستون 82 اخرین تولیدش بود که 83 پلاک کردن یسریا دیگه تولید نشد

joe1363
23-02-1393, 08:41 بعد از ظهر
داداش دمت گرم یچیزی یاد گرفتیم.اخه من از هرکسی تا حالا پرسیدم سیلندر بستن کار سختی نیست من میگم شاید این موتور که من داشتم چون خیلی هم پیچ هاش هم جای پیچ هاش که روی انجین هست هرز شده بود خیلی بدقلق بوده . تازه میخاستم انجین وسطم باز کنم دیگه بی خیالش شدم و دست از سرش برداشتم جمعش کردم و به اسم موتور خاموش فروختم ولی می ارزید یچیزایی یاد گرفتم

MOHSEN CBR
23-02-1393, 11:44 بعد از ظهر
نوکرتم داداش اره شایدم اینکه میگی باشه ولی کاوازاکی کلا تو جمع کردن موتور بد قلقیه یه مقدار اذیت میکنه یدونه دارم 72 موتور پلمپ کاملا وحشی بعضی وقتا میترسم بهش گاز بدم کاوازاکی بازا بهش میگن بچه هزار مرگ یه صفحه کلاج cfc انداختم روش پرواز میکنه
کی موتورتو دادی رفت ؟

Erfan Ts
23-02-1393, 11:46 بعد از ظهر
یه صفحه کلاج cfc انداختم روش پرواز میکنه

محسن جان صفحه کلاج چند فی آب خورد؟؟؟

MOHSEN CBR
24-02-1393, 01:10 بعد از ظهر
ناقابل داداش دهنم سرویس شد با بد بختی گیر اوردم 170 تومن

Erfan Ts
24-02-1393, 01:30 بعد از ظهر
ناقابل داداش دهنم سرویس شد با بد بختی گیر اوردم 170 تومن

چه جوریاست؟؟؟ سر تی اس میخوره بندازیم روش؟؟:4chsmu1:

saeed kawasaki
24-02-1393, 03:41 بعد از ظهر
سلام به همه ی داداشای مشتی خودم داداش محسن خودت کاوازاکی gto داری؟

Amir R1
24-02-1393, 04:08 بعد از ظهر
:icon_pf _101_:خوش اومدی به پرشین موتور.
بچه ها این بستن پیستون قلقشو اگه کسی میدونه بگه دعاش میکنیم:crazy:

MOHSEN CBR
24-02-1393, 11:30 بعد از ظهر
اره داداش یه وحشیشم دارم مدل 72 موتور پلمپ

- - - Updated - - -

چه جوریاست؟؟؟ سر تی اس میخوره بندازیم روش؟؟:4chsmu1:
داداش تست نزدم بزار بپرسم ولی فکر نکنم جواب بده کاوازاکی با سوزوکی از اولم میونه خوبی نداشتن :3ztzsjm:

joe1363
25-02-1393, 11:26 قبل از ظهر
یه هفته پیش 800 دادم.موتور دوتا سراغ دارم خیلی خیلی تمیزن.تمام فابریک سیلندر صفر.تو موتورو چند قیمت گذاشتی؟

hamed510
25-02-1393, 02:10 بعد از ظهر
اقایون یه جی تی او فنیش در حد باشه و ظاهریشم معمولی باشه چند در میاد!!؟ مدارکشم کامل باشه مدل مهم نیس

saeed kawasaki
25-02-1393, 03:02 بعد از ظهر
سلام داداش محسن خودت قصد فروشش رو داری؟

MOHSEN CBR
26-02-1393, 06:07 بعد از ظهر
نه داداش فعلا نمیفروشم اگه میخای بگردم یه سرحال در حد مال خودم پیدا کنم برات

MOHSEN CBR
06-03-1393, 12:43 قبل از ظهر
اینم عکس یه جیگر

41419

Erfan Ts
06-03-1393, 08:09 قبل از ظهر
اینم عکس یه جیگر

41419

داداش موتور خودتونه؟؟

گلگیر جلو استیلی خیلی ظاهر موتور رو بهتر میکنه

MOHSEN CBR
06-03-1393, 02:04 بعد از ظهر
نوکرتم داداش اره خوشگل میکنه نه موتور من گلگیر جلوشو عوض کردم مدل 72 بود معمولی انداختم
شتاب توکلاس پایین فقط کاواز ناز نفس همه کاواز بازا

MOHSEN CBR
09-03-1393, 10:21 بعد از ظهر
اینم دوتا سالار که دم دست بودن
41672

yasharazary
10-03-1393, 02:57 قبل از ظهر
به به.چند دادین اینارو

MOHSEN CBR
10-03-1393, 12:33 بعد از ظهر
هستش داداش ندادیم بره
41694

yasharazary
10-03-1393, 12:41 بعد از ظهر
خیلی باحالن

فروشین؟

Erfan Ts
10-03-1393, 12:51 بعد از ظهر
باحاله ولی به پای جی پی نمیرسه برو بکس

این چرمی که رو ترک میبندن همون روکش فرمونه پیکانه >؟؟؟:4chsmu1::25r30wi:

MOHSEN CBR
10-03-1393, 12:59 بعد از ظهر
اره یاشار جان فروشیم هستش فعلا درگیرم صد درصد تا چند روز اینده اگهیشو تو پرشین موتور میزنم اینجا هم اعلام میکنم
عرفان جان داداش نداشتیما تو یه 125 جی پی سالم بیار منم یه جی تی او 125 ببینین کدومش میترکونه

Erfan Ts
10-03-1393, 01:03 بعد از ظهر
عرفان جان داداش نداشتیما تو یه 125 جی پی سالم بیار منم یه جی تی او 125 ببینین کدومش میترکونه

جی پی سالم اصلاا نیست یعنی؟؟ :i'm ok::i'm ok:

راستی پیغام خصوصی رو چک کن بی زحمت داداش واست یه قیمت فرستادم

BROCK
31-03-1393, 02:42 بعد از ظهر
سلام بچه ها
اقا ما یه کاوازاکی gto تمیز در حد سیلندر 25 فابریک بدون بوش خوش استیل و قیافه و مهمتر از همه سالم و خوش صدا داریم گاز خورش هم عالییییی خواستم بدونم الان چند قیمت هستش؟؟؟؟؟؟؟؟
موتور دو برگ سند داره و بی پلاکه

- - - Updated - - -

اقا یه چیز هم بگم خدایی من با سن کمم چون دایی هام موتور باز بودن خیلی موتور سوار شدم و نظرات دوستان رو هم خوندم البته حمل بر خودستایی نشه
کاوازاکی gto یه سر و یه گردن و یه کلیپس از همه ی 125 ها بالاتره و کلا موتور تو دل بورویی هست و یکم بی انصافیه جی پی رو با جی تی او یکی کنیم جی پی شتاب اولیه اش نزدیک به جی تی او هست ولی تاپ اسپیدش اصلا به دود جی تی او هم نمیرسه من دوتاشو هم داشتم هردو هم تمیز ولی جی تی او یه چیز دیگس هم شیکه هم خوش صدا هم راه میره من یه مدل 70 سیلند سیاهش رو داشتم الله اکبر داییم باهاش تصادف کرد به باد دادش واقعن موتور مرگ که میگن همون بود خدااااااااااااااااااااای موتورای 125 واقعا جی تی او هست ولی یه سری از دوستان که داغونش رو سوار میشن میگن موتور بدیه و قفل میکنه من با موتور خودم از شهر خودمون بجنورد تا مشهد یه کله رفتم نه قفل کرد نه دیسکش قفل کرد هیچی هیچی فقط باید ملاحظه ی موتورو بکنین موتور دوزمانس چهارزمانه و سوپاپ دار نیست که مبدا گازو بگیری مقصد ولش کنی باید به موتور نفس بدی همونجور که اون به تو حال میده تو هم بهش حال بدی به قول یکی از دوستان فک کنم تو سایت تیونینگ تاک گفت ژاپن یه چیزی ساخته خودش هم توش مونده بعد هم یه عده میگن اینا مدل بالاهاش ایرانیه نه داداش من ایران هنوزم نمیتونه اینا رو بسازه چه برسه به 10-12 سال پیش مال من مدل 74 هستش و واقعا سواری با جی تی او رو باید با این فهمید راستی جی تی او گوجه ای مدل 70-71 اگه تمیز باشه خریدارممممممممممممممممممم
با تشکر از دوستان گل ببخشید طولانی شد
یاعلی

BROCK
01-04-1393, 04:29 بعد از ظهر
دوستان کاوازاکی gto گوجه ای یا سفید مدل پایین گلگیر استیل تمیز و فابریک نبوووووووووووود؟؟؟؟
خریداریما

BROCK
01-04-1393, 05:18 بعد از ظهر
اینم عکس موتور ما
تقریبا همه چیزش فابریکه سیلندر 25 بدون بوش فابریک و دوبرگ سند و بی پلاک
42651

رامین1991
01-04-1393, 11:39 بعد از ظهر
آخه یک موتور نبود ، تصور کن هممون موتورامون یک لیتر روغن بسوزونن ... چی میشد ... مطمنا اگه این طرح اجرا نمیشد ... طرفداران این موتورا هر روز بیشتر و به تعدادشون افزوده میشد . بعد یه آشنایی داریم مشکل تنگی نفس و قلبی پیدا کرده بود ( سن بالا ) بردن بیمارستان گفتن علتش آلودگی هواست ، در صورتی که ایشون توی یک کلان شهر یا یک مرکز استان یا یه شهر بزرگ هم نبود ، آلودگی هوا مهمه ولی چون جوونیم حسش نمیکنیم ، بچه ها و سن بالاها خوب حسش میکنن موتور خوب و پرتوانی بودن ، اما نگهداری هم زیاد میخواستن ... ولی با این تفاسیر حق هم داری ، کشور افتضاحه با این ماشینا با عرض سلام و عرض ادب خدمت بچه ها ،منم عذر میخام که دیر جواب میدم،(آخه با سر کچل اومدم تو جمعتون،خدمت مشرف دارم :25r30wi::25r30wi:خخخخخخ)این چیزی که دوستان فرمودن در مورد اینکه آلودگی این موتورها بسیار بالاست،کاملاً درست هستش،ولی تدابیر و میشه گفت اختراعاتی هم انجام شده که اون این هستش که واسه موتورهای دوزمانه روی مسیر خروجی اگزوز ، یدونه سوپاپ یکطرفه تعبیه کرده بودن که این سوپاپ دود و یا همون گازهای خارج شده از اگزوز رو با سیستمی که دقیقا الان روی موتور های CG125 جدید انجام میشه و روی سر سیلندر کاملاً بدیهی هستش و میشه دیدش ،تفکیک می کرد و گاز CO2 رو میگرفت و یجورایی میشه گفت آلودگی رو از بین میبرد و اونوقت از اگزوز خارج میشد و موتور رو تقریبا بی آلوده میکرد(از نظر گاز CO2)ولی چرا استقبال نشد،این نظر خودمه:چوووووووون تمام اون چیزی که این موتور این همه محبوب کرد رو میشه گفت پایییییییین آورد و رو به نصف شدن برد، و اون چیزی نبود جز : شتاب و سرعت موتور.چون دقیقا عین این میموند که شما دستتون رو به ته اگزوز میگرفتین و اونوقت میخاستین موتور راه بره که این عملاً موتور رو خفه میکرد

- - - Updated - - -

[QUOTE=MOHSEN CBR;234734]شرمنده داداش دیر به پستم خوردی
اونو قسمتی که پیستون وصل میشد نتونستی درست سوار کنی بعدشم پیستون موتور تو برگشت باعث ایجاد یه صذای تق تق میشده البته تا جایی که تجربه شخصی خودمه در مورد سیلندرم باید خدمت دوست گلم عرض کنم داداش قلق داره منم عین تو مهندس بازی در اوردم برا یکی از رفقا خواستم ببندم نشد زنگ زدم یکی از بچه های مکانیک کاوازکی اومد هم بست هم یادم داد
سیلندر کروم اصل هم میشه پیدا کرد ولی دور بر 700 800 مایشه اصل هم پیدا نکردی تایوانی هست ارزون تره ولی سعی کن رینگ ژاپن بندازی که عمری بشه

بازم عذر میخام دیر ج دادم،در مورد اینکه گفتین که خودتون موفق نشدین ببندین و آخرش دوستتون اومده و موتور رو بسته،باید گفت که بهلهههههه،دقیقاً قلق داره بستنش و اون این هستش که اگه شما روی پیستون دو زمانه رو نگاه کنین میبینین که یدونه فلش یسمتش هست. این فلش رو باید بندازی سمت اگزوز،اینم البته باید گفت که دوتا رینگی که واسه پیستون هستش یکیش کلفتر و یکیشم باریکتر از اون یکی هستش،اونی که کلفتتر هستش پایینی و اونی که باریکتر هستش بالایی سوار میشه روی پیستون(قبل از جا زدن رینگ ها توجه کنین که زیر رینگی ای که همراه رینگ ها توی باکس رینگ ها هستش رو باید روی شیار پایینی پیستون جا بندازین و بعد رینگهارو سوار کنین)
سیلندر هم که میخاین جا بزنین،دقت کنین که بقول معروف اول پیچ ها رو شکیل کنین و بعدش بصورت ضربدری و با رعایت این که یکم یکم و باهم پیچ هارئ سفت کنین، براحتی سیلندر جا میره.

Erfan Ts
02-04-1393, 11:18 قبل از ظهر
اره یاشار جان فروشیم هستش فعلا درگیرم صد درصد تا چند روز اینده اگهیشو تو پرشین موتور میزنم اینجا هم اعلام میکنم

داداش جی پی همین بچه ایکس هفت بودنشه که مجاب میکنه جی تی او رو قورت بده ....هر چند یه تار مو جی تی او ترکیده هم رو به 10000 تا اشمی مشی کره ای و چینی و تایوانی و فلان جا نمیدم والا به خدا :) :)

- - - Updated - - -

اینم عکس موتور ما
تقریبا همه چیزش فابریکه سیلندر 25 بدون بوش فابریک و دوبرگ سند و بی پلاک
42651

دمت گرم داداش موتورت تمیزه ......

این جا یه نفر آلبالویی داره ...طرقست اصلا :) ولی فک نکنم بفروشه!!! در کل آلبالوییش یه چیز دیگس

BROCK
02-04-1393, 03:52 بعد از ظهر
عرفان جان قابلتو نداره داداش
آره البالویی که بعضی جاها بهش میگن زرشکی بعضی جاها هم جیگری خیلی قشنگه ولی بدیش اینه خیلی زیاده این طرف ما تو بجنورد خیلی gto زیاده و این طرف به gto ارادت خاصی دارن هممممممه
بجنورد یه زمانی معدن gto بود الان هم نگاه کنیدgto پلاک بجنورد تو خیلی شهرا هست ولی همه رو فروختن اخریش قشنگ یادمه 3 سال پیش یه مدل 73 خشکه خشک بود اومدن بردن بندر عباس اونموقع فک کنم 3600 ولی این طرف ها مدل پایین خیلی کمه منم عاشق گوجه ای شدم یعنی یه سیلندر سیاه سفید مدل 70 داشتما ولی هنوز چشمم دنبال گوجه ایه
بعدم عرفان جان علت اینکه به gp میگفتن بچه x7 بیشتر به خاطر شباهتشونه البته نه اینکه gp راه نره یا وحشی نباشه وبه قول شما جنازش به این اپاچی ها و پالس ها شرف داره ولی با gto قابل مقایسه نیست جی تی او هم شیکه الن تو ایران تو کلاس خیابانی سی سی پایین من احساس نمیکنم از جی تی او شیک تر باشه هر چند ده ها سال از ساختشون میگذره و صداش هم که اگه منبع و اگزوز اصلی باشه و فابریک معتاد صداش میشید راه هم که خدااااااااااا تا راه میره جی پی تو هیچ زمینه ای در مقابل جی تی او حرفی برای گفتن نداره ولی خداییش شتاب اولیه اش نزدیک به جی تی او یا شاید گاهی تو بعضی جی پی های تمیز در حد هم باشند بالاخره سوزوکیه
هر کدوم از دوستان هم خواستن منو اد کنن تو واتساپ تا یه کلیپ از صدای جی تی او منبع و اگزوز فابریک بذارم تا بفهمید موتور باید چه صدایی داشته باشه
شرمنده طولانی شد البته عرفان جان من خاک پاتم شما و سایر دوستان استاد ما هستین
یاعلی اقا فقط برید تو بهر این رنگ یه موتور در این حد و این رنگ دیدید لطف کنید خبر کنید حتما خریدارم42686

- - - Updated - - -

09157776865 شمارم

BROCK
03-04-1393, 04:56 بعد از ظهر
دوستان ببخشید منظور شما از سیلندر کروم همون سیلندر ژاپنه؟؟؟؟
من یه 25 دارم برای فروش.بدون بوش و سالم
کسی هم برای ما یه جی تی او مدل پایین پیدا نکرد دیگه
تاپیک فعال فعال بود ما اومدیم توش خوابید شانسو میبینید تورو خدا ؟؟؟؟

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه هم در جواب داداش رامین 1991 بدم که این موتورا به اونصورت الودگی ندارن
پشت یه خط واحد تا حالا با موتور حرکت کردین؟؟؟؟؟عجب دودی تولید میکنه؟؟؟؟این همه ماشین اسقاطی و روغن سوزی.این همه موتور چهارزمانه ی روغن سوزی.
اقا اینا همش بهانست.این موتورا تو شتاب و سرعت واقعا عجیب هستن و به خاطر همین ممنوع شده ترددشون.
ایا یک x7 به اندازه ی یک پنجم یه ماشین روغن سوزی دود تولید میکنه؟؟؟ایا x7 و تو بعضی جاهای دیگه gto به خاطر الودگیشون حکم تیر دارن؟؟؟؟
یکم بیشتر فکر کنیم.اینا نیتشون جمع کردن موتور دوزمانه بود چون سرعت و شتاب بالا بودن و خطرناک همین.
الودگی هم همش بهونست
بازم ببخشید رامین جون نظر من بود
یاعلی

yasharazary
03-04-1393, 05:09 بعد از ظهر
صدای دوزمانه فقط،gto
دوست عزیزمیشه یه کلیپ ازصداش برام بفرسی تو واتساپ؟
09149211337

Erfan Ts
03-04-1393, 05:20 بعد از ظهر
صدای دوزمانه فقط،gto
دوست عزیزمیشه یه کلیپ ازصداش برام بفرسی تو واتساپ؟
09149211337

داداش از تی اس زیبا تر تو دوزمانه داریم اصلا ؟؟؟:biggrin::flower4:

MOHSEN CBR
03-04-1393, 05:23 بعد از ظهر
به به دم همه سالار سوارا گرم
میبینم که تاپیک ترکونید اقا دممممممممممممممممممممممتو ن گرم ناز نفس تک تکتون
موتور فرشاد دادیم رفت الان بنده خدا پشیمونه گیر داده به ما موتورتو بده
کاواز بازن زیاد شدن باید با کمپانی بشینیم صحبت کنیم سیلندر صفر ژاپن بفرسته واسمون دیگه
بعدشم عرض کنم چند روز پیش داشتم فر میخوردم با سالارم تو شهر پسره با پالس ان اس اومده میگه کل میندازی داداش
برگشتم میگم برو پسر جان این اسباب بازیا در حد اندازه موتور مانیست ما با یاماها dt wr کل کل میکنیم یارو تااومد بگه نه داداش
موتورما فلانه دیدم داشت دود خامه ای موتور نگا میکرد جاتون خالی هر چی گاز داد نتونست بگیره
شل کردم دور میدون رسیده میگه داداش شرمنده ما جسارت کردیم خدایی هیولاست
این اولیه موتور فرشاد بود 42738
این داداشمون که بچه بجنورد هم پسر گلی دمش گرم

BROCK
03-04-1393, 05:29 بعد از ظهر
اقا محسن گل داداش ما خاک پاتیم
اقا جی تی او یه چیز دیگست.خدا وکیلی این جا جای دروغ گفتن و از خود تعریف کردن نیست ولی من وقتی موتورمو تمیز میکردم میاوردم بیرون بخدا قسم شده حتی موتور سنگین اومده کنارم موتورو خواسته.نیت من تعریف از موتور خودم نیست کلا کاوازاکی جیگره محسن جان افتخار میکنیم با عشق بازی مث شما هم کلامیم داداش
عرفان جان خدایی تی اس هم اگه منبع اگزوز و اگزوزش فابریک باشه صداش واقعا قشنگه ولی نه مثل جی تی او

MOHSEN CBR
03-04-1393, 05:53 بعد از ظهر
کاوازاکی فقط جی تی او ش باحال نیست
اینم باحاله 42739
اینم دوزمانه ست شتابشم خداست
صداشم باید ببینی

Alireza.BMW
03-04-1393, 05:58 بعد از ظهر
اسمش چیه؟ چند سی سیه؟

BROCK
03-04-1393, 05:58 بعد از ظهر
های کیپسش واقعا عالیه من تجربشو نداشتم ولی از دوستان میگفت با 150 سی سی 200 تا بیشتر راه میره.حقیقت داره؟؟؟؟

yasharazary
03-04-1393, 06:07 بعد از ظهر
دم بچه هاگرم
پرچم اومده بالا
محسن حال کردم با اون حرکتت(سوسک کردن پالس)
راسی اگه یه تمیزش روبخرم-حدود2.5-موقع فروش رودسم باد نمیکنه؟؟

MOHSEN CBR
03-04-1393, 06:37 بعد از ظهر
اقا این ریزه میزه ای که گذاشتم ترقه یه چیزی اونور تره راه میره ولی شتابش خیلی بالاست
باشرمندگی از دوستان هیوسانگ سوار مگلی سوار میگم ولی شتابش از اونا بیشتره
الان **** پدرمو در میاره از روی کره زمین پاکم میکنه
اقا شوخی کردم یه چیزی تو مایه های مگلی هیوسانگ ولی حجمش از اونا پایین تره
درمورد سوال تو یاشار جان به درد دلالی خرید فروش نمیخوره عشق باز میخواد داداش نمیشه گفت رو دستت باد میکنه ولی باید طلبش باشه تا بفروشیش من به شخصه یه چرخشم به این موتورای جدید نمیدم

- - - Updated - - -

اقا این ریزه میزه ای که گذاشتم ترقه یه چیزی اونور تره راه میره ولی شتابش خیلی بالاست
باشرمندگی از دوستان هیوسانگ سوار مگلی سوار میگم ولی شتابش از اونا بیشتره
الان **** پدرمو در میاره از روی کره زمین پاکم میکنه
اقا شوخی کردم یه چیزی تو مایه های مگلی هیوسانگ ولی حجمش از اونا پایین تره
درمورد سوال تو یاشار جان به درد دلالی خرید فروش نمیخوره عشق باز میخواد داداش نمیشه گفت رو دستت باد میکنه ولی باید طلبش باشه تا بفروشیش من به شخصه یه چرخشم به این موتورای جدید نمیدم
یارو 8 9 تومن داده موتور خیال کرده جی اس ایکس سوار شده میخواستم بگم دادش پول پلاکشو گرفتن ازت خودش دوزارم نمیرزه فقط قیافه داره حالا کار نداریم خدایی موتور بدیم نیستش ولی اینا خودشونم بکشن به پای موتور دو زمانه نمیرسن

BROCK
03-04-1393, 06:53 بعد از ظهر
محسن جون حرفت سنده

- - - Updated - - -

یاشار جان به قول دوست و استادمون اقا محسن این موتورا طلبه باید بیاد روش منظورم از طلبه شیخ نیستا هههههههه
شاید یه gto صفر داشته باشی یکی بگه 500 هزار تومنم نمیخوام ولی یکی بیاد عشق باز باشه 20 میلیون بشمره بده بهت
ولی سعی کن بخری البته تمیزش و باهاش صفا کنی دنبال سود و اینا نباش خداوکیلی یه دور سواری با gto به کل هیکل بهترین و گرون ترین این موتورا که میشن هیوسانگ و مگلی و دایلیم میارزه.
این حرف منو فقط عشق بازا میفهمن نه اونایی که به خاطر پلاک قدیم بودن و این چیزا از این موتورا میترسن
اقا جی تی او در حد میخوام.سراغ ندارین غشق بازا؟؟؟؟؟؟؟

Gladiator
03-04-1393, 11:30 بعد از ظهر
های کیپس شتابش ninja 250 رو سوسک میکنه ، موتور دو زمانه همچین ازش بعیدم نیست ، چیزی از nsr و tzr شنیدین؟برین یه سرچی بکنین ببینین چی هستن :6:

من فیلمای مسابقاتشونو تو پیست دیدم خیلی جالبن ، اینام دو زمانن

MOHSEN CBR
03-04-1393, 11:41 بعد از ظهر
به به برادر گلادیاتور این داشمون یه پا استاده ها معلومه قشنگ
سیر پیشرفتش اگر اشتباه نکنم دوستان اطلاع داشتن تصحیح کنن حرفای منو
مگنوم /کیپس /های کیپس/کی ار ار /زد ایکس ار /زی زی ار /زد ایکس که معروف شد به نینجااز 250 داشت بگی برو بالا
میگم من دقیق نمیدونم شاید اشتباه بگم باز اگر کسی میدونه بیاد بگه

Gladiator
03-04-1393, 11:56 بعد از ظهر
ما مخلصیم ،nsr و tzr هیچکدوم kawasaki نیستن ، nsr هونداست و tzr یاماها ، هر دو دو سیلندر 250 سی سی ریس هستن و شتابشون در حد مرگ
فکر کنید zx با 150 سی سی حجم شتابش اینه ، حالا اینا دو سیلندر 250 سی سی اونم gp که مخصوص مسابقات motogp هست :hippie7:
راحت تو شتاب در حد یه موتور 600 سی سی چهار زمانه میتازن

farshad 54
04-04-1393, 11:37 قبل از ظهر
به به برادر گلادیاتور این داشمون یه پا استاده ها معلومه قشنگ
سیر پیشرفتش اگر اشتباه نکنم دوستان اطلاع داشتن تصحیح کنن حرفای منو
مگنوم /کیپس /های کیپس/کی ار ار /زد ایکس ار /زی زی ار /زد ایکس که معروف شد به نینجااز 250 داشت بگی برو بالا
میگم من دقیق نمیدونم شاید اشتباه بگم باز اگر کسی میدونه بیاد بگه

درستش اینه

مگنوم - کاوازاکی کی آر آر - کاوازاکی های کیپس - کاوازاکی زد ایکس 150 دو زمانه

زی زی آر یه مدل جدا گونست

زد ایکس معروف به نینجا هم یه سری مدل جداست

اینا فقط تو یه چیز مشترکن اونم برند کاوازاکیه

در ضمن گلادیاتور جان

نینجا 250 شتابش از زد ایکس بیشتره و تو درگ هایی که برگزار شد زد ایکس همیشه به نینجا 250 باخته فیلمهاش هم تو سایت موجوده

سری کاوازاکی کی آر و زد ایکس و های کیپس موتور های پرشتابی هستن و فقط به درد مسافت های کوتاه میخورن و شتاب لحظه ای خوبی دارن و اگر تو مسافت طولانی زیاد ***زونیشون با افت توان فاحشی مواجه

میشن

البته کاوازاکی جی تی او هم از این قانون مثتسنا نیست و باید تو مسافت های طولانی بهش استراحت بدی در غیر اینصورت بعد چند وقت زرتش به زورتش تبدیل میشه

در مورد شتابش هم تو رده 125 سی سی ها شتاب خوبی داره ولی در مقابل نینجا 250 و مگلی 250 و هیوسانگ 250 حرفی واسه گفتن نخواهد داشت تو درگ

Gladiator
04-04-1393, 11:57 قبل از ظهر
البته من خودم نینجا 250 سوار نشدم ، ولی zx 150 چرا ، لامصب موشکه ، شاید بخاطر صداشه که من فکر کردم نینجا 250 رو بگیره ، چون وقتی موتور صداش زیاده آدم حس میکنه بیشتر راه میره ، تمام دو زمانه ها همینن و تو مسافت طولانی افت توان و در نهایت پیستون میچسبونن ، من سالها پیش ( از سال 75 تا 83 که فروختش و زدیم تو خط سوپاپ )دوستم یه جی تی اوی عروسک داشت مدل 72 ، سوارش میشدیم شهرو پر دود میکردیم ، مثل موشک تو خیابونا میتازیدیم پشت سرمونم که دیگه دیده نمیشد ، واقعا موتور بود ، عاشق صداش بودم ، وقتی نخستین طرح cdi ایرانی رو خرید ( با قیمت 330 تومن اسمش zafar بود ) تازه قدر جی تی او رو دونستیم

MOHSEN CBR
04-04-1393, 01:42 بعد از ظهر
اقا فرشاد گل بنده نوازی کردن زحمتشو اصلاح حرفامو کشیدن
ممنون فرشاد جان زحمت کشیدی سیر پیشرفت ملاک بود ولی شما کامل کردید داستانو
دقیقا راست میگه دوستمون شتاب در سیستم دوزمانه لحظه ای و به طور تقریبی میشه گفت حجم 125 دوزمانه از لحاظ شتاب تومایه های 250 سوپاپ دار هستش با گذشت زمان پیشرفت درزمینه طراحی تونستن تو کلاس حجم پایین به بیشترین شتاب سرعت دست پیدا کنند ولی هر کسی یه سلیقه ای داره یکی دودی یکی پر سر صدا یکی عشق سرعت خلاصه همه دوستامون یه یه خونوادن
مرسی از توجهتون

BROCK
05-04-1393, 07:24 بعد از ظهر
دوستان تاپیک نخوابه42816 اقایون دوستان عشق باز
کسی در مورد این موتور چیزی میدونه؟؟؟؟چه تفاوت هایی با gto داره؟؟؟
به نظر نمیاد از لحاظ انجین و سیلندر با gto فرق داشته باشه.
به خاطر سیلندر سیاهش احساس میکنم مدل های 70 شمسی باشه چون سال های حولو حوش 70-71 gto سیلندر سیاه هم به تعداد اندک و انگشت شمار وارد ایران شد.
دوستان صاحب نظر لطف کنید مارو هم اگاه کنید.
مرسی از همه.
یاعلی

MOHSEN CBR
05-04-1393, 10:49 بعد از ظهر
نه داداش تاجایی که من میدونم این gto نیست یه مدل هست که قبلش زدن بعدش gto نسخه اصلاح شده این بودش

موتوری
06-04-1393, 01:54 قبل از ظهر
اصلا سراغش نرو چون دیگه نمیتونی ازش دل بکنی

BROCK
06-04-1393, 10:11 بعد از ظهر
مرسی داش محسن.میدونم gto نیست.خواستم بدونم چیه.فک نکنم به اونصورت از این مدل تو ایران باشه.

MOHSEN CBR
06-04-1393, 10:24 بعد از ظهر
اره دادش فقط تو هند هستش مدلشم kh125 که عین kh 100 همون کاوازاکی 100 خودمونه که یه مقدار پیشرفته تر شد اینم عکسش یدونه مشکیشو سراغ دارم یارو بی وجدان نمیده موتورو
42852

BROCK
07-04-1393, 04:14 بعد از ظهر
این جا چند تا ازینا سراغ دارم
یدونه بود گوجه ای رنگ تمام فابریک حتی یه پیچش غیر فابریک نبود اصلن موتور اچار نخورده بود
صاحبش رفیقم بود 800 تومن هم بهم میدادش ولی چون من اصلن موتور زیر 125 سی سی خوشم نمیاد نگرفتمش فک کنم 1500 دادش چند روز پیش واقعا از اینی که تو عکسه چیزی کم نداشت

MOHSEN CBR
08-04-1393, 11:42 بعد از ظهر
یدونه گوجه ای هم داداش من سراغ دارم عروسک خدایی خوب موتورایی هستش ولی منم زیاد حال نمیکنم باهاشون مشکیشم واسه دکور میخواستم خیلی ناز بود مشکیش خیلی کمه بیشتر قرمزش هست

رامین1991
11-04-1393, 04:07 بعد از ظهر
دوستان ببخشید منظور شما از سیلندر کروم همون سیلندر ژاپنه؟؟؟؟
من یه 25 دارم برای فروش.بدون بوش و سالم
کسی هم برای ما یه جی تی او مدل پایین پیدا نکرد دیگه
تاپیک فعال فعال بود ما اومدیم توش خوابید شانسو میبینید تورو خدا ؟؟؟؟

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه هم در جواب داداش رامین 1991 بدم که این موتورا به اونصورت الودگی ندارن
پشت یه خط واحد تا حالا با موتور حرکت کردین؟؟؟؟؟عجب دودی تولید میکنه؟؟؟؟این همه ماشین اسقاطی و روغن سوزی.این همه موتور چهارزمانه ی روغن سوزی.
اقا اینا همش بهانست.این موتورا تو شتاب و سرعت واقعا عجیب هستن و به خاطر همین ممنوع شده ترددشون.
ایا یک x7 به اندازه ی یک پنجم یه ماشین روغن سوزی دود تولید میکنه؟؟؟ایا x7 و تو بعضی جاهای دیگه gto به خاطر الودگیشون حکم تیر دارن؟؟؟؟
یکم بیشتر فکر کنیم.اینا نیتشون جمع کردن موتور دوزمانه بود چون سرعت و شتاب بالا بودن و خطرناک همین.
الودگی هم همش بهونست
بازم ببخشید رامین جون نظر من بود
یاعلی
سلام عذز میخام دیر ج میدم:این ک من گفتم دلیل علمی داره،دود خارج شده از اگزوز دوزمانه co2هستش وای دود خروجی از 4 زمانه co هستش.در مورد این دود اتوبوس های خط واحد باید گفت که درسته در ظاهر و بوی دود اینها(منظورم خودروهای دیزلیه)تابلو هستش و سیاه و بد بو هستش،ولی باید گفت که الانه پاکترین سوخت فسیلی،همین گازوئیل هستش.

- - - Updated - - -

دوستان تاپیک نخوابه42816 اقایون دوستان عشق باز
کسی در مورد این موتور چیزی میدونه؟؟؟؟چه تفاوت هایی با gto داره؟؟؟
به نظر نمیاد از لحاظ انجین و سیلندر با gto فرق داشته باشه.
به خاطر سیلندر سیاهش احساس میکنم مدل های 70 شمسی باشه چون سال های حولو حوش 70-71 gto سیلندر سیاه هم به تعداد اندک و انگشت شمار وارد ایران شد.
دوستان صاحب نظر لطف کنید مارو هم اگاه کنید.
مرسی از همه.
یاعلی
بازم معذرت.شاید تا الان این رو شنیده باشین که میگن فلان محصول(حالا چه لپ تاپش یا گوشی های موبایل یا کالاخانه و و و ... و اینجا موتور)ساخت فلان کمپانی و به سفارش فلان کشور هستش.این هم از همین قاعده ی ساخته کمپانیه کاواساکی ژاپن استفاده کرده.
این کاواساکی جی تی او (سیستم کی اچ) ساخت همون کمپانیه معشوقه ی من ، کاواساکی ژاپن هستش که بسفارش کشور امارات تولید شده.مدلش 1370 شمسی یا همون 1991 میلادی هستش و اتفاقا فروشندش هم توی شهر ماست(این عکس هم دقیقا مغازه ی این اقائه هستش که خودمم یدفه رفتم از نزدیک دیدمش این عکس رو و یبار بهش برگه زده بود که فروشی نیست و دفعه ی بعد که رفتم نوشته بود قیمت برابر با قیمت زانتیا (که نشون از این بود که قیمتی نداره))

MOHSEN CBR
11-04-1393, 05:58 بعد از ظهر
به به اقا رامین گل اقا یه اهل دل دیگه هم پیدا شد داداش بابت اطلاعات مفیدت ممنون ولی خدایی بخوای حساب کنی کاوازاکی دودی نمیکنه دربرابر هزاران هزار دود صنعتی که نمیتونن جلشون رو بگیرن این موتور های دو زمانه شتابش بالاست کیف قاپی باهاشون راحته یکی از بچه های اگاهی رفیقمونه میگفت تهران الان مد شده با یاماها dt کیف قاپی میکنن موتور دوزمانست که سریع یارو میزنهو در میره دیگه ینم یاماها DTا43041

stoncold
11-04-1393, 08:00 بعد از ظهر
به به اقا رامین گل اقا یه اهل دل دیگه هم پیدا شد داداش بابت اطلاعات مفیدت ممنون ولی خدایی بخوای حساب کنی کاوازاکی دودی نمیکنه دربرابر هزاران هزار دود صنعتی که نمیتونن جلشون رو بگیرن این موتور های دو زمانه شتابش بالاست کیف قاپی باهاشون راحته یکی از بچه های اگاهی رفیقمونه میگفت تهران الان مد شده با یاماها dt کیف قاپی میکنن موتور دوزمانست که سریع یارو میزنهو در میره دیگه ینم یاماها DTا43041
قدیمیا به این تریلا دوزمانه میگن موتور ترور:icon_pf (95):

Erfan Ts
12-04-1393, 08:30 قبل از ظهر
:icon_pf (95):سلطان کیف قاپی و ترور موتور لوتی ها که سوزوکی جی پی هستش :icon_pf (95):

رامین1991
12-04-1393, 03:57 بعد از ظهر
ما که مخلص و کوچیک همتونیم عزیزان.من خودم عاشق دوزمانه ام.از 9 سالگی باش اشنا شدم و موتور سواریم هم با اون شروع کردم(محض اطلاع دوستان جی پی باز،با کاواساکی 74 بابام بود که شروع کردم،بقول معروف بششششمممممممااااااارررررر رررررررررررر کاواکس بازاش:gigglesmile:(شوخی میکنم))این رو گفتم که با جریان موافق شیم.الانم مدل 70 دارم و تا زمستون هم طفلک پسرم لالاست گوشه ی پارکینگ.تو ملحفه و جای گرم و نرم.
ولی چ میشه کرد.چیزیه که هستش و کاریم از دست ما بر نمیاد.موتور دوزمانه ترددش ممنوعه توی شهر و متاسفانه فقط میشه خاطراتش رو باهم بحث کنیم

- - - Updated - - -

ی چیز یادم رفته بگم(ینی راستش رو بخاین واسه اون پست ها که بحث روی بهتر بودن یا نبودن جی پی و جی تی او بود از لحاظ شتاب و سرعت، توضیحاتی چند دادم.ولی نت مشکل داشت و انگاری نیفتاده تو تالار)
این که بحث میکردین روی سرعت و شتاب جی تی او در مقایسه با جی پی ، باید گفت که بله.درسته. جی تی او تیزتر و سرعتی تر هستش.دلیلش هم اینه که کاواساکی برای سوخت رسانی به محفظه ی سیلندر از سیستم صفحه مکش استفاده کرده و این در حالیه که سوزوکی از سیستم پرده مکش استفاده کرده. و این دلیلی هستش که توی حالت برابری توی هردونوع موتور(منظور حالت برابری توی وزن و پرستیژ راکب،سالم و نو و البته فابریک بودن قطعات و سیستم برق رسانی و سوخت رسانی و بالاخره تمام جاهای هردو موتور)کاواساکی جی تی او رکورد دار هستش.

MOHSEN CBR
13-04-1393, 11:07 قبل از ظهر
اقا ایول داری دمت گرم به این داداشمون میگن متخصص حق مطلبو ادعا کردی دمت گرم

رامین1991
13-04-1393, 12:29 بعد از ظهر
اقا ایول داری دمت گرم به این داداشمون میگن متخصص حق مطلبو ادعا کردی دمت گرم
شما لطف داری.میگن زکات علم ، نشر اون هستش.منم چیزی که یاد گرفتن و یادم دادن رو گفتم.متخصص اصلی اونه که این ها رو خلق کرده و تونسته این همه قطعات رو طوری باهم مچ کنه که تا به الانم که شده ، جندین ساللللللللللللللللللل ازش گذشته بازم اینقدر طرفدار دارن.ایول رو به اونا باید گفت...

MOHSEN CBR
13-04-1393, 05:12 بعد از ظهر
های کیپس شتابش ninja 250 رو سوسک میکنه ، موتور دو زمانه همچین ازش بعیدم نیست ، چیزی از nsr و tzr شنیدین؟برین یه سرچی بکنین ببینین چی هستن :6:

من فیلمای مسابقاتشونو تو پیست دیدم خیلی جالبن ، اینام دو زمانن
داداش tzr nsr خیلی سر تر از مگنوم کیپس های کیپس اونا هیولا هستن برا خودشون ولی مگنومم خوبه ریزه میزه ترقه ایه واسه خودش تاپاسپیدش اگه سر حالشو پیدا کنید 160 70 تا میره خیلی دیونست ( هشدار اگه پیدا کردین خریدین گول ظاهرشو نخورین چون راحت میکشه ادمو )

KAZEM69
13-04-1393, 05:16 بعد از ظهر
چند روز پیش یکیش رو فروختم :24:
اینم عکسش

43186

ولی مشکلی نیست یکی دیگشو دارم خخخ کسی هم نمیدمش

فقط کسی اگه سیلنر ژاپنی زیر 100 داره بگه خریدارم

MOHSEN CBR
13-04-1393, 05:37 بعد از ظهر
چند دادی اینو داداش

Amir R1
13-04-1393, 06:59 بعد از ظهر
این قیمت برای مگنوم خوبه یا نه؟

- - - Updated - - -

این قیمت برای مگنوم خوبه یا نه؟

MOHSEN CBR
13-04-1393, 09:42 بعد از ظهر
اینو دیدم اتفاقا بهش پیشنهاد کنسول جلو دادم
خیلی خوب میگه ولی حیف کنسول جلو نداره من دوتا دارم کمتر از 3500 نمیدم این بابا فکر کنم پول لازمه این قیمت میده
اگه پول تو دست بالت هست بزن تو گوشش خواستی عروسکش کنی خودم کمکت میکنم
قیمتشو کم کرده 1200 گذاشته بود کردشا 950 حواستو جمع کن شاید بتونی پایین تر بخریش

Amir R1
13-04-1393, 09:47 بعد از ظهر
نه داداش اگه پول داشتم امشب میرفتم کل همه سی جی هارو با این میخابوندم.
دوستم یکی داشت سوار شدم انصافا شتاب تکی داره ولی اصلا به ظاهر قلمیش نمیاد.

MOHSEN CBR
13-04-1393, 10:07 بعد از ظهر
داداش من دوتا دارم مال من همچیش فابریکه میگم کمتر از 3500 نمیدم یعنی خدایی دلم نمیاد موتور نازیه صداش با روح روان ادم بازی میکنه

- - - Updated - - -

اینم فیلم یه مگنوم نگا کنید این فلفلو

KAZEM69
14-04-1393, 06:38 بعد از ظهر
چند دادی اینو داداش

داداش این یه بدی داشت که سیلندرش چینی بود ولی صفر بود
فروختمش 1 میلیون ولی دمش گرم با چینی بودنش هرچی میبردمش آخ نمی گفت
نا گفته نمونه شاتونش kh بود (خطر مرگ)

MOHSEN CBR
14-04-1393, 09:32 بعد از ظهر
داداش ما هم یدونه سیلندر فابریک ژاپن 50 دارم موتور پلمپ ناموسا هر کدوم از بچه ها سوار میشه جیگر نمیکنه باهاش تخته بره صفحه کلاج نو هم انداختم براش اشاره میکنی میکنه یکی دوتا از بچه ها پاپی شدن تا 3600 خواستن ندادم الان دلم نمیاد سالار بدمش بره

MOHSEN CBR
21-04-1393, 08:42 بعد از ظهر
اقا سلام کسی از این کاوازاکی ها سراغ داره اسمش kawasaki ar125
43598

BROCK
22-04-1393, 03:48 بعد از ظهر
سلام بر عشق بازا بهره مند شدیم از فرمایشاتتون
بنده چند روزی درگیر بودم و نت هم نداشتم.البته اساتید پرچمو بالا نیگه داشتن.انشاالله ازین به بعد ما هم باشیم و از نظرات اساتید استفاده کنیم.یاعلی

- - - Updated - - -

محسن جان من تا حالا ازینا ندیده بودم.فک کنم این موتورا تو پاکستان و هند زیاد باشه.تو بایک پیکس باید عکس هاشان باشه

Erfan Ts
22-04-1393, 05:29 بعد از ظهر
واقعا هیچ چیز مثل استیل اصلی جی تی او نمیشه......حتی این مدل خیلی جدیداش که فلاپاش تقریبا شبه سی جی ال هستش هم زیاد جالب نیست ....البته من جدیداشو اینجا ندیدم......

ولی چند روز پیش یکی از آشنا ها جی تی او آورده بود منبعش فابریک بود لا مصب سر آدم رو میترکوند.....

MOHSEN CBR
23-04-1393, 10:29 بعد از ظهر
عرفان جان سلام حق با شماست هیچی استیل جی تی او نمیشه یه استایل شکیلی داره
اقا راستی مدیر شدنتم تبریک میگم انشا... به سلامتی

BROCK
24-04-1393, 12:59 قبل از ظهر
سلام اساتید.
حرف عرفان جان(دیگ مدیر ما شدن داداش مبارکش باشه)و محسن جان(استاد جی تو سوار قدیمی خودمون) استیلش یه چیز دیگست.
که تا مدل 74 من استیل دیدم و بسیار زیبا میشه موتور مخصوصا تو رنگ های گوجه ای و سفید که معرکس.:icon_pf (95)::mypersianforum (531

MOHSEN CBR
24-04-1393, 09:53 بعد از ظهر
من گلگیر استیل خیلی دوس دارم ولی گلگیر پلاستیکی میندازی موتور یک دست تر میشه
البته جسارت نباشه ها این نظر شخصی منه موتور با گلگیر کنوسل عقب جدید حالت بهتری میگیره

- - - Updated - - -

یدونه پلاک ملی 81 سیلندر صفر لوازم کامل فابریک هست ساوه هفت میلیون ناقابل

yasharazary
24-04-1393, 10:22 بعد از ظهر
اینجام یدونه مدل70فک کنم پیستون50هست،نوک مدادى.اینم پلاک ملیه!
8.5خواستن نداده!

- - - Updated - - -

8.5خواستن نداده!

- - - Updated - - -

8.5خواستن نداده!

MOHSEN CBR
24-04-1393, 10:55 بعد از ظهر
نه داداش این موتورم به شرط میده خدا وکیلی نشتم باهاشم یه دور زدم موتور ترقه ترقست هیچیشم عوض نشده کاملا وحشی

Erfan Ts
25-04-1393, 10:11 قبل از ظهر
اگزوز فابریک جی تی او گیر میاد ؟؟ قیمتش چنده؟؟

amir.cdi
25-04-1393, 01:08 بعد از ظهر
اگزوز فابریک جی تی او گیر میاد ؟؟ قیمتش چنده؟؟
هرچیشو بخوای هست ولی قیمت ندارم

MOHSEN CBR
25-04-1393, 02:33 بعد از ظهر
lگزوز فابریک هست قسمت دقیق ندارم یکی از دوستان خریده بود ۳۰۰ تومن

BROCK
25-04-1393, 04:48 بعد از ظهر
سلام دوستان اره اگزوز فابریکش طرف های ماهم 300 تومنه ولی اگزوز فابریک بدون منبع فابریک بی فایدس...
و جالب در مورد کاوازاکی من یه چیزی به نظرم اومده موتور های این شرکت هر کدوم یه صدای خاصی دارن... چرا؟؟؟؟؟
منظورم موتور های منبع و اگزوز فابریک هستش نه منبع اگزوز تعویضی
نظرتونو بگین اگ اشتباه میکنم.
یاعلی

- - - Updated - - -

اینجا هم یه پلاک ملی82 تمام فابریک بدون حتی یه پیچ غیر فابریک و در حد صفر واقعی بود فک کنم فروختش حول و حوش 7 تومن.خیلی فابریک بود موتورش.فک کنم این موتور اگ تو بعضی شهر ها بود زیر 10 تومن نمیدادن. اینم عکسش43768

BROCK
27-04-1393, 11:42 بعد از ظهر
اقااااااااااااااااااااااا اااااااااااا تاپیک نخوابه
43932اینم عکس از موتور خودم البته رنگش فابریکه ولی تو عکس یه باک غیر فابریک روشه.اون باک تو خونست رنگش نپره43933

masoudrko
27-04-1393, 11:47 بعد از ظهر
قیمتش چنده خیلی قشنگه

BROCK
28-04-1393, 01:01 قبل از ظهر
قابلتو نداره داداش
حقیقتش قیمت تو دستم نیست داداش گلم

MOHSEN CBR
28-04-1393, 11:22 قبل از ظهر
سلام سالار دمت گرم
میبینم که عکس رخش گذاشتی حاجی خودتم وایسا باش یه عکس بگیر زیارتت کنیم

Erfan Ts
28-04-1393, 05:55 بعد از ظهر
اقااااااااااااااااااااااا اااااااااااا تاپیک نخوابه
43932اینم عکس از موتور خودم البته رنگش فابریکه ولی تو عکس یه باک غیر فابریک روشه.اون باک تو خونست رنگش نپره43933

:clap:
داداش موتورت بزنم به تخته ترقه ستا..:clap::icon_pf (95):....انشاالله که چراخاش واست بچرخه.........

راستی منبع فابریکی زدی روش>؟؟؟

رامین1991
28-04-1393, 08:45 بعد از ظهر
سلام دوستان اره اگزوز فابریکش طرف های ماهم 300 تومنه ولی اگزوز فابریک بدون منبع فابریک بی فایدس...
و جالب در مورد کاوازاکی من یه چیزی به نظرم اومده موتور های این شرکت هر کدوم یه صدای خاصی دارن... چرا؟؟؟؟؟
منظورم موتور های منبع و اگزوز فابریک هستش نه منبع اگزوز تعویضی
نظرتونو بگین اگ اشتباه میکنم.
یاعلی

- - - Updated - - -

اینجا هم یه پلاک ملی82 تمام فابریک بدون حتی یه پیچ غیر فابریک و در حد صفر واقعی بود فک کنم فروختش حول و حوش 7 تومن.خیلی فابریک بود موتورش.فک کنم این موتور اگ تو بعضی شهر ها بود زیر 10 تومن نمیدادن. اینم عکسش43768
سلام،در مورد صدای اگزوز ها ک گفتین فرق داره ،باید گفت که نععععععخیر،اینجور نیست،شما اگه دوتا اگزوز از فاصله ی سال های 70 که سری اولش هستش تا سال 79 که بازم ژاپن قلمداد میشه رو بیارید و روی یدونه موتور یکی یکی امتحانشون کنی بشرط اینکه کیپ ببندیش رو موتور که نشتی ندن ،میبینی که فرق نداره.
چیزی که این وسط هستش و مهمه که ماها خیلیمون اونرو بحساب نمیاریم این هستش که: پمپ روغن شما چه میزان بازه؟؟؟؟یعنی اینکه صدای اگزوز و دله ای بودن یا نبودن و یا زنبوری بودن یا نبودن اون رابطه ی مستقیم با نوع روغن 10 مصرفی واسه پمپ روغن و میزان باز بودن پمپ که چقدر موتور اون رو میسوزنه ، داره.واسه این که منظورم رو بهتر متوجه بشی این کاری که میگم رو امتحان کن،اونوقت متوجه میشی که اگه پمپت بسته باشه و به اصطلاح خودمون موتور خشک کار کنه در تفاوت با اینکه پمپت زیادی باز باشه و موتور روغن زیادی بسوزنه چقدر توی صدای اگزوز و زنبوری بودن صداش تفاوت داره.
شما با شیلنگ اب بریز داخل اگزوز،اونطور که مطمئن شی اب رفته داخل اگزوز و سطح داخلی اگزوز خیس شه(مراقب باش که زیادی نریزی تا یدفه به سیلندر راه پیدا کنه،اندازه ای بریز که بدونی خیسوندی داخل اگزوز رو)و بعدش بذار ی شب تا صبح اب بمونه داخل اگزوز،بعد روشن کن موتور رو و بعد ازین که اب بیرون ریخت از سطح اگزوز گوش بده بصدای اگزوز و مقایسه کن صداش رو با قبل از خیس بودنش،متوجه میشی که چقد تاثیر داره خیس بودن اگزوز توسط رطوبت روغن(که البته توی این ازمازیش ما با اب امتحانش کردیم).ارادتمند دوستان گلمون

Erfan Ts
28-04-1393, 08:51 بعد از ظهر
سلام،در مورد صدای اگزوز ها ک گفتین فرق داره ،باید گفت که نععععععخیر،اینجور نیست،شما اگه دوتا اگزوز از فاصله ی سال های 70 که سری اولش هستش تا سال 79 که بازم ژاپن قلمداد میشه رو بیارید و روی یدونه موتور یکی یکی امتحانشون کنی بشرط اینکه کیپ ببندیش رو موتور که نشتی ندن ،میبینی که فرق نداره.
چیزی که این وسط هستش و مهمه که ماها خیلیمون اونرو بحساب نمیاریم این هستش که: پمپ روغن شما چه میزان بازه؟؟؟؟یعنی اینکه صدای اگزوز و دله ای بودن یا نبودن و یا زنبوری بودن یا نبودن اون رابطه ی مستقیم با نوع روغن 10 مصرفی واسه پمپ روغن و میزان باز بودن پمپ که چقدر موتور اون رو میسوزنه ، داره.واسه این که منظورم رو بهتر متوجه بشی این کاری که میگم رو امتحان کن،اونوقت متوجه میشی که اگه پمپت بسته باشه و به اصطلاح خودمون موتور خشک کار کنه در تفاوت با اینکه پمپت زیادی باز باشه و موتور روغن زیادی بسوزنه چقدر توی صدای اگزوز و زنبوری بودن صداش تفاوت داره.

رامین جان متجه نشدم مگه اویل پمپا گازی کار نمیکنن در حالت عادی.....ولی میشه یکسرشون کرد

رامین1991
28-04-1393, 09:35 بعد از ظهر
رامین جان متجه نشدم مگه اویل پمپا گازی کار نمیکنن در حالت عادی.....ولی میشه یکسرشون کرد
چرا،با گاز کار میکنن،ولی شما اگه درب پمپ روغن رو باز کنی خواهی دید که یدونه پیچ واسه رگلاژ و تنظیم روغن مصرفی واسه موتور داره،اونرو که کم و زیاد کنی ،روغن هم مصرفش کم و زیاد میشه،(این مورده مستقیم وصله به سیم گاز و هرچی بیشتر بازش کنی مشاهده میکنی که پمپت حساس تر کار میکنه) . همچنین پیشنهاد میکنم به هیچ عنوان یکسر نکنین پمپ روغن رو،یا مثلاً بیاید و توی باک روغن بریزید بجای روغن بغل،کاااااااااااااااامممم مممممممممممملاً کار اشتباه و الکی ای هستش

BROCK
28-04-1393, 11:44 بعد از ظهر
سلام دوستان.
اقا رامین داداش حرف شما درسته ولی منظور من یه چیز دیگست.
اقا رفیق ما یه جی تو مدل 76 تمام فابریک عروسک داشت(پارسال فروختش به بندر عباس)اقا این موتور با این که منبع و اگزوزش هر دو فابریک و ژاپن بودن صداش اونطوری که انتظار میرفت نبود.بخدا حداقل ده تا منبع و اگزوز های مختلف (همه هم ژاپن و فابریک و دوده هاشون تخلیه شده بود)ما رو این امتحان کردیم به خدا صداهای مختلف داشتن.اول اگزوز خودش بود چند تا منبع فابریک روش امتحان کردیم از حدود 5-6 تا منبع که رو این امتحان کردیم3-4 نوع صدای مختلف تحویل گرفتیم.بعد مصلا همون منبعی که روی موتور اون یه صدای زنبوری داشت رو موتور من یجور دیگه بود.
بعدش هم من دایی هام سال 78 دوتا کاوازاکی خشک خریدن.داییم گفت اوردیم خونه روشن کردیم صداهاشون فرق داشت(نه در اون حد که بگیم اره این صدای پرچم میده این صدای یاماها 100)چون موتور ها خشک بودن میگفت یه کوچولو صداهاشون فرق داشت طوری که میگفت رو کاوازاکی ای که خوش صدا تر بود دعوا کرده بودن.و تو شهر ما مثلا میگن کاوازاکی فلانی خیلی خوش صداست.پس این حرف اشتباهه و کاوازاکی های دیگه که به اندازه ی اون خوش صدا نیستن منبع و اگزوزشون ژاپن نیست؟؟؟؟؟؟؟
پس به نقل از اقا رامین هر کاوازاکی که منبعش ژاپن باشه و اگزوزش هم ژاپن باشه همه صداهاشون مثل همه.من موافق نیستم البته ببخشیدا.
یاعلی

yasharazary
29-04-1393, 07:49 قبل از ظهر
بحث داره شیرین وجذاب میشه!
فقط دوستان لطف کنن همینجوری که مودب پاسخ همدیگه رو میدن،تا آخر ادب رو رعایت کنن!
کوچیک همتون!
آنتی:
آخرین مدل سالار چنده؟؟81یا82؟

yasharazary
29-04-1393, 01:35 بعد از ظهر
برادرا حال کنید!

BROCK
29-04-1393, 02:12 بعد از ظهر
سلام دوستان
اره یاشار جان ادب حرف اولو میزنه
در مورد مدل 82 اخرین مدلشه ولی من یدونه 83 هم دیدم(حتما تو انبار مونده سال 83 شماره کردن:4chsmu1:)
در مورد این جی تو خشک 14 تومنی هم به نظر من ارزش داره البته با تخفیف .البته برای یه کلکسیونر که بذاره گوشه خونه فقط نیگاش کنه
یاعلی

stoncold
29-04-1393, 07:47 بعد از ظهر
بیشتر از اینا می ارزه

MOHSEN CBR
29-04-1393, 09:28 بعد از ظهر
به به برادرا ترکوندن
پرچم بالاست اقا راست میگه داش استون اگه خشک باشه تو جعبه قیمتش از این حرفا بیشتره
بعد این قضیه این صدای اگزوز این همه دعوا نداره که اقا من میگم خیال همتون راحت میکنم دو حالت داره یکی منبع داخلیشه اون یکیم خفه کنشه/ خفه کن های فابریک صدای نازی دارن بعدشم اگه موتور میزون کار کنه به قول بچه ها دل نزنه نتیجه ای که میخواید میگیرید

*سیّدسعید*
29-04-1393, 09:43 بعد از ظهر
من و kawasaki gto 125[Only registered and activated users can see links]

MOHSEN CBR
29-04-1393, 10:15 بعد از ظهر
دود از کنده بلند میشه ایول

stoncold
30-04-1393, 08:00 قبل از ظهر
اقایون دارم میرم این جی تو خشکرو بیارم اگه خشک واقعی باشهگفتم اگهیشم پاک کنه:121fs725372:

Amir R1
30-04-1393, 12:39 بعد از ظهر
راستشو بگو کلک چ جوری مخ یارورو زدی؟:gigglesmile:

*سیّدسعید*
30-04-1393, 12:55 بعد از ظهر
دوستان تو عکس کوچک پایینی صورتم کاملا پیداست . یوقت نگویید فتوشاپه ها!!!!!!!!!!!!!!!:thanks::4chsmu1::19:

BROCK
30-04-1393, 02:51 بعد از ظهر
هییییییییییییییی زنده امیر
دوستان منم دارم امار یه دونه خشکشو میگیرم خدا بخواد بیارمش خونه بغل دست خودم لالا کنه

stoncold
30-04-1393, 04:18 بعد از ظهر
هییییییییییییییی زنده امیر
دوستان منم دارم امار یه دونه خشکشو میگیرم خدا بخواد بیارمش خونه بغل دست خودم لالا کنه
اگه راه میدادی اونم میاوردم راه ندادی عجب ادمی هستی تو باز

راستشو بگو کلک چ جوری مخ یارورو زدی؟:gigglesmile:
خودش مخش خودبخود وقتی بوی پول رسید به مشامش زده شد

amir.cdi
30-04-1393, 04:27 بعد از ظهر
44064

BROCK
31-04-1393, 12:00 قبل از ظهر
سلام.
امیر خخخخخخخخخخخخخخخ نالوتی تو دوتا داشته باشی دست ما بمونه تو پوست گردو؟؟؟؟خخخخخخخ عجب ادمی ای تو پسر4410444103

MOHSEN CBR
01-05-1393, 09:34 بعد از ظهر
بابا ناموسا انقدر ژاپن ژاپن نکنید
دسته گاز نمیخواد راه بره که اصل کار سلامت خود موتور شاسی موتوره که موتور راه بره حالا راهنمای موتور فابریک باشه یه ادم شوت از عقب موتور تکون بده خدات تومن لوازم میشه پشم
اگر میخواید بگید موتور تکون نمیدیم ماهی یه بار دور میزنیم که اونو سوار نشه ادم سنگین تره
این موتورو باید خانی سوار شی اصل کار تمیز بودن موتوره به نظر من حالا شاید یکی بخواد یه جا بگه همچیش فابریکه که نشون میده موتور تکون نخورده

- - - Updated - - -

بابا ناموسا انقدر ژاپن ژاپن نکنید
دسته گاز نمیخواد راه بره که اصل کار سلامت خود موتور شاسی موتوره که موتور راه بره حالا راهنمای موتور فابریک باشه یه ادم شوت از عقب موتور تکون بده خدات تومن لوازم میشه پشم
اگر میخواید بگید موتور تکون نمیدیم ماهی یه بار دور میزنیم که اونو سوار نشه ادم سنگین تره
این موتورو باید خانی سوار شی اصل کار تمیز بودن موتوره به نظر من حالا شاید یکی بخواد یه جا بگه همچیش فابریکه که نشون میده موتور تکون نخورده

BROCK
01-05-1393, 11:04 بعد از ظهر
سلام بچه ها
محسن جان من کاملا با حرفت موافقم و بنظر من خود موتور سالم باشه ولی داداش فابریک بودن موتور هم مهمه و اگه موتوری فابریک باشه اصالت خودشو حفظ کرده.نه داداش خیلی ها هستن فقط یک سال یه موتور سوار میشن بلانسبت جمع فاتحه شو تو یکسال میخونن ولی یه عشق باز چهل سال سوار یه موتور میشه ولی موتورو اذیت نمیکنه وموتور بعد چهل سال همون موتوره.ولی داداش موتور فابریک اصالتشو حفظ کرده.الان کیلومتر موتور تو راه رفتنش تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی اگ کیلومتر موتور فابریک باشه پرچمش میره بالا.بچه ها این نظر من بود.
یا علی

MOHSEN CBR
02-05-1393, 03:45 قبل از ظهر
دمت گرم داداش حرفت درست اصالت به جاش
دیگه خداوکیلی خز بازیه یارو اومده میگه داداش این راهنمای فلان جاش فابریک نیست
اخه پوفیوز نمیتونی رو موتور ایراد بزاری دیگه چرا خودتو سبک میکنی منم گفتم داداش موتور کمپلت چینه شما بده شرکت واست راهنما فابریک کارخونه ای تولید کنه با راهنماش ***ز تو جاده
یکی نی بگه اخه گلابی این همه کاوازاکی سوار کاواز باز ناموسا همشون جرات ندارن باموتور برن تو جاده تو اومدی به یه راهنمای فکستنی گیر میدی

Erfan Ts
02-05-1393, 11:31 قبل از ظهر
داداش محسن وقتی موتور ژاپنی ای داری که تو چمشه و تکه ......باید انتظار این جور آدم های بلا نسبت نادون هم داشته باشی که از موتور فقط چینی و اشی مشی حالیشونه........ولشون کن وقتی نمیتونن جی تی او و زاپنی سوار شن فقط تنها کاری که از دستشون بر میاد اینه که ایراد بگیرن......بزرا ایراد بگیرن دلشون خنک شه داش محسن ....بیخیال

BROCK
02-05-1393, 08:12 بعد از ظهر
سلام بچه ها
دمت گرم محسن جان حرفت کاملا درسته.بنظر من اول سلامت موتوری بعد وسایل فابریک.
داداش موتور روغنی همینارو داره دیگ وارد موتور روغنی شدی باید دلتو دریا کنی.تو شهر ما 3-4 تا گروه روغنی باز هستن و روغنی باز ها باید عضو یکی از این گروه ها بشه(مدرسه ی شایولین خخخخخخخخ)
اقا بری حتی یه پیچ از یکی از گروها بخری بقیه میگن هییییییییی بهت انداخته و فلان و فلان.البته همشون بچه های بامرام و گلی هستن ولی چ میشه کرد رقابته دیگه...
داداش محسن این چیزا و این ادمارو اصلا تحویل نگیر فقط قصدشون خراب کردنه ...
یاعلی

MOHSEN CBR
02-05-1393, 09:23 بعد از ظهر
مخلص داداشای گلمم هستم
بچه ها شرمنده من داغ کردم یه لحظه اونارو نوشتم ولی من ادمیم که لوازم فابریک حیاتی موتور مثل کاربورات سیلندر رینگ پیستون پیدا کنم میخرم این چیزا فابریک بودنشون مهمه ولی یه راهنما فابریک به درد دلال های موتور فروش میخوره که بخوان موتور گرون تر بدن
در ضمن بچه ها یه کاربراتور gto اصل ژاپن تو کارتون تو دستم هست کسی خواست یه ندا بده

BROCK
02-05-1393, 11:38 بعد از ظهر
سلام بچه ها
محسن جان جات رو چش ماست پسر
بچه ها بیاید هرگی نظرشو در مورد این که میگن موتور های مدل بالا ی کاوازاکی بدرد نمیخورن و اینا بدیم.
من که کاملا مخالفم.
درسته موتور های 70-71-72 تمام ژاپن بود و ایران نقشی در مونتاژشون نداشت ولی خدایی کاوازاکی کاوازاکیه.من با مدل 82 که همه میگن جهانرویه(که اصلا جهانرو یه موتور دیگست و با کاوازاکی فرق داره)140 تا تاپ اسپید با کیلومتر ماشین زدم.کجاش ایرانیه؟؟؟؟کجاش هندیه؟؟؟ایران ما که هنوز که هنوزه نمیتونه موتور بسازه.موتور های هندی هم الان با اینکه جدید تر شدن الان 220 شون هم به این سرعت نمیتونه نزدیک بشه.بابا خدایی اینجوری نگین این موتور ها هم ژاپنه.

moein77
03-05-1393, 03:28 قبل از ظهر
سلام آقایون من یه موتور کاوازاکی 125 میخوام البته یه دوست خیلی خوب دارم که الان تو این تایپیکم هست و میدنم دار ولی قیمتاشو نمیدونم اونم کسی نیست جز stoncold ([Only registered and activated users can see links])ایشون که فردا بهشون اس میدم ولی از آقایون این جا کسی هست یه کاوازاکی سیلندر صفر و یه موتور تقریبا خشک ودر حد 3تومنی داشته باشه

stoncold
03-05-1393, 09:47 قبل از ظهر
سلام آقایون من یه موتور کاوازاکی 125 میخوام البته یه دوست خیلی خوب دارم که الان تو این تایپیکم هست و میدنم دار ولی قیمتاشو نمیدونم اونم کسی نیست جز stoncold ([Only registered and activated users can see links])ایشون که فردا بهشون اس میدم ولی از آقایون این جا کسی هست یه کاوازاکی سیلندر صفر و یه موتور تقریبا خشک ودر حد 3تومنی داشته باشه
داداش هم brock هم mosen cbr هردو جی تی او سوارنو موتور دارن
brock که یدونه داره تمام فابریکه فقط دوبرگ سند داره میگه سه تومن
منم یکی دارم میدمت دوتمن

Erfan Ts
03-05-1393, 10:21 قبل از ظهر
دوستان بیایین از لحاظ ظاهری و استایل با جی پی مقایسه کنیم ......... البته بدون طرفداری :clap:

stoncold
03-05-1393, 10:32 قبل از ظهر
استیل اینا کاملا سلیقه ایه یکی کلاسیک سواره جی پی میپسنده اونی بروز تره جی تو

Erfan Ts
03-05-1393, 10:42 قبل از ظهر
جی پی از لحاظ صدا خیلی ابتدای تره ....ولی جی تی او صداش متفاوت تره ......ولی اگزوز جی پی جمع و جوره در عوض جی تی او زیاد بزرگه و به چشم میاد .....

.........

دوستان فرمون جی پی از جی تی او خیلی کوچیک تره درسته؟؟ جی پی شبه خرگوشی میمونه :4chsmu1:

stoncold
03-05-1393, 10:45 قبل از ظهر
جی چی کلا جمعو جور تره تیزو چابک تره

MOHSEN CBR
03-05-1393, 04:08 بعد از ظهر
اقا عجب بحث باحالی
استون هم وارد میدون شد
اقا جی پی کلا موتور خفن وشاخیه ولی یه سر گردن از جی تی او پایین تره
ولی جی پی کلا موتور خوبیه من به شخصه باباشو بیشتر قبول دارم همون موتور بچه زرنگا افرین درست حدس زدید x7 میگم

Erfan Ts
03-05-1393, 05:23 بعد از ظهر
اقا عجب بحث باحالی
استون هم وارد میدون شد
اقا جی پی کلا موتور خفن وشاخیه ولی یه سر گردن از جی تی او پایین تره
ولی جی پی کلا موتور خوبیه من به شخصه باباشو بیشتر قبول دارم همون موتور بچه زرنگا افرین درست حدس زدید x7 میگم

دمت گرم داداش محسن............

هیچی جای لقب بچه ایکس هفت رو نمیگیره :25r30wi::5:.............

اصلا بچه ایکس هفت رو خیلی دوس دارم............

MOHSEN CBR
03-05-1393, 10:05 بعد از ظهر
نوکرتم داداش
نه خدایی موتور خوبیه من خیلی دوسش دارم خیلی خاصه همین باعث خفن بودنش میشه
ولی بدبختانه سالمش کم پیدا میشه بعدشم اینکه قطعاتش سخت گیر میاد برا همین یه مقدار ادمو تو تنگنا میزاره
یه x7 یکی از دوستان ردیف کرده واسمون انشا اگر قسمت بشه معاملش میکنیم میاریمش بغل سالار

BROCK
03-05-1393, 10:50 بعد از ظهر
سلام دوستان
اقا خداوکیلی دیگ داره به جی تو بی احترامی میشه خخخخخخخخ.خدایی من تو تمام موتور های سوزوکی با استایل همشون حال میکنم بجز x7 و gp.البته فقط بحثم استایلشونه
بنظر من دلیلش اینه که قسمت تهتانی یا همون کنسول عقب موتور و خطر و اینا با جلوبندی موتور در یک خط قرار میگیره. و جلوبندی کوچک و جمع و جور البته نسبت به قسمت عقب موتور دارن.
الان جی تو قسمت جلوبندیش نسبت به عقبش غالب تره.و همچنین کنسول عقب های جی پی و ایکس 7 به نظر من البته بسیار زشت طراحی شده.و استایل جی تو هنوز که هنوزه با این که سال ها از طراحیش میگذره بسیار شیک وجذابه اما جی پی زیاد چنگی به دل نمیزنه.
یاعلی

Erfan Ts
03-05-1393, 11:05 بعد از ظهر
کلا چیزای گرد رو موتور ...موتورو خفن میکنن......مثل راهنما یا چراغ جلو.... ولی ضعف ظاهری داره اینه که دو رنگ بیشتر نداره جی پی نسبت به جی تی او .....

دوستان یه چیز رو جیپی من سر در نیاوردم.....این کنسولش چیه بعضیا میگن فابریکه بعضیا میگن آچار خوره زاپنه.....البته فروشنده ها میگن بیشتر این چیزا رو میدونم واسه تبلیغه ولی اهمیت داره ؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان
اقا خداوکیلی دیگ داره به جی تو بی احترامی میشه خخخخخخخخ.خدایی من تو تمام موتور های سوزوکی با استایل همشون حال میکنم بجز x7 و gp.البته فقط بحثم استایلشونه

داداش خودت دیگه باید بدونی که من داغون شده یا شاسی خالیه بدون انجین که فقط چرخاش روش باشه ی جی تی او یا حتی جی پی رو به 100 تا هندی و کره ای و چینی نمیدم :4chsmu1::4chsmu1: فقط داریم مقایسه میکنیم نگران نباش حاجی :thanks:

MOHSEN CBR
04-05-1393, 02:48 بعد از ظهر
خخخخ داش عرفان این داش علی مارو اذیت نکن
داش علی سالار سواره (gto)با بچه زرنگ سوارا (x7) اصلا ابش تو یه جوب نمیره
اقا جفت موتورا خوبه حداقل اینه که از این چینیا کره ای ها خیلی سر تره حالا سلیقه ایه یکی میبنی جی پی سواره یکی میبینی جی تی او سواره
یکی از دوستان تو صفحات قبل توضیح داد که سیستم سوخت رسانی و احتراق کاوازاکی از سوزوکی بهتره همین داستان باعث برتر بودن این موتور میشه

stoncold
04-05-1393, 04:04 بعد از ظهر
داداش موتور فقط جی پی
حیفت نمیاد از قیافش
اقا بروک منوتو حساب شخصی داریم تصفیه میکنیم حواست باشه ها:retarded:

BROCK
04-05-1393, 05:39 بعد از ظهر
سلام بچه ها
خخخخخخخخخخخخخخخ امیر داداش حساب شخصی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اره بچه ها حرفتون درسته.خدایی جی پی هم موتور عالی ای هست.و سگش به اپاچی و پالس شرف داره فقط باس قدرت درک این موضوعو داشته باشیم که کسی که این موضوعو درک کنه اسمش میشه عشق باز.سلامتی همتون که عشق بازین و استاد.به قول دوستان حالا یکی جی پی باب سلیقشه یکی کاوازاکی.بحث ایکس 7 جداست اون سبک نیست اون نباس با اینا مقایسه بشه.
ولی در اخر بازم کاوازاکی جی تو سالار و سرور و پادشاه و سلطلان موتور های 125 سی سیه اینو از من داشته باشید
یاعلی

- - - Updated - - -

عرفان جان اون کنسول عقبش باز میشه میشه وش دسمال گذاشت یا مدارک.اگه اچار خور باشه یعنی فابریکه.

- - - Updated - - -

عرفان جان اون کنسول عقبش باز میشه میشه وش دسمال گذاشت یا مدارک.اگه اچار خور باشه یعنی فابریکه.

BROCK
05-05-1393, 09:29 بعد از ظهر
سلام
بچه ها اقا ما گلا تو این همه سایت فقط میایم پرشین موتور اونم این تاپیک مورد علاقه ی ماست.نذارید بخوابه دیگ.
یاعلی

crf
07-05-1393, 04:37 بعد از ظهر
کی بود هی از gtoحرف میزد:retarded:[Only registered and activated users can see links]

رامین1991
08-05-1393, 07:35 قبل از ظهر
سلام دوستان.
اقا رفیق ما یه جی تو مدل 76 تمام فابریک عروسک داشت(پارسال فروختش به بندر عباس)اقا این موتور با این که منبع و اگزوزش هر دو فابریک و ژاپن بودن صداش اونطوری که انتظار میرفت نبود.بخدا حداقل ده تا منبع و اگزوز های مختلف (همه هم ژاپن و فابریک و دوده هاشون تخلیه شده بود)ما رو این امتحان کردیم به خدا صداهای مختلف داشتن.اول اگزوز خودش بود چند تا منبع فابریک روش امتحان کردیم از حدود 5-6 تا منبع که رو این امتحان کردیم3-4 نوع صدای مختلف تحویل گرفتیم.بعد مصلا همون منبعی که روی موتور اون یه صدای زنبوری داشت رو موتور من یجور دیگه بود.
بعدش هم من دایی هام سال 78 دوتا کاوازاکی خشک خریدن.داییم گفت اوردیم خونه روشن کردیم صداهاشون فرق داشت(نه در اون حد که بگیم اره این صدای پرچم میده این صدای یاماها 100)چون موتور ها خشک بودن میگفت یه کوچولو صداهاشون فرق داشت طوری که میگفت رو کاوازاکی ای که خوش صدا تر بود دعوا کرده بودن.و تو شهر ما مثلا میگن کاوازاکی فلانی خیلی خوش صداست.پس این حرف اشتباهه و کاوازاکی های دیگه که به اندازه ی اون خوش صدا نیستن منبع و اگزوزشون ژاپن نیست؟؟؟؟؟؟؟
پس به نقل از اقا رامین هر کاوازاکی که منبعش ژاپن باشه و اگزوزش هم ژاپن باشه همه صداهاشون مثل همه.من موافق نیستم البته ببخشیدا.
یاعلی
تمام صدای حاصله از اگزوز کاواکس،برگرفته از یک اصله:انبراگزوز،حاااااالاا اااااااا چی توی انبر اگزوز هست که باعث نوع صدا میشه؟؟؟؟
اگه انبر رو باز کرده باشی و داخل اون رو نیگا کرده باشی میبینی که ته اون یدونه بن بست هست،و همچنین سوراخ های متعدد داره روی سطحش.شما فقط کافیه که اون بن بست رو فقططططططط جابجاش کنی،(ینی فقط عقب یا جلوش ببری)و یا سوراخ هاش رو گشاد یا تنگتر کنی،میبینی که صداش بهمون مقدار تغییر میکنه.
حالا،بنظرت کمپانی ای که هنوز زبان زد هستش توی تموم دنیا،اونقدر بی دقتی ذاره توی ساخت قطعاتش که از پس این برنیاد که یک تکنولوژی و نمونه ی اولیه ی ساخت رو تا پایان عمر کاواکس به یه نحو پیش ببره و بیاد این شبهه رو توی ساخته هاش بوجود بیاره که بههههلهههه توی یکسال (همون 78 ) یا حتی سالهای دیگه صدای موتورهاش فرق داره باهم؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان.
یاعلی
تمام صدای حاصله از اگزوز کاواکس،برگرفته از یک اصله:انبراگزوز،حاااااالاا اااااااا چی توی انبر اگزوز هست که باعث نوع صدا میشه؟؟؟؟
اگه انبر رو باز کرده باشی و داخل اون رو نیگا کرده باشی میبینی که ته اون یدونه بن بست هست،و همچنین سوراخ های متعدد داره روی سطحش.شما فقط کافیه که اون بن بست رو فقططططططط جابجاش کنی،(ینی فقط عقب یا جلوش ببری)و یا سوراخ هاش رو گشاد یا تنگتر کنی،میبینی که صداش بهمون مقدار تغییر میکنه.
حالا،بنظرت کمپانی ای که هنوز زبان زد هستش توی تموم دنیا،اونقدر بی دقتی ذاره توی ساخت قطعاتش که از پس این برنیاد که یک تکنولوژی و نمونه ی اولیه ی ساخت رو تا پایان عمر کاواکس به یه نحو پیش ببره و بیاد این شبهه رو توی ساخته هاش بوجود بیاره که بههههلهههه توی یکسال (همون 78 ) یا حتی سالهای دیگه صدای موتورهاش فرق داره باهم؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

بیشتر از اینا می ارزه
ما که هرچی گشتیم تو این لینک چیزی ندیدیم،تو کدوم پیجش هستش آگهی فروشش؟

- - - Updated - - -

سلام.
امیر خخخخخخخخخخخخخخخ نالوتی تو دوتا داشته باشی دست ما بمونه تو پوست گردو؟؟؟؟خخخخخخخ عجب ادمی ای تو پسر4410444103
این که مال پاکستانیه اسسسسسسسسسسسسسس کلک.تموم عکسا این موتور رو دارم،حتی اونی که با ترمز جلو خشکه گرفته و عقبش رو بالا آورده.خخخخخخخخخ.مام بلدیم ی چیزاییااااااااااااااااااا ا.هههههه

- - - Updated - - -

داداش هم brock هم mosen cbr هردو جی تی او سوارنو موتور دارن
brock که یدونه داره تمام فابریکه فقط دوبرگ سند داره میگه سه تومن
منم یکی دارم میدمت دوتمن
سورمه ایییییییییییییییییییییییی ییی؟؟؟؟؟؟نداشتیما،مدل 70 نوک مدادی بود.سورمه ای نوشته تو مدارک؟اشتباستآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآاا

MOHSEN CBR
08-05-1393, 03:01 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان تاکستان موتورشو رو کرد ما هم گفتیم یه خسته از ساوه بزاریم واستون
44542

رامین1991
10-05-1393, 10:44 بعد از ظهر
[QUOTE=رامین1991;249964]تمام صدای حاصله از اگزوز کاواکس،برگرفته از یک اصله:انبراگزوز،حاااااالاا اااااااا چی توی انبر اگزوز هست که باعث نوع صدا میشه؟؟؟؟ اگه انبر رو باز کرده باشی و داخل اون رو نیگا کرده باشی میبینی که ته اون یدونه بن بست هست،و همچنین سوراخ های متعدد داره روی سطحش.شما فقط کافیه که اون بن بست رو فقططططططط جابجاش کنی،(ینی فقط عقب یا جلوش ببری)و یا سوراخ هاش رو گشاد یا تنگتر کنی،میبینی که صداش بهمون مقدار تغییر میکنه. حالا،بنظرت کمپانی ای که هنوز زبان زد هستش توی تموم دنیا،اونقدر بی دقتی ذاره توی ساخت قطعاتش که از پس این برنیاد که یک تکنولوژی و نمونه ی اولیه ی ساخت رو تا پایان عمر کاواکس به یه نحو پیش ببره و بیاد این شبهه رو توی ساخته هاش بوجود بیاره که بههههلهههه توی یکسال (همون 78 ) یا حتی سالهای دیگه صدای موتورهاش فرق داره باهم؟؟؟؟؟ - - - Updated - - - تمام صدای حاصله از اگزوز کاواکس،برگرفته از یک اصله:انبراگزوز،حاااااالاا اااااااا چی توی انبر اگزوز هست که باعث نوع صدا میشه؟؟؟؟ اگه انبر رو باز کرده باشی و داخل اون رو نیگا کرده باشی میبینی که ته اون یدونه بن بست هست،و همچنین سوراخ های متعدد داره روی سطحش.شما فقط کافیه که اون بن بست رو فقططططططط جابجاش کنی،(ینی فقط عقب یا جلوش ببری)و یا سوراخ هاش رو گشاد یا تنگتر کنی،میبینی که صداش بهمون مقدار تغییر میکنه. حالا،بنظرت کمپانی ای که هنوز زبان زد هستش توی تموم دنیا،اونقدر بی دقتی ذاره توی ساخت قطعاتش که از پس این برنیاد که یک تکنولوژی و نمونه ی اولیه ی ساخت رو تا پایان عمر کاواکس به یه نحو پیش ببره و بیاد این شبهه رو توی ساخته هاش بوجود بیاره که بههههلهههه توی یکسال (همون 78 ) یا حتی سالهای دیگه صدای موتورهاش فرق داره باهم؟؟؟؟؟ - - - Updated - - - ما که هرچی گشتیم تو این لینک چیزی ندیدیم،تو کدوم پیجش هستش آگهی فروشش؟ - - - Updated - - - این که مال پاکستانیه اسسسسسسسسسسسسسس کلک.تموم عکسا این موتور رو دارم،حتی اونی که با ترمز جلو خشکه گرفته و عقبش رو بالا آورده.خخخخخخخخخ.مام بلدیم ی چیزاییااااااااااااااااااا ا.هههههه - - - Updated - - - سورمه ایییییییییییییییییییییییی ییی؟؟؟؟؟؟نداشتیما،مدل 70 نوک مدادی بود.سورمه ای نوشته تو مدارک؟اشتباستآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآاا.مدل 82 و 83 فقط آبی داشتیم،اونم دورنگ بود(پرچمی آبی و نقره ای)

رامین1991
14-05-1393, 04:39 بعد از ظهر
[quote=رامین1991;249964]تمام صدای حاصله از اگزوز کاواکس،برگرفته از یک اصله:انبراگزوز،حاااااالاا اااااااا چی توی انبر اگزوز هست که باعث نوع صدا میشه؟؟؟؟ اگه انبر رو باز کرده باشی و داخل اون رو نیگا کرده باشی میبینی که ته اون یدونه بن بست هست،و همچنین سوراخ های متعدد داره روی سطحش.شما فقط کافیه که اون بن بست رو فقططططططط جابجاش کنی،(ینی فقط عقب یا جلوش ببری)و یا سوراخ هاش رو گشاد یا تنگتر کنی،میبینی که صداش بهمون مقدار تغییر میکنه. حالا،بنظرت کمپانی ای که هنوز زبان زد هستش توی تموم دنیا،اونقدر بی دقتی ذاره توی ساخت قطعاتش که از پس این برنیاد که یک تکنولوژی و نمونه ی اولیه ی ساخت رو تا پایان عمر کاواکس به یه نحو پیش ببره و بیاد این شبهه رو توی ساخته هاش بوجود بیاره که بههههلهههه توی یکسال (همون 78 ) یا حتی سالهای دیگه صدای موتورهاش فرق داره باهم؟؟؟؟؟ - - - updated - - - تمام صدای حاصله از اگزوز کاواکس،برگرفته از یک اصله:انبراگزوز،حاااااالاا اااااااا چی توی انبر اگزوز هست که باعث نوع صدا میشه؟؟؟؟ اگه انبر رو باز کرده باشی و داخل اون رو نیگا کرده باشی میبینی که ته اون یدونه بن بست هست،و همچنین سوراخ های متعدد داره روی سطحش.شما فقط کافیه که اون بن بست رو فقططططططط جابجاش کنی،(ینی فقط عقب یا جلوش ببری)و یا سوراخ هاش رو گشاد یا تنگتر کنی،میبینی که صداش بهمون مقدار تغییر میکنه. حالا،بنظرت کمپانی ای که هنوز زبان زد هستش توی تموم دنیا،اونقدر بی دقتی ذاره توی ساخت قطعاتش که از پس این برنیاد که یک تکنولوژی و نمونه ی اولیه ی ساخت رو تا پایان عمر کاواکس به یه نحو پیش ببره و بیاد این شبهه رو توی ساخته هاش بوجود بیاره که بههههلهههه توی یکسال (همون 78 ) یا حتی سالهای دیگه صدای موتورهاش فرق داره باهم؟؟؟؟؟ - - - updated - - - ما که هرچی گشتیم تو این لینک چیزی ندیدیم،تو کدوم پیجش هستش آگهی فروشش؟ - - - updated - - - این که مال پاکستانیه اسسسسسسسسسسسسسس کلک.تموم عکسا این موتور رو دارم،حتی اونی که با ترمز جلو خشکه گرفته و عقبش رو بالا آورده.خخخخخخخخخ.مام بلدیم ی چیزاییااااااااااااااااااا ا.هههههه - - - updated - - - سورمه ایییییییییییییییییییییییی ییی؟؟؟؟؟؟نداشتیما،مدل 70 نوک مدادی بود.سورمه ای نوشته تو مدارک؟اشتباستآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآاا.مدل 82 و 83 فقط آبی داشتیم،اونم دورنگ بود(پرچمی آبی و نقره ای )
این ده باره که این پی ام رو میفرستماااااااااااااااااا ااااااااااااااا:297:

- - - Updated - - -

[QUOTE=رامین1991;249964]تمام صدای حاصله از اگزوز کاواکس،برگرفته از یک اصله:انبراگزوز،حاااااالاا اااااااا چی توی انبر اگزوز هست که باعث نوع صدا میشه؟؟؟؟ اگه انبر رو باز کرده باشی و داخل اون رو نیگا کرده باشی میبینی که ته اون یدونه بن بست هست،و همچنین سوراخ های متعدد داره روی سطحش.شما فقط کافیه که اون بن بست رو فقططططططط جابجاش کنی،(ینی فقط عقب یا جلوش ببری)و یا سوراخ هاش رو گشاد یا تنگتر کنی،میبینی که صداش بهمون مقدار تغییر میکنه. حالا،بنظرت کمپانی ای که هنوز زبان زد هستش توی تموم دنیا،اونقدر بی دقتی ذاره توی ساخت قطعاتش که از پس این برنیاد که یک تکنولوژی و نمونه ی اولیه ی ساخت رو تا پایان عمر کاواکس به یه نحو پیش ببره و بیاد این شبهه رو توی ساخته هاش بوجود بیاره که بههههلهههه توی یکسال (همون 78 ) یا حتی سالهای دیگه صدای موتورهاش فرق داره باهم؟؟؟؟؟ - - - Updated - - - تمام صدای حاصله از اگزوز کاواکس،برگرفته از یک اصله:انبراگزوز،حاااااالاا اااااااا چی توی انبر اگزوز هست که باعث نوع صدا میشه؟؟؟؟ اگه انبر رو باز کرده باشی و داخل اون رو نیگا کرده باشی میبینی که ته اون یدونه بن بست هست،و همچنین سوراخ های متعدد داره روی سطحش.شما فقط کافیه که اون بن بست رو فقططططططط جابجاش کنی،(ینی فقط عقب یا جلوش ببری)و یا سوراخ هاش رو گشاد یا تنگتر کنی،میبینی که صداش بهمون مقدار تغییر میکنه. حالا،بنظرت کمپانی ای که هنوز زبان زد هستش توی تموم دنیا،اونقدر بی دقتی ذاره توی ساخت قطعاتش که از پس این برنیاد که یک تکنولوژی و نمونه ی اولیه ی ساخت رو تا پایان عمر کاواکس به یه نحو پیش ببره و بیاد این شبهه رو توی ساخته هاش بوجود بیاره که بههههلهههه توی یکسال (همون 78 ) یا حتی سالهای دیگه صدای موتورهاش فرق داره باهم؟؟؟؟؟ - - - Updated - - - ما که هرچی گشتیم تو این لینک چیزی ندیدیم،تو کدوم پیجش هستش آگهی فروشش؟ - - - Updated - - - این که مال پاکستانیه اسسسسسسسسسسسسسس کلک.تموم عکسا این موتور رو دارم،حتی اونی که با ترمز جلو خشکه گرفته و عقبش رو بالا آورده.خخخخخخخخخ.مام بلدیم ی چیزاییااااااااااااااااااا ا.هههههه - - - Updated - - - سورمه ایییییییییییییییییییییییی ییی؟؟؟؟؟؟نداشتیما،مدل 70 نوک مدادی بود.سورمه ای نوشته تو مدارک؟اشتباستآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآآآاا.مدل 82 و 83 فقط آبی داشتیم،اونم دورنگ بود(پرچمی آبی و نقره ای )
این ده باره که این پی ام رو میفرستماااااااااااااااااا ااااااااااااااا:297:

- - - Updated - - -

چرا ایجور شده انجمن؟؟؟؟؟؟؟ایییی بابا

MOHSEN CBR
14-05-1393, 09:43 بعد از ظهر
رامین جان قضیه چیه پیغام خالی میدی داداش

MOHSEN CBR
17-05-1393, 10:02 قبل از ظهر
تاپیک میخوابه منم حقیقتش راضی به این قضیه نیستم

stoncold
19-05-1393, 02:35 بعد از ظهر
اقا یه ترقه اوردم واقعا مثل این جی تو ندیدم

رامین1991
20-05-1393, 04:48 بعد از ظهر
آقا دهن ما آسفالت شد با این نت.هزار بار پی ام میدم،یا خالی میادش یا که اصلاٌ نمییاد

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ما که هرچی گشتیم تو این لینک چیزی ندیدیم،تو کدوم پیجش هستش آگهی فروشش؟

- - - Updated - - -

این که مال پاکستانیه اسسسسسسسسسسسسسس کلک.تموم عکسا این موتور رو دارم،حتی اونی که با ترمز جلو خشکه گرفته و عقبش رو بالا آورده.خخخخخخخخخ.مام بلدیم ی چیزاییااااااااااااااااااا ا.هههههه

- - - Updated - - -

سورمه ایییییییییییییییییییییییی ییی؟؟؟؟؟؟نداشتیما،مدل 70 نوک مدادی بود.سورمه ای نوشته تو مدارک؟اشتباستآآآآآآآآآآآآ آآآآآآآآآآآآآآ

- - - Updated - - -

[QUOTE=BROCK;247392]سلام دوستان.
یاعلی

- - - Updated - - -

خدا لعنت کنه صدام رو،چرا پی ام ما نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

hamid72
21-05-1393, 11:05 قبل از ظهر
باسلام خدمت تمام دوستان.من مشکلی برای موتورم(gto)

پیش اومده اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.

ali.motahari
21-05-1393, 01:45 بعد از ظهر
باسلام خدمت تمام دوستان.من مشکلی برای موتورم(gto)

پیش اومده اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.
خوب مشکلتو بگو تا دوستان راهنماییت کنن؟

hamid72
21-05-1393, 04:05 بعد از ظهر
بازم سلام.من سیلندر موتور رو بردم تراشکاری تراشیدن ویه پیستون50khانداختیم روش الان هم جون نداره که هیچ سرعتی هم که قبلا داشته الان نداره. تازه قبلا سیلندرش خط زیاد داشت صدا هم میداد.ازشما ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

stoncold
21-05-1393, 07:35 بعد از ظهر
بازم سلام.من سیلندر موتور رو بردم تراشکاری تراشیدن ویه پیستون50khانداختیم روش الان هم جون نداره که هیچ سرعتی هم که قبلا داشته الان نداره. تازه قبلا سیلندرش خط زیاد داشت صدا هم میداد.ازشما ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.
مسلما حدی باید از قدرت موتور کم بشه ولیکن نه اینقد
بد تراشیدن داداش

hamid72
21-05-1393, 10:27 بعد از ظهر
داداش ممنونم من یه صفحه کلاچ خریدم داخل پلاستیک سبز رنگیه دهنشم پلمپ روشم نوشتهfcc پاینشم نوشته مید این ژاپن.میخاستم ببینم اصلی است وچند میرزه.با تشکرازشما دوست عزیزوتمام دوستان درتاپیک.

Hesam Kabiri
22-05-1393, 09:28 قبل از ظهر
یکی از لذت هایه موتور سواری اینه یه gto آلبالویی داشته باشی ...

یه شلوار شیش جیب مولکولی و یه پیرهن مشکی و یه کفش word cup سفید آبی بپوشی و در /اخر یه 4 لیتری روغن بریزی تویه باک

دیگه ناموسه خیابون گردی با این موتورو تیپ :acigar::32:

stoncold
22-05-1393, 09:32 قبل از ظهر
داداش ممنونم من یه صفحه کلاچ خریدم داخل پلاستیک سبز رنگیه دهنشم پلمپ روشم نوشتهfcc پاینشم نوشته مید این ژاپن.میخاستم ببینم اصلی است وچند میرزه.با تشکرازشما دوست عزیزوتمام دوستان درتاپیک.
داداش تا عکس نزاری معلوم نمیشه مید این ژاپنش برجستس یا فرورفتگی

- - - Updated - - -

یکی از لذت هایه موتور سواری اینه یه gto آلبالویی داشته باشی ...

یه شلوار شیش جیب مولکولی و یه پیرهن مشکی و یه کفش word cup سفید آبی بپوشی و در /اخر یه 4 لیتری روغن بریزی تویه باک

دیگه ناموسه خیابون گردی با این موتورو تیپ :acigar::32:
نیم لیتر روغن سوخته بریزی حله

hamid72
23-05-1393, 12:42 بعد از ظهر
سلام داداش ببخشید من دیر جواب دادم.یه عکس از صفحه کلاچ گذاشتم ببینید حالا اصلی هست یانه.ممنونم

MOHSEN CBR
23-05-1393, 05:49 بعد از ظهر
سلام به همه دوستان
با اجازه اساتید
نه داداش فیکه اصلی نیست

hamid72
23-05-1393, 07:46 بعد از ظهر
سلام خدمت همه ی دوستان وسلام اقامحسن.ماکه سردر نمیاریم کودوم اصلی اگه میشه لطف کنین مشخصات اصلیش رو بگین تا یه باردیگه فریب نخوریم.ببخشید یه سوال دیگه پیستون ژاپنی اونجا چنددرمیاد.ش50ازهمه دوستان معذرت میخام که همیشه سوال میکنم.

yasharazary
28-05-1393, 10:02 بعد از ظهر
یدونه پیدا کردم،مدل72 اما طرف آشنا داشته برده به اسم 84 براش پلاک ملی و برگ سبز گرفته!
ظاهری تقریبا داغون،موتورشم یکم از ظاهرش تمیزتره
میگه2.5

چطوره؟

- - - Updated - - -

یدونه پیدا کردم،مدل72 اما طرف آشنا داشته برده به اسم 84 براش پلاک ملی و برگ سبز گرفته!
میگه2.5

چطوره؟

stoncold
29-05-1393, 11:03 قبل از ظهر
میگه2.5

چطوره؟

- - - Updated - - -

میگه2.5

چطوره؟
یاشار داغون داریم تا داغون
جی تو هرچی هست وسایل فابریک بعلاوه سیلندر

yasharazary
29-05-1393, 11:27 قبل از ظهر
داغون یعنی کل لوازم ظاهری باید عوض بشه بجز باک! اگزوز هم عوض بشه خوبه

stoncold
29-05-1393, 11:48 قبل از ظهر
داغون یعنی کل لوازم ظاهری باید عوض بشه بجز باک! اگزوز هم عوض بشه خوبه
:gigglesmile:پونصد تومن موتورشه

yasharazary
29-05-1393, 11:56 قبل از ظهر
اینو منم میدونم! اما پلاک ملی با مدل 84 و برگ سبز قیمت رو ......

stoncold
29-05-1393, 12:00 بعد از ظهر
اینو منم میدونم! اما پلاک ملی با مدل 84 و برگ سبز قیمت رو ......مدرکش اگه برگ سبز اصلی روش باشه ارزش داره ولی همون یکونیم نهایت دوتومن

BROCK
30-05-1393, 09:34 بعد از ظهر
سلام دوستان.غیبت مارو ببخشید.بدجوری درگیر زندگی شدیم.
یاشار جان من خودم به شخصه کاوازاکی پلاک ملی رو اصلا قبول ندارم.کاوازاکی پلاک ملی انگار رام شده انگار رفته زیر پرچم راهنمایی رانندگی.بازم حواست باشه داداش گول پلاک ملیشو نخوری دیدی ازت گرفتن گفتن کی به این موتور پلاک ملی داده ک هم مدل پایینه هم دوزمانه.ولی خوب این موتوری که شما میگی یاشار جان الان 2 تومن فقط پول مدارکشه بستگی به خود موتور هم داره سیلندر و موتوریش اینا اگ خوب بود شک نکن.یاعلی

رامین1991
31-05-1393, 09:27 قبل از ظهر
داداش تا عکس نزاری معلوم نمیشه مید این ژاپنش برجستس یا فرورفتگی

- - - Updated - - -

نیم لیتر روغن سوخته بریزی حله
اگه میخای موتورت سالم مبمونه،بهتتتتتترررررررررر ررررین روغن هیدرولیک رو بریز داخلش،بریز،(ترجیحا، سوپرکیان ویژه(10)،بعدشم،حتما باید داخل مخزن بغل که واسه روغن تعبیه شده بریزی.نه توی باک بنزین...

- - - Updated - - -

هزارتا پی ام میذاشتم دور از جناب شماها ،خالی میومد.با این نت نفتی.اه

stoncold
31-05-1393, 09:36 قبل از ظهر
اگه میخای موتورت سالم مبمونه،بهتتتتتترررررررررر ررررین روغن هیدرولیک رو بریز داخلش،بریز،(ترجیحا، سوپرکیان ویژه(10)،بعدشم،حتما باید داخل مخزن بغل که واسه روغن تعبیه شده بریزی.نه توی باک بنزین...

- - - Updated - - -

هزارتا پی ام میذاشتم دور از جناب شماها ،خالی میومد.با این نت نفتی.اه
داداش من برا مزاح گفتم روغن سوخته بریز وگرنه اگر قصد داری موتورت سرپا بمونه وخیلی دلبسوزی برا موتورت روغن مخصوص موتور دوزمانه بخر بریز نه هیدرولیک

MOHSEN CBR
06-06-1393, 02:00 بعد از ظهر
اقا سلام به همگی چند وقت نبودیم
امیر اقا راست میگه اقا اگه موتور سلامته روغن سوخته نریزید حیفه

BROCK
03-07-1393, 11:13 بعد از ظهر
سلام بر همه عزیزان دل
دوستان غیبت طولانی مارو ببخشید
بچه ها جونم ی باک رنگ فابریک زرشکی رنگ کاوازاکی لازم دارم.اگ کسی داره لطفا هر چه سریع تر خبر بدین ممنونتون میشم.
البته خداوکیلی قیمت هم منصفانه باشه.اگ جفت قاب بغل و کنسول عقب هم باشه ک نور علی نوره ولی بازم بگم لطفا به قیمت.
خودم هم ی نوک مدادی با یک جفت قاب بغل رنگ فابریک دارم خواستین معاوضه میکنیم.
منتظرم بچه ها
دمتون گرم خسته نباشین
یا علی مدد

BROCK
04-07-1393, 12:12 بعد از ظهر
ببخشید اگ کسی داشت یا سراغ داشت هم میتونه تو لاین یا واتساپ منو اد کنه صحبت کنیم.
09157776865
بازم ممنون

BROCK
13-07-1393, 06:38 بعد از ظهر
سلام رفقا
خسته نباشید
اقا ما جی تی او ی خودمونو فروختیم هعییییییییییییی دلمونم برای پسرمون تنگ شده...
خواستیم یه پسر تمیز دیگ برای خودمون بیاریم...
اقا کسی سراغ داشت خبر بهمون بده ولی خدایی نه قیمت های فضایی
کسی ترتمیز و فابریکشو سراغ داشت بسم الله...
البته ترجیحا از استان های مجاور بجنورد
بازم ممنون خداحافظ

*سیّدسعید*
14-07-1393, 12:10 بعد از ظهر
سلام رفقا
خسته نباشید
اقا ما جی تی او ی خودمونو فروختیم هعییییییییییییی دلمونم برای پسرمون تنگ شده...
خواستیم یه پسر تمیز دیگ برای خودمون بیاریم...
اقا کسی سراغ داشت خبر بهمون بده ولی خدایی نه قیمت های فضایی
کسی ترتمیز و فابریکشو سراغ داشت بسم الله...
البته ترجیحا از استان های مجاور بجنورد
بازم ممنون خداحافظ

سلام علی جان چطوری؟؟ کجایی کم پیدایی؟؟ طرفای اصفهان اگه بتونی بیایی و بخری ارزونتر برات تموم میشه................

محمد دولابی
14-07-1393, 03:51 بعد از ظهر
آخرین مدلش 87 هست دوستان ؟
قیمتی چند هست سالمش ؟ تو ایستگاه دیدم فکر کنم 4 تومن بود :icon_pf _99_:

BROCK
14-07-1393, 08:46 بعد از ظهر
سلام دوستان...
ن رفیق اخرین مدلش 82 هست البته تک و توک من 83 هم دیدم احتمالا اونا سال 83 شماره گذاری شدن...
نوکرتم سعید جان خیلی مخلصم.خوبی رفیق؟؟حقیقتش درگیر درس و دانشگاه شدیم...
اصفهان تمیزش هست ولی قیمت ها وحشتناک بالاست...
یازم پناه بر خدا...
یا علی مدد

BROCK
11-08-1393, 05:23 بعد از ظهر
سلام دوستان...
اقا تاپیک نخوابه...
کجایید دوستان به داد gto برسید...
اقا برای اینکه تاپیک بیدارشه.رو کله چراغ این موتور ی برچسب سفید مربعی هست. کسی میدونه روش چی نوشته؟؟؟
یکی شبیه همین هم روی خطر کاوازاکی های مدل پایین گلگیر استیل میزنن.اگ کسی از این برچسب ها اطلاعاتی داشت بده ممنون میشم...
یا علی مدد[Only registered and activated users can see links]

GTO.
12-08-1393, 04:02 بعد از ظهر
سلام بچه ها
من عشق باز جتم بچه بندر عباسم. بندر جت زیاده من یه جت سیلندر 25 دارم

ولی دارم دنبال gto سیلندر 0 میخوام که زیاد کار نکرده باشه و خشک خشک باشه

ایا گیر میاد؟؟ جت سیلندر صفرخشک خشک؟؟؟یا نه؟
..............................

لطفا عشق بازا جواب بدن
من یه دور سواری جت رو با هیچ موتوری عوض نمیکنم

- - - Updated - - -

یادم رفت بگم انجین پلمپ و سیلندر بوش صفر

- - - Updated - - -

دنبالش بگردم گیر میاد؟؟

BROCK
13-08-1393, 01:54 قبل از ظهر
سلام رفقا...
داداش چرا ناراحتی ؟؟؟
بله که گیر میاد.بستگی داره چقد هزینه کنی.اگ خواستی منو تو واتساپ یا لاین یا وایبر اد کن انشاالله کمکت میکنیم با بچه ها ...09157776865
حقیقتش منم دنبال ی GTOدرحد البته ترجیحا مدل پایین گلگیر استیل هستم از اطراف بجنورد و همین خراسان خودمون...
اگ کسی تونست کمک کنه ممنون میشم...
یا حق

GTO.
19-08-1393, 12:04 بعد از ظهر
سلام داداش شرمنده دیر ج دادم تصادف کردم هم خودمو *** دادم هم موتورو تو یکی از بلوارهای بندر تخته:30: میرفتیم یهو یه موتور جلمون در اومده رفتیم تو صورتش
موتور اون سی جی بود لامصب هیچیش نشد ما با جتو رفتیم تو گردن موتورش ما داغون شدیم.. موتور هم داغ داغ بود من زیرش بودم کباب شدم:20:
وات بهت پیام میدم
یا علی

BROCK
23-08-1393, 02:18 قبل از ظهر
سلام.نگو داداش.ااااخ نگو امان از وقتی که با جی تو تصادف کنی بخدا حواست به خودت نیست اول موتورو میبینی چیزی شده یا نه...
انشاالله ک هیچی نشده موتور هم سلامت باشه.من واتساپ هستم در خدمتم .یا علی مدد...

zxi
28-08-1393, 01:42 قبل از ظهر
[Only registered and activated users can see links] لیبل بارکد kawasaki که بعضیا واسه قشنگی می چسبونن

BROCK
30-08-1393, 04:55 بعد از ظهر
سلام.ممنون داداش.میشه لطف کنی عکس بزرگ تر و واضح تر ازش اگ یرات مقدوره بفرستی؟؟؟؟

irani
25-09-1393, 09:16 بعد از ظهر
اقایون عشقی یه سوال هست پاسخ بدید ممنون میشم.
این قضیه اینکه موتور gto رو میذارن رو کامکس چیه؟؟و مدارک و پلاک قدیم داره؟؟
ایا خوبه؟؟و همون شتابو سرعت نهایی رو داره؟؟اون وقت باهاش افرود هم میرن؟بهش فشار نمیاد؟؟
قیمت صفحه کلاچ اصلی و فرعی چنده؟؟
رفیقم یه جی تی او داره میگه پیستون 150cc انداخته روش!! آیا میشه و مزیتی داره؟؟

irani
25-09-1393, 11:00 بعد از ظهر
:29:

irani
26-09-1393, 06:47 قبل از ظهر
:297: